Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu27. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:55Rozhodčí:hráči obou družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:44569:681Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
9-4-6-4 1301
2.Popová Kateřina
Štibinger Michal
 
 
Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
9-6-9-9 1302
3.Popová KateřinaŠvesták Petr-8-2-6  0303
4.Štibinger MichalZelenka Petr10-4-8-7 1304
5.Kloda JiříČech Miroslav-7788 3114
6.Kebrle JanZelenka Rostislav-4668 3124
7.Štibinger MichalŠvesták Petr-7-4-4  0325
8.Kloda JiříZelenka Petr-756-3-62326
9.Kebrle JanČech Miroslav-8-59863236
10.Popová KateřinaZelenka Rostislav-5-9-3  0337
11.Kloda JiříŠvesták Petr9-4-7-8 1338
12.Kebrle JanZelenka Petr-936-14-32339
13.Popová KateřinaČech Miroslav-4-9-5  03310
14.Štibinger MichalZelenka Rostislav-8-487932410
15.Kebrle JanŠvesták Petr-2-10-8  03411
16.Popová KateřinaZelenka Petr-5-7-7  03412
17.Štibinger MichalČech Miroslav108-1410 31512
18.Kloda JiříZelenka Rostislav4-734 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Popová Kateřina04Švesták Petr40
Štibinger Michal22Zelenka Petr40
Kloda Jiří22Čech Miroslav13
Kebrle Jan22Zelenka Rostislav13
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:46309:578Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolov Kiril
Pilinský Michal
 
 
Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
-8-7-5  0301
2.Vondruška Vladimír
 
 
Krejčová Eliška
Holina Josef
 
 
WO    0302
3.Nikolov KirilHolina Josef969  3012
4.Pilinský MichalKrejčová Eliška10-276 3122
5.Vondruška VladimírHollein Martin8-7-9-6 1323
6.Borecká SvětluškaWO    0324
7.Pilinský MichalHolina Josef-7-9-6  0325
8.Vondruška VladimírKrejčová Eliška-5-6-7  0326
9.Hollein MartinWO    0327
10.Nikolov KirilBorecká Světluška-6-6-8  0328
11.Vondruška VladimírHolina Josef-6-7-8  0329
12.Krejčová EliškaWO    03210
13.Nikolov KirilHollein Martin-9-6-9  03211
14.Pilinský MichalBorecká Světluška-6-3-8  03212
15.Holina JosefWO    03213
16.Nikolov KirilKrejčová Eliška863  30313
17.Pilinský MichalHollein Martin-5-7-8  03314
18.Vondruška VladimírBorecká Světluška-5-4-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nikolov Kiril22Holina Josef21
Pilinský Michal13Krejčová Eliška12
Vondruška Vladimír04Hollein Martin30
   Borecká Světluška30
WO05WO50
teplota před utkáním 16 C teplota po utkání 17 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32626:587TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Pavel
Brodský Marek
 
 
Strnadová Kateřina
Miženko Milan
 
 
-13-8-9  0301
2.Kratochvíl Lukáš
Kovařík Tomáš
 
 
Vít Miloslav
Pokorný Dominik
 
 
617-9-9103211
3.Kratochvíl LukášStrnadová Kateřina84-125 3121
4.Kovařík TomášMiženko Milan-37-86-112322
5.Brodský MarekVít Miloslav-10-4-6  0323
6.Kovařík PavelPokorný Dominik469  3033
7.Kovařík TomášStrnadová Kateřina9-99-633243
8.Brodský MarekMiženko Milan-2-6-4  0344
9.Kovařík PavelVít Miloslav-11-10-7  0345
10.Kratochvíl LukášPokorný Dominik37-97 3155
11.Brodský MarekStrnadová Kateřina847  3065
12.Kovařík PavelMiženko Milan-10-9-4  0366
13.Kratochvíl LukášVít Miloslav44-99 3176
14.Kovařík TomášPokorný Dominik368  3086
15.Kovařík PavelStrnadová Kateřina7-8710 3196
16.Kratochvíl LukášMiženko Milan-3-9-9  0397
17.Kovařík TomášVít Miloslav-88-8-10 1398
18.Brodský MarekPokorný Dominik645  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Lukáš31Strnadová Kateřina04
Kovařík Tomáš22Miženko Milan40
Brodský Marek22Vít Miloslav31
Kovařík Pavel22Pokorný Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1511:48324:626SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
-3-7-6  0301
2.Píša Martin
 
 
Hájková Magdalena
Stritzko Vojtěch
 
 
WO    0302
3.Horák MilanKoloc Milan-1-9-2  0303
4.Kolka DanielKůtek Jaroslav-9-6-6  0304
5.Píša MartinHájková Magdalena-5-9-7  0305
6.Stritzko VojtěchWO    0306
7.Kolka DanielKoloc Milan-5-9-6  0307
8.Píša MartinKůtek Jaroslav-5-5-9  0308
9.Hájková MagdalenaWO    0309
10.Horák MilanStritzko Vojtěch10-7-2-8 13010
11.Píša MartinKoloc Milan-2-3-3  03011
12.Kůtek JaroslavWO    03012
13.Horák MilanHájková Magdalena1067  30112
14.Kolka DanielStritzko Vojtěch11-4-5-6 13113
15.Koloc MilanWO    03114
16.Horák MilanKůtek Jaroslav-985-9432214
17.Kolka DanielHájková Magdalena-814149 31314
18.Píša MartinStritzko Vojtěch-7-1-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horák Milan22Koloc Milan30
Kolka Daniel13Kůtek Jaroslav21
Píša Martin04Hájková Magdalena12
   Stritzko Vojtěch30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2619:279TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
Krejčí František
Kubánek Kamil
 
 
-71139 3110
2.Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Horkavý ZdeněkKrejčí František889  3030
4.Ovsenáková AlenaKubánek Kamil6107  3040
5.Hamák VáclavHájek Jaroslav833  3050
6.Kotrč MiloslavWO    3060
7.Ovsenáková AlenaKrejčí František81111  3070
8.Hamák VáclavKubánek Kamil1085  3080
9.Kotrč MiloslavHájek Jaroslav665  3090
10.Horkavý ZdeněkWO    30100
11.Hamák VáclavKrejčí František8610  30110
12.Kotrč MiloslavKubánek Kamil96-84 31120
13.Horkavý ZdeněkHájek Jaroslav577  30130
14.Ovsenáková AlenaWO    30140
15.Kotrč MiloslavKrejčí František4103  30150
16.Horkavý ZdeněkKubánek Kamil436  30160
17.Ovsenáková AlenaHájek Jaroslav343  30170
18.Hamák VáclavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horkavý Zdeněk30Krejčí František04
Ovsenáková Alena30Kubánek Kamil04
Hamák Václav30Hájek Jaroslav04
Kotrč Miloslav30   
WO50WO05
T1 - 18°C T2 - 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou týmů
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:39422:483TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Týnek Jan
 
 
Karas Ivan
 
 
WO    3010
2.Štěpán Stanislav
Pelikán Luboš
 
 
Slapnička Karel
Procházka Stanislav
 
 
-1-2-4  0311
3.Lhotský MiroslavProcházka Stanislav7-4-4-3 1312
4.Týnek JanSlapnička Karel-41210-5-72313
5.Štěpán StanislavKaras Ivan-1-3-5  0314
6.Pelikán LubošWO    3024
7.Týnek JanProcházka Stanislav-4-84-8 1325
8.Štěpán StanislavSlapnička Karel-6-3-2  0326
9.Pelikán LubošKaras Ivan-6-1-5  0327
10.Lhotský MiroslavWO    3037
11.Štěpán StanislavProcházka Stanislav-5-4-3  0338
12.Pelikán LubošSlapnička Karel-5-4-7  0339
13.Lhotský MiroslavKaras Ivan96-4-7-623310
14.Týnek JanWO    30410
15.Pelikán LubošProcházka Stanislav-8-2-4  03411
16.Lhotský MiroslavSlapnička Karel-7-2-5  03412
17.Týnek JanKaras Ivan-10-35-4 13413
18.Štěpán StanislavWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lhotský Miroslav03Procházka Stanislav40
Týnek Jan03Slapnička Karel40
Štěpán Stanislav03Karas Ivan40
Pelikán Luboš03   
WO50WO05
teplota před utkáním 17 C teplota po utkání 17 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20639:461Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
1098  3010
2.Štros Jan
Carva Pavel
 
 
Kostelecký Zdeněk
Novotný Petr
 
 
879  3020
3.Štros JanStrnad Jiří-7-8-7  0321
4.Carva PavelZajbrlík Petr-8-4-2  0322
5.Vítek VáclavKostelecký Zdeněk548  3032
6.Kasáček MartinNovotný Petr-8772 3142
7.Carva PavelStrnad Jiří-106-9-8 1343
8.Vítek VáclavZajbrlík Petr-79-6-7 1344
9.Kasáček MartinKostelecký Zdeněk000  3054
10.Štros JanNovotný Petr-866-733264
11.Vítek VáclavStrnad Jiří811-96 3174
12.Kasáček MartinZajbrlík Petr118-93 3184
13.Štros JanKostelecký Zdeněk000  3094
14.Carva PavelNovotný Petr79-107 31104
15.Kasáček MartinStrnad Jiří8-964 31114
16.Štros JanZajbrlík Petr-7497 31124
17.Carva PavelKostelecký Zdeněk000  30134
18.Vítek VáclavNovotný Petr458  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štros Jan31Strnad Jiří22
Carva Pavel22Zajbrlík Petr22
Vítek Václav31Kostelecký Zdeněk04
Kasáček Martin40Novotný Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS