Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:45536:646TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
Kebrle Jan
Kebrle Jakub
 
 
358  3010
2.Ducháček Milan
Kolka Daniel
 
 
Štibinger Michal
Kloda Jiří
 
 
-4-8-7  0311
3.Horák MilanKebrle Jan9-76-7-112312
4.Pakandl ZbyněkKebrle Jakub9-9-8-9 1313
5.Kolka DanielŠtibinger Michal79-3-7-52314
6.Ducháček MilanKloda Jiří-7-3-7  0315
7.Pakandl ZbyněkKebrle Jan-10-46-6 1316
8.Kolka DanielKebrle Jakub-76-84-62317
9.Ducháček MilanŠtibinger Michal-97-8-7 1318
10.Horák MilanKloda Jiří-7-9-5  0319
11.Kolka DanielKebrle Jan-5-14-5  03110
12.Ducháček MilanKebrle Jakub-10-99-9 13111
13.Horák MilanŠtibinger Michal1077  30211
14.Pakandl ZbyněkKloda Jiří-5-5-1  03212
15.Ducháček MilanKebrle Jan-4-10-10  03213
16.Horák MilanKebrle Jakub963  30313
17.Pakandl ZbyněkŠtibinger Michal-14-14-5  03314
18.Kolka DanielKloda Jiří-9-6-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Milan22Kebrle Jan40
Pakandl Zbyněk04Kebrle Jakub31
Kolka Daniel04Štibinger Michal31
Ducháček Milan04Kloda Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47463:622TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guth Michael
Kovařík Tomáš
 
 
Ovsenáková Alena
Tobiášek Martin
 
 
-7-98-6 1301
2.Kratochvíl Lukáš
Brodský Marek
 
 
Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
-9-8-5  0302
3.Guth MichaelHorkavý Zdeněk756  3012
4.Kratochvíl LukášOvsenáková Alena-8-23-6 1313
5.Kovařík TomášTobiášek Martin-2-3-1  0314
6.Brodský MarekHamák Václav-6-8-11  0315
7.Kratochvíl LukášHorkavý Zdeněk-7-9-6  0316
8.Kovařík TomášOvsenáková Alena-6-3-7  0317
9.Brodský MarekTobiášek Martin-3-2-4  0318
10.Guth MichaelHamák Václav9-979 3128
11.Kovařík TomášHorkavý Zdeněk-69-9-8 1329
12.Kovařík PavelOvsenáková Alena-88-9-7 13210
13.Guth MichaelTobiášek Martin-6-5-9  03211
14.Kratochvíl LukášHamák Václav-6675 31311
15.Kovařík PavelHorkavý Zdeněk-7-7-10  03312
16.Guth MichaelOvsenáková Alena-9-5-5  03313
17.Kratochvíl LukášTobiášek Martin-5-10-8  03314
18.Kovařík TomášHamák Václav-3-912-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Guth Michael22Horkavý Zdeněk31
Kratochvíl Lukáš13Ovsenáková Alena40
Kovařík Tomáš04Tobiášek Martin40
Brodský Marek02Hamák Václav22
Kovařík Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
Čekal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Budova MlékojedyRozhodčí:hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:39368:540TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilinský Michal
Nikolov Kiril
 
 
Lhotský Miroslav
Čáp Kamil
 
 
637  3010
2.
 
 
Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
WO    0311
3.Nikolov KirilLhotský Miroslav674  3021
4.Pilinský MichalČáp Kamil5-86-1023231
5.Vondruška VladimírTýnek Jan8-9-7-7 1332
6.Pelikán LubošWO    0333
7.Pilinský MichalLhotský Miroslav5-5-4-2 1334
8.Vondruška VladimírČáp Kamil3112  3044
9.Týnek JanWO    0345
10.Nikolov KirilPelikán Luboš921  3055
11.Vondruška VladimírLhotský Miroslav-0-0-0  0356
12.Čáp KamilWO    0357
13.Nikolov KirilTýnek Jan-9-22-9 1358
14.Pilinský MichalPelikán Luboš-9-7-8  0359
15.Lhotský MiroslavWO    03510
16.Nikolov KirilČáp Kamil7-1144 31610
17.Pilinský MichalTýnek Jan-5-4-84 13611
18.Vondruška VladimírPelikán Luboš-0-0-0  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nikolov Kiril31Lhotský Miroslav21
Pilinský Michal13Čáp Kamil03
Vondruška Vladimír13Týnek Jan30
   Pelikán Luboš21
WO05WO50
Teplota před utkáním 15C. Teplota po utkání 16C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:22514:429Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Štros Jan
Kostrhoun Michal
 
 
-9879 3110
2.
 
 

 
 
WO    3020
3.Čech MiroslavŠtros Jan769  3030
4.Švesták PetrKostrhoun Michal785  3040
5.Zelenka RostislavDvořák Miroslav8-9-10793250
6.WO    0351
7.Švesták PetrŠtros Jan675  3061
8.Zelenka RostislavKostrhoun Michal7-108-973271
9.Dvořák MiroslavWO    0372
10.Čech MiroslavWO    3082
11.Zelenka RostislavŠtros Jan-7-6-8  0383
12.Kostrhoun MichalWO    0384
13.Čech MiroslavDvořák Miroslav6-876 3194
14.Švesták PetrWO    30104
15.Štros JanWO    03105
16.Čech MiroslavKostrhoun Michal7-986 31115
17.Švesták PetrDvořák Miroslav546  30125
18.Zelenka RostislavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čech Miroslav30Štros Jan12
Švesták Petr30Kostrhoun Michal03
Zelenka Rostislav21Dvořák Miroslav03
WO44WO44



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
Brauner Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29635:503nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Brauner Josef
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
6-6-85-82301
2.Holina Josef
Polák Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Holina JosefStrnad Jiří-6-9-7  0312
4.Polák MartinZajbrlík Petr-7-710-8 1313
5.Brauner JosefNovotný Petr-7-10-10  0314
6.Borecká SvětluškaWO    3024
7.Polák MartinStrnad Jiří-8-9-7  0325
8.Brauner JosefZajbrlík Petr887  3035
9.Borecká SvětluškaNovotný Petr914-14-1183245
10.Holina JosefWO    3055
11.Danaj MilanStrnad Jiří-6-2-2  0356
12.Borecká SvětluškaZajbrlík Petr-10-1049-82357
13.Holina JosefNovotný Petr9812  3067
14.Polák MartinWO    3077
15.Borecká SvětluškaStrnad Jiří-6-897-82378
16.Holina JosefZajbrlík Petr894  3088
17.Polák MartinNovotný Petr88-10-11-72389
18.Danaj MilanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holina Josef21Strnad Jiří40
Polák Martin03Zajbrlík Petr22
Brauner Josef11Novotný Petr22
Borecká Světluška12   
Danaj Milan01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
Nesměráková Marie
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:52423:674TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikyska Radek
Strnadová Kateřina
 
 
Karas Ivan
Procházka Stanislav
 
 
-1-7-4  0301
2.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Babák Josef
Týc Petr
 
 
-4-5-4  0302
3.Mikyska RadekProcházka Stanislav-3-4-10  0303
4.Vít MiloslavTýc Petr-5-4-7  0304
5.Gregorová MarkétaKaras Ivan-3777 3114
6.Strnadová KateřinaBabák Josef-6-4-8  0315
7.Vít MiloslavProcházka Stanislav9-4-5-6 1316
8.Gregorová MarkétaTýc Petr-5-5-4  0317
9.Strnadová KateřinaKaras Ivan-57-6-5 1318
10.Mikyska RadekBabák Josef-5-7-7  0319
11.Gregorová MarkétaProcházka Stanislav-3-108-7 13110
12.Pokorný DominikTýc Petr-7-68-3 13111
13.Mikyska RadekKaras Ivan-4-1-3  03112
14.Vít MiloslavBabák Josef-89-5-6 13113
15.Pokorný DominikProcházka Stanislav9-6-3-7 13114
16.Mikyska RadekTýc Petr-6-7-6  03115
17.Vít MiloslavKaras Ivan-67-6-7 13116
18.Gregorová MarkétaBabák Josef-118-812-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikyska Radek04Procházka Stanislav40
Vít Miloslav04Týc Petr40
Gregorová Markéta13Karas Ivan31
Strnadová Kateřina02Babák Josef40
Pokorný Dominik02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3622:235SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Žára Robert
Žára Michal
 
 
633  3010
2.Sedlák Tomáš
Papík Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Koloc MilanHora Martin534  3030
4.Kůtek JaroslavŽára Robert545  3040
5.Sedlák Tomᚎára Michal543  3050
6.Papík PetrWO    3060
7.Kůtek JaroslavHora Martin361  3070
8.Sedlák Tomᚎára Robert684  3080
9.Papík PetrŽára Michal8-5511 3190
10.Koloc MilanWO    30100
11.Sedlák TomášHora Martin726  30110
12.Papík PetrŽára Robert11-8-119832120
13.Koloc MilanŽára Michal656  30130
14.Kůtek JaroslavWO    30140
15.Papík PetrHora Martin623  30150
16.Koloc MilanŽára Robert476  30160
17.Kůtek JaroslavŽára Michal352  30170
18.Sedlák TomášWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koloc Milan30Hora Martin04
Kůtek Jaroslav30Žára Robert04
Sedlák Tomáš30Žára Michal04
Papík Petr30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS