Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou týmů
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:47559:674TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Týnek Jan
 
 
Kebrle Jakub
Štibinger Michal
 
 
-87-910-102301
2.Pelikán Luboš
Čáp Kamil
 
 
Kebrle Jan
Popová Kateřina
 
 
-38-3-5 1302
3.Lhotský MiroslavKebrle Jakub-7-1094-92303
4.Týnek JanŠtibinger Michal766  3013
5.Pelikán LubošKebrle Jan-4-5-13  0314
6.Čáp KamilPopová Kateřina-6-5-8  0315
7.Týnek JanKebrle Jakub-8-9-9  0316
8.Pelikán LubošŠtibinger Michal5-9-48-72317
9.Čáp KamilKebrle Jan-2-4-1  0318
10.Lhotský MiroslavPopová Kateřina-843-983228
11.Pelikán LubošKebrle Jakub-6-7129-92329
12.Čáp KamilŠtibinger Michal-4-3-8  03210
13.Lhotský MiroslavKebrle Jan-7-5-3  03211
14.Týnek JanPopová Kateřina543  30311
15.Čáp KamilKebrle Jakub-6-2-2  03312
16.Lhotský MiroslavŠtibinger Michal-42-94-623313
17.Týnek JanKebrle Jan9-99-6-1123314
18.Pelikán LubošPopová Kateřina6-10-5-5 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Miroslav13Kebrle Jakub40
Týnek Jan22Štibinger Michal31
Pelikán Luboš04Kebrle Jan40
Čáp Kamil04Popová Kateřina22
teplota před utkáním 18 C Teplota po utkání 18,5 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16659:496Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Carva Pavel
Štros Jan
 
 
Točík David
Ovsenáková Alena
 
 
88-68 3110
2.Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
965  3020
3.Štros JanTočík David11-6-8693230
4.Carva PavelOvsenáková Alena7-9-89-102331
5.Vítek VáclavHamák Václav698  3041
6.Kasáček MartinHorkavý Zdeněk245  3051
7.Carva PavelTočík David-76311 3161
8.Vítek VáclavOvsenáková Alena579  3071
9.Kasáček MartinHamák Václav414  3081
10.Štros JanHorkavý Zdeněk98-511 3191
11.Vítek VáclavTočík David-0-0-0  0392
12.Kasáček MartinOvsenáková Alena7-852 31102
13.Štros JanHamák Václav-9773 31112
14.Carva PavelHorkavý Zdeněk836  30122
15.Kasáček MartinTočík David8-963 31132
16.Štros JanOvsenáková Alena876  30142
17.Carva PavelHamák Václav42-87 31152
18.Vítek VáclavHorkavý Zdeněk-10849 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štros Jan40Točík David13
Carva Pavel31Ovsenáková Alena13
Vítek Václav31Hamák Václav04
Kasáček Martin40Horkavý Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:16591:382TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
-104810 3110
2.Kostelecký Zdeněk
Novotný Petr
 
 
Píša Martin
 
 
WO    3020
3.Strnad JiříWO    3030
4.Zajbrlík PetrKolka Daniel749  3040
5.Kostelecký ZdeněkPíša Martin-98-10-10 1341
6.Novotný PetrHorák Milan9107  3051
7.Zajbrlík PetrWO    3061
8.Kostelecký ZdeněkKolka Daniel-7-6-7  0362
9.Novotný PetrPíša Martin11-939 3172
10.Strnad JiříHorák Milan69-96 3182
11.Kostelecký ZdeněkWO    3092
12.Novotný PetrKolka Daniel-8-10-6  0393
13.Strnad JiříPíša Martin947  30103
14.Zajbrlík PetrHorák Milan12-785 31113
15.Novotný PetrWO    30123
16.Strnad JiříKolka Daniel577  30133
17.Zajbrlík PetrPíša Martin918  30143
18.Kostelecký ZdeněkHorák Milan-1-1-1  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnad Jiří30Kolka Daniel22
Zajbrlík Petr30Píša Martin13
Kostelecký Zdeněk03Horák Milan13
Novotný Petr21   
WO50WO05
Teplota před utkáním 15°C Teplota po utkání 16°C Domácí měli utkání jednoduší z důvodu, že hosté přijeli s menším počtem hráčů.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:hrači
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Třebízského 523 Kralupy nad VltovouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:536:21497:431TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Stanislav
Slapnička Karel
 
 
Kratochvíl Lukáš
Kovařík Tomáš
 
 
-89-512123210
2.Karas Ivan
 
 
Kovařík Pavel
 
 
         
3.Procházka StanislavKratochvíl Lukáš910-7-11-122311
4.Karas IvanKovařík Tomáš6610  3021
5.Slapnička KarelKovařík Pavel-874-993231
6.         
7.Karas IvanKratochvíl Lukáš1-5-4-4 1332
8.Slapnička KarelKovařík Tomáš98-93 3142
9.Kovařík PavelWO    0343
10.Procházka StanislavWO    3053
11.Slapnička KarelKratochvíl Lukáš9-979 3163
12.Kovařík TomášWO    0364
13.Procházka StanislavKovařík Pavel5911  3074
14.Karas IvanWO    3084
15.Kratochvíl LukášWO    0385
16.Procházka StanislavKovařík Tomáš345  3095
17.Karas IvanKovařík Pavel927  30105
18.Slapnička KarelWO    30115

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházka Stanislav21Kratochvíl Lukáš21
Karas Ivan21Kovařík Tomáš03
Slapnička Karel30Kovařík Pavel03
WO33WO33
T1 18,5 C T2 19,5 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33613:601nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí František
Kubánek Kamil
 
 
Nikolov Kiril
Pilinský Michal
 
 
-7-5-6  0301
2.Žára Robert
Žára Michal
 
 
Vondruška Vladimír
Palkovič Ivan
 
 
-9-6-11  0302
3.Krejčí FrantišekNikolov Kiril9-3-6-7 1303
4.Kubánek KamilPilinský Michal9-8-71063213
5.Žára MichalVondruška Vladimír-10656 3123
6.Žára RobertPalkovič Ivan9510  3033
7.Kubánek KamilNikolov Kiril-67-4-5 1334
8.Žára MichalPilinský Michal4-10-5-9 1335
9.Žára RobertVondruška Vladimír-9-99-8 1336
10.Krejčí FrantišekPalkovič Ivan8-9710 3146
11.Žára MichalNikolov Kiril7-5-5-9 1347
12.Žára RobertPilinský Michal-68-7-11 1348
13.Krejčí FrantišekVondruška Vladimír555  3058
14.Kubánek KamilPalkovič Ivan648  3068
15.Žára RobertNikolov Kiril-57-7-7 1369
16.Krejčí FrantišekPilinský Michal92-66 3179
17.Kubánek KamilVondruška Vladimír6-987 3189
18.Žára MichalPalkovič Ivan586  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí František31Nikolov Kiril40
Kubánek Kamil31Pilinský Michal22
Žára Michal22Vondruška Vladimír13
Žára Robert13Palkovič Ivan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:39491:556Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
Švesták Petr
Zelenka Petr
 
 
-5-6-6  0301
2.Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
8-6110 3111
3.Kůtek JaroslavŠvesták Petr-3-5-8  0312
4.Koloc MilanZelenka Petr-3-9-4  0313
5.Sedlák TomášČech Miroslav783  3023
6.Hájková MagdalenaZelenka Rostislav-10229 3133
7.Koloc MilanŠvesták Petr-11-8-6  0334
8.Sedlák TomášZelenka Petr-38-5-5 1335
9.Hájková MagdalenaČech Miroslav4-6-9-8 1336
10.Kůtek JaroslavZelenka Rostislav2-964 3146
11.Sedlák Tomᚊvesták Petr-13-6-5  0347
12.Hájková MagdalenaZelenka Petr-9-9-4  0348
13.Kůtek JaroslavČech Miroslav-8-10-5  0349
14.Koloc MilanZelenka Rostislav5516  3059
15.Hájková MagdalenaŠvesták Petr-5-5-5  03510
16.Kůtek JaroslavZelenka Petr-9-8-4  03511
17.Koloc MilanČech Miroslav-8-9-6  03512
18.Sedlák TomášZelenka Rostislav586  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůtek Jaroslav13Švesták Petr40
Koloc Milan13Zelenka Petr40
Sedlák Tomáš22Čech Miroslav31
Hájková Magdalena13Zelenka Rostislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:39544:642Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
Raček Jan
Holina Josef
 
 
785  3010
2.Mikyska Radek
Jaskolla Patrick
 
 
Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
-2-7-9  0311
3.Mikyska RadekHollein Martin-59-109113221
4.Gregorová MarkétaRaček Jan48-68 3131
5.Vít MiloslavHolina Josef7-610-4-62332
6.Jaskolla PatrickBorecká Světluška-9-5-11  0333
7.Gregorová MarkétaHollein Martin-598-10103243
8.Vít MiloslavRaček Jan595  3053
9.Jaskolla PatrickHolina Josef-7-811-12 1354
10.Mikyska RadekBorecká Světluška-8-2-1  0355
11.Vít MiloslavHollein Martin-6-6-9  0356
12.Jaskolla PatrickRaček Jan-3-8-6  0357
13.Mikyska RadekHolina Josef-9-58-9 1358
14.Gregorová MarkétaBorecká Světluška11910  3068
15.Jaskolla PatrickHollein Martin-6-4-8  0369
16.Mikyska RadekRaček Jan92-59 3179
17.Gregorová MarkétaHolina Josef-75-7-4 13710
18.Vít MiloslavBorecká Světluška-4-2-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikyska Radek22Hollein Martin22
Gregorová Markéta31Raček Jan13
Vít Miloslav13Holina Josef40
Jaskolla Patrick04Borecká Světluška31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy