Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25631:573TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
Holina Josef
Raček Jan
 
 
-9788 3110
2.Kebrle Jakub
Kebrle Jindřich
 
 
Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
-107-6-5 1311
3.Kloda JiříHolina Josef9-4-8783221
4.Kebrle JanHollein Martin554  3031
5.Kebrle JindřichRaček Jan-5-2-8  0332
6.Kebrle JakubBorecká Světluška910-6-873242
7.Kebrle JanHolina Josef4-8-7953252
8.Kebrle JindřichHollein Martin-99-8-9 1353
9.Kebrle JakubRaček Jan7910  3063
10.Kloda JiříBorecká Světluška-9874 3173
11.Kebrle JindřichHolina Josef-4-7-4  0374
12.Kebrle JakubHollein Martin8912  3084
13.Kloda JiříRaček Jan466  3094
14.Kebrle JanBorecká Světluška677  30104
15.Kebrle JakubHolina Josef48-510 31114
16.Kloda JiříHollein Martin-9824 31124
17.Kebrle JanRaček Jan868  30134
18.Kebrle JindřichBorecká Světluška8-2-6-5 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kloda Jiří40Holina Josef13
Kebrle Jan40Hollein Martin13
Kebrle Jindřich04Raček Jan13
Kebrle Jakub40Borecká Světluška13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:339:12456:292Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švesták Petr
Zelenka Petr
 
 
Gregorová Markéta
Mikyska Radek
 
 
436  3010
2.Čech Miroslav
 
 
Vít Miloslav
 
 
         
3.Švesták PetrGregorová Markéta561  3020
4.Zelenka PetrMikyska Radek1046  3030
5.Čech MiroslavVít Miloslav-9498 3140
6.         
7.Zelenka PetrGregorová Markéta758  3050
8.Čech MiroslavMikyska Radek6-995 3160
9.Vít MiloslavWO    0361
10.Švesták PetrWO    3071
11.Čech MiroslavGregorová Markéta378  3081
12.Mikyska RadekWO    0382
13.Švesták PetrVít Miloslav514  3092
14.Zelenka PetrWO    30102
15.Gregorová MarkétaWO    03103
16.Švesták PetrMikyska Radek214  30113
17.Zelenka PetrVít Miloslav55-89 31123
18.Čech MiroslavWO    30133

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švesták Petr30Gregorová Markéta03
Zelenka Petr30Mikyska Radek03
Čech Miroslav30Vít Miloslav03
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou týmů
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54354:627SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolov Kiril
Vondruška Vladimír
 
 
Sedlák Tomáš
Koloc Milan
 
 
12-9-8-6 1301
2.Pilinský Michal
Bartók Štefan
 
 
Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
-5-6-8  0302
3.Nikolov KirilSedlák Tomáš1-1-4-9 1303
4.Vondruška VladimírKoloc Milan-9-6-2  0304
5.Pilinský MichalKůtek Jaroslav-3-59-8 1305
6.Bartók ŠtefanHájková Magdalena-6-7-9  0306
7.Vondruška VladimírSedlák Tomáš-4-7-8  0307
8.Pilinský MichalKoloc Milan-4-6-3  0308
9.Bartók ŠtefanKůtek Jaroslav-4-6-4  0309
10.Nikolov KirilHájková Magdalena-6-5-5  03010
11.Pilinský MichalSedlák Tomáš-2-49-5 13011
12.Bartók ŠtefanKoloc Milan-8-2-4  03012
13.Nikolov KirilKůtek Jaroslav-11-3-2  03013
14.Vondruška VladimírHájková Magdalena-3-5-6  03014
15.Bartók ŠtefanSedlák Tomáš-9-6-8  03015
16.Nikolov KirilKoloc Milan-6-9-8  03016
17.Vondruška VladimírKůtek Jaroslav-3-8-6  03017
18.Pilinský MichalHájková Magdalena-3-6-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nikolov Kiril04Sedlák Tomáš40
Vondruška Vladimír04Koloc Milan40
Pilinský Michal04Kůtek Jaroslav40
Bartók Štefan04Hájková Magdalena40
teplota před utkáním 16,7 C teplota po utkání 17 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6620:290TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Vítek Adam
 
 
Hora Martin
Myška Radek
 
 
1139  3010
2.Guth Michael
Kovaříková Marcela
 
 
Žára Robert
 
 
WO    3020
3.Kovařík TomášHora Martin3137  3030
4.Vítek AdamMyška Radek968  3040
5.Guth MichaelŽára Robert234  3050
6.Kovaříková MarcelaWO    3060
7.Vítek AdamHora Martin10-109-8103270
8.Guth MichaelMyška Radek476  3080
9.Kovaříková MarcelaŽára Robert374  3090
10.Kovařík TomášWO    30100
11.Guth MichaelHora Martin987  30110
12.Kovaříková MarcelaMyška Radek543  30120
13.Kovařík Tomᚎára Robert362  30130
14.Vítek AdamWO    30140
15.Kovaříková MarcelaHora Martin584  30150
16.Kovařík TomášMyška Radek9-917 31160
17.Vítek AdamŽára Robert-13-7-4  03161
18.Guth MichaelWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovařík Tomáš30Hora Martin04
Vítek Adam21Myška Radek04
Guth Michael30Žára Robert13
Kovaříková Marcela30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43511:620TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pakandl Zbyněk
Píša Martin
 
 
Procházka Stanislav
Týc Petr
 
 
-2-6-5  0301
2.Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
Slapnička Karel
Karas Ivan
 
 
687  3011
3.Pakandl ZbyněkSlapnička Karel-678-7-62312
4.Horák MilanTýc Petr-6-10-7  0313
5.Kolka DanielProcházka Stanislav-58-6-9 1314
6.Píša MartinKaras Ivan-6-1-7  0315
7.Horák MilanSlapnička Karel19-61012 3125
8.Kolka DanielTýc Petr-6-6-6  0326
9.Píša MartinProcházka Stanislav-3-8-5  0327
10.Pakandl ZbyněkKaras Ivan-5-10810-42328
11.Kolka DanielSlapnička Karel9-544 3138
12.Píša MartinTýc Petr-3-3-7  0339
13.Pakandl ZbyněkProcházka Stanislav-9-9-6  03310
14.Horák MilanKaras Ivan-8-543332410
15.Píša MartinSlapnička Karel-5-11-6  03411
16.Pakandl ZbyněkTýc Petr-4-4-8  03412
17.Horák MilanProcházka Stanislav000  30512
18.Kolka DanielKaras Ivan-8-613-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pakandl Zbyněk04Slapnička Karel22
Horák Milan31Týc Petr40
Kolka Daniel13Procházka Stanislav31
Píša Martin04Karas Ivan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48541:677TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Hamák Václav
 
 
Krejčí Michal
Zajbrlík Petr
 
 
-6-8-4  0301
2.Kotrč Miloslav
Ovsenáková Alena
 
 
Strnad Jiří
Novotný Petr
 
 
-8-7-7  0302
3.Horkavý ZdeněkKrejčí Michal-6-67-3 1303
4.Hamák VáclavZajbrlík Petr-4-3-3  0304
5.Kotrč MiloslavStrnad Jiří10-17-15-5 1305
6.Ovsenáková AlenaNovotný Petr-9106-873215
7.Hamák VáclavKrejčí Michal-4-4-6  0316
8.Kotrč MiloslavZajbrlík Petr-9-10-7  0317
9.Ovsenáková AlenaStrnad Jiří-898-10-82318
10.Horkavý ZdeněkNovotný Petr-5-89-5 1319
11.Kotrč MiloslavKrejčí Michal-3-9-6  03110
12.Ovsenáková AlenaZajbrlík Petr56-106 31210
13.Horkavý ZdeněkStrnad Jiří-4-8-4  03211
14.Hamák VáclavNovotný Petr-610-5-9 13212
15.Ovsenáková AlenaKrejčí Michal-8-8-8  03213
16.Horkavý ZdeněkZajbrlík Petr6-8-10-9 13214
17.Hamák VáclavStrnad Jiří87-9-4-823215
18.Kotrč MiloslavNovotný Petr1025  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horkavý Zdeněk04Krejčí Michal40
Hamák Václav04Zajbrlík Petr31
Kotrč Miloslav13Strnad Jiří40
Ovsenáková Alena22Novotný Petr22
T1 18°C T2 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou týmů
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:53341:619Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Týnek Jan
 
 
Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
-8-5-4  0301
2.Šebek Petr
Kundera Martin
 
 
Štros Jan
Carva Pavel
 
 
-1-5-6  0302
3.Lhotský MiroslavŠtros Jan-6-2-6  0303
4.Týnek JanCarva Pavel-115-34-92304
5.Šebek PetrKasáček Martin-1-2-3  0305
6.Kundera MartinVítek Václav-3-8-5  0306
7.Týnek JanŠtros Jan5-910-953216
8.Šebek PetrCarva Pavel-1-6-3  0317
9.Kundera MartinKasáček Martin-2-1-4  0318
10.Lhotský MiroslavVítek Václav-6-7-2  0319
11.Šebek PetrŠtros Jan-7-6-7  03110
12.Kundera MartinCarva Pavel-7-7-5  03111
13.Lhotský MiroslavKasáček Martin-3-5-6  03112
14.Týnek JanVítek Václav-1-5-5  03113
15.Kundera MartinŠtros Jan-4-8-5  03114
16.Lhotský MiroslavCarva Pavel-65-3-8 13115
17.Týnek JanKasáček Martin-5-5-9  03116
18.Šebek PetrVítek Václav-4-8-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Miroslav04Štros Jan31
Týnek Jan13Carva Pavel40
Šebek Petr04Kasáček Martin40
Kundera Martin04Vítek Václav40
teplota před utkáním18 C teplota po utkání 19 C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy