Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:hostujíci nehrající hráč
Datum dle rozpisu21. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
19:45Rozhodčí:domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:49475:639TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikyska Radek
Pokorný Dominik
 
 
Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
-3-9-7  0301
2.Strnadová Kateřina
Vít Miloslav
 
 
Kebrle Jakub
Štibinger Michal
 
 
-68-7-9 1302
3.Mikyska RadekKloda Jiří10-7-6-9 1303
4.Vít MiloslavPopová Kateřina3-1056 3113
5.Strnadová KateřinaKebrle Jakub-5-8-4  0314
6.Pokorný DominikKebrle Jan5-2-7-3 1315
7.Vít MiloslavKloda Jiří-36-5-4 1316
8.Strnadová KateřinaPopová Kateřina-8-7-2  0317
9.Pokorný DominikKebrle Jakub-5-6-5  0318
10.Mikyska RadekKebrle Jan9-10-49-82319
11.Strnadová KateřinaŠtibinger Michal-8-5-7  03110
12.Pokorný DominikPopová Kateřina-7-11-8  03111
13.Mikyska RadekKebrle Jakub-25-5-6 13112
14.Vít MiloslavKebrle Jan-6-69-6 13113
15.Pokorný DominikŠtibinger Michal-10-8-6  03114
16.Mikyska RadekPopová Kateřina446  30214
17.Vít MiloslavKebrle Jakub-63-9-12 13215
18.Strnadová KateřinaKebrle Jan-2-6-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikyska Radek13Kloda Jiří20
Vít Miloslav13Popová Kateřina22
Strnadová Kateřina04Kebrle Jakub40
Pokorný Dominik04Kebrle Jan40
   Štibinger Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14685:482SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
1107  3010
2.Sedlák Tomáš
Hájková Magdalena
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
477  3020
3.Kůtek JaroslavHollein Martin399  3030
4.Koloc MilanBorecká Světluška-713-10-9 1331
5.Hájková MagdalenaBrauner Josef97-53 3141
6.Sedlák TomášRaček Jan6125  3051
7.Koloc MilanHollein Martin12-1444 3161
8.Hájková MagdalenaBorecká Světluška10-10-11-10 1362
9.Sedlák TomášBrauner Josef-8344 3172
10.Kůtek JaroslavRaček Jan65-126 3182
11.Hájková MagdalenaHollein Martin981  3092
12.Sedlák TomášBorecká Světluška-976-7-72393
13.Kůtek JaroslavBrauner Josef1152  30103
14.Koloc MilanRaček Jan1239  30113
15.Sedlák TomášHollein Martin-10838 31123
16.Kůtek JaroslavBorecká Světluška747  30133
17.Koloc MilanBrauner Josef745  30143
18.Hájková MagdalenaRaček Jan936  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůtek Jaroslav40Hollein Martin04
Koloc Milan31Borecká Světluška31
Hájková Magdalena31Brauner Josef04
Sedlák Tomáš31Raček Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu19. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:39360:445Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Žára Michal
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
-4-5-5  0301
2.Hájek Jaroslav
Kubánek Kamil
 
 
Zelenka Rostislav
 
 
WO    3011
3.Žára RobertŠvesták Petr-4-1-2  0312
4.Žára MichalZelenka Petr-6-4-3  0313
5.Kubánek KamilZelenka Rostislav-8-8-4  0314
6.Hájek JaroslavWO    3024
7.Žára MichalŠvesták Petr-3-4-4  0325
8.Kubánek KamilZelenka Petr-3-3-3  0326
9.Hájek JaroslavZelenka Rostislav6-6-8-9 1327
10.Žára RobertWO    3037
11.Kubánek KamilŠvesták Petr-5-5-11  0338
12.Hájek JaroslavZelenka Petr-1-4-7  0339
13.Žára RobertZelenka Rostislav8-5-1-4 13310
14.Žára MichalWO    30410
15.Hájek JaroslavŠvesták Petr-2-1-1  03411
16.Žára RobertZelenka Petr-6-6-5  03412
17.Žára MichalZelenka Rostislav-2-5-5  03413
18.Kubánek KamilWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žára Robert03Švesták Petr40
Žára Michal03Zelenka Petr40
Kubánek Kamil03Zelenka Rostislav40
Hájek Jaroslav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Třebízského 523 Kralupy nad VltovouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu19. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:drožstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2611:203TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Josef
Slapnička Karel
 
 
Nikolov Kiril
Pilinský Michal
 
 
-8253 3110
2.Procházka Stanislav
Karas Ivan
 
 

 
 
WO    3020
3.Babák JosefVondruška Vladimír444  3030
4.Procházka StanislavNikolov Kiril454  3040
5.Slapnička KarelPilinský Michal794  3050
6.Karas IvanWO    3060
7.Procházka StanislavVondruška Vladimír344  3070
8.Slapnička KarelNikolov Kiril764  3080
9.Karas IvanPilinský Michal526  3090
10.Bulíček MichaelWO    30100
11.Slapnička KarelVondruška Vladimír512  30110
12.Karas IvanNikolov Kiril984  30120
13.Bulíček MichaelPilinský Michal8-957 31130
14.Procházka StanislavWO    30140
15.Karas IvanVondruška Vladimír422  30150
16.Bulíček MichaelNikolov Kiril687  30160
17.Procházka StanislavPilinský Michal142  30170
18.Slapnička KarelWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babák Josef10Vondruška Vladimír04
Procházka Stanislav30Nikolov Kiril04
Slapnička Karel30Pilinský Michal04
Karas Ivan30   
Bulíček Michael20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu20. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16580:362TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Novák Jiří
Grigoriadi Roman
 
 
2-1158 3110
2.Novotný Petr
Kostelecký Zdeněk
 
 
Kratochvíl Lukáš
 
 
WO    3020
3.Strnad JiříNovák Jiří6810  3030
4.Zajbrlík PetrGrigoriadi Roman8-1366 3140
5.Novotný PetrKratochvíl Lukáš49-2-2-42341
6.Kostelecký ZdeněkWO    3051
7.Zajbrlík PetrNovák Jiří2110  3061
8.Novotný PetrGrigoriadi Roman364  3071
9.Kostelecký ZdeněkKratochvíl Lukáš-2-9-8  0372
10.Strnad JiříWO    3082
11.Novotný PetrNovák Jiří893  3092
12.Kostelecký ZdeněkGrigoriadi Roman-48-6-3 1393
13.Strnad JiříKratochvíl Lukáš76-126 31103
14.Zajbrlík PetrWO    30113
15.Kostelecký ZdeněkNovák JiříWO    03114
16.Strnad JiříGrigoriadi Roman4-777 31124
17.Zajbrlík PetrKratochvíl Lukáš266  30134
18.Novotný PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnad Jiří30Novák Jiří03
Zajbrlík Petr30Grigoriadi Roman13
Novotný Petr21Kratochvíl Lukáš22
Kostelecký Zdeněk02   
WO51WO15
Teplota před utkáním 16°C Teplota po utkání 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu21. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:339:13475:355Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
11-1087 3110
2.
 
 

 
 
         
3.Štros JanPíša Martin877  3020
4.Kasáček MartinHorák Milan97-102 3130
5.Vítek VáclavKolka Daniel1086  3040
6.         
7.Kasáček MartinPíša Martin224  3050
8.Vítek VáclavHorák Milan8711  3060
9.Kolka DanielWO    0361
10.Štros JanWO    3071
11.Vítek VáclavPíša Martin487  3081
12.Horák MilanWO    0382
13.Štros JanKolka Daniel-98315 3192
14.Kasáček MartinWO    30102
15.Píša MartinWO    03103
16.Štros JanHorák Milan-6768 31113
17.Kasáček MartinKolka Daniel686  30123
18.Vítek VáclavWO    30133

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štros Jan30Píša Martin03
Kasáček Martin30Horák Milan03
Vítek Václav30Kolka Daniel03
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu22. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:46406:593TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
Ovsenáková Alena
Karas Jiří
 
 
95-5-6-42301
2.Lhotský Miroslav
Štěpán Stanislav
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
-9-64-8 1302
3.Týnek JanOvsenáková Alena946  3012
4.Pelikán LubošKaras Jiří-8-7-9  0313
5.Lhotský MiroslavHamák Václav-117-25-72314
6.Čáp KamilKotrč Miloslav-5-1-3  0315
7.Pelikán LubošOvsenáková Alena-1-3-4  0316
8.Lhotský MiroslavKaras Jiří-4-8-5  0317
9.Čáp KamilHamák Václav-1-3-2  0318
10.Týnek JanKotrč Miloslav7-639 3128
11.Lhotský MiroslavOvsenáková Alena-5-7-5  0329
12.Štěpán StanislavKaras Jiří-3-9-8  03210
13.Týnek JanHamák Václav622  30310
14.Pelikán LubošKotrč Miloslav-6-87-1 13311
15.Štěpán StanislavOvsenáková Alena-4-3-1  03312
16.Týnek JanKaras Jiří-8-6-8  03313
17.Pelikán LubošHamák Václav-2-6-7  03314
18.Lhotský MiroslavKotrč Miloslav-4-6-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Týnek Jan31Ovsenáková Alena31
Pelikán Luboš04Karas Jiří40
Lhotský Miroslav04Hamák Václav31
Čáp Kamil02Kotrč Miloslav31
Štěpán Stanislav02   
teplota před 17 C teplota po 18

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS