Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:535:16456:330TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kloda Stanislav
 
 
Nikolov Kiril
Pilinský Michal
 
 
665  3010
2.
 
 

 
 
         
3.Kloda JiříNikolov Kiril8-965 3120
4.Kloda StanislavPilinský Michal463  3030
5.Štibinger MichalPalkovič Ivan458  3040
6.         
7.Kloda StanislavNikolov Kiril585  3050
8.Štibinger MichalPilinský Michal6-9-11-9 1351
9.Palkovič IvanWO    0352
10.Kloda JiříWO    3062
11.Štibinger MichalNikolov Kiril9-12-10-9 1363
12.Pilinský MichalWO    0364
13.Kloda JiříPalkovič Ivan1149  3074
14.Kloda StanislavWO    3084
15.Nikolov KirilWO    0385
16.Kloda JiříPilinský Michal234  3095
17.Kloda StanislavPalkovič Ivan268  30105
18.Štibinger MichalWO    30115

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kloda Jiří30Nikolov Kiril12
Kloda Stanislav30Pilinský Michal12
Štibinger Michal12Palkovič Ivan03
WO33WO33
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:50498:714Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Pavel
Kovaříková Marcela
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
-5-3-5  0301
2.Kovařík Tomáš
Vítek Adam
 
 
Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
11-11-3-1 1302
3.Kovařík PavelŠvesták Petr-10-4-4  0303
4.Kovaříková MarcelaZelenka Petr8-4-410-42304
5.Kovařík TomášČech Miroslav11-5-3-9 1305
6.Vítek AdamZelenka Rostislav-810-12-5 1306
7.Kovaříková MarcelaŠvesták Petr-2-1-3  0307
8.Kovařík TomášZelenka Petr-11-4-8  0308
9.Vítek AdamČech Miroslav-5-8-8  0309
10.Kovařík PavelZelenka Rostislav-9-711873219
11.Kovařík Tomᚊvesták Petr-3-4-8  03110
12.Vítek AdamZelenka Petr-108-7-3 13111
13.Kovařík PavelČech Miroslav-14-6-6  03112
14.Kovaříková MarcelaZelenka Rostislav-9-65-9 13113
15.Vítek AdamŠvesták Petr-3-2-2  03114
16.Kovařík PavelZelenka Petr-8-6-6  03115
17.Kovaříková MarcelaČech Miroslav7-36-7532215
18.Kovařík TomášZelenka Rostislav17-15128 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovařík Pavel13Švesták Petr40
Kovaříková Marcela13Zelenka Petr40
Kovařík Tomáš13Čech Miroslav31
Vítek Adam04Zelenka Rostislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35530:557Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
Raček Jan
Krejčová Eliška
 
 
455  3010
2.Pařízek Miloslav
Píša Martin
 
 
Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
-2-2-9  0311
3.Píša MartinHollein Martin-78-6-10 1312
4.Kolka DanielRaček Jan8122  3022
5.Horák MilanKrejčová Eliška315  3032
6.Pařízek MiloslavBorecká Světluška-5-7-2  0333
7.Kolka DanielHollein Martin-6-6-10  0334
8.Horák MilanRaček Jan-77-3-10 1335
9.Pařízek MiloslavKrejčová Eliška573  3045
10.Píša MartinBorecká Světluška-4-7-3  0346
11.Horák MilanHollein Martin69-9-7-62347
12.Pařízek MiloslavRaček Jan-5-6-8  0348
13.Píša MartinKrejčová Eliška-7558 3158
14.Kolka DanielBorecká Světluška-610-6-9 1359
15.Pařízek MiloslavHollein Martin-5-1411-5 13510
16.Píša MartinRaček Jan-7-9-6  03511
17.Kolka DanielKrejčová Eliška586  30611
18.Horák MilanBorecká Světluška7-627 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Píša Martin13Hollein Martin40
Kolka Daniel22Raček Jan31
Horák Milan22Krejčová Eliška04
Pařízek Miloslav13Borecká Světluška31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19672:497TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
Strnadová Kateřina
Pokorný Dominik
 
 
-747-12-82301
2.Kotrč Miloslav
Hamák Václav
 
 
Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
-3-5-1  0302
3.Horkavý ZdeněkStrnadová Kateřina-1210-7943212
4.Ovsenáková AlenaPokorný Dominik656  3022
5.Kotrč MiloslavVít Miloslav95-6-11103232
6.Hamák VáclavGregorová Markéta463  3042
7.Ovsenáková AlenaStrnadová Kateřina5-107-1093252
8.Kotrč MiloslavPokorný Dominik11104  3062
9.Hamák VáclavVít Miloslav-8-5-4  0363
10.Horkavý ZdeněkGregorová Markéta966  3073
11.Kotrč MiloslavStrnadová Kateřina1037  3083
12.Hamák VáclavPokorný Dominik-1310310 3193
13.Horkavý ZdeněkVít Miloslav7-8710 31103
14.Ovsenáková AlenaGregorová Markéta000  30113
15.Hamák VáclavStrnadová Kateřina544  30123
16.Horkavý ZdeněkPokorný Dominik71-99 31133
17.Ovsenáková AlenaVít Miloslav49-79 31143
18.Kotrč MiloslavGregorová Markéta000  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horkavý Zdeněk40Strnadová Kateřina04
Ovsenáková Alena40Pokorný Dominik04
Kotrč Miloslav40Vít Miloslav13
Hamák Václav31Gregorová Markéta04
T1 = 17°C T2 = 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:173:51248:585SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Šebek Petr
 
 
Sedlák Tomáš
Koloc Milan
 
 
-5-1-6  0301
2.Čáp Kamil
Kundera Martin
 
 
Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
-5-3-3  0302
3.Lhotský MiroslavSedlák Tomáš-6-3-2  0303
4.Šebek PetrKoloc Milan-5-3-5  0304
5.Čáp KamilKůtek Jaroslav-2-2-3  0305
6.Kundera MartinHájková Magdalena-3-5-7  0306
7.Šebek PetrSedlák Tomáš-2-7-3  0307
8.Čáp KamilKoloc Milan-4-2-3  0308
9.Kundera MartinKůtek Jaroslav-5-6-4  0309
10.Lhotský MiroslavHájková Magdalena987  3019
11.Čáp KamilSedlák Tomáš-5-4-1  03110
12.Kundera MartinKoloc Milan-2-1-1  03111
13.Lhotský MiroslavKůtek Jaroslav-9-2-8  03112
14.Šebek PetrHájková Magdalena-5-8-7  03113
15.Kundera MartinSedlák Tomáš-4-6-7  03114
16.Lhotský MiroslavKoloc Milan-6-5-8  03115
17.Šebek PetrKůtek Jaroslav-6-1-2  03116
18.Čáp KamilHájková Magdalena-1-4-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Miroslav13Sedlák Tomáš40
Šebek Petr04Koloc Milan40
Čáp Kamil04Kůtek Jaroslav40
Kundera Martin04Hájková Magdalena31
teplota před zápasem 19 C teplota po zápase 19,5 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:339:10434:247Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
Žára Michal
Myška Radek
 
 
674  3010
2.
 
 

 
 
         
3.Štros JanŽára Michal-5297 3120
4.Vítek VáclavHora Martin984  3030
5.Kasáček MartinMyška Radek211  3040
6.         
7.Vítek VáclavŽára Michal467  3050
8.Kasáček MartinHora Martin245  3060
9.Myška RadekWO    0361
10.Štros JanWO    3071
11.Kasáček MartinŽára Michal232  3081
12.Hora MartinWO    0382
13.Štros JanMyška Radek251  3092
14.Vítek VáclavWO    30102
15.Žára MichalWO    03103
16.Štros JanHora Martin694  30113
17.Vítek VáclavMyška Radek456  30123
18.Kasáček MartinWO    30133

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štros Jan30Žára Michal03
Vítek Václav30Hora Martin03
Kasáček Martin30Myška Radek03
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:42538:661TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Procházka Stanislav
Týc Petr
 
 
-8-68-9 1301
2.Kostelecký Zdeněk
Novotný Petr
 
 
Slapnička Karel
Karas Ivan
 
 
-9-7-10  0302
3.Strnad JiříTýc Petr8-3-7-3 1303
4.Zajbrlík PetrProcházka Stanislav-4-10-1  0304
5.Kostelecký ZdeněkKaras Ivan-8-6-2  0305
6.Novotný PetrSlapnička Karel9-95-9103215
7.Zajbrlík PetrTýc Petr-8-6-9  0316
8.Kostelecký ZdeněkProcházka Stanislav-4-3-6  0317
9.Novotný PetrKaras Ivan896  3027
10.Strnad JiříSlapnička Karel-49710 3137
11.Kostelecký ZdeněkTýc Petr-5-8-10  0338
12.Novotný PetrProcházka Stanislav-9-12-2  0339
13.Strnad JiříKaras Ivan-7108-1083249
14.Zajbrlík PetrSlapnička Karel9-11915 3159
15.Novotný PetrTýc Petr-5-5-3  03510
16.Strnad JiříProcházka Stanislav-87-69-923511
17.Zajbrlík PetrKaras Ivan61010  30611
18.Kostelecký ZdeněkSlapnička Karel-8-7-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strnad Jiří22Týc Petr40
Zajbrlík Petr22Procházka Stanislav40
Kostelecký Zdeněk04Karas Ivan13
Novotný Petr22Slapnička Karel13
Teplota před utkáním 18,5°C Teplota po utkání 19°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline