Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28579:524TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
Strnad Jiří
Všetečka Ondřej
 
 
-12667 3110
2.Kebrle Jakub
Pop Petr
 
 
Zajbrlík Petr
Krejčí Michal
 
 
-9-8-6  0311
3.Kloda JiříStrnad Jiří-6957 3121
4.Kebrle JanVšetečka Ondřej616  3031
5.Kebrle JakubZajbrlík Petr-5-4-4  0332
6.Popová KateřinaKrejčí Michal-67-8-4 1333
7.Kebrle JanStrnad Jiří39-612 3143
8.Kebrle JakubVšetečka Ondřej569  3053
9.Popová KateřinaZajbrlík Petr-3-6-6  0354
10.Kloda JiříKrejčí Michal383  3064
11.Kebrle JakubStrnad Jiří-6-39-9 1365
12.Pop PetrVšetečka Ondřej66-41 3175
13.Kloda JiříZajbrlík Petr172  3085
14.Kebrle JanKrejčí Michal898  3095
15.Pop PetrStrnad Jiří-12-8-6  0396
16.Kloda JiříVšetečka Ondřej639  30106
17.Kebrle JanZajbrlík Petr-97-8-9 13107
18.Kebrle JakubKrejčí Michal5-10-64-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kloda Jiří40Strnad Jiří22
Kebrle Jan31Všetečka Ondřej04
Kebrle Jakub13Zajbrlík Petr31
Popová Kateřina02Krejčí Michal22
Pop Petr11   
T1 16 T2 18



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:hrači
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44540:656TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jan
Dvořák Michal
 
 
Bulíček Michael
Babák Josef
 
 
13-1-146-32301
2.Vítek Václav
Carva Pavel
 
 
Procházka Stanislav
Točík Ondřej
 
 
-97-4-8 1302
3.Štros JanTočík Ondřej68-5-1243212
4.Carva PavelBabák Josef-89-210-102313
5.Dvořák MichalBulíček Michael-3-2-5  0314
6.Vítek VáclavProcházka Stanislav-3-68-3 1315
7.Carva PavelTočík Ondřej-8-87-9 1316
8.Dvořák MichalBabák Josef-9-7-4  0317
9.Vítek VáclavBulíček Michael-5-6-5  0318
10.Štros JanProcházka Stanislav-92-5-7 1319
11.Dvořák MichalTočík Ondřej-5-3-9  03110
12.Vítek VáclavSlapnička Karel668  30210
13.Štros JanBulíček Michael-9-10-8  03211
14.Carva PavelProcházka Stanislav-1-4-7  03212
15.Vítek VáclavTočík Ondřej596  30312
16.Štros JanSlapnička Karel46-76 31412
17.Carva PavelBulíček Michael-8-7-6  03413
18.Dvořák MichalProcházka Stanislav-7-10781032513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štros Jan22Točík Ondřej22
Carva Pavel04Babák Josef20
Dvořák Michal13Bulíček Michael40
Vítek Václav22Procházka Stanislav31
   Slapnička Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ByšiceRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18633:481TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Šebek Petr
 
 
Žára Michal
Žára Robert
 
 
7-510-6-42301
2.Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
Hájek Jaroslav
Krejčí František
 
 
354  3011
3.Týnek JanŽára Michal584  3021
4.Pelikán LubošŽára Robert977  3031
5.Lhotský MiroslavHájek Jaroslav743  3041
6.Šebek PetrKrejčí František-8-67-4 1342
7.Pelikán LubošŽára Michal4-89-883252
8.Lhotský MiroslavŽára Robert679  3062
9.Šebek PetrHájek Jaroslav965  3072
10.Týnek JanKrejčí František653  3082
11.Lhotský MiroslavŽára Michal12-68-4103292
12.Kundera MartinŽára Robert-1-9-8  0393
13.Týnek JanHájek Jaroslav436  30103
14.Pelikán LubošKrejčí František6103  30113
15.Kundera MartinŽára Michal12-5-8-10 13114
16.Týnek JanŽára Robert471  30124
17.Pelikán LubošHájek Jaroslav310-9-8532134
18.Lhotský MiroslavKrejčí František146  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Týnek Jan40Žára Michal13
Pelikán Luboš40Žára Robert13
Lhotský Miroslav40Hájek Jaroslav04
Šebek Petr11Krejčí František13
Kundera Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34566:578nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiášek Martin
Ovsenáková Alena
 
 
Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
-6-10-7  0301
2.Kotrč Miloslav
Hamák Václav
 
 
Hájková Magdalena
Vysloužil Jaroslav
 
 
-6989 3111
3.Tobiášek MartinKoloc Milan89-87 3121
4.Ovsenáková AlenaSedlák Tomáš-1565 3131
5.Kotrč MiloslavHájková Magdalena-12-16-6 1332
6.Hamák VáclavVysloužil Jaroslav-8666 3142
7.Ovsenáková AlenaKoloc Milan-9-78-9 1343
8.Kotrč MiloslavSedlák Tomáš5-8-5-4 1344
9.Hamák VáclavHájková Magdalena9-6-9353254
10.Tobiášek MartinVysloužil Jaroslav255  3064
11.Kotrč MiloslavKoloc Milan-1-4-7  0365
12.Hamák VáclavSedlák Tomáš-2-8-7  0366
13.Tobiášek MartinHájková Magdalena7-9-6-10 1367
14.Ovsenáková AlenaVysloužil Jaroslav338  3077
15.Hamák VáclavKoloc Milan-5-3-6  0378
16.Tobiášek MartinSedlák Tomáš667  3088
17.Ovsenáková AlenaHájková Magdalena-9-7-11  0389
18.Kotrč MiloslavVysloužil Jaroslav8-889 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tobiášek Martin31Koloc Milan31
Ovsenáková Alena22Sedlák Tomáš22
Kotrč Miloslav13Hájková Magdalena31
Hamák Václav22Vysloužil Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30659:607TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
-95-94-92301
2.Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
Miženko Milan
Strnadová Kateřina
 
 
-84-71083211
3.Pakandl ZbyněkGregorová Markéta2-5-11373221
4.Horák MilanVít Miloslav8-97-5133231
5.Kolka DanielMiženko Milan-713-6-8 1332
6.Ducháček MilanStrnadová Kateřina1057  3042
7.Horák MilanGregorová Markéta-4-4-7  0343
8.Kolka DanielVít Miloslav-8-9-7  0344
9.Ducháček MilanMiženko Milan-5-3-3  0345
10.Pakandl ZbyněkStrnadová Kateřina748  3055
11.Kolka DanielGregorová Markéta896  3065
12.Ducháček MilanVít Miloslav8-597 3175
13.Pakandl ZbyněkMiženko Milan66-98 3185
14.Horák MilanStrnadová Kateřina825  3095
15.Ducháček MilanGregorová Markéta-13-910-6 1396
16.Pakandl ZbyněkVít Miloslav-1-649932106
17.Horák MilanMiženko Milan36-85 31116
18.Kolka DanielStrnadová Kateřina59-84 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pakandl Zbyněk40Gregorová Markéta22
Horák Milan31Vít Miloslav13
Kolka Daniel22Miženko Milan22
Ducháček Milan22Strnadová Kateřina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37658:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Lukáš
Brodský Marek
 
 
Holina Josef
Polák Martin
 
 
-9-68-9 1301
2.Kovařík Pavel
Grigoriadi Roman
 
 
Hollein Martin
Brauner Josef
 
 
-10-910-5 1302
3.Kratochvíl LukášKrejčová Eliška373  3012
4.Brodský MarekPolák Martin485  3022
5.Grigoriadi RomanHollein Martin-5-83793232
6.Kovařík PavelHolina Josef99-99 3142
7.Brodský MarekKrejčová Eliška4-1156 3152
8.Grigoriadi RomanPolák Martin48-95 3162
9.Kovařík PavelHollein Martin-1011-6-7 1363
10.Kratochvíl LukášHolina Josef-77-6-7 1364
11.Grigoriadi RomanBrauner Josef-8-9-10  0365
12.Kovařík PavelPolák Martin7-6-5-2 1366
13.Kratochvíl LukášHollein Martin-498-6-62367
14.Brodský MarekHolina Josef5-85-1243277
15.Kovařík PavelBrauner Josef-810-7-8 1378
16.Kratochvíl LukášPolák Martin89-78 3188
17.Brodský MarekHollein Martin-5-6-6  0389
18.Grigoriadi RomanHolina Josef-6-78993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Lukáš22Krejčová Eliška02
Brodský Marek31Polák Martin13
Grigoriadi Roman31Hollein Martin31
Kovařík Pavel13Holina Josef13
   Brauner Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54249:610Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolov Kiril
Vondruška Vladimír
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
-8-2-2  0301
2.Chriti Karim
 
 
Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
WO    0302
3.Vondruška VladimírŠvesták Petr-6-5-2  0303
4.Nikolov KirilZelenka Petr-7-9-7  0304
5.Chriti KarimČech Miroslav-4-4-2  0305
6.Zelenka RostislavWO    0306
7.Nikolov KirilŠvesták Petr-9-6-11  0307
8.Chriti KarimZelenka Petr-6-6-6  0308
9.Čech MiroslavWO    0309
10.Vondruška VladimírZelenka Rostislav-5-9-2  03010
11.Chriti KarimŠvesták Petr-7-3-7  03011
12.Zelenka PetrWO    03012
13.Vondruška VladimírČech Miroslav-1-8-5  03013
14.Nikolov KirilZelenka Rostislav-9-811-10 13014
15.Švesták PetrWO    03015
16.Vondruška VladimírZelenka Petr-5-4-4  03016
17.Nikolov KirilČech Miroslav-8-5-11  03017
18.Chriti KarimZelenka Rostislav-8-9-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondruška Vladimír04Švesták Petr30
Nikolov Kiril04Zelenka Petr30
Chriti Karim04Čech Miroslav30
   Zelenka Rostislav30
WO05WO50
Teplota před utkáním 16°C Teplota po utkání 16,5°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline