Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29655:602TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Stanislav
Popová Kateřina
 
 
Ducháček Milan
Píša Martin
 
 
3-15-77103210
2.Pop Petr
Štibinger Michal
 
 
Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
66-10-993220
3.Štibinger MichalDucháček Milan-129-118-92321
4.Kloda StanislavPíša Martin531  3031
5.Pop PetrHorák Milan8711  3041
6.Popová KateřinaKolka Daniel-4-7-2  0342
7.Kloda StanislavDucháček Milan753  3052
8.Pop PetrPíša Martin326  3062
9.Popová KateřinaHorák Milan-5-4-4  0363
10.Štibinger MichalKolka Daniel-96109 3173
11.Pop PetrDucháček Milan6-698 3183
12.Popová KateřinaPíša Martin-83-8-9 1384
13.Štibinger MichalHorák Milan-4-491153294
14.Kloda StanislavKolka Daniel5-1295 31104
15.Popová KateřinaDucháček Milan-8-7-6  03105
16.Štibinger MichalPíša Martin899  30115
17.Kloda StanislavHorák Milan9-4-991032125
18.Pop PetrKolka Daniel-9-9-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štibinger Michal31Ducháček Milan22
Kloda Stanislav40Píša Martin13
Pop Petr31Horák Milan13
Popová Kateřina04Kolka Daniel22
T1 20 T2 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:18660:486TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiášek Martin
Polách Vojtěch
 
 
Kovařík Pavel
Kovaříková Marcela
 
 
526  3010
2.Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
Kratochvíl Lukáš
Kovařík Tomáš
 
 
-9-7-11  0311
3.Tobiášek MartinKovařík Pavel399  3021
4.Polách VojtěchKovaříková Marcela789  3031
5.Hamák VáclavKratochvíl Lukáš-6-6-10  0332
6.Horkavý ZdeněkKovařík Tomáš-3-83-9 1333
7.Polách VojtěchKovařík Pavel-9-847123243
8.Hamák VáclavKovaříková Marcela735  3053
9.Horkavý ZdeněkKratochvíl Lukáš-76-9863263
10.Tobiášek MartinKovařík Tomáš839  3073
11.Hamák VáclavKovařík Pavel482  3083
12.Horkavý ZdeněkKovaříková Marcela107-101 3193
13.Tobiášek MartinKratochvíl Lukáš64-135 31103
14.Ovsenáková AlenaKovařík Tomáš7011  30113
15.Horkavý ZdeněkKovařík Pavel-6745 31123
16.Tobiášek MartinKovaříková Marcela567  30133
17.Ovsenáková AlenaKratochvíl Lukáš765  30143
18.Hamák VáclavKovařík Tomáš-78-107832153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tobiášek Martin40Kovařík Pavel04
Polách Vojtěch20Kovaříková Marcela04
Hamák Václav31Kratochvíl Lukáš13
Horkavý Zdeněk31Kovařík Tomáš13
Ovsenáková Alena20   
střídání domácích ve 14 kole Ovsenáková Alena za Polách Vojtěch



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:28490:394nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
Chriti Karim
Nikolov Kiril
 
 
-7-7-8  0301
2.Lhotský Miroslav
Čáp Kamil
 
 

 
 
WO    3011
3.Lhotský MiroslavChriti Karim10-5-7-6 1312
4.Pelikán LubošNikolov Kiril-7-49-3 1313
5.Čáp KamilPilinský Michal-4-7-3  0314
6.Týnek JanWO    3024
7.Pelikán LubošChriti Karim-6-5-5  0325
8.Čáp KamilNikolov Kiril-5-5-10  0326
9.Týnek JanPilinský Michal394  3036
10.Lhotský MiroslavWO    3046
11.Čáp KamilChriti Karim-3-7-7  0347
12.Týnek JanNikolov KirilWO    3057
13.Lhotský MiroslavPilinský Michal-11-5-7  0358
14.Pelikán LubošWO    3068
15.Týnek JanChriti Karim-11879 3178
16.Lhotský MiroslavNikolov Kiril-5-4-6  0379
17.Pelikán LubošPilinský Michal868  3089
18.Čáp KamilWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lhotský Miroslav03Chriti Karim31
Pelikán Luboš12Nikolov Kiril30
Čáp Kamil03Pilinský Michal22
Týnek Jan20   
WO60WO06
Teplota před utkáním 18.5°C Teplota po utkání 19.5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1216:36364:454Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jan
Dvořák Michal
 
 
Švesták Petr
Zelenka Petr
 
 
11-5-7-8 1301
2.
 
 

 
 
         
3.Štros JanŠvesták Petr-6-4-11  0302
4.Dvořák MichalZelenka Petr-1112-57-112303
5.Dvořák MiroslavČech Miroslav-5-9-6  0304
6.         
7.Dvořák MichalŠvesták Petr-5-6-7  0305
8.Dvořák MiroslavZelenka Petr-5-8-2  0306
9.Čech MiroslavWO    0307
10.Štros JanWO    3017
11.Dvořák MiroslavŠvesták Petr-3-4-8  0318
12.Zelenka PetrWO    0319
13.Štros JanČech Miroslav457  3029
14.Dvořák MichalWO    3039
15.Švesták PetrWO    03310
16.Štros JanZelenka Petr-6-5-10  03311
17.Dvořák MichalČech Miroslav4-10-9-7 13312
18.Dvořák MiroslavWO    30412

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štros Jan12Švesták Petr30
Dvořák Michal03Zelenka Petr30
Dvořák Miroslav03Čech Miroslav21
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:hráčim obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38566:616Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
-55114 3110
2.Novotný Petr
Kostelecký Zdeněk
 
 
Borecká Světluška
Holina Josef
 
 
-5-9-6  0311
3.Strnad JiříRaček Jan3510  3021
4.Zajbrlík PetrHolina Josef-698-3-72322
5.Novotný PetrBrauner Josef1195  3032
6.Kostelecký ZdeněkBorecká Světluška11-10-7-4 1333
7.Zajbrlík PetrRaček Jan85-11-973243
8.Novotný PetrHolina Josef-4-4-3  0344
9.Kostelecký ZdeněkBrauner Josef-710-9-5 1345
10.Strnad JiříBorecká Světluška8-8-12-6 1346
11.Novotný PetrRaček Jan19-87 3156
12.Kostelecký ZdeněkHolina Josef-1-6-6  0357
13.Strnad JiříBrauner Josef454  3067
14.Zajbrlík PetrBorecká Světluška-5-78-9 1368
15.Kostelecký ZdeněkRaček Jan-8-9-7  0369
16.Strnad JiříHolina Josef-69-8-2 13610
17.Zajbrlík PetrBrauner Josef5-992 31710
18.Novotný PetrBorecká Světluška-4-7-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jiří22Raček Jan13
Zajbrlík Petr22Holina Josef40
Novotný Petr22Brauner Josef13
Kostelecký Zdeněk04Borecká Světluška40
Teplota před utkáním 17,5°C Teplota po utkání 19,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Třebízského 523 Kralupy nad VltovouRozhodčí:družstev
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13656:419TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Karel
Procházka Stanislav
 
 
Vít Miloslav
Mikyska Radek
 
 
648  3010
2.Karas Ivan
Týc Petr
 
 
Strnadová Kateřina
Pokorný Dominik
 
 
488  3020
3.Karas IvanMikyska Radek47-55 3130
4.Procházka StanislavVít Miloslav423  3040
5.Týc PetrStrnadová Kateřina104-87 3150
6.Slapnička KarelPokorný Dominik11-9-10283260
7.Procházka StanislavMikyska Radek8-1184 3170
8.Týc PetrVít Miloslav739  3080
9.Slapnička KarelStrnadová Kateřina-7722 3190
10.Karas IvanPokorný Dominik535  30100
11.Týc PetrMikyska Radek4-878 31110
12.Slapnička KarelVít Miloslav-5-82-8 13111
13.Karas IvanStrnadová Kateřina572  30121
14.Procházka StanislavPokorný Dominik593  30131
15.Slapnička KarelMikyska Radek7-9-8-7 13132
16.Karas IvanVít Miloslav779  30142
17.Procházka StanislavStrnadová Kateřina453  30152
18.Týc PetrPokorný Dominik155  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karas Ivan40Mikyska Radek13
Procházka Stanislav40Vít Miloslav13
Týc Petr40Strnadová Kateřina04
Slapnička Karel22Pokorný Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54316:627SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Michal
Kubánek Kamil
 
 
Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
-4-39-8 1301
2.Hora Martin
Myška Radek
 
 
Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
-6-2-3  0302
3.Kubánek KamilKůtek Jaroslav-9-67-8 1303
4.Žára MichalKoloc Milan-10-5-3  0304
5.Hora MartinHájková Magdalena-11-9-5  0305
6.Myška RadekSedlák Tomáš-2-1-1  0306
7.Žára MichalKůtek Jaroslav-6-7-2  0307
8.Hora MartinKoloc Milan-1-1-3  0308
9.Myška RadekHájková Magdalena-3-5-3  0309
10.Kubánek KamilSedlák Tomáš-11-2-2  03010
11.Hora MartinKůtek Jaroslav-2-5-7  03011
12.Myška RadekKoloc Milan-6-2-6  03012
13.Kubánek KamilHájková Magdalena-14-4-6  03013
14.Žára MichalSedlák Tomáš-6-10-2  03014
15.Myška RadekKůtek Jaroslav-2-1-3  03015
16.Kubánek KamilKoloc Milan-6-5-5  03016
17.Žára MichalHájková Magdalena6-8-6-9 13017
18.Hora MartinSedlák Tomáš-9-8-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubánek Kamil04Kůtek Jaroslav40
Žára Michal04Koloc Milan40
Hora Martin04Hájková Magdalena40
Myška Radek04Sedlák Tomáš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS