Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:53272:637TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolov Kiril
Vondruška Vladimír
 
 
Kloda Stanislav
Kebrle Jan
 
 
-6-4-3  0301
2.Chriti Karim
 
 
Štibinger Michal
Kebrle Jakub
 
 
WO    0302
3.Nikolov KirilKloda Stanislav88-7-5-82303
4.Vondruška VladimírKebrle Jan-6-5-7  0304
5.Chriti KarimŠtibinger Michal-6-5-8  0305
6.Kebrle JakubWO    0306
7.Vondruška VladimírKloda Stanislav-2-6-2  0307
8.Chriti KarimKebrle Jan-9-9-6  0308
9.Štibinger MichalWO    0309
10.Nikolov KirilKloda Jiří-8-4-3  03010
11.Chriti KarimKloda Stanislav-4-4-12  03011
12.Kebrle JanWO    03012
13.Nikolov KirilŠtibinger Michal-78-271132112
14.Vondruška VladimírKloda Jiří-2-3-6  03113
15.Kloda StanislavWO    03114
16.Nikolov KirilKebrle Jan9-6-7-9 13115
17.Vondruška VladimírŠtibinger Michal-1-8-2  03116
18.Chriti KarimKloda Jiří-6-4-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nikolov Kiril13Kloda Stanislav30
Vondruška Vladimír04Kebrle Jan30
Chriti Karim04Štibinger Michal21
   Kloda Jiří30
WO05WO50
Teplota před utkáním 16,5 °C Teplota po utkání 16,5 °C Střídání - hosté - utkání č. 10 Kloda Jiří za Kebrle Jakub Střídáno z důvodu zranění.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:11661:458Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
Guth Michael
Kratochvíl Lukáš
 
 
1116  3010
2.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Kovaříková Marcela
Kovařík Tomáš
 
 
457  3020
3.Švesták PetrGuth Michael726  3030
4.Zelenka PetrKratochvíl Lukáš2115  3040
5.Čech MiroslavKovaříková Marcela373  3050
6.Zelenka RostislavKovařík Tomáš36-912 3160
7.Zelenka PetrGuth Michael679  3070
8.Čech MiroslavKratochvíl Lukáš710-86 3180
9.Zelenka RostislavKovaříková Marcela786  3090
10.Švesták PetrKovařík Tomáš389  30100
11.Čech MiroslavGuth Michael889  30110
12.Zelenka RostislavKratochvíl Lukáš4-8-125-423111
13.Švesták PetrKovaříková Marcela478  30121
14.Zelenka PetrKovařík Tomáš-4866 31131
15.Zelenka RostislavGuth Michael-87-5-9 13132
16.Švesták PetrKratochvíl Lukáš734  30142
17.Zelenka PetrKovaříková Marcela107-96 31152
18.Čech MiroslavKovařík Tomáš12-11610 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švesták Petr40Guth Michael13
Zelenka Petr40Kratochvíl Lukáš13
Čech Miroslav40Kovaříková Marcela04
Zelenka Rostislav22Kovařík Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28658:591Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Kolka Daniel
Pařízek Miloslav
 
 
167  3010
2.Brauner Josef
Danaj Milan
 
 
Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
-4-587-92311
3.Holina JosefKolka Daniel268  3021
4.Hollein MartinPařízek Miloslav-610-97103231
5.Brauner JosefHorák Milan-6-12-9  0332
6.Borecká SvětluškaPakandl Zbyněk1194  3042
7.Hollein MartinKolka Daniel-5105-9103252
8.Brauner JosefPařízek Miloslav5-7410 3162
9.Borecká SvětluškaHorák Milan899  3072
10.Holina JosefPakandl Zbyněk-5-86743282
11.Brauner JosefKolka Daniel12-6-7-7 1383
12.Borecká SvětluškaPařízek Miloslav435  3093
13.Holina JosefHorák Milan8-12-99-52394
14.Hollein MartinPakandl Zbyněk-10-6-6  0395
15.Borecká SvětluškaKolka Daniel769  30105
16.Holina JosefPařízek Miloslav783  30115
17.Hollein MartinHorák Milan-55-86-623116
18.Danaj MilanPakandl Zbyněk-8-9-10  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holina Josef31Kolka Daniel13
Hollein Martin22Pařízek Miloslav04
Brauner Josef12Horák Milan31
Borecká Světluška40Pakandl Zbyněk22
Danaj Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:40582:651TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Ovsenáková Alena
Horkavý Zdeněk
 
 
-7-67793210
2.Strnadová Kateřina
Pokorný Dominik
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
-510-59113220
3.Vít MiloslavOvsenáková Alena-8-8-9  0321
4.Gregorová MarkétaHorkavý Zdeněk939  3031
5.Strnadová KateřinaHamák Václav8-2-1-5 1332
6.Pokorný DominikKotrč Miloslav-2-8-5  0333
7.Gregorová MarkétaOvsenáková Alena-98-7793243
8.Strnadová KateřinaHorkavý Zdeněk3-9-9993253
9.Pokorný DominikHamák Václav7-7-5-7 1354
10.Vít MiloslavKotrč Miloslav10-10-8523264
11.Strnadová KateřinaOvsenáková Alena-3-8-3  0365
12.Pokorný DominikHorkavý Zdeněk-9-10-8  0366
13.Vít MiloslavHamák Václav481  3076
14.Gregorová MarkétaKotrč Miloslav10-6-6-9 1377
15.Pokorný DominikOvsenáková Alena-5-1-7  0378
16.Vít MiloslavHorkavý Zdeněk-15-85-7 1379
17.Gregorová MarkétaHamák Václav1068  3089
18.Strnadová KateřinaKotrč Miloslav-8-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vít Miloslav22Ovsenáková Alena31
Gregorová Markéta31Horkavý Zdeněk22
Strnadová Kateřina13Hamák Václav22
Pokorný Dominik04Kotrč Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16610:417SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůtek Jaroslav
Papík Petr
 
 
Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
11-5-9553210
2.Sedlák Tomáš
Hájková Magdalena
 
 
Lhotský Miroslav
Šebek Petr
 
 
934  3020
3.Kůtek JaroslavPelikán Luboš558  3030
4.Papík PetrTýnek Jan-6-7-5  0331
5.Sedlák TomášLhotský Miroslav124  3041
6.Hájková MagdalenaŠebek Petr11102  3051
7.Papík PetrPelikán Luboš696  3061
8.Sedlák TomášTýnek Jan-54-9-10 1362
9.Hájková MagdalenaLhotský Miroslav949  3072
10.Kůtek JaroslavŠebek Petr262  3082
11.Sedlák TomášPelikán Luboš7-834 3192
12.Vysloužil JaroslavTýnek Jan-4-55-4 1393
13.Kůtek JaroslavLhotský Miroslav632  30103
14.Papík PetrŠebek Petr392  30113
15.Vysloužil JaroslavPelikán Luboš10-28-9-423114
16.Kůtek JaroslavČáp Kamil132  30124
17.Papík PetrLhotský Miroslav5-667 31134
18.Sedlák Tomᚊebek Petr426  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůtek Jaroslav40Pelikán Luboš13
Papík Petr31Týnek Jan30
Sedlák Tomáš31Lhotský Miroslav04
Hájková Magdalena20Šebek Petr04
Vysloužil Jaroslav02Čáp Kamil01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54260:605Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Jaroslav
Hora Martin
 
 
Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
-5-3-4  0301
2.Žára Robert
Krejčí František
 
 
Carva Pavel
Štros Jan
 
 
-6-6-3  0302
3.Hájek JaroslavŠtros Jan-7-7-3  0303
4.Hora MartinCarva Pavel-4-6-3  0304
5.Žára RobertKasáček Martin-2-5-3  0305
6.Krejčí FrantišekVítek Václav-911-6-8 1306
7.Hora MartinŠtros Jan-6-3-5  0307
8.Žára RobertCarva Pavel-4-3-7  0308
9.Krejčí FrantišekKasáček Martin-4-2-4  0309
10.Hájek JaroslavVítek Václav-5-2-4  03010
11.Žára RobertŠtros Jan-5-8-4  03011
12.Krejčí FrantišekCarva Pavel-6-6-2  03012
13.Hájek JaroslavKasáček Martin-1-2-1  03013
14.Hora MartinVítek Václav-9-4-8  03014
15.Krejčí FrantišekŠtros Jan-5-5-9  03015
16.Hájek JaroslavCarva Pavel-1-1-1  03016
17.Hora MartinKasáček Martin-3-4-4  03017
18.Žára RobertVítek Václav-2-9-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Jaroslav04Štros Jan40
Hora Martin04Carva Pavel40
Žára Robert04Kasáček Martin40
Krejčí František04Vítek Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZSˇTřebízkého 523 Kralupy nad VLTAVOURozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17642:476TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týc Petr
Babák Josef
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
6-8106 3110
2.Bulíček Michael
Procházka Stanislav
 
 
Kostelecký Zdeněk
Novotný Petr
 
 
555  3020
3.Bulíček MichaelStrnad Jiří-7-792-92321
4.Procházka StanislavZajbrlík Petr778  3031
5.Týc PetrKostelecký Zdeněk1055  3041
6.Babák JosefNovotný Petr314  3051
7.Procházka StanislavStrnad Jiří15-58-1063261
8.Týc PetrZajbrlík Petr828  3071
9.Babák JosefKostelecký Zdeněk324  3081
10.Bulíček MichaelNovotný Petr749  3091
11.Týc PetrStrnad Jiří-5-6-8  0392
12.Slapnička KarelZajbrlík Petr-5-9-10  0393
13.Bulíček MichaelKostelecký Zdeněk326  30103
14.Procházka StanislavNovotný Petr796  30113
15.Slapnička KarelStrnad Jiří10-96-5-823114
16.Bulíček MichaelZajbrlík Petr8-6-771232124
17.Procházka StanislavKostelecký Zdeněk686  30134
18.Týc PetrNovotný Petr764  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bulíček Michael31Strnad Jiří31
Procházka Stanislav40Zajbrlík Petr13
Týc Petr31Kostelecký Zdeněk04
Babák Josef20Novotný Petr04
Slapnička Karel02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline