Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33578:580TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holina Josef
Borecká Světluška
 
 
Kloda Stanislav
Popová Kateřina
 
 
688  3010
2.Raček Jan
Brauner Josef
 
 
Štibinger Michal
Kebrle Jan
 
 
-1011-5-3 1311
3.Holina JosefKloda Stanislav-4-96-10 1312
4.Borecká SvětluškaKebrle Jan7-699 3122
5.Brauner JosefPopová Kateřina7-9-3-8 1323
6.Raček JanŠtibinger Michal8-10-69133233
7.Borecká SvětluškaKloda Stanislav-7-3-10  0334
8.Brauner JosefKebrle Jan-8-9-6  0335
9.Raček JanPopová Kateřina1055  3045
10.Holina JosefŠtibinger Michal839  3055
11.Danaj MilanKloda Stanislav-7-6-9  0356
12.Raček JanKebrle Jan-5-75-7 1357
13.Holina JosefPopová Kateřina668  3067
14.Borecká SvětluškaŠtibinger Michal-9-106-8 1368
15.Raček JanKloda Stanislav6-10-4-5 1369
16.Holina JosefKebrle Jan3-4-9-4 13610
17.Borecká SvětluškaPopová Kateřina523  30710
18.Danaj MilanŠtibinger Michal587  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holina Josef22Kloda Stanislav40
Borecká Světluška22Kebrle Jan31
Brauner Josef02Popová Kateřina13
Raček Jan22Štibinger Michal13
Danaj Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:49436:627Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miženko Milan
Pokorný Dominik
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
-5-8-6  0301
2.Vít Miloslav
Strnadová Kateřina
 
 
Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
118-3-6-132302
3.Miženko MilanŠvesták Petr-6-6-9  0303
4.Vít MiloslavZelenka Petr-8-10-11  0304
5.Strnadová KateřinaČech Miroslav-6-1-1  0305
6.Pokorný DominikZelenka Rostislav-6-6-8  0306
7.Vít MiloslavŠvesták Petr-3-5-6  0307
8.Strnadová KateřinaZelenka Petr-7-5-7  0308
9.Pokorný DominikČech Miroslav-8-7-7  0309
10.Miženko MilanZelenka Rostislav8-8128 3119
11.Strnadová KateřinaŠvesták Petr-1-3-6  03110
12.Pokorný DominikZelenka Petr-4-412-7 13111
13.Miženko MilanČech Miroslav-93-6-8 13112
14.Vít MiloslavZelenka Rostislav446  30212
15.Pokorný DominikŠvesták Petr-4-5-7  03213
16.Miženko MilanZelenka Petr-84-6-8 13214
17.Vít MiloslavČech Miroslav-8-9-10  03215
18.Strnadová KateřinaZelenka Rostislav-5-3-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Miženko Milan13Švesták Petr40
Vít Miloslav13Zelenka Petr40
Strnadová Kateřina04Čech Miroslav40
Pokorný Dominik04Zelenka Rostislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5619:245SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Nikolov Kiril
Chriti Karim
 
 
734  3010
2.Sedlák Tomáš
Papík Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Koloc MilanNikolov Kiril932  3030
4.Kůtek JaroslavChriti Karim466  3040
5.Sedlák TomášVondruška Vladimír236  3050
6.Papík PetrWO    3060
7.Kůtek JaroslavNikolov Kiril972  3070
8.Sedlák TomášChriti Karim-7312 3180
9.Papík PetrVondruška Vladimír868  3090
10.Koloc MilanWO    30100
11.Sedlák TomášNikolov Kiril-2564 31110
12.Papík PetrChriti Karim-74-36532120
13.Koloc MilanVondruška Vladimír242  30130
14.Kůtek JaroslavWO    30140
15.Papík PetrNikolov Kiril34-67 31150
16.Koloc MilanChriti Karim974  30160
17.Kůtek JaroslavVondruška Vladimír269  30170
18.Sedlák TomášWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koloc Milan30Nikolov Kiril04
Kůtek Jaroslav30Chriti Karim04
Sedlák Tomáš30Vondruška Vladimír04
Papík Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1810:54389:691TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Hájek Jaroslav
 
 
Kratochvíl Lukáš
Kovařík Tomáš
 
 
5-7-9-6 1301
2.
 
 
Kovařík Pavel
Guth Michael
 
 
WO    0302
3.Žára RobertKratochvíl Lukáš-10-6-1  0303
4.Hájek JaroslavGuth Michael-118-3-9 1304
5.Kubánek KamilKovařík Tomáš8-6-911-82305
6.Kovařík PavelWO    0306
7.Hájek JaroslavKratochvíl Lukáš-6-7-6  0307
8.Kubánek KamilGuth Michael7-89-2-42308
9.Kovařík TomášWO    0309
10.Žára RobertKovařík Pavel9-10-7-11 13010
11.Kubánek KamilKratochvíl Lukáš7-11-109-623011
12.Guth MichaelWO    03012
13.Žára RobertKovařík Tomáš-79-9-5 13013
14.Hájek JaroslavKovařík Pavel-8-5-6  03014
15.Kratochvíl LukášWO    03015
16.Žára RobertGuth Michael-6-6-3  03016
17.Hájek JaroslavKovařík Tomáš-7-6-15  03017
18.Kubánek KamilKovařík Pavel-7-8-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žára Robert04Kratochvíl Lukáš30
Hájek Jaroslav04Guth Michael30
Kubánek Kamil04Kovařík Tomáš30
   Kovařík Pavel30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZSˇTřebízkého 523 Kralupy nad VLTAVOURozhodčí:družstev
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6647:278TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Karel
Babák Josef
 
 
Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
542  3010
2.Týc Petr
Procházka Stanislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Týc PetrHorák Milan-3525 3130
4.Procházka StanislavKolka Daniel456  3040
5.Karas IvanPařízek Miloslav363  3050
6.Slapnička KarelWO    3060
7.Procházka StanislavHorák Milan457  3070
8.Karas IvanKolka Daniel453  3080
9.Slapnička KarelPařízek Miloslav-95-8243290
10.Týc PetrWO    30100
11.Karas IvanHorák Milan927  30110
12.Slapnička KarelKolka Daniel8-10-1171232120
13.Týc PetrPařízek Miloslav-85410 31130
14.Procházka StanislavWO    30140
15.Slapnička KarelHorák Milan793  30150
16.Týc PetrKolka Daniel479  30160
17.Procházka StanislavPařízek Miloslav458  30170
18.Karas IvanWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Týc Petr30Horák Milan04
Procházka Stanislav30Kolka Daniel04
Karas Ivan30Pařízek Miloslav04
Slapnička Karel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:26554:541TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Ovsenáková Alena
Eliáš Jakub
 
 
498  3010
2.Kostelecký Zdeněk
Novotný Petr
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
14-588 3120
3.Strnad JiříOvsenáková Alena1094  3030
4.Zajbrlík PetrEliáš Jakub966  3040
5.Kostelecký ZdeněkHamák Václav-10-9-6  0341
6.Novotný PetrKotrč Miloslav689  3051
7.Zajbrlík PetrOvsenáková Alena-11688 3161
8.Kostelecký ZdeněkEliáš Jakub-79-4-8 1362
9.Novotný PetrHamák Václav374  3072
10.Strnad JiříKotrč Miloslav9-698 3182
11.Kostelecký ZdeněkOvsenáková Alena-6-10-6  0383
12.Novotný PetrEliáš Jakub7-9-6-6 1384
13.Strnad JiříHamák Václav556  3094
14.Zajbrlík PetrKotrč Miloslav-8887 31104
15.Novotný PetrOvsenáková Alena-3-3-8  03105
16.Strnad JiříEliáš Jakub-10-6-6  03106
17.Zajbrlík PetrHamák Václav6-1044 31116
18.Kostelecký ZdeněkKotrč Miloslav-0-0-0  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Jiří31Ovsenáková Alena22
Zajbrlík Petr40Eliáš Jakub31
Kostelecký Zdeněk04Hamák Václav13
Novotný Petr22Kotrč Miloslav13
Teplota před utkáním 17°C Teplota po utkání 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:hrači
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5629:347Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jan
Carva Pavel
 
 
Lhotský Miroslav
Týnek Jan
 
 
9-12104 3110
2.Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
Štěpán Stanislav
Kundera Martin
 
 
365  3020
3.Štros JanLhotský Miroslav667  3030
4.Carva PavelTýnek Jan-358-213240
5.Kasáček MartinŠtěpán Stanislav524  3050
6.Vítek VáclavKundera Martin744  3060
7.Carva PavelLhotský Miroslav497  3070
8.Kasáček MartinTýnek Jan577  3080
9.Vítek VáclavŠtěpán Stanislav-8287 3190
10.Štros JanKundera Martin444  30100
11.Kasáček MartinLhotský Miroslav372  30110
12.Vítek VáclavTýnek Jan474  30120
13.Štros JanŠtěpán Stanislav553  30130
14.Carva PavelKundera Martin854  30140
15.Vítek VáclavLhotský Miroslav687  30150
16.Štros JanTýnek Jan-9479 31160
17.Carva PavelŠtěpán Stanislav566  30170
18.Kasáček MartinKundera Martin226  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štros Jan40Lhotský Miroslav04
Carva Pavel40Týnek Jan04
Kasáček Martin40Štěpán Stanislav04
Vítek Václav40Kundera Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS