Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34669:634TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
Sedlák Tomáš
Hájková Magdalena
 
 
9-8-51293210
2.Kebrle Jakub
Kebrle Jan
 
 
Kůtek Jaroslav
Vysloužil Jaroslav
 
 
57-74 3120
3.Popová KateřinaKůtek Jaroslav5-7-6-8 1321
4.Kebrle JanHájková Magdalena-98116 3131
5.Kebrle JakubVysloužil Jaroslav76-7-10113241
6.Pop PetrSedlák Tomáš-6-69-9 1342
7.Kebrle JanKůtek Jaroslav333  3052
8.Kebrle JakubHájková Magdalena-8-9-9  0353
9.Pop PetrVysloužil Jaroslav459  3063
10.Popová KateřinaSedlák Tomáš11-4-3-6 1364
11.Kebrle JakubKůtek Jaroslav-9-7914-62365
12.Pop PetrHájková Magdalena1037  3075
13.Popová KateřinaVysloužil Jaroslav3-9-51113285
14.Kebrle JanSedlák Tomáš9-10-94103295
15.Pop PetrKůtek Jaroslav7-9-4-9 1396
16.Popová KateřinaHájková Magdalena-68-6-10 1397
17.Kebrle JanVysloužil Jaroslav643  30107
18.Kebrle JakubSedlák Tomáš-5-3-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popová Kateřina13Kůtek Jaroslav31
Kebrle Jan40Hájková Magdalena22
Kebrle Jakub13Vysloužil Jaroslav04
Pop Petr22Sedlák Tomáš31
T1 19C T2 20C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49452:649SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Kubánek Kamil
 
 
Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
-6-6-5  0301
2.Žára Michal
Hájek Jaroslav
 
 
Mikyska Radek
Strnadová Kateřina
 
 
-3-57-7 1302
3.Žára RobertVít Miloslav-5-7-9  0303
4.Kubánek KamilGregorová Markéta-6-9-7  0304
5.Žára MichalMikyska Radek-3-6-9  0305
6.Hájek JaroslavStrnadová Kateřina8-6-118-72306
7.Kubánek KamilVít Miloslav-3-6-9  0307
8.Žára MichalGregorová Markéta-11-7-5  0308
9.Hájek JaroslavMikyska Radek-5-5-6  0309
10.Žára RobertStrnadová Kateřina1158  3019
11.Žára MichalVít Miloslav-67-4-3 13110
12.Hájek JaroslavGregorová Markéta-3-5-3  03111
13.Žára RobertMikyska Radek-11-57-8 13112
14.Kubánek KamilStrnadová Kateřina8-89-9-623113
15.Hájek JaroslavVít Miloslav-3-1-2  03114
16.Žára RobertGregorová Markéta-5-5-9  03115
17.Kubánek KamilMikyska Radek-9-6-10  03116
18.Žára MichalStrnadová Kateřina69-127 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žára Robert13Vít Miloslav40
Kubánek Kamil04Gregorová Markéta40
Žára Michal13Mikyska Radek40
Hájek Jaroslav04Strnadová Kateřina22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZSˇTřebízkého 523 Kralupy nad VLTAVOURozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11669:432TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Karel
Týc Petr
 
 
Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
976  3010
2.Bulíček Michael
Slejška Ladislav
 
 
Holina Josef
Brauner Josef
 
 
7-853 3120
3.Slapnička KarelBrauner Josef859  3030
4.Bulíček MichaelBorecká Světluška5126  3040
5.Slejška LadislavHolina Josef98-6-493250
6.Týc PetrKrejčová Eliška228  3060
7.Bulíček MichaelBrauner Josef347  3070
8.Slejška LadislavBorecká Světluška56-98 3180
9.Týc PetrHolina Josef471  3090
10.Slapnička KarelKrejčová Eliška459  30100
11.Slejška LadislavBrauner Josef-7882 31110
12.Týc PetrBorecká Světluška7713  30120
13.Slapnička KarelHolina Josef-8-357832130
14.Bulíček MichaelKrejčová Eliška312  30140
15.Týc PetrBrauner Josef7211  30150
16.Slapnička KarelBorecká Světluška-86-74-823151
17.Bulíček MichaelHolina Josef8-991 31161
18.Slejška LadislavKrejčová Eliška441  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slapnička Karel31Brauner Josef04
Bulíček Michael40Borecká Světluška13
Slejška Ladislav40Holina Josef04
Týc Petr40Krejčová Eliška04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29456:509Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jan
Dvořák Michal
 
 
Chriti Karim
Pilinský Michal
 
 
969  3010
2.
 
 
Nikolov Kiril
Vondruška Vladimír
 
 
WO    0311
3.Dvořák MiroslavNikolov Kiril-5-6-8  0312
4.Štros JanChriti Karim7-1087 3122
5.Dvořák MichalPilinský Michal647  3032
6.Vondruška VladimírWO    0333
7.Štros JanNikolov Kiril562  3043
8.Dvořák MichalChriti Karim-10-588103253
9.Pilinský MichalWO    0354
10.Dvořák MiroslavVondruška Vladimír-664-973264
11.Dvořák MichalNikolov Kiril10-84-8-92365
12.Chriti KarimWO    0366
13.Dvořák MiroslavPilinský Michal884  3076
14.Štros JanVondruška Vladimír365  3086
15.Nikolov KirilWO    0387
16.Dvořák MiroslavChriti Karim-5-9-4  0388
17.Štros JanPilinský Michal678  3098
18.Dvořák MichalVondruška VladimírWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Miroslav22Nikolov Kiril21
Štros Jan40Chriti Karim12
Dvořák Michal21Pilinský Michal03
   Vondruška Vladimír02
WO15WO51



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
Čekal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herrna NeratoviceRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:hráči obou družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33594:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Čáp Kamil
 
 
Kovařík Tomáš
Kovařík Pavel
 
 
-3-1510-9 1301
2.Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
Kratochvíl Lukáš
Brodský Marek
 
 
365  3011
3.Týnek JanKovařík Tomáš778  3021
4.Lhotský MiroslavKratochvíl Lukáš3-8-6-8 1322
5.Čáp KamilKovařík Pavel-4-1-6  0323
6.Pelikán LubošBrodský Marek106-47 3133
7.Lhotský MiroslavKovařík Tomáš-9-97-9 1334
8.Čáp KamilKratochvíl Lukáš-1-9-3  0335
9.Pelikán LubošKovařík Pavel7116  3045
10.Týnek JanBrodský Marek554  3055
11.Čáp KamilKovařík Tomáš-4-9-13  0356
12.Pelikán LubošKratochvíl Lukáš-5-8-5  0357
13.Týnek JanKovařík Pavel746  3067
14.Lhotský MiroslavBrodský Marek88-88 3177
15.Pelikán LubošKovařík Tomáš-710-8-10 1378
16.Týnek JanKratochvíl Lukáš-99-99123288
17.Lhotský MiroslavKovařík Pavel-6-59763298
18.Čáp KamilBrodský Marek-7-78-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Týnek Jan40Kovařík Tomáš31
Lhotský Miroslav22Kratochvíl Lukáš31
Čáp Kamil04Kovařík Pavel13
Pelikán Luboš22Brodský Marek13
teplota před 19 ° C po 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28664:525TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Miloslav
Hamák Václav
 
 
Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
11-868 3110
2.Horkavý Zdeněk
Polách Vojtěch
 
 

 
 
WO    3020
3.Kotrč MiloslavHorák Milan-1295-8-22321
4.Hamák VáclavKolka Daniel-810107 3131
5.Horkavý ZdeněkPařízek Miloslav7-106-693241
6.Polách VojtěchWO    3051
7.Hamák VáclavHorák Milan-63512 3161
8.Horkavý ZdeněkKolka Daniel-8-10-6  0362
9.Polách VojtěchPařízek Miloslav5-710-10-52363
10.Kotrč MiloslavWO    3073
11.Horkavý ZdeněkHorák Milan-5-86-4 1374
12.Polách VojtěchKolka Daniel-1113810 3184
13.Kotrč MiloslavPařízek Miloslav8-97-9-52385
14.Hamák VáclavWO    3095
15.Polách VojtěchHorák Milan-3-2-2  0396
16.Kotrč MiloslavKolka Daniel7-11-10-4 1397
17.Hamák VáclavPařízek Miloslav-91167 31107
18.Horkavý ZdeněkWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotrč Miloslav03Horák Milan31
Hamák Václav30Kolka Daniel22
Horkavý Zdeněk12Pařízek Miloslav22
Polách Vojtěch12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline