Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30634:606Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
1385  3010
2.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Štibinger Michal
Kebrle Jakub
 
 
-3-6-9  0311
3.Švesták PetrKloda Jiří-61079 3121
4.Zelenka PetrKebrle Jan5712  3031
5.Čech MiroslavŠtibinger Michal6-3-4773241
6.Zelenka RostislavKebrle Jakub7-11-76-52342
7.Zelenka PetrKloda Jiří6912  3052
8.Čech MiroslavKebrle Jan-64-98-72353
9.Zelenka RostislavŠtibinger Michal-2-8610-72354
10.Švesták PetrKebrle Jakub-97-97103264
11.Čech MiroslavKloda Jiří-97-6-5 1365
12.Zelenka RostislavKebrle Jan-7-6-5  0366
13.Švesták PetrŠtibinger Michal544  3076
14.Zelenka PetrKebrle Jakub2410  3086
15.Zelenka RostislavKloda Jiří-3-3-4  0387
16.Švesták PetrKebrle Jan-10765 3197
17.Zelenka PetrŠtibinger Michal918  30107
18.Čech MiroslavKebrle Jakub7-6-123-423108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švesták Petr40Kloda Jiří22
Zelenka Petr40Kebrle Jan22
Čech Miroslav13Štibinger Michal13
Zelenka Rostislav04Kebrle Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12658:380Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Nikolov Kiril
Pilinský Michal
 
 
854  3010
2.Raček Jan
Brauner Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Hollein MartinVondruška Vladimír5104  3030
4.Raček JanPilinský Michal778  3040
5.Brauner JosefNikolov Kiril108-99 3150
6.Borecká SvětluškaWO    3060
7.Raček JanVondruška Vladimír117-5-583270
8.Brauner JosefPilinský Michal9310  3080
9.Borecká SvětluškaNikolov Kiril61-9-863290
10.Hollein MartinWO    30100
11.Brauner JosefVondruška Vladimír886  30110
12.Borecká SvětluškaPilinský Michal-8524 31120
13.Hollein MartinNikolov Kiril16-9-97-1123121
14.Krejčová EliškaWO    30131
15.Borecká SvětluškaVondruška Vladimír776  30141
16.Hollein MartinPilinský Michal9105  30151
17.Krejčová EliškaNikolov Kiril-8-7-7  03152
18.Brauner JosefWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hollein Martin21Vondruška Vladimír04
Raček Jan20Pilinský Michal04
Brauner Josef30Nikolov Kiril22
Borecká Světluška30   
Krejčová Eliška01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:27779:679SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miženko Milan
Mikyska Radek
 
 
Brodský Marek
Guth Michael
 
 
-35-9993210
2.Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
Kovařík Pavel
Grigoriadi Roman
 
 
-11105-8-82311
3.Miženko MilanBrodský Marek-106-8693221
4.Mikyska RadekGuth Michael4-796 3131
5.Vít MiloslavKovařík Pavel562  3041
6.Gregorová MarkétaGrigoriadi Roman96-5-593251
7.Mikyska RadekBrodský Marek-8973 3161
8.Vít MiloslavGuth Michael-72-96-52362
9.Gregorová MarkétaKovařík Pavel8103  3072
10.Miženko MilanGrigoriadi Roman1273  3082
11.Vít MiloslavBrodský Marek1076  3092
12.Gregorová MarkétaGuth Michael711-6-6-92393
13.Miženko MilanKovařík Pavel78-36 31103
14.Mikyska RadekGrigoriadi Roman-10-510101032113
15.Gregorová MarkétaBrodský Marek6-8-95932123
16.Miženko MilanGuth Michael11-89-8932133
17.Mikyska RadekKovařík Pavel-1048-61032143
18.Vít MiloslavGrigoriadi Roman7-12910 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Miženko Milan40Brodský Marek04
Mikyska Radek40Guth Michael22
Vít Miloslav31Kovařík Pavel04
Gregorová Markéta31Grigoriadi Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:187:54341:659TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Žára Michal
 
 
Ovsenáková Alena
Horkavý Zdeněk
 
 
7-4-8-1 1301
2.Hájek Jaroslav
Hora Martin
 
 
Kotrč Miloslav
Hamák Václav
 
 
-2-8-3  0302
3.Žára RobertOvsenáková Alena-1-2-1  0303
4.Žára MichalHorkavý Zdeněk10-4-16-72304
5.Hájek JaroslavKotrč Miloslav-3-7-2  0305
6.Hora MartinHamák Václav-6-4-2  0306
7.Žára MichalOvsenáková Alena-7-6-10  0307
8.Hájek JaroslavHorkavý Zdeněk-1-10-10  0308
9.Hora MartinKotrč Miloslav-3-7-6  0309
10.Žára RobertHamák Václav-9-3-1  03010
11.Hájek JaroslavOvsenáková Alena-3-2-4  03011
12.Hora MartinHorkavý Zdeněk-315-7-5 13012
13.Žára RobertKotrč Miloslav-86-8-7 13013
14.Žára MichalHamák Václav-3-8-3  03014
15.Hora MartinOvsenáková Alena-6-3-4  03015
16.Žára RobertHorkavý Zdeněk-5-989-1023016
17.Žára MichalKotrč Miloslav-4-1-1  03017
18.Hájek JaroslavHamák Václav-4-7-3  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žára Robert04Ovsenáková Alena40
Žára Michal04Horkavý Zdeněk40
Hájek Jaroslav04Kotrč Miloslav40
Hora Martin04Hamák Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Třebízského 523 Kralupy nad VltovouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1611:262TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Ivan
Točík Ondřej
 
 
Čáp Kamil
Kundera Martin
 
 
115  3010
2.Bulíček Michael
Slapnička Karel
 
 
Lhotský Miroslav
Pelikán Luboš
 
 
974  3020
3.Karas IvanČáp Kamil562  3030
4.Točík OndřejKundera Martin434  3040
5.Bulíček MichaelLhotský Miroslav524  3050
6.Slapnička KarelPelikán Luboš5108  3060
7.Točík OndřejČáp Kamil422  3070
8.Bulíček MichaelKundera Martin836  3080
9.Slapnička KarelLhotský Miroslav3-1077 3190
10.Karas IvanPelikán Luboš236  30100
11.Bulíček MichaelČáp Kamil242  30110
12.Slapnička KarelKundera Martin293  30120
13.Karas IvanLhotský Miroslav4514  30130
14.Točík OndřejPelikán Luboš364  30140
15.Slapnička KarelČáp Kamil613  30150
16.Karas IvanKundera Martin642  30160
17.Točík OndřejLhotský Miroslav536  30170
18.Bulíček MichaelPelikán Luboš5310  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karas Ivan40Čáp Kamil04
Točík Ondřej40Kundera Martin04
Bulíček Michael40Lhotský Miroslav04
Slapnička Karel40Pelikán Luboš04
T 1 -20 C T2 - 21 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46417:658Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
1689  3010
2.Kostelecký Zdeněk
 
 
Štros Jan
Carva Pavel
 
 
WO    0311
3.Strnad JiříŠtros Jan-7-7-7  0312
4.Zajbrlík PetrCarva Pavel-6-107-7 1313
5.Kostelecký ZdeněkKasáček Martin-5-5-6  0314
6.Vítek VáclavWO    0315
7.Zajbrlík PetrŠtros Jan-9-978-92316
8.Kostelecký ZdeněkCarva Pavel-5-10-12  0317
9.Kasáček MartinWO    0318
10.Strnad JiříVítek Václav-5-55973228
11.Kostelecký ZdeněkŠtros Jan-2-4-5  0329
12.Carva PavelWO    03210
13.Strnad JiříKasáček Martin-7-11-5  03211
14.Zajbrlík PetrVítek Václav-7-57101032311
15.Štros JanWO    03312
16.Strnad JiříCarva Pavel657  30412
17.Zajbrlík PetrKasáček Martin-8714-10-1123413
18.Kostelecký ZdeněkVítek Václav-7-2-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnad Jiří22Štros Jan30
Zajbrlík Petr13Carva Pavel21
Kostelecký Zdeněk04Kasáček Martin30
   Vítek Václav12
WO05WO50
Teplota před utkáním 17,5°C Teplota po utkání 18°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline