Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21660:509TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kebrle Jakub
Štibinger Michal
 
 
Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
6108  3010
2.Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
Lhotský Miroslav
Čáp Kamil
 
 
648  3020
3.Popová KateřinaTýnek Jan-3-6-5  0321
4.Štibinger MichalPelikán Luboš6-819 3131
5.Pop PetrLhotský Miroslav8-11-54-62332
6.Kebrle JakubČáp Kamil433  3042
7.Štibinger MichalTýnek Jan-6-95-4 1343
8.Pop PetrPelikán Luboš443  3053
9.Kebrle JakubLhotský Miroslav3-999 3163
10.Popová KateřinaČáp Kamil5105  3073
11.Pop PetrTýnek Jan-15-1291063283
12.Kebrle JakubPelikán Luboš6810  3093
13.Popová KateřinaLhotský Miroslav-42-7-7 1394
14.Štibinger MichalČáp Kamil376  30104
15.Kebrle JakubTýnek Jan12-8116 31114
16.Popová KateřinaPelikán Luboš8-1117 31124
17.Štibinger MichalLhotský Miroslav29-5-8-723125
18.Pop PetrČáp Kamil221  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popová Kateřina22Týnek Jan22
Štibinger Michal22Pelikán Luboš04
Pop Petr31Lhotský Miroslav31
Kebrle Jakub40Čáp Kamil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:29557:467TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovsenáková Alena
Hamák Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Eliáš Jakub
Kotrč Miloslav
 
 
Vítek Václav
Štros Jan
 
 
7-9-8-5 1311
3.Ovsenáková AlenaŠtros Jan-9-4-10  0312
4.Hamák VáclavKostrhoun Michal9-786 3122
5.Eliáš JakubVítek Václav98-6-7103232
6.Kotrč MiloslavWO    3042
7.Hamák VáclavŠtros Jan-13-7-6  0343
8.Eliáš JakubKostrhoun Michal878  3053
9.Kotrč MiloslavVítek Václav-9-8-5  0354
10.Ovsenáková AlenaWO    3064
11.Eliáš JakubŠtros Jan-6-5-8  0365
12.Kotrč MiloslavKostrhoun Michal-6-589103275
13.Ovsenáková AlenaVítek Václav-58-8-8 1376
14.Horkavý ZdeněkWO    3086
15.Kotrč MiloslavŠtros Jan-2-4-7  0387
16.Ovsenáková AlenaKostrhoun Michal797  3097
17.Horkavý ZdeněkVítek Václav-6-65-3 1398
18.Eliáš JakubWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ovsenáková Alena12Štros Jan40
Hamák Václav11Kostrhoun Michal04
Eliáš Jakub21Vítek Václav31
Kotrč Miloslav12   
Horkavý Zdeněk01   
WO50WO05
střídání domácích ve 14 kole Horkavý Zdeněk za Hamák Václav



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:38551:587TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháček Milan
Pařízek Miloslav
 
 
Kostelecký Zdeněk
Všetečka Ondřej
 
 
396  3010
2.Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-5-8-9  0311
3.Ducháček MilanKostelecký Zdeněk7-6-79-82312
4.Pařízek MiloslavVšetečka Ondřej-6-97833222
5.Kolka DanielStrnad Jiří-5-10-8  0323
6.Horák MilanZajbrlík Petr-6-4-8  0324
7.Pařízek MiloslavKostelecký Zdeněk569  3034
8.Kolka DanielVšetečka Ondřej93-49 3144
9.Horák MilanStrnad Jiří-6-8-8  0345
10.Ducháček MilanZajbrlík Petr-2-511-6 1346
11.Kolka DanielKostelecký Zdeněk448  3056
12.Horák MilanVšetečka Ondřej3-107-873266
13.Ducháček MilanStrnad Jiří-7-8-3  0367
14.Pařízek MiloslavZajbrlík Petr-6-11-9  0368
15.Horák MilanKostelecký Zdeněk247  3078
16.Ducháček MilanVšetečka Ondřej-6-10-5  0379
17.Pařízek MiloslavStrnad Jiří-9-6-9  03710
18.Kolka DanielZajbrlík Petr77-6-8-423711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ducháček Milan04Kostelecký Zdeněk13
Pařízek Miloslav22Všetečka Ondřej13
Kolka Daniel22Strnad Jiří40
Horák Milan22Zajbrlík Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:175:53325:621TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Lukáš
Brodský Marek
 
 
Babák Josef
Týc Petr
 
 
-4-4-4  0301
2.Kovařík Pavel
Novák Jiří
 
 
Karas Ivan
Procházka Stanislav
 
 
-8-512-4 1302
3.Kratochvíl LukášBabák Josef-4-7-9  0303
4.Brodský MarekTýc Petr-5-6-3  0304
5.Kovařík PavelKaras Ivan-5-56-5 1305
6.Novák JiříProcházka Stanislav-5-9-5  0306
7.Brodský MarekBabák Josef-2-1-3  0307
8.Kovařík PavelTýc Petr-3-6-7  0308
9.Novák JiříKaras Ivan-088-543218
10.Kratochvíl LukášProcházka Stanislav-4-5-8  0319
11.Kovařík PavelBabák Josef-1-3-6  03110
12.Novák JiříTýc Petr-9-1-7  03111
13.Kratochvíl LukášKaras Ivan-9-9-5  03112
14.Brodský MarekProcházka Stanislav-4-4-7  03113
15.Novák JiříBabák Josef-3-4-4  03114
16.Kratochvíl LukášTýc Petr-8-4-4  03115
17.Brodský MarekKaras Ivan-9-4-5  03116
18.Kovařík PavelProcházka Stanislav-4-6-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Lukáš04Babák Josef40
Brodský Marek04Týc Petr40
Kovařík Pavel04Karas Ivan31
Novák Jiří13Procházka Stanislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
budova HS MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25675:589TJ Start Mlékojedy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondruška Vladimír
Nikolov Kiril
 
 
Žára Robert
Kubánek Kamil
 
 
510-96 3110
2.Palkovič Ivan
Pilinský Michal
 
 
Hájek Jaroslav
Hora Martin
 
 
-124817 3120
3.Vondruška VladimírŽára Robert-11559 3130
4.Nikolov KirilKubánek Kamil10-9-119-82331
5.Palkovič IvanHájek Jaroslav7511  3041
6.Pilinský MichalHora Martin-8-7-9  0342
7.Nikolov KirilŽára Robert3114  3052
8.Palkovič IvanKubánek Kamil-8555 3162
9.Pilinský MichalHájek Jaroslav-66-79-72363
10.Vondruška VladimírHora Martin47-106 3173
11.Palkovič IvanŽára Robert7-654 3183
12.Pilinský MichalKubánek Kamil-9-7-13  0384
13.Vondruška VladimírHájek Jaroslav-10104-683294
14.Nikolov KirilHora Martin7-7913 31104
15.Pilinský MichalŽára Robert7-389 31114
16.Vondruška VladimírKubánek Kamil-0-0-0  03115
17.Nikolov KirilHájek Jaroslav276  30125
18.Palkovič IvanHora Martin955  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondruška Vladimír31Žára Robert04
Nikolov Kiril31Kubánek Kamil31
Palkovič Ivan40Hájek Jaroslav13
Pilinský Michal13Hora Martin13
teplota před utkáním 16,9 C teplota po utkání 18 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25644:554Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
Sedlák Tomáš
Stritzko Vojtěch
 
 
868  3010
2.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Kůtek Jaroslav
Koloc Milan
 
 
9-7-2-10 1311
3.Zelenka PetrKoloc Milan-6714 3121
4.Švesták PetrKůtek Jaroslav539  3031
5.Zelenka RostislavStritzko Vojtěch5-79-7-72332
6.Čech MiroslavSedlák Tomáš11-934 3142
7.Švesták PetrKoloc Milan4109  3052
8.Zelenka RostislavKůtek Jaroslav-8-8-8  0353
9.Čech MiroslavStritzko Vojtěch-129-8353263
10.Zelenka PetrSedlák Tomáš-10775 3173
11.Zelenka RostislavKoloc Milan-3-8-3  0374
12.Čech MiroslavKůtek Jaroslav-77133 3184
13.Zelenka PetrStritzko Vojtěch587  3094
14.Švesták PetrSedlák Tomáš11-353 31104
15.Čech MiroslavKoloc Milan-10875 31114
16.Zelenka PetrKůtek Jaroslav-8745 31124
17.Švesták PetrStritzko Vojtěch-12687 31134
18.Zelenka RostislavSedlák Tomáš-2-6-2  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelenka Petr40Koloc Milan13
Švesták Petr40Kůtek Jaroslav13
Zelenka Rostislav04Stritzko Vojtěch13
Čech Miroslav40Sedlák Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:hráči obou drtužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25631:539Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holina Josef
Borecká Světluška
 
 
Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 
854  3010
2.Danaj Milan
Brauner Josef
 
 
Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
-7291 3120
3.Holina JosefMikyska Radek7813  3030
4.Borecká SvětluškaMiženko Milan476  3040
5.Danaj MilanGregorová Markéta137-10-7-72341
6.Brauner JosefVít Miloslav-79-6-5 1342
7.Borecká SvětluškaMikyska Radek957  3052
8.Danaj MilanMiženko Milan5-101-12-102353
9.Brauner JosefGregorová Markéta-4-103-6 1354
10.Holina JosefVít Miloslav116-73 3164
11.Danaj MilanMikyska Radek1097  3074
12.Krejčová EliškaMiženko Milan-2-4-5  0375
13.Holina JosefGregorová Markéta-7834 3185
14.Borecká SvětluškaVít Miloslav544  3095
15.Krejčová EliškaMikyska Radek-3-6-4  0396
16.Holina JosefMiženko Milan434  30106
17.Borecká SvětluškaGregorová Markéta-67-88-923107
18.Danaj MilanVít Miloslav-7798 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holina Josef40Mikyska Radek13
Borecká Světluška31Miženko Milan22
Danaj Milan22Gregorová Markéta31
Brauner Josef02Vít Miloslav13
Krejčová Eliška02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline