Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:30647:658Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Carva Pavel
Štros Jan
 
 
Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
-3-6-5  0301
2.Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
Pop Petr
Štibinger Michal
 
 
9-86-863211
3.Štros JanŠtibinger Michal9-8-10853221
4.Carva PavelPop Petr-789-483231
5.Vítek VáclavKebrle Jan12-83-1093241
6.Kasáček MartinKloda Jiří-841213 3151
7.Carva PavelŠtibinger Michal3-10108 3161
8.Vítek VáclavPop Petr9-1017 3171
9.Kasáček MartinKebrle Jan5-975 3181
10.Štros JanKloda Jiří98-10-6113291
11.Vítek VáclavŠtibinger Michal9-1087 31101
12.Kasáček MartinPop Petr87-158 31111
13.Štros JanKebrle Jan5913  30121
14.Carva PavelKloda Jiří89-49 31131
15.Kasáček MartinŠtibinger Michal54-93 31141
16.Štros JanPop Petr-0-0-0  03142
17.Carva PavelKebrle Jan-0-0-0  03143
18.Vítek VáclavKloda Jiří-0-0-0  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štros Jan31Štibinger Michal04
Carva Pavel31Pop Petr13
Vítek Václav31Kebrle Jan13
Kasáček Martin40Kloda Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17636:409TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
4-126-953210
2.Novotný Petr
Kostelecký Zdeněk
 
 
Lhotský Miroslav
Čáp Kamil
 
 
687  3020
3.Strnad JiříTýnek Jan45-93 3130
4.Zajbrlík PetrPelikán Luboš358  3040
5.Novotný PetrČáp Kamil411  3050
6.Kostelecký ZdeněkLhotský Miroslav-6-838-122351
7.Zajbrlík PetrTýnek Jan1-9138 3161
8.Novotný PetrPelikán Luboš624  3071
9.Kostelecký ZdeněkČáp Kamil1226  3081
10.Strnad JiříLhotský Miroslav538  3091
11.Novotný PetrTýnek Jan-10-4-9  0392
12.Kostelecký ZdeněkPelikán Luboš-68-11-8 1393
13.Strnad JiříČáp Kamil212  30103
14.Zajbrlík PetrLhotský Miroslav6-736 31113
15.Kostelecký ZdeněkTýnek Jan-7-4-3  03114
16.Strnad JiříPelikán Luboš631  30124
17.Zajbrlík PetrČáp Kamil434  30134
18.Novotný PetrLhotský Miroslav427  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Jiří40Týnek Jan22
Zajbrlík Petr40Pelikán Luboš13
Novotný Petr31Čáp Kamil04
Kostelecký Zdeněk13Lhotský Miroslav13
teplota před 17,5 C teplota po 17 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Třebízského 523 Kralupy nad VltovouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22615:514TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Karel
Karas Ivan
 
 
Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
4-7-91033210
2.Procházka Stanislav
Týc Petr
 
 
Eliáš Jakub
Tobiášek Martin
 
 
4118  3020
3.Týc PetrHorkavý Zdeněk725  3030
4.Procházka StanislavTobiášek Martin-1110-7-3 1331
5.Karas IvanEliáš Jakub696  3041
6.Slapnička KarelOvsenáková Alena6-3-8-8 1342
7.Procházka StanislavHorkavý Zdeněk737  3052
8.Karas IvanTobiášek Martin-6-10-7  0353
9.Slapnička KarelEliáš Jakub-2-4-9  0354
10.Týc PetrOvsenáková Alena944  3064
11.Karas IvanHorkavý Zdeněk-9353 3174
12.Slapnička KarelTobiášek Martin-14-7-2  0375
13.Týc PetrEliáš Jakub7710  3085
14.Procházka StanislavOvsenáková Alena-12896 3195
15.Slapnička KarelHamák Václav-89-77932105
16.Týc PetrTobiášek Martin-6839 31115
17.Procházka StanislavEliáš Jakub654  30125
18.Karas IvanOvsenáková Alena873  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Týc Petr40Horkavý Zdeněk03
Procházka Stanislav31Tobiášek Martin31
Karas Ivan31Eliáš Jakub13
Slapnička Karel13Ovsenáková Alena13
   Hamák Václav01
T 1 :19,5 C T2 :20,5 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1315:39360:429TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Krejčí František
 
 
Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
-5-2-4  0301
2.Hora Martin
Hájek Jaroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Hora MartinHorák Milan-5-4-5  0312
4.Krejčí FrantišekKolka Daniel-6-1-5  0313
5.Hájek JaroslavPařízek Miloslav-5-6-7  0314
6.Žára RobertWO    3024
7.Krejčí FrantišekHorák Milan-3-4-6  0325
8.Hájek JaroslavKolka Daniel-5-5-4  0326
9.Žára RobertPařízek Miloslav-7-8-9  0327
10.Žára MichalWO    3037
11.Hájek JaroslavHorák Milan-2-4-3  0338
12.Žára RobertKolka Daniel-2-8-7  0339
13.Žára MichalPařízek Miloslav-3-5-8  03310
14.Krejčí FrantišekWO    30410
15.Žára RobertHorák Milan-3-4-6  03411
16.Žára MichalKolka Daniel-8-8-4  03412
17.Krejčí FrantišekPařízek Miloslav-4-3-7  03413
18.Hájek JaroslavWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hora Martin01Horák Milan40
Krejčí František03Kolka Daniel40
Hájek Jaroslav03Pařízek Miloslav40
Žára Robert03   
Žára Michal02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:15560:346SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikyska Radek
Vít Miloslav
 
 
Nikolov Kiril
Pilinský Michal
 
 
773  3010
2.Gregorová Markéta
Jaskolla Patrick
 
 
Vondruška Vladimír
 
 
WO    3020
3.Mikyska RadekNikolov Kiril883  3030
4.Vít MiloslavPilinský Michal384  3040
5.Gregorová MarkétaVondruška Vladimír348  3050
6.Jaskolla PatrickWO    3060
7.Vít MiloslavNikolov Kiril766  3070
8.Gregorová MarkétaPilinský Michal1488  3080
9.Jaskolla PatrickVondruška Vladimír-7-677-62381
10.Mikyska RadekWO    3091
11.Gregorová MarkétaNikolov Kiril-7-7-10  0392
12.Jaskolla PatrickPilinský Michal-6-8-5  0393
13.Mikyska RadekVondruška Vladimír568  30103
14.Vít MiloslavWO    30113
15.Jaskolla PatrickNikolov Kiril-3-5-2  03114
16.Mikyska RadekPilinský Michal-9-810-3 13115
17.Vít MiloslavVondruška Vladimír958  30125
18.Gregorová MarkétaWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikyska Radek21Nikolov Kiril22
Vít Miloslav30Pilinský Michal22
Gregorová Markéta21Vondruška Vladimír13
Jaskolla Patrick03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:38526:602Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Milan
Holina Josef
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
-9-6-9  0301
2.Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
-975-763211
3.Hollein MartinŠvesták Petr-6-2-4  0312
4.Holina JosefZelenka Petr-2-4-7  0313
5.Danaj MilanČech Miroslav-10-12-1  0314
6.Borecká SvětluškaZelenka Rostislav797  3024
7.Holina JosefŠvesták Petr-7-8-3  0325
8.Danaj MilanZelenka Petr5-55-8-122326
9.Borecká SvětluškaČech Miroslav-13117-7103236
10.Hollein MartinZelenka Rostislav774  3046
11.Danaj MilanŠvesták Petr-7-49-5 1347
12.Borecká SvětluškaZelenka Petr-9-7-5  0348
13.Hollein MartinČech Miroslav-3-4-9  0349
14.Holina JosefZelenka Rostislav71210  3059
15.Borecká SvětluškaŠvesták Petr-2-9-9  03510
16.Hollein MartinZelenka Petr-8-9-7  03511
17.Holina JosefČech Miroslav795  30611
18.Danaj MilanZelenka Rostislav53-79 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hollein Martin13Švesták Petr40
Holina Josef22Zelenka Petr40
Danaj Milan13Čech Miroslav22
Borecká Světluška22Zelenka Rostislav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS