Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28667:616Sokol Dolní Beřkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Vaněk Antonín
 
 
Urban Milan
Chalupa Josef
 
 
101010  3010
2.Šimon Vladimír
Papež Miloslav
 
 
Němeček Jakub
Primáč Vojtěch
 
 
22-96 3120
3.Šimon VladimírChalupa Josef-8-75-6 1321
4.Papež MiloslavNěmeček Jakub10106  3031
5.Vaněk AntonínPrimáč Vojtěch-10-9129-72332
6.Hrdý MiroslavUrban Milan-5-759-42333
7.Papež MiloslavChalupa Josef-8-57843243
8.Vaněk AntonínNěmeček Jakub91013  3053
9.Hrdý MiroslavPrimáč Vojtěch8-858 3163
10.Šimon VladimírUrban Milan-6-6-6  0364
11.Vaněk AntonínChalupa Josef259  3074
12.Hrdý MiroslavNěmeček Jakub18-313 3184
13.Šimon VladimírPrimáč Vojtěch-9-79-8 1385
14.Papež MiloslavUrban Milan3-1137 3195
15.Hrdý MiroslavChalupa Josef913-37 31105
16.Šimon VladimírNěmeček Jakub-7-7-7  03106
17.Papež MiloslavPrimáč Vojtěch399  30116
18.Vaněk AntonínUrban Milan-59-77-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimon Vladimír04Chalupa Josef13
Papež Miloslav40Němeček Jakub13
Vaněk Antonín22Primáč Vojtěch22
Hrdý Miroslav31Urban Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty DRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:18708:548TJ KRALUPY A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týc Petr
Točík Ondřej
 
 
Novák Aleš
Kovacs Václav
 
 
-51010-933210
2.Bulíček Michael
Novosad Rostislav
 
 
Müller Václav
Pokorný Antonín
 
 
4106  3020
3.Bulíček MichaelNovák Aleš-3898 3130
4.Novosad RostislavKovacs Václav59-9-893240
5.Točík OndřejMüller Václav5510  3050
6.Týc PetrPokorný Antonín657  3060
7.Novosad RostislavNovák Aleš8-1156 3170
8.Točík OndřejKovacs Václav542  3080
9.Týc PetrMüller Václav-8-78933290
10.Bulíček MichaelPokorný Antonín2-1076 31100
11.Točík OndřejNovák Aleš97-67 31110
12.Týc PetrKovacs Václav9-8-115-823111
13.Bulíček MichaelMüller Václav379  30121
14.Novosad RostislavPokorný Antonín-8754 31131
15.Týc PetrNovák Aleš10-4-7-6 13132
16.Bulíček MichaelKovacs Václav88-1010 31142
17.Novosad RostislavMüller Václav11106  30152
18.Točík OndřejPokorný Antonín465  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bulíček Michael40Novák Aleš13
Novosad Rostislav40Kovacs Václav13
Točík Ondřej40Müller Václav04
Týc Petr22Pokorný Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19687:568TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuba Milan
Salmon Ivan
 
 
Coufal Martin
Hančl Jaroslav
 
 
-9888 3110
2.Urban Jaroslav
Guth Michael
 
 
Němeček Vladimír
Ježek František
 
 
-9-9-9  0311
3.Čuba MilanNěmeček Vladimír6109  3021
4.Salmon IvanCoufal Martin-8654 3131
5.Urban JaroslavHančl Jaroslav-87810 3141
6.Guth MichaelJežek František9-12-10-6 1342
7.Salmon IvanNěmeček Vladimír8-8-912-52343
8.Urban JaroslavCoufal Martin151210  3053
9.Guth MichaelHančl Jaroslav568  3063
10.Čuba MilanJežek František888  3073
11.Urban JaroslavNěmeček Vladimír78-7-993283
12.Guth MichaelCoufal Martin52-92 3193
13.Čuba MilanHančl Jaroslav999  30103
14.Salmon IvanJežek František9-11913 31113
15.Guth MichaelNěmeček Vladimír-57-8-11 13114
16.Čuba MilanCoufal Martin777  30124
17.Salmon IvanHančl Jaroslav564  30134
18.Urban JaroslavJežek František676  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuba Milan40Němeček Vladimír22
Salmon Ivan31Coufal Martin04
Urban Jaroslav40Hančl Jaroslav04
Guth Michael22Ježek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TišiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:18608:399TJ Neratovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Petr
Košatý Jan
 
 
Jelínek Pavel
Prokeš Filip
 
 
510-108 3110
2.Brodský Miroslav
Kratochvíl Ivo
 
 

 
 
WO    3020
3.Weisser PetrProkeš Filip46-810 3130
4.Košatý JanJelínek Pavel510-10-6-112331
5.Brodský MiroslavVais Jindřich687  3041
6.Kratochvíl IvoWO    3051
7.Košatý JanProkeš Filip9410  3061
8.Brodský MiroslavJelínek Pavel-4-116-7 1362
9.Kratochvíl IvoVais Jindřich-6-2-3  0363
10.Weisser PetrWO    3073
11.Brodský MiroslavProkeš Filip1281  3083
12.Kratochvíl IvoJelínek Pavel-78-4-4 1384
13.Weisser PetrVais Jindřich575  3094
14.Košatý JanWO    30104
15.Kratochvíl IvoProkeš Filip-10-8-6  03105
16.Weisser PetrJelínek Pavel846  30115
17.Košatý JanVais Jindřich-11596 31125
18.Brodský MiroslavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Weisser Petr30Prokeš Filip13
Košatý Jan21Jelínek Pavel31
Brodský Miroslav21Vais Jindřich13
Kratochvíl Ivo03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:193Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braunšveig Aleš
Hraba Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Bízek Zdeněk
Dvořák Martin
 
 
Klouček Milan
Špinka Karel
 
 
845  3020
3.Braunšveig AlešKlouček Milan697  3030
4.Bízek ZdeněkMekiš Milan344  3040
5.Dvořák MartinŠpinka Karel352  3050
6.Hraba MilanWO    3060
7.Bízek ZdeněkKlouček Milan486  3070
8.Dvořák MartinMekiš Milan542  3080
9.Hraba MilanŠpinka Karel666  3090
10.Braunšveig AlešWO    30100
11.Dvořák MartinKlouček Milan434  30110
12.Hraba MilanMekiš Milan267  30120
13.Braunšveig AlešŠpinka Karel848  30130
14.Bízek ZdeněkWO    30140
15.Hraba MilanKlouček Milan564  30150
16.Braunšveig AlešMekiš Milan633  30160
17.Bízek ZdeněkŠpinka Karel445  30170
18.Dvořák MartinWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Braunšveig Aleš30Klouček Milan04
Bízek Zdeněk30Mekiš Milan04
Dvořák Martin30Špinka Karel04
Hraba Milan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DřínovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38625:618TJ Sokol Dřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Josef
Brož Petr
 
 
Poláková Lucie
Plocková Klára
 
 
10-8-159-32301
2.Vedral Pavel
Štipák Roman
 
 
Kruml Jan
Káš Pavel
 
 
-11-811-8 1302
3.Vedral PavelPlocková Klára-6-8-4  0303
4.Novotný JosefKruml Jan-8-9-9  0304
5.Štipák RomanKáš Pavel-9-104983214
6.Brož PetrPoláková Lucie7-87-8-112315
7.Novotný JosefPlocková Klára78-96 3125
8.Štipák RomanKruml Jan-6-10-4  0326
9.Motlová MichaelaKáš Pavel-8-610-9 1327
10.Vedral PavelPoláková Lucie-9-8-9  0328
11.Štipák RomanPlocková Klára-67-7963238
12.Motlová MichaelaKruml Jan-5-5-7  0339
13.Vedral PavelKáš Pavel685  3049
14.Novotný JosefMikysková Karolína221  3059
15.Motlová MichaelaPlocková Klára5-9-6533269
16.Vedral PavelKruml Jan-7-2-6  03610
17.Novotný JosefKáš Pavel109-93 31710
18.Štipák RomanMikysková Karolína515  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vedral Pavel13Plocková Klára13
Novotný Josef31Kruml Jan40
Štipák Roman31Káš Pavel13
Brož Petr01Poláková Lucie20
Motlová Michaela12Mikysková Karolína02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline