Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29613:564TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Novotný Petr
 
 
Kloda Jiří
Kloda Stanislav
 
 
-1084-10-42301
2.Zajbrlík Petr
Krejčí Michal
 
 
Pop Petr
Štibinger Michal
 
 
4135  3011
3.Strnad JiříŠtibinger Michal4410  3021
4.Novotný PetrPop Petr-6-7-7  0322
5.Zajbrlík PetrKloda Stanislav67-8-2103232
6.Krejčí MichalKloda Jiří-3-9-7  0333
7.Novotný PetrŠtibinger Michal-11726 3143
8.Zajbrlík PetrPop Petr-4411-1233253
9.Krejčí MichalKloda Stanislav-3-24-10 1354
10.Strnad JiříKloda Jiří959  3064
11.Zajbrlík PetrŠtibinger Michal733  3074
12.Krejčí MichalPop Petr695  3084
13.Strnad JiříKloda Stanislav910-5-8-92385
14.Novotný PetrKloda Jiří-5-9-10  0386
15.Krejčí MichalŠtibinger Michal759  3096
16.Strnad JiříPop Petr533  30106
17.Novotný PetrKloda Stanislav-3-6-9  03107
18.Zajbrlík PetrKloda Jiří-8-7107-223108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jiří31Štibinger Michal04
Novotný Petr13Pop Petr13
Zajbrlík Petr31Kloda Stanislav31
Krejčí Michal22Kloda Jiří31
Teplota před utkáním 16°C Teplota po utkání 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Třebízského 523 Kralupy nad VltovouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:23675:455TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Karel
Procházka Stanislav
 
 
Vítek Václav
Carva Pavel
 
 
-86-98-92301
2.Týc Petr
Slejška Ladislav
 
 
Štros Jan
 
 
WO    3011
3.Slejška LadislavŠtros Jan-510-8-8 1312
4.Týc PetrVítek Václav87-59 3122
5.Procházka StanislavCarva Pavel6-4106 3132
6.Slapnička KarelWO    3042
7.Týc PetrŠtros Jan-9526 3152
8.Procházka StanislavVítek Václav467  3062
9.Slapnička KarelCarva Pavel8-64-873272
10.Slejška LadislavWO    3082
11.Procházka StanislavŠtros Jan355  3092
12.Slapnička KarelVítek Václav-10-973-62393
13.Slejška LadislavCarva Pavel4-4-6-8 1394
14.Týc PetrWO    30104
15.Slapnička KarelŠtros Jan108-7-7832114
16.Slejška LadislavVítek Václav-99-8-6 13115
17.Týc PetrCarva Pavel87-75 31125
18.Procházka StanislavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slejška Ladislav03Štros Jan13
Týc Petr30Vítek Václav22
Procházka Stanislav30Carva Pavel13
Slapnička Karel21   
WO50WO05
Teplota 1 18, 5C Teplota 2 19C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1716:52512:718TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Michal
Kubánek Kamil
 
 
Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
-8-6-8  0301
2.Myška Radek
Hora Martin
 
 
Lhotský Miroslav
Štěpán Stanislav
 
 
-5-5-8  0302
3.Myška RadekTýnek Jan-2-5-2  0303
4.Hora MartinPelikán Luboš9-5-12-8 1304
5.Žára MichalLhotský Miroslav-810-68-122305
6.Kubánek KamilŠtěpán Stanislav94-103 3115
7.Hora MartinTýnek Jan-5-5-3  0316
8.Žára MichalPelikán Luboš7-6-126-92317
9.Kubánek KamilLhotský Miroslav-599-9-62318
10.Myška RadekŠtěpán Stanislav-5-9-4  0319
11.Žára MichalTýnek Jan-5-3-4  03110
12.Kubánek KamilPelikán Luboš-8-898-923111
13.Myška RadekLhotský Miroslav9-2-2-3 13112
14.Hora MartinŠebek Petr-16-11-7  03113
15.Kubánek KamilTýnek Jan-5-2-4  03114
16.Myška RadekPelikán Luboš7-4-8-2 13115
17.Hora MartinLhotský Miroslav-10-5-4  03116
18.Žára MichalŠebek Petr-11-488-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Myška Radek04Týnek Jan40
Hora Martin04Pelikán Luboš40
Žára Michal04Lhotský Miroslav40
Kubánek Kamil13Štěpán Stanislav11
   Šebek Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28648:553SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
Kotrč Miloslav
Hamák Václav
 
 
384  3010
2.Vaněk Jindřich
Stritzko Vojtěch
 
 
Tobiášek Martin
Eliáš Jakub
 
 
-98-5-6 1311
3.Koloc MilanKotrč Miloslav644  3021
4.Kůtek JaroslavHamák Václav-9658 3131
5.Stritzko VojtěchTobiášek Martin-9-4-9  0332
6.Sedlák TomášEliáš Jakub97-139 3142
7.Kůtek JaroslavKotrč Miloslav867  3052
8.Stritzko VojtěchHamák Václav126  3062
9.Sedlák TomášTobiášek Martin-6-46-4 1363
10.Koloc MilanEliáš Jakub7-107-10-62364
11.Hájková MagdalenaKotrč Miloslav-12-1366-92365
12.Sedlák TomášHamák Václav469  3075
13.Koloc MilanTobiášek Martin-8-6-12  0376
14.Kůtek JaroslavEliáš Jakub4-410-6-92377
15.Sedlák TomášKotrč Miloslav54-98 3187
16.Koloc MilanHamák Václav251  3097
17.Kůtek JaroslavTobiášek Martin-7974 31107
18.Hájková MagdalenaEliáš Jakub-78-8-4 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koloc Milan22Kotrč Miloslav13
Kůtek Jaroslav31Hamák Václav04
Stritzko Vojtěch11Tobiášek Martin31
Sedlák Tomáš31Eliáš Jakub31
Hájková Magdalena02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:34547:595nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miženko Milan
Strnadová Kateřina
 
 
Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
-97-11593210
2.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Ducháček Milan
Píša Martin
 
 
-11-78-4 1311
3.Miženko MilanKolka Daniel-4-7-4  0312
4.Vít MiloslavDucháček Milan654  3022
5.Strnadová KateřinaHorák Milan-4-8-8  0323
6.Gregorová MarkétaPíša Martin-5-13-3  0324
7.Vít MiloslavKolka Daniel68-96 3134
8.Strnadová KateřinaDucháček Milan-9811-293244
9.Gregorová MarkétaHorák Milan-4-5-3  0345
10.Miženko MilanPíša Martin735  3055
11.Strnadová KateřinaKolka Daniel-5-13-6  0356
12.Gregorová MarkétaDucháček Milan-5-4-8  0357
13.Miženko MilanHorák Milan-9868 3167
14.Vít MiloslavPíša Martin687  3077
15.Gregorová MarkétaKolka Daniel-3-6-7  0378
16.Miženko MilanDucháček Milan769  3088
17.Vít MiloslavHorák Milan-10967 3198
18.Strnadová KateřinaPíša Martin-86-8-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Miženko Milan31Kolka Daniel31
Vít Miloslav40Ducháček Milan13
Strnadová Kateřina13Horák Milan22
Gregorová Markéta04Píša Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21665:542Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Milan
Raček Jan
 
 
Kovařík Pavel
Brodský Marek
 
 
666  3010
2.Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
Kratochvíl Lukáš
Kovařík Tomáš
 
 
89-9-1063220
3.Hollein MartinKratochvíl Lukáš-6-10-6  0321
4.Danaj MilanKovařík Tomáš38-54 3131
5.Raček JanBrodský Marek847  3041
6.Borecká SvětluškaKovařík Pavel-5737 3151
7.Danaj MilanKratochvíl Lukáš723  3061
8.Raček JanKovařík Tomáš-1099-563271
9.Borecká SvětluškaBrodský Marek768  3081
10.Hollein MartinKovařík Pavel-9910-10-102382
11.Raček JanKratochvíl Lukáš-83-119-62383
12.Borecká SvětluškaKovařík Tomáš688  3093
13.Hollein MartinBrodský Marek4-7-5-9 1394
14.Danaj MilanKovařík Pavel1174  30104
15.Borecká SvětluškaKratochvíl Lukáš9710  30114
16.Hollein MartinKovařík Tomáš1299  30124
17.Danaj MilanBrodský Marek439  30134
18.Raček JanKovařík Pavel-83-10-4 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hollein Martin13Kratochvíl Lukáš22
Danaj Milan40Kovařík Tomáš04
Raček Jan22Brodský Marek13
Borecká Světluška40Kovařík Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:5601:240Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švesták Petr
Zelenka Petr
 
 
Vondruška Vladimír
 
 
WO    3010
2.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Nikolov Kiril
Pilinský Michal
 
 
786  3020
3.Švesták PetrVondruška Vladimír322  3030
4.Zelenka PetrNikolov Kiril118-94 3140
5.Čech MiroslavPilinský Michal567  3050
6.Zelenka RostislavWO    3060
7.Zelenka PetrVondruška Vladimír541  3070
8.Čech MiroslavNikolov Kiril4-866 3180
9.Zelenka RostislavPilinský Michal657  3090
10.Švesták PetrWO    30100
11.Čech MiroslavVondruška Vladimír537  30110
12.Zelenka RostislavNikolov Kiril-11-4-6  03111
13.Švesták PetrPilinský Michal213  30121
14.Zelenka PetrWO    30131
15.Zelenka RostislavVondruška Vladimír264  30141
16.Švesták PetrNikolov Kiril887  30151
17.Zelenka PetrPilinský Michal464  30161
18.Čech MiroslavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švesták Petr30Vondruška Vladimír04
Zelenka Petr30Nikolov Kiril13
Čech Miroslav30Pilinský Michal04
Zelenka Rostislav21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS