Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu20. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:hráči obou družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11699:582TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Štibinger Michal
 
 
Vít Miloslav
Pokorný Dominik
 
 
-89108 3110
2.Pop Petr
Kebrle Jan
 
 
Gregorová Markéta
Strnadová Kateřina
 
 
879  3020
3.Kloda JiříVít Miloslav679  3030
4.Kebrle JanGregorová Markéta-109912 3140
5.Štibinger MichalPokorný Dominik9-612-1093250
6.Pop PetrStrnadová Kateřina889  3060
7.Kebrle JanVít Miloslav9-81011 3170
8.Štibinger MichalGregorová Markéta-8998 3180
9.Pop PetrPokorný Dominik788  3090
10.Kloda JiříStrnadová Kateřina879  30100
11.Štibinger MichalVít Miloslav-9-8108632110
12.Pop PetrGregorová Markéta-7888 31120
13.Kloda JiříPokorný Dominik687  30130
14.Kebrle JanStrnadová Kateřina997  30140
15.Pop PetrVít Miloslav-591310 31150
16.Kloda JiříGregorová Markéta776  30160
17.Kebrle JanPokorný Dominik7610  30170
18.Štibinger MichalStrnadová Kateřina9-6128 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kloda Jiří40Vít Miloslav04
Kebrle Jan40Gregorová Markéta04
Štibinger Michal40Pokorný Dominik04
Pop Petr40Strnadová Kateřina04
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:50556:717SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holina Josef
Raček Jan
 
 
Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
-10-6-5  0301
2.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
109-5-11-72302
3.Hollein MartinKoloc Milan-5-688-92303
4.Borecká SvětluškaSedlák Tomáš783  3013
5.Raček JanKůtek Jaroslav-57-8-6 1314
6.Holina JosefHájková Magdalena-93-39-72315
7.Borecká SvětluškaKoloc Milan-7-3-3  0316
8.Raček JanSedlák Tomáš-3-11-11  0317
9.Holina JosefKůtek Jaroslav-11-5-7  0318
10.Hollein MartinHájková Magdalena9-7-8-4 1319
11.Raček JanKoloc Milan-57-3-7 13110
12.Holina JosefSedlák Tomáš8-410-2-623111
13.Hollein MartinKůtek Jaroslav-9-38-7 13112
14.Borecká SvětluškaHájková Magdalena3-11-7-5 13113
15.Holina JosefKoloc Milan-9-9891332213
16.Hollein MartinSedlák Tomáš-11-7-9  03214
17.Borecká SvětluškaKůtek Jaroslav-6-6-3  03215
18.Brauner JosefHájková Magdalena7-7-7-5 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hollein Martin04Koloc Milan31
Borecká Světluška13Sedlák Tomáš31
Raček Jan03Kůtek Jaroslav40
Holina Josef13Hájková Magdalena40
Brauner Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2606:257Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švesták Petr
Zelenka Petr
 
 
Žára Robert
Myška Radek
 
 
517  3010
2.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Žára Michal
Krejčí František
 
 
-4339 3120
3.Švesták PetrŽára Robert142  3030
4.Zelenka PetrMyška Radek234  3040
5.Čech MiroslavŽára Michal68-78 3150
6.Zelenka RostislavKrejčí František625  3060
7.Zelenka PetrŽára Robert635  3070
8.Čech MiroslavMyška Radek256  3080
9.Zelenka RostislavŽára Michal336  3090
10.Švesták PetrKrejčí František311  30100
11.Čech MiroslavŽára Robert479  30110
12.Zelenka RostislavMyška Radek346  30120
13.Švesták PetrŽára Michal453  30130
14.Zelenka PetrKrejčí František3510  30140
15.Zelenka RostislavŽára Robert636  30150
16.Švesták PetrMyška Radek132  30160
17.Zelenka PetrŽára Michal444  30170
18.Čech MiroslavKrejčí František763  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švesták Petr40Žára Robert04
Zelenka Petr40Myška Radek04
Čech Miroslav40Žára Michal04
Zelenka Rostislav40Krejčí František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu18. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:53266:631TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolov Kiril
Pilinský Michal
 
 
Procházka Stanislav
Týc Petr
 
 
-3-5-8  0301
2.Vondruška Vladimír
 
 
Karas Ivan
Slapnička Karel
 
 
WO    0302
3.Nikolov KirilProcházka Stanislav-7-5-7  0303
4.Pilinský MichalTýc Petr-1-2-3  0304
5.Vondruška VladimírSlapnička Karel-4-7-2  0305
6.Karas IvanWO    0306
7.Pilinský MichalProcházka Stanislav-5-4-7  0307
8.Vondruška VladimírTýc Petr-1-2-4  0308
9.Slapnička KarelWO    0309
10.Nikolov KirilKaras Ivan89-8-6-823010
11.Vondruška VladimírProcházka Stanislav-5-7-1  03011
12.Týc PetrWO    03012
13.Nikolov KirilSlapnička Karel68-9-9932112
14.Pilinský MichalKaras Ivan-4-6-9  03113
15.Procházka StanislavWO    03114
16.Nikolov KirilTýc Petr8-8-9-9 13115
17.Pilinský MichalSlapnička Karel-4-3-8  03116
18.Vondruška VladimírKaras Ivan-5-4-1  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nikolov Kiril13Procházka Stanislav30
Pilinský Michal04Týc Petr30
Vondruška Vladimír04Slapnička Karel21
   Karas Ivan30
WO05WO50
Teplota před utkáním 16°C Teplota po utkání 16°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:44456:633TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Pavel
Vítek Adam
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-7-2-1  0301
2.Kratochvíl Lukáš
Kovařík Tomáš
 
 
Novotný Petr
Kostelecký Zdeněk
 
 
8-8-6-3 1302
3.Kratochvíl LukášStrnad Jiří-5-5-8  0303
4.Kovařík TomášZajbrlík Petr-611-6-3 1304
5.Vítek AdamNovotný Petr-9-7-4  0305
6.Kovařík PavelKostelecký Zdeněk-91169 3115
7.Kovařík TomášStrnad Jiří-7-6-2  0316
8.Vítek AdamZajbrlík Petr-4-5-4  0317
9.Kovařík PavelNovotný Petr-997-8113227
10.Kratochvíl LukášKostelecký Zdeněk484  3037
11.Vítek AdamStrnad Jiří-4-6-1  0338
12.Kovařík PavelZajbrlík Petr-89-7-9 1339
13.Kratochvíl LukášNovotný Petr7108  3049
14.Kovařík TomášKostelecký Zdeněk8-88-8113259
15.Kovařík PavelStrnad Jiří-2-7-9  03510
16.Kratochvíl LukášZajbrlík Petr-8-3-7  03511
17.Kovařík TomášNovotný Petr-8-3-4  03512
18.Vítek AdamKostelecký Zdeněk-3-6-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Lukáš22Strnad Jiří40
Kovařík Tomáš13Zajbrlík Petr40
Vítek Adam04Novotný Petr22
Kovařík Pavel22Kostelecký Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:40440:595Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháček Milan
Píša Martin
 
 
Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
-4-9-3  0301
2.Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
Štros Jan
Carva Pavel
 
 
964  3011
3.Horák MilanŠtros Jan1555  3021
4.Ducháček MilanCarva Pavel-4-3-5  0322
5.Kolka DanielVítek Václav10112  3032
6.Píša MartinKasáček Martin-8-2-5  0333
7.Ducháček MilanŠtros Jan105-10-10133243
8.Kolka DanielCarva Pavel-3-6-7  0344
9.Píša MartinVítek Václav-7-3-4  0345
10.Horák MilanKasáček Martin-5-4-4  0346
11.Kolka DanielŠtros Jan956  3056
12.Píša MartinCarva Pavel-4-4-6  0357
13.Horák MilanVítek Václav8-8-10-2 1358
14.Ducháček MilanKasáček Martin-2-10-8  0359
15.Píša MartinŠtros Jan5-9-4-5 13510
16.Horák MilanCarva Pavel-56-110732610
17.Ducháček MilanVítek Václav-1-6-3  03611
18.Kolka DanielKasáček Martin-7-1-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Milan22Štros Jan13
Ducháček Milan13Carva Pavel31
Kolka Daniel22Vítek Václav31
Píša Martin04Kasáček Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:24621:552TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Polách Vojtěch
 
 
Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
8-89-11-62301
2.Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
Lhotský Miroslav
Štěpán Stanislav
 
 
-109-812-92302
3.Horkavý ZdeněkPelikán Luboš654  3012
4.Polách VojtěchTýnek Jan5-13-5-11 1313
5.Hamák VáclavLhotský Miroslav-7-79563223
6.Kotrč MiloslavŠtěpán Stanislav986  3033
7.Ovsenáková AlenaPelikán Luboš866  3043
8.Hamák VáclavTýnek Jan9-10-9-7 1344
9.Kotrč MiloslavLhotský Miroslav-79-5-5 1345
10.Horkavý ZdeněkŠtěpán Stanislav51110  3055
11.Hamák VáclavPelikán Luboš658  3065
12.Kotrč MiloslavTýnek Jan-8-6-2  0366
13.Horkavý ZdeněkLhotský Miroslav1059  3076
14.Ovsenáková AlenaŠtěpán Stanislav157  3086
15.Kotrč MiloslavPelikán Luboš-10576 3196
16.Horkavý ZdeněkTýnek Jan-3-5-2  0397
17.Ovsenáková AlenaLhotský Miroslav669  30107
18.Hamák VáclavŠtěpán Stanislav386  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horkavý Zdeněk31Pelikán Luboš04
Polách Vojtěch01Týnek Jan40
Hamák Václav31Lhotský Miroslav13
Kotrč Miloslav22Štěpán Stanislav04
Ovsenáková Alena30   
střídání domácích v 7 kole Ovsenáková Alena za Polách Vojtěch

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy