Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
hráči obou družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
21:00Rozhodčí:hráči obou družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:33761:705TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kebrle Jan
Štibinger Michal
 
 
Ovsenáková Alena
Eliáš Jakub
 
 
12-8-95-62301
2.Kloda Jiří
Kebrle Jakub
 
 
Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
5-78-9-132302
3.Kebrle JanOvsenáková Alena4-3-9-8 1303
4.Kloda JiříEliáš Jakub58-13-5-92304
5.Kebrle JakubHamák Václav4-759 3114
6.Štibinger MichalHorkavý Zdeněk-94311 3124
7.Kloda JiříOvsenáková Alena8810  3034
8.Kebrle JakubEliáš Jakub-597-683244
9.Štibinger MichalHamák Václav1259  3054
10.Kebrle JanHorkavý Zdeněk65-8-11133264
11.Kebrle JakubOvsenáková Alena-281310 3174
12.Štibinger MichalEliáš Jakub-7-8-8  0375
13.Kebrle JanHamák Václav6-34-663285
14.Kloda JiříHorkavý Zdeněk-119610 3195
15.Štibinger MichalOvsenáková Alena-910-810-72396
16.Kebrle JanEliáš Jakub7-7-76732106
17.Kloda JiříKotrč Josef584  30116
18.Kebrle JakubHorkavý Zdeněk-810-107-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kebrle Jan31Ovsenáková Alena22
Kloda Jiří31Eliáš Jakub22
Kebrle Jakub31Hamák Václav03
Štibinger Michal22Horkavý Zdeněk13
   Kotrč Josef01
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou týmů
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47491:641TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týnek Jan
Lhotský Miroslav
 
 
Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
-7-8-8  0301
2.Kundera Martin
Čáp Kamil
 
 
Ducháček Milan
Píša Martin
 
 
-7-3-9  0302
3.Lhotský MiroslavHorák Milan7-3-6-4 1303
4.Týnek JanKolka Daniel-87-10-7 1304
5.Kundera MartinDucháček Milan-1-7-6  0305
6.Čáp KamilPíša Martin-8-6-5  0306
7.Týnek JanHorák Milan7-3-87-72307
8.Kundera MartinKolka Daniel-7-4-5  0308
9.Čáp KamilDucháček Milan-13-57-6 1309
10.Lhotský MiroslavPíša Martin-1034-11-923010
11.Kundera MartinHorák Milan-4-3-5  03011
12.Štěpán StanislavKolka Daniel-6-12-2  03012
13.Lhotský MiroslavDucháček Milan-91011-4932112
14.Týnek JanPíša Martin333  30212
15.Štěpán StanislavHorák Milan-5-1-6  03213
16.Lhotský MiroslavKolka Daniel-2-34-5 13214
17.Týnek JanDucháček Milan4107  30314
18.Kundera MartinPíša Martin-15-10-10 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Miroslav13Horák Milan40
Týnek Jan22Kolka Daniel40
Kundera Martin04Ducháček Milan22
Čáp Kamil02Píša Martin31
Štěpán Stanislav02   
teplota před utkáním 18 C teplota po utkání 18,5 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11624:409Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
Kovařík Tomáš
Kratochvíl Lukáš
 
 
7-946 3110
2.Carva Pavel
Štros Jan
 
 
Kovařík Pavel
Novák Jiří
 
 
798  3020
3.Štros JanKratochvíl Lukáš9-9-101443230
4.Vítek VáclavKovařík Tomáš-7244 3140
5.Carva PavelNovák Jiří129  3050
6.Kasáček MartinKovařík Pavel978  3060
7.Vítek VáclavKratochvíl Lukáš277  3070
8.Carva PavelKovařík Tomáš-611104 3180
9.Kasáček MartinNovák Jiří648  3090
10.Štros JanKovařík Pavel296  30100
11.Carva PavelKratochvíl Lukáš5-9-61-1023101
12.Kasáček MartinKovařík Tomáš464  30111
13.Štros JanNovák Jiří759  30121
14.Vítek VáclavKovařík Pavel563  30131
15.Kasáček MartinKratochvíl Lukáš437  30141
16.Štros JanKovařík Tomáš557  30151
17.Vítek VáclavNovák Jiří244  30161
18.Carva PavelKovařík Pavel-0-0-0  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štros Jan40Kratochvíl Lukáš13
Vítek Václav40Kovařík Tomáš04
Carva Pavel22Novák Jiří04
Kasáček Martin40Kovařík Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
Čekal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9655:342TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Chriti Karim
 
 
WO    3010
2.Novotný Petr
Kostelecký Zdeněk
 
 
Nikolov Kiril
Vondruška Vladimír
 
 
1-68-733220
3.Strnad JiříNikolov Kiril578  3030
4.Zajbrlík PetrVondruška Vladimír567  3040
5.Novotný PetrChriti Karim6912  3050
6.Kostelecký ZdeněkWO    3060
7.Zajbrlík PetrNikolov Kiril12-4-9753270
8.Novotný PetrVondruška VladimírWO    3080
9.Kostelecký ZdeněkChriti Karim138-69 3190
10.Strnad JiříWO    30100
11.Novotný PetrNikolov Kiril9-948 31110
12.Kostelecký ZdeněkVondruška Vladimír11116  30120
13.Strnad JiříChriti Karim539  30130
14.Zajbrlík PetrWO    30140
15.Kostelecký ZdeněkNikolov Kiril-5-413-10 13141
16.Strnad JiříVondruška Vladimír120  30151
17.Zajbrlík PetrChriti Karim11126  30161
18.Novotný PetrWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnad Jiří30Nikolov Kiril13
Zajbrlík Petr30Vondruška Vladimír03
Novotný Petr20Chriti Karim04
Kostelecký Zdeněk21   
WO60WO06
Teplota před utkáním 16°C Teplota po utkání 16°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:hráčí
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Třebízského 523 Kralupy nad VltovouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26664:576TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Stanislav
Karas Ivan
 
 
Švesták Petr
Zelenka Petr
 
 
-57-6-10 1301
2.Týc Petr
Babák Josef
 
 
Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
-7388 3111
3.Karas IvanŠvesták Petr-8-9-4  0312
4.Týc PetrZelenka Petr-6-8-4  0313
5.Babák JosefČech Miroslav3116  3023
6.Procházka StanislavZelenka Rostislav353  3033
7.Týc PetrŠvesták Petr7-57-1-62334
8.Babák JosefZelenka Petr-96-78103244
9.Procházka StanislavČech Miroslav873  3054
10.Bulíček MichaelZelenka Rostislav678  3064
11.Babák JosefŠvesták Petr6-10136 3174
12.Procházka StanislavZelenka Petr-10-59773284
13.Bulíček MichaelČech Miroslav447  3094
14.Týc PetrZelenka Rostislav-6548 31104
15.Procházka StanislavŠvesták Petr9-7-7-5 13105
16.Bulíček MichaelZelenka Petr512-9-12-1823106
17.Týc PetrČech Miroslav-8965 31116
18.Babák JosefZelenka Rostislav672  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karas Ivan01Švesták Petr31
Týc Petr22Zelenka Petr22
Babák Josef40Čech Miroslav04
Procházka Stanislav31Zelenka Rostislav04
Bulíček Michael21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54346:621Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Žára Michal
 
 
Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
-9-5-7  0301
2.Hájek Jaroslav
Kubánek Kamil
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
-4-4-7  0302
3.Žára RobertHolina Josef-8-4-4  0303
4.Hájek JaroslavHollein Martin-9-3-4  0304
5.Kubánek KamilRaček Jan-7-99-4 1305
6.Žára MichalBorecká Světluška-5-4-8  0306
7.Hájek JaroslavHolina Josef-5-7-5  0307
8.Kubánek KamilHollein Martin-7-89-9 1308
9.Žára MichalRaček Jan-10-2-8  0309
10.Žára RobertBorecká Světluška-6-4-6  03010
11.Kubánek KamilHolina Josef-3-2-7  03011
12.Žára MichalHollein Martin-7-4-7  03012
13.Žára RobertRaček Jan-7-4-8  03013
14.Hájek JaroslavBorecká Světluška-8-48-4 13014
15.Žára MichalHolina Josef-5-5-8  03015
16.Žára RobertHollein Martin-4-4-5  03016
17.Hájek JaroslavRaček Jan-4-9-5  03017
18.Kubánek KamilBorecká Světluška-6-4-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žára Robert04Holina Josef40
Hájek Jaroslav04Hollein Martin40
Kubánek Kamil04Raček Jan40
Žára Michal04Borecká Světluška40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:13626:429SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůtek Jaroslav
Sedlák Tomáš
 
 
Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 
-8875 3110
2.Hájková Magdalena
Papík Petr
 
 
Pokorný Dominik
Strnadová Kateřina
 
 
9310  3020
3.Kůtek JaroslavMikyska Radek674  3030
4.Sedlák TomášMiženko Milan19-77 3140
5.Hájková MagdalenaPokorný Dominik965  3050
6.Papík PetrStrnadová Kateřina6-673 3160
7.Sedlák TomášMikyska Radek486  3070
8.Hájková MagdalenaMiženko Milan378  3080
9.Papík PetrPokorný Dominik7610  3090
10.Kůtek JaroslavStrnadová Kateřina166  30100
11.Hájková MagdalenaMikyska Radek-6-9-4  03101
12.Papík PetrMiženko Milan9-109-6732111
13.Kůtek JaroslavPokorný Dominik113  30121
14.Sedlák TomášStrnadová Kateřina-1164-11932131
15.Papík PetrMikyska Radek-4-8-6  03132
16.Kůtek JaroslavMiženko Milan652  30142
17.Sedlák TomášPokorný Dominik743  30152
18.Hájková MagdalenaStrnadová Kateřina669  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůtek Jaroslav40Mikyska Radek22
Sedlák Tomáš40Miženko Milan04
Hájková Magdalena31Pokorný Dominik04
Papík Petr31Strnadová Kateřina04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline