Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32635:618TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Miloslav
Tobiášek Martin
 
 
Kebrle Jan
Kebrle Jakub
 
 
648  3010
2.Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
Štibinger Michal
Kloda Stanislav
 
 
-78-7-9 1311
3.Kotrč MiloslavKebrle Jan-1210-6-9 1312
4.Tobiášek MartinKebrle Jakub2-465 3122
5.Hamák VáclavŠtibinger Michal1012-7-483232
6.Horkavý ZdeněkKloda Stanislav-6-4-5  0333
7.Tobiášek MartinKebrle Jan-1278-8113243
8.Hamák VáclavKebrle Jakub719  3053
9.Horkavý ZdeněkŠtibinger Michal6-1048 3163
10.Kotrč MiloslavKloda Stanislav-4-7-8  0364
11.Hamák VáclavKebrle Jan1015-710 3174
12.Horkavý ZdeněkKebrle Jakub-10597 3184
13.Kotrč MiloslavŠtibinger Michal953  3094
14.Tobiášek MartinKloda Stanislav8-6-9-7 1395
15.Horkavý ZdeněkKebrle Jan6-1010-8-62396
16.Kotrč MiloslavKloda Jiří-3-2-5  0397
17.Tobiášek MartinŠtibinger Michal625  30107
18.Hamák VáclavKloda Stanislav-9-67-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrč Miloslav13Kebrle Jan22
Tobiášek Martin31Kebrle Jakub03
Hamák Václav31Štibinger Michal04
Horkavý Zdeněk22Kloda Stanislav40
   Kloda Jiří10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu19. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:11639:415TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
Týnek Jan
Lhotský Miroslav
 
 
836  3010
2.Ducháček Milan
Kolka Daniel
 
 
Šebek Petr
Pelikán Luboš
 
 
759  3020
3.Horák MilanLhotský Miroslav5912  3030
4.Pakandl ZbyněkTýnek Jan8-5-5773240
5.Ducháček MilanPelikán Luboš1110-85 3150
6.Kolka DanielŠebek Petr75-95 3160
7.Pakandl ZbyněkLhotský Miroslav7-782 3170
8.Ducháček MilanČáp Kamil376  3080
9.Kolka DanielPelikán Luboš765  3090
10.Horák MilanŠebek Petr126  30100
11.Ducháček MilanLhotský Miroslav-108-3-6 13101
12.Kolka DanielČáp Kamil479  30111
13.Horák MilanPelikán Luboš249  30121
14.Pakandl ZbyněkŠebek Petr953  30131
15.Kolka DanielLhotský Miroslav475  30141
16.Horák MilanČáp Kamil114  30151
17.Pakandl ZbyněkPelikán Luboš-5-735-723152
18.Ducháček MilanŠebek Petr644  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Milan40Lhotský Miroslav13
Pakandl Zbyněk31Týnek Jan01
Ducháček Milan31Pelikán Luboš13
Kolka Daniel40Šebek Petr04
   Čáp Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
Čekal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
S.H. NeratoviceRozhodčí:hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu20. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:46318:564TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chriti Karim
Nikolov Kiril
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-3-8-10  0301
2.Pilinský Michal
Vondruška Vladimír
 
 
Novotný Petr
Krejčí Michal
 
 
WO    0302
3.Chriti KarimStrnad Jiří-7-6-12  0303
4.Nikolov KirilZajbrlík Petr-8-6-5  0304
5.Vondruška VladimírNovotný Petr-2-1-7  0305
6.Pilinský MichalKrejčí Michal-5-7-7  0306
7.Nikolov KirilStrnad Jiří-9-6-8  0307
8.Vondruška VladimírZajbrlík Petr-0-0-0  0308
9.Pilinský MichalNovotný Petr-5-4-7  0309
10.Chriti KarimKrejčí Michal7-689 3119
11.Vondruška VladimírStrnad Jiří-0-0-0  03110
12.Pilinský MichalZajbrlík Petr-7-1-3  03111
13.Chriti KarimNovotný Petr-99-3-7 13112
14.Nikolov KirilKrejčí Michal000  30212
15.Pilinský MichalStrnad Jiří-7-5-6  03213
16.Chriti KarimZajbrlík Petr-9-6-6  03214
17.Nikolov KirilNovotný Petr795  30314
18.Vondruška VladimírKrejčí Michal-0-0-0  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chriti Karim13Strnad Jiří40
Nikolov Kiril22Zajbrlík Petr40
Vondruška Vladimír04Novotný Petr31
Pilinský Michal04Krejčí Michal22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:36466:594TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Rostislav
Čech Miroslav
 
 
Slapnička Karel
Babák Josef
 
 
45-412 3110
2.
 
 
Týc Petr
Karas Ivan
 
 
WO    0311
3.Švesták PetrSlapnička Karel887  3021
4.Čech MiroslavBabák Josef-11-939-82322
5.Zelenka RostislavKaras Ivan-1010-9-6 1323
6.Týc PetrWO    0324
7.Čech MiroslavSlapnička Karel7-5-8983234
8.Zelenka RostislavBabák Josef-3-5-1  0335
9.Karas IvanWO    0336
10.Švesták PetrTýc Petr-11576 3146
11.Zelenka RostislavSlapnička Karel7-9-6-9 1347
12.Babák JosefWO    0348
13.Švesták PetrKaras Ivan665  3058
14.Čech MiroslavTýc Petr-74610 3168
15.Slapnička KarelWO    0369
16.Švesták PetrBabák Josef8-1088 3179
17.Čech MiroslavKaras Ivan1510  3089
18.Zelenka RostislavTýc Petr-9-8-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švesták Petr40Slapnička Karel12
Čech Miroslav31Babák Josef21
Zelenka Rostislav04Karas Ivan12
   Týc Petr12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7613:272Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Brauner Josef
 
 
Žára Robert
Hájek Jaroslav
 
 
156  3010
2.Danaj Milan
Krejčová Eliška
 
 

 
 
WO    3020
3.Danaj MilanŽára Michal873  3030
4.Krejčová EliškaHájek Jaroslav897  3040
5.Brauner JosefŽára Robert528  3050
6.Borecká SvětluškaWO    3060
7.Krejčová EliškaŽára Michal8-789 3170
8.Brauner JosefHájek Jaroslav736  3080
9.Borecká SvětluškaŽára Robert534  3090
10.Danaj MilanWO    30100
11.Brauner JosefŽára Michal-9-1244432110
12.Borecká SvětluškaHájek Jaroslav334  30120
13.Danaj MilanŽára Robert659  30130
14.Krejčová EliškaWO    30140
15.Borecká SvětluškaŽára Michal-45210 31150
16.Danaj MilanHájek Jaroslav236  30160
17.Krejčová EliškaŽára Robert-5-8-6  03161
18.Brauner JosefWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Danaj Milan30Žára Michal04
Krejčová Eliška21Hájek Jaroslav04
Brauner Josef30Žára Robert13
Borecká Světluška30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
Nesměráková Marie
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:Domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39593:653SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miženko Milan
Mikyska Radek
 
 
Koloc Milan
Hájková Magdalena
 
 
-3-9-10  0301
2.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Sedlák Tomáš
Papík Petr
 
 
-4866 3111
3.Mikyska RadekKoloc Milan-8-4-5  0312
4.Miženko MilanHájková Magdalena-810-59-62313
5.Vít MiloslavSedlák Tomáš-7-56-8 1314
6.Gregorová MarkétaPapík Petr-88-7-7 1315
7.Miženko MilanKoloc Milan-10-25-3 1316
8.Vít MiloslavHájková Magdalena798  3026
9.Gregorová MarkétaSedlák Tomáš-9-65-9 1327
10.Mikyska RadekPapík Petr-5-78793237
11.Vít MiloslavKoloc Milan-4-7-3  0338
12.Gregorová MarkétaHájková Magdalena897  3048
13.Mikyska RadekSedlák Tomáš-7-677-42349
14.Miženko MilanPapík Petr975  3059
15.Gregorová MarkétaKoloc Milan-9-4-4  03510
16.Mikyska RadekHájková Magdalena2-988 31610
17.Miženko MilanSedlák Tomáš-5-8106-723611
18.Vít MiloslavPapík Petr-945-9932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikyska Radek22Koloc Milan40
Miženko Milan13Hájková Magdalena13
Vít Miloslav22Sedlák Tomáš40
Gregorová Markéta13Papík Petr13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline