Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32635:618TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Miloslav
Tobiášek Martin
 
 
Kebrle Jan
Kebrle Jakub
 
 
648  3010
2.Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
Štibinger Michal
Kloda Stanislav
 
 
-78-7-9 1311
3.Kotrč MiloslavKebrle Jan-1210-6-9 1312
4.Tobiášek MartinKebrle Jakub2-465 3122
5.Hamák VáclavŠtibinger Michal1012-7-483232
6.Horkavý ZdeněkKloda Stanislav-6-4-5  0333
7.Tobiášek MartinKebrle Jan-1278-8113243
8.Hamák VáclavKebrle Jakub719  3053
9.Horkavý ZdeněkŠtibinger Michal6-1048 3163
10.Kotrč MiloslavKloda Stanislav-4-7-8  0364
11.Hamák VáclavKebrle Jan1015-710 3174
12.Horkavý ZdeněkKebrle Jakub-10597 3184
13.Kotrč MiloslavŠtibinger Michal953  3094
14.Tobiášek MartinKloda Stanislav8-6-9-7 1395
15.Horkavý ZdeněkKebrle Jan6-1010-8-62396
16.Kotrč MiloslavKloda Jiří-3-2-5  0397
17.Tobiášek MartinŠtibinger Michal625  30107
18.Hamák VáclavKloda Stanislav-9-67-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrč Miloslav13Kebrle Jan22
Tobiášek Martin31Kebrle Jakub03
Hamák Václav31Štibinger Michal04
Horkavý Zdeněk22Kloda Stanislav40
   Kloda Jiří10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu19. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:11639:415TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
Týnek Jan
Lhotský Miroslav
 
 
836  3010
2.Ducháček Milan
Kolka Daniel
 
 
Šebek Petr
Pelikán Luboš
 
 
759  3020
3.Horák MilanLhotský Miroslav5912  3030
4.Pakandl ZbyněkTýnek Jan8-5-5773240
5.Ducháček MilanPelikán Luboš1110-85 3150
6.Kolka DanielŠebek Petr75-95 3160
7.Pakandl ZbyněkLhotský Miroslav7-782 3170
8.Ducháček MilanČáp Kamil376  3080
9.Kolka DanielPelikán Luboš765  3090
10.Horák MilanŠebek Petr126  30100
11.Ducháček MilanLhotský Miroslav-108-3-6 13101
12.Kolka DanielČáp Kamil479  30111
13.Horák MilanPelikán Luboš249  30121
14.Pakandl ZbyněkŠebek Petr953  30131
15.Kolka DanielLhotský Miroslav475  30141
16.Horák MilanČáp Kamil114  30151
17.Pakandl ZbyněkPelikán Luboš-5-735-723152
18.Ducháček MilanŠebek Petr644  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Milan40Lhotský Miroslav13
Pakandl Zbyněk31Týnek Jan01
Ducháček Milan31Pelikán Luboš13
Kolka Daniel40Šebek Petr04
   Čáp Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
Čekal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
S.H. NeratoviceRozhodčí:hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu20. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:46318:564TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chriti Karim
Nikolov Kiril
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-3-8-10  0301
2.Pilinský Michal
Vondruška Vladimír
 
 
Novotný Petr
Krejčí Michal
 
 
WO    0302
3.Chriti KarimStrnad Jiří-7-6-12  0303
4.Nikolov KirilZajbrlík Petr-8-6-5  0304
5.Vondruška VladimírNovotný Petr-2-1-7  0305
6.Pilinský MichalKrejčí Michal-5-7-7  0306
7.Nikolov KirilStrnad Jiří-9-6-8  0307
8.Vondruška VladimírZajbrlík Petr-0-0-0  0308
9.Pilinský MichalNovotný Petr-5-4-7  0309
10.Chriti KarimKrejčí Michal7-689 3119
11.Vondruška VladimírStrnad Jiří-0-0-0  03110
12.Pilinský MichalZajbrlík Petr-7-1-3  03111
13.Chriti KarimNovotný Petr-99-3-7 13112
14.Nikolov KirilKrejčí Michal000  30212
15.Pilinský MichalStrnad Jiří-7-5-6  03213
16.Chriti KarimZajbrlík Petr-9-6-6  03214
17.Nikolov KirilNovotný Petr795  30314
18.Vondruška VladimírKrejčí Michal-0-0-0  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chriti Karim13Strnad Jiří40
Nikolov Kiril22Zajbrlík Petr40
Vondruška Vladimír04Novotný Petr31
Pilinský Michal04Krejčí Michal22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:36466:594TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Rostislav
Čech Miroslav
 
 
Slapnička Karel
Babák Josef
 
 
45-412 3110
2.
 
 
Týc Petr
Karas Ivan
 
 
WO    0311
3.Švesták PetrSlapnička Karel887  3021
4.Čech MiroslavBabák Josef-11-939-82322
5.Zelenka RostislavKaras Ivan-1010-9-6 1323
6.Týc PetrWO    0324
7.Čech MiroslavSlapnička Karel7-5-8983234
8.Zelenka RostislavBabák Josef-3-5-1  0335
9.Karas IvanWO    0336
10.Švesták PetrTýc Petr-11576 3146
11.Zelenka RostislavSlapnička Karel7-9-6-9 1347
12.Babák JosefWO    0348
13.Švesták PetrKaras Ivan665  3058
14.Čech MiroslavTýc Petr-74610 3168
15.Slapnička KarelWO    0369
16.Švesták PetrBabák Josef8-1088 3179
17.Čech MiroslavKaras Ivan1510  3089
18.Zelenka RostislavTýc Petr-9-8-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švesták Petr40Slapnička Karel12
Čech Miroslav31Babák Josef21
Zelenka Rostislav04Karas Ivan12
   Týc Petr12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7613:272Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Brauner Josef
 
 
Žára Robert
Hájek Jaroslav
 
 
156  3010
2.Danaj Milan
Krejčová Eliška
 
 

 
 
WO    3020
3.Danaj MilanŽára Michal873  3030
4.Krejčová EliškaHájek Jaroslav897  3040
5.Brauner JosefŽára Robert528  3050
6.Borecká SvětluškaWO    3060
7.Krejčová EliškaŽára Michal8-789 3170
8.Brauner JosefHájek Jaroslav736  3080
9.Borecká SvětluškaŽára Robert534  3090
10.Danaj MilanWO    30100
11.Brauner JosefŽára Michal-9-1244432110
12.Borecká SvětluškaHájek Jaroslav334  30120
13.Danaj MilanŽára Robert659  30130
14.Krejčová EliškaWO    30140
15.Borecká SvětluškaŽára Michal-45210 31150
16.Danaj MilanHájek Jaroslav236  30160
17.Krejčová EliškaŽára Robert-5-8-6  03161
18.Brauner JosefWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Danaj Milan30Žára Michal04
Krejčová Eliška21Hájek Jaroslav04
Brauner Josef30Žára Robert13
Borecká Světluška30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
Nesměráková Marie
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:Domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39593:653SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miženko Milan
Mikyska Radek
 
 
Koloc Milan
Hájková Magdalena
 
 
-3-9-10  0301
2.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Sedlák Tomáš
Papík Petr
 
 
-4866 3111
3.Mikyska RadekKoloc Milan-8-4-5  0312
4.Miženko MilanHájková Magdalena-810-59-62313
5.Vít MiloslavSedlák Tomáš-7-56-8 1314
6.Gregorová MarkétaPapík Petr-88-7-7 1315
7.Miženko MilanKoloc Milan-10-25-3 1316
8.Vít MiloslavHájková Magdalena798  3026
9.Gregorová MarkétaSedlák Tomáš-9-65-9 1327
10.Mikyska RadekPapík Petr-5-78793237
11.Vít MiloslavKoloc Milan-4-7-3  0338
12.Gregorová MarkétaHájková Magdalena897  3048
13.Mikyska RadekSedlák Tomáš-7-677-42349
14.Miženko MilanPapík Petr975  3059
15.Gregorová MarkétaKoloc Milan-9-4-4  03510
16.Mikyska RadekHájková Magdalena2-988 31610
17.Miženko MilanSedlák Tomáš-5-8106-723611
18.Vít MiloslavPapík Petr-945-9932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikyska Radek22Koloc Milan40
Miženko Milan13Hájková Magdalena13
Vít Miloslav22Sedlák Tomáš40
Gregorová Markéta13Papík Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34669:634TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
Sedlák Tomáš
Hájková Magdalena
 
 
9-8-51293210
2.Kebrle Jakub
Kebrle Jan
 
 
Kůtek Jaroslav
Vysloužil Jaroslav
 
 
57-74 3120
3.Popová KateřinaKůtek Jaroslav5-7-6-8 1321
4.Kebrle JanHájková Magdalena-98116 3131
5.Kebrle JakubVysloužil Jaroslav76-7-10113241
6.Pop PetrSedlák Tomáš-6-69-9 1342
7.Kebrle JanKůtek Jaroslav333  3052
8.Kebrle JakubHájková Magdalena-8-9-9  0353
9.Pop PetrVysloužil Jaroslav459  3063
10.Popová KateřinaSedlák Tomáš11-4-3-6 1364
11.Kebrle JakubKůtek Jaroslav-9-7914-62365
12.Pop PetrHájková Magdalena1037  3075
13.Popová KateřinaVysloužil Jaroslav3-9-51113285
14.Kebrle JanSedlák Tomáš9-10-94103295
15.Pop PetrKůtek Jaroslav7-9-4-9 1396
16.Popová KateřinaHájková Magdalena-68-6-10 1397
17.Kebrle JanVysloužil Jaroslav643  30107
18.Kebrle JakubSedlák Tomáš-5-3-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popová Kateřina13Kůtek Jaroslav31
Kebrle Jan40Hájková Magdalena22
Kebrle Jakub13Vysloužil Jaroslav04
Pop Petr22Sedlák Tomáš31
T1 19C T2 20C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49452:649SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Kubánek Kamil
 
 
Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
-6-6-5  0301
2.Žára Michal
Hájek Jaroslav
 
 
Mikyska Radek
Strnadová Kateřina
 
 
-3-57-7 1302
3.Žára RobertVít Miloslav-5-7-9  0303
4.Kubánek KamilGregorová Markéta-6-9-7  0304
5.Žára MichalMikyska Radek-3-6-9  0305
6.Hájek JaroslavStrnadová Kateřina8-6-118-72306
7.Kubánek KamilVít Miloslav-3-6-9  0307
8.Žára MichalGregorová Markéta-11-7-5  0308
9.Hájek JaroslavMikyska Radek-5-5-6  0309
10.Žára RobertStrnadová Kateřina1158  3019
11.Žára MichalVít Miloslav-67-4-3 13110
12.Hájek JaroslavGregorová Markéta-3-5-3  03111
13.Žára RobertMikyska Radek-11-57-8 13112
14.Kubánek KamilStrnadová Kateřina8-89-9-623113
15.Hájek JaroslavVít Miloslav-3-1-2  03114
16.Žára RobertGregorová Markéta-5-5-9  03115
17.Kubánek KamilMikyska Radek-9-6-10  03116
18.Žára MichalStrnadová Kateřina69-127 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žára Robert13Vít Miloslav40
Kubánek Kamil04Gregorová Markéta40
Žára Michal13Mikyska Radek40
Hájek Jaroslav04Strnadová Kateřina22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZSˇTřebízkého 523 Kralupy nad VLTAVOURozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11669:432TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Karel
Týc Petr
 
 
Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
976  3010
2.Bulíček Michael
Slejška Ladislav
 
 
Holina Josef
Brauner Josef
 
 
7-853 3120
3.Slapnička KarelBrauner Josef859  3030
4.Bulíček MichaelBorecká Světluška5126  3040
5.Slejška LadislavHolina Josef98-6-493250
6.Týc PetrKrejčová Eliška228  3060
7.Bulíček MichaelBrauner Josef347  3070
8.Slejška LadislavBorecká Světluška56-98 3180
9.Týc PetrHolina Josef471  3090
10.Slapnička KarelKrejčová Eliška459  30100
11.Slejška LadislavBrauner Josef-7882 31110
12.Týc PetrBorecká Světluška7713  30120
13.Slapnička KarelHolina Josef-8-357832130
14.Bulíček MichaelKrejčová Eliška312  30140
15.Týc PetrBrauner Josef7211  30150
16.Slapnička KarelBorecká Světluška-86-74-823151
17.Bulíček MichaelHolina Josef8-991 31161
18.Slejška LadislavKrejčová Eliška441  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slapnička Karel31Brauner Josef04
Bulíček Michael40Borecká Světluška13
Slejška Ladislav40Holina Josef04
Týc Petr40Krejčová Eliška04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29456:509Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jan
Dvořák Michal
 
 
Chriti Karim
Pilinský Michal
 
 
969  3010
2.
 
 
Nikolov Kiril
Vondruška Vladimír
 
 
WO    0311
3.Dvořák MiroslavNikolov Kiril-5-6-8  0312
4.Štros JanChriti Karim7-1087 3122
5.Dvořák MichalPilinský Michal647  3032
6.Vondruška VladimírWO    0333
7.Štros JanNikolov Kiril562  3043
8.Dvořák MichalChriti Karim-10-588103253
9.Pilinský MichalWO    0354
10.Dvořák MiroslavVondruška Vladimír-664-973264
11.Dvořák MichalNikolov Kiril10-84-8-92365
12.Chriti KarimWO    0366
13.Dvořák MiroslavPilinský Michal884  3076
14.Štros JanVondruška Vladimír365  3086
15.Nikolov KirilWO    0387
16.Dvořák MiroslavChriti Karim-5-9-4  0388
17.Štros JanPilinský Michal678  3098
18.Dvořák MichalVondruška VladimírWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Miroslav22Nikolov Kiril21
Štros Jan40Chriti Karim12
Dvořák Michal21Pilinský Michal03
   Vondruška Vladimír02
WO15WO51



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
Čekal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herrna NeratoviceRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:hráči obou družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33594:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Čáp Kamil
 
 
Kovařík Tomáš
Kovařík Pavel
 
 
-3-1510-9 1301
2.Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
Kratochvíl Lukáš
Brodský Marek
 
 
365  3011
3.Týnek JanKovařík Tomáš778  3021
4.Lhotský MiroslavKratochvíl Lukáš3-8-6-8 1322
5.Čáp KamilKovařík Pavel-4-1-6  0323
6.Pelikán LubošBrodský Marek106-47 3133
7.Lhotský MiroslavKovařík Tomáš-9-97-9 1334
8.Čáp KamilKratochvíl Lukáš-1-9-3  0335
9.Pelikán LubošKovařík Pavel7116  3045
10.Týnek JanBrodský Marek554  3055
11.Čáp KamilKovařík Tomáš-4-9-13  0356
12.Pelikán LubošKratochvíl Lukáš-5-8-5  0357
13.Týnek JanKovařík Pavel746  3067
14.Lhotský MiroslavBrodský Marek88-88 3177
15.Pelikán LubošKovařík Tomáš-710-8-10 1378
16.Týnek JanKratochvíl Lukáš-99-99123288
17.Lhotský MiroslavKovařík Pavel-6-59763298
18.Čáp KamilBrodský Marek-7-78-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Týnek Jan40Kovařík Tomáš31
Lhotský Miroslav22Kratochvíl Lukáš31
Čáp Kamil04Kovařík Pavel13
Pelikán Luboš22Brodský Marek13
teplota před 19 ° C po 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28664:525TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Miloslav
Hamák Václav
 
 
Horák Milan
Kolka Daniel
 
 
11-868 3110
2.Horkavý Zdeněk
Polách Vojtěch
 
 

 
 
WO    3020
3.Kotrč MiloslavHorák Milan-1295-8-22321
4.Hamák VáclavKolka Daniel-810107 3131
5.Horkavý ZdeněkPařízek Miloslav7-106-693241
6.Polách VojtěchWO    3051
7.Hamák VáclavHorák Milan-63512 3161
8.Horkavý ZdeněkKolka Daniel-8-10-6  0362
9.Polách VojtěchPařízek Miloslav5-710-10-52363
10.Kotrč MiloslavWO    3073
11.Horkavý ZdeněkHorák Milan-5-86-4 1374
12.Polách VojtěchKolka Daniel-1113810 3184
13.Kotrč MiloslavPařízek Miloslav8-97-9-52385
14.Hamák VáclavWO    3095
15.Polách VojtěchHorák Milan-3-2-2  0396
16.Kotrč MiloslavKolka Daniel7-11-10-4 1397
17.Hamák VáclavPařízek Miloslav-91167 31107
18.Horkavý ZdeněkWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotrč Miloslav03Horák Milan31
Hamák Václav30Kolka Daniel22
Horkavý Zdeněk12Pařízek Miloslav22
Polách Vojtěch12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:45536:646TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
Kebrle Jan
Kebrle Jakub
 
 
358  3010
2.Ducháček Milan
Kolka Daniel
 
 
Štibinger Michal
Kloda Jiří
 
 
-4-8-7  0311
3.Horák MilanKebrle Jan9-76-7-112312
4.Pakandl ZbyněkKebrle Jakub9-9-8-9 1313
5.Kolka DanielŠtibinger Michal79-3-7-52314
6.Ducháček MilanKloda Jiří-7-3-7  0315
7.Pakandl ZbyněkKebrle Jan-10-46-6 1316
8.Kolka DanielKebrle Jakub-76-84-62317
9.Ducháček MilanŠtibinger Michal-97-8-7 1318
10.Horák MilanKloda Jiří-7-9-5  0319
11.Kolka DanielKebrle Jan-5-14-5  03110
12.Ducháček MilanKebrle Jakub-10-99-9 13111
13.Horák MilanŠtibinger Michal1077  30211
14.Pakandl ZbyněkKloda Jiří-5-5-1  03212
15.Ducháček MilanKebrle Jan-4-10-10  03213
16.Horák MilanKebrle Jakub963  30313
17.Pakandl ZbyněkŠtibinger Michal-14-14-5  03314
18.Kolka DanielKloda Jiří-9-6-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Milan22Kebrle Jan40
Pakandl Zbyněk04Kebrle Jakub31
Kolka Daniel04Štibinger Michal31
Ducháček Milan04Kloda Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47463:622TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guth Michael
Kovařík Tomáš
 
 
Ovsenáková Alena
Tobiášek Martin
 
 
-7-98-6 1301
2.Kratochvíl Lukáš
Brodský Marek
 
 
Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
-9-8-5  0302
3.Guth MichaelHorkavý Zdeněk756  3012
4.Kratochvíl LukášOvsenáková Alena-8-23-6 1313
5.Kovařík TomášTobiášek Martin-2-3-1  0314
6.Brodský MarekHamák Václav-6-8-11  0315
7.Kratochvíl LukášHorkavý Zdeněk-7-9-6  0316
8.Kovařík TomášOvsenáková Alena-6-3-7  0317
9.Brodský MarekTobiášek Martin-3-2-4  0318
10.Guth MichaelHamák Václav9-979 3128
11.Kovařík TomášHorkavý Zdeněk-69-9-8 1329
12.Kovařík PavelOvsenáková Alena-88-9-7 13210
13.Guth MichaelTobiášek Martin-6-5-9  03211
14.Kratochvíl LukášHamák Václav-6675 31311
15.Kovařík PavelHorkavý Zdeněk-7-7-10  03312
16.Guth MichaelOvsenáková Alena-9-5-5  03313
17.Kratochvíl LukášTobiášek Martin-5-10-8  03314
18.Kovařík TomášHamák Václav-3-912-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Guth Michael22Horkavý Zdeněk31
Kratochvíl Lukáš13Ovsenáková Alena40
Kovařík Tomáš04Tobiášek Martin40
Brodský Marek02Hamák Václav22
Kovařík Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
Čekal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Budova MlékojedyRozhodčí:hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:39368:540TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilinský Michal
Nikolov Kiril
 
 
Lhotský Miroslav
Čáp Kamil
 
 
637  3010
2.
 
 
Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
WO    0311
3.Nikolov KirilLhotský Miroslav674  3021
4.Pilinský MichalČáp Kamil5-86-1023231
5.Vondruška VladimírTýnek Jan8-9-7-7 1332
6.Pelikán LubošWO    0333
7.Pilinský MichalLhotský Miroslav5-5-4-2 1334
8.Vondruška VladimírČáp Kamil3112  3044
9.Týnek JanWO    0345
10.Nikolov KirilPelikán Luboš921  3055
11.Vondruška VladimírLhotský Miroslav-0-0-0  0356
12.Čáp KamilWO    0357
13.Nikolov KirilTýnek Jan-9-22-9 1358
14.Pilinský MichalPelikán Luboš-9-7-8  0359
15.Lhotský MiroslavWO    03510
16.Nikolov KirilČáp Kamil7-1144 31610
17.Pilinský MichalTýnek Jan-5-4-84 13611
18.Vondruška VladimírPelikán Luboš-0-0-0  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nikolov Kiril31Lhotský Miroslav21
Pilinský Michal13Čáp Kamil03
Vondruška Vladimír13Týnek Jan30
   Pelikán Luboš21
WO05WO50
Teplota před utkáním 15C. Teplota po utkání 16C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:22514:429Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Štros Jan
Kostrhoun Michal
 
 
-9879 3110
2.
 
 

 
 
WO    3020
3.Čech MiroslavŠtros Jan769  3030
4.Švesták PetrKostrhoun Michal785  3040
5.Zelenka RostislavDvořák Miroslav8-9-10793250
6.WO    0351
7.Švesták PetrŠtros Jan675  3061
8.Zelenka RostislavKostrhoun Michal7-108-973271
9.Dvořák MiroslavWO    0372
10.Čech MiroslavWO    3082
11.Zelenka RostislavŠtros Jan-7-6-8  0383
12.Kostrhoun MichalWO    0384
13.Čech MiroslavDvořák Miroslav6-876 3194
14.Švesták PetrWO    30104
15.Štros JanWO    03105
16.Čech MiroslavKostrhoun Michal7-986 31115
17.Švesták PetrDvořák Miroslav546  30125
18.Zelenka RostislavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čech Miroslav30Štros Jan12
Švesták Petr30Kostrhoun Michal03
Zelenka Rostislav21Dvořák Miroslav03
WO44WO44



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
Brauner Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29635:503nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Brauner Josef
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
6-6-85-82301
2.Holina Josef
Polák Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Holina JosefStrnad Jiří-6-9-7  0312
4.Polák MartinZajbrlík Petr-7-710-8 1313
5.Brauner JosefNovotný Petr-7-10-10  0314
6.Borecká SvětluškaWO    3024
7.Polák MartinStrnad Jiří-8-9-7  0325
8.Brauner JosefZajbrlík Petr887  3035
9.Borecká SvětluškaNovotný Petr914-14-1183245
10.Holina JosefWO    3055
11.Danaj MilanStrnad Jiří-6-2-2  0356
12.Borecká SvětluškaZajbrlík Petr-10-1049-82357
13.Holina JosefNovotný Petr9812  3067
14.Polák MartinWO    3077
15.Borecká SvětluškaStrnad Jiří-6-897-82378
16.Holina JosefZajbrlík Petr894  3088
17.Polák MartinNovotný Petr88-10-11-72389
18.Danaj MilanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holina Josef21Strnad Jiří40
Polák Martin03Zajbrlík Petr22
Brauner Josef11Novotný Petr22
Borecká Světluška12   
Danaj Milan01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
Nesměráková Marie
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:52423:674TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikyska Radek
Strnadová Kateřina
 
 
Karas Ivan
Procházka Stanislav
 
 
-1-7-4  0301
2.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Babák Josef
Týc Petr
 
 
-4-5-4  0302
3.Mikyska RadekProcházka Stanislav-3-4-10  0303
4.Vít MiloslavTýc Petr-5-4-7  0304
5.Gregorová MarkétaKaras Ivan-3777 3114
6.Strnadová KateřinaBabák Josef-6-4-8  0315
7.Vít MiloslavProcházka Stanislav9-4-5-6 1316
8.Gregorová MarkétaTýc Petr-5-5-4  0317
9.Strnadová KateřinaKaras Ivan-57-6-5 1318
10.Mikyska RadekBabák Josef-5-7-7  0319
11.Gregorová MarkétaProcházka Stanislav-3-108-7 13110
12.Pokorný DominikTýc Petr-7-68-3 13111
13.Mikyska RadekKaras Ivan-4-1-3  03112
14.Vít MiloslavBabák Josef-89-5-6 13113
15.Pokorný DominikProcházka Stanislav9-6-3-7 13114
16.Mikyska RadekTýc Petr-6-7-6  03115
17.Vít MiloslavKaras Ivan-67-6-7 13116
18.Gregorová MarkétaBabák Josef-118-812-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikyska Radek04Procházka Stanislav40
Vít Miloslav04Týc Petr40
Gregorová Markéta13Karas Ivan31
Strnadová Kateřina02Babák Josef40
Pokorný Dominik02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3622:235SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Žára Robert
Žára Michal
 
 
633  3010
2.Sedlák Tomáš
Papík Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Koloc MilanHora Martin534  3030
4.Kůtek JaroslavŽára Robert545  3040
5.Sedlák Tomᚎára Michal543  3050
6.Papík PetrWO    3060
7.Kůtek JaroslavHora Martin361  3070
8.Sedlák Tomᚎára Robert684  3080
9.Papík PetrŽára Michal8-5511 3190
10.Koloc MilanWO    30100
11.Sedlák TomášHora Martin726  30110
12.Papík PetrŽára Robert11-8-119832120
13.Koloc MilanŽára Michal656  30130
14.Kůtek JaroslavWO    30140
15.Papík PetrHora Martin623  30150
16.Koloc MilanŽára Robert476  30160
17.Kůtek JaroslavŽára Michal352  30170
18.Sedlák TomášWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koloc Milan30Hora Martin04
Kůtek Jaroslav30Žára Robert04
Sedlák Tomáš30Žára Michal04
Papík Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4628:259TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Stanislav
Popová Kateřina
 
 
Žára Michal
Hájek Jaroslav
 
 
765  3010
2.Pop Petr
Kebrle Jakub
 
 
Žára Robert
 
 
WO    3020
3.Popová KateřinaŽára Robert4-10910 3130
4.Kebrle JakubHájek Jaroslav435  3040
5.Kloda StanislavŽára Michal537  3050
6.Pop PetrWO    3060
7.Kebrle JakubŽára Robert671  3070
8.Kloda StanislavHájek Jaroslav266  3080
9.Pop PetrŽára Michal989  3090
10.Popová KateřinaWO    30100
11.Kloda StanislavŽára Robert516  30110
12.Pop PetrHájek Jaroslav566  30120
13.Popová KateřinaŽára Michal91-105 31130
14.Kebrle JakubWO    30140
15.Pop PetrŽára Robert166  30150
16.Popová KateřinaHájek Jaroslav762  30160
17.Kebrle JakubŽára Michal-7-667632170
18.Kloda StanislavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Popová Kateřina30Žára Robert04
Kebrle Jakub30Hájek Jaroslav04
Kloda Stanislav30Žára Michal04
Pop Petr30   
WO50WO05
T1 19 T2 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:Rozhodčí u stolu
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského 523 Kralupy nad VltavouRozhodčí:Rozhodčí u stolu
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Rozhodčí u stolu
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:22676:549TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Karel
Procházka Stanislav
 
 
Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
8-7-66-22301
2.Týc Petr
Babák Josef
 
 
Sedlák Tomáš
Hájková Magdalena
 
 
39-103 3111
3.Týc PetrKoloc Milan779  3021
4.Procházka StanislavKůtek Jaroslav-11766 3131
5.Babák JosefSedlák Tomáš-9879 3141
6.Slapnička KarelHájková Magdalena-6-758103251
7.Procházka StanislavKoloc Milan10210  3061
8.Babák JosefKůtek Jaroslav545  3071
9.Slapnička KarelSedlák Tomáš-7-3910-92372
10.Týc PetrHájková Magdalena444  3082
11.Babák JosefKoloc Milan1-1074 3192
12.Slapnička KarelKůtek Jaroslav9-6-4-9 1393
13.Týc PetrSedlák Tomáš666  30103
14.Procházka StanislavHájková Magdalena514  30113
15.Slapnička KarelKoloc Milan129-5-9-1023114
16.Týc PetrKůtek Jaroslav-811103 31124
17.Procházka StanislavSedlák Tomáš-11-4-7  03125
18.Babák JosefHájková Magdalena867  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Týc Petr40Koloc Milan13
Procházka Stanislav31Kůtek Jaroslav13
Babák Josef40Sedlák Tomáš22
Slapnička Karel13Hájková Magdalena04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19633:501TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
5-9912 3110
2.Novotný Petr
Všetečka Ondřej
 
 
Mikyska Radek
Strnadová Kateřina
 
 
-749-9-92311
3.Strnad JiříGregorová Markéta-6452 3121
4.Zajbrlík PetrStrnadová Kateřina891  3031
5.Novotný PetrMikyska Radek-105-6-5 1332
6.Všetečka OndřejVít Miloslav-8-7-7  0333
7.Zajbrlík PetrGregorová Markéta4-978 3143
8.Novotný PetrStrnadová Kateřina328  3053
9.Všetečka OndřejMikyska Radek-6472 3163
10.Strnad JiříVít Miloslav1089  3073
11.Novotný PetrGregorová Markéta486  3083
12.Všetečka OndřejPokorný Dominik7710  3093
13.Strnad JiříMikyska Radek1098  30103
14.Zajbrlík PetrVít Miloslav767  30113
15.Všetečka OndřejGregorová Markéta-12-9-2  03114
16.Strnad JiříPokorný Dominik974  30124
17.Zajbrlík PetrMikyska Radek686  30134
18.Novotný PetrVít Miloslav-98-46-923135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jiří40Gregorová Markéta13
Zajbrlík Petr40Strnadová Kateřina02
Novotný Petr22Mikyska Radek13
Všetečka Ondřej22Vít Miloslav22
   Pokorný Dominik02
Změna hráče - hosté - utkání č. 12 Pokorný Dominik za Strnadovou Kateřina Teplota před utkáním 21°C po utkání 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:m
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24577:508Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jan
Dvořák Miroslav
 
 
Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
-7-6-7  0301
2.Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
Holina Josef
Danaj Milan
 
 
34-42 3111
3.Štros JanDanaj Milan7-1-144103221
4.Dvořák MiroslavHollein Martin-7-6-5  0322
5.Vítek VáclavHolina Josef986  3032
6.Kasáček MartinBorecká Světluška559  3042
7.Dvořák MiroslavDanaj Milan-6-7-8  0343
8.Vítek VáclavHollein Martin634  3053
9.Kasáček MartinHolina Josef5107  3063
10.Štros JanBorecká Světluška-10-66673273
11.Vítek VáclavDanaj Milan9109  3083
12.Kasáček MartinHollein Martin978  3093
13.Štros JanHolina Josef535  30103
14.Dvořák MiroslavBorecká Světluška-6-4-6  03104
15.Kasáček MartinDanaj Milan322  30114
16.Štros JanHollein Martin-10-4-7  03115
17.Dvořák MiroslavHolina Josef6-3-810-723116
18.Vítek VáclavBorecká Světluška-6698 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štros Jan31Danaj Milan13
Dvořák Miroslav04Hollein Martin22
Vítek Václav40Holina Josef13
Kasáček Martin40Borecká Světluška13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
hráč domácí
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:hráč hosté
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54290:613Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
-6-6-10  0301
2.Lhotský Miroslav
Šebek Petr
 
 
Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
-3-4-7  0302
3.Lhotský MiroslavZelenka Petr-4-4-8  0303
4.Šebek PetrŠvesták Petr-1-1-3  0304
5.Pelikán LubošČech Miroslav-3-8-3  0305
6.Týnek JanZelenka Rostislav46-9-5-42306
7.Šebek PetrZelenka Petr-4-2-5  0307
8.Pelikán LubošŠvesták Petr-6-3-2  0308
9.Týnek JanČech Miroslav-1-8-6  0309
10.Lhotský MiroslavZelenka Rostislav-8-6-6  03010
11.Pelikán LubošZelenka Petr-5-8-2  03011
12.Týnek JanŠvesták Petr8-2-1-4 13012
13.Lhotský MiroslavČech Miroslav-7-1-6  03013
14.Šebek PetrZelenka Rostislav-4-5-6  03014
15.Týnek JanZelenka Petr-9-6-4  03015
16.Lhotský MiroslavŠvesták Petr-8-4-6  03016
17.Šebek PetrČech Miroslav-4-2-4  03017
18.Pelikán LubošZelenka Rostislav-5-3-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Miroslav04Zelenka Petr40
Šebek Petr04Švesták Petr40
Pelikán Luboš04Čech Miroslav40
Týnek Jan04Zelenka Rostislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:6644:296TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovsenáková Alena
Karas Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
Pilinský Michal
Vondruška Vladimír
 
 
-10-1369-52311
3.Ovsenáková AlenaNikolov Kiril486  3021
4.Karas JiříVondruška Vladimír856  3031
5.Hamák VáclavPilinský Michal958  3041
6.Horkavý ZdeněkWO    3051
7.Karas JiříNikolov Kiril637  3061
8.Hamák VáclavVondruška Vladimír8106  3071
9.Horkavý ZdeněkPilinský Michal6810  3081
10.Ovsenáková AlenaWO    3091
11.Hamák VáclavNikolov Kiril1147  30101
12.Horkavý ZdeněkVondruška Vladimír5WO   30111
13.Ovsenáková AlenaPilinský Michal258  30121
14.Karas JiříWO    30131
15.Horkavý ZdeněkNikolov Kiril97-8-101132141
16.Ovsenáková AlenaVondruška VladimírWO    30151
17.Karas JiříPilinský Michal-9458 31161
18.Hamák VáclavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ovsenáková Alena20Nikolov Kiril04
Karas Jiří30Vondruška Vladimír03
Hamák Václav30Pilinský Michal04
Horkavý Zdeněk30   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:35713:705TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
Guth Michael
Kratochvíl Lukáš
 
 
9118  3010
2.Kolka Daniel
Pařízek Miloslav
 
 
Novák Jiří
Vítek Adam
 
 
-7-27-7 1311
3.Pařízek MiloslavGuth Michael-1-10-6  0312
4.Kolka DanielKratochvíl Lukáš-108710 3122
5.Pakandl ZbyněkNovák Jiří835  3032
6.Horák MilanVítek Adam-1110310 3142
7.Kolka DanielGuth Michael-91112-943252
8.Pakandl ZbyněkKratochvíl Lukáš4-5-5-8 1353
9.Horák MilanNovák Jiří545  3063
10.Pařízek MiloslavVítek Adam9-7-511-112364
11.Pakandl ZbyněkGuth Michael118-4-5103274
12.Horák MilanKratochvíl Lukáš5-9-7-5 1375
13.Pařízek MiloslavNovák Jiří-95-6-7 1376
14.Kolka DanielVítek Adam-69-1312123286
15.Horák MilanGuth Michael-888-863296
16.Pařízek MiloslavKratochvíl Lukáš-10-710-8 1397
17.Kolka DanielNovák Jiří-88-751032107
18.Pakandl ZbyněkVítek Adam-7-365732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Miloslav04Guth Michael13
Kolka Daniel40Kratochvíl Lukáš31
Pakandl Zbyněk31Novák Jiří13
Horák Milan31Vítek Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34636:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brodský Marek
Kratochvíl Lukáš
 
 
Pop Petr
Štibinger Michal
 
 
-5-812-9 1301
2.Guth Michael
Grigoriadi Roman
 
 
Popová Kateřina
Kebrle Jan
 
 
89-312 3111
3.Brodský MarekPop Petr-49117 3121
4.Kratochvíl Lukᚊtibinger Michal4-9-10963231
5.Guth MichaelPopová Kateřina5116  3041
6.Grigoriadi RomanKebrle Jan-6710-6-82342
7.Kratochvíl LukášPop Petr6-955 3152
8.Guth MichaelŠtibinger Michal6811  3062
9.Novák JiříPopová Kateřina-1-10-8  0363
10.Brodský MarekKebrle Jan-10-6-7  0364
11.Guth MichaelPop Petr1093  3074
12.Novák JiříŠtibinger Michal10-106-1083284
13.Brodský MarekPopová Kateřina6-3-2-2 1385
14.Kratochvíl LukášKebrle Jan7-58-12-92386
15.Novák JiříPop Petr-9-6-5  0387
16.Brodský MarekŠtibinger Michal-6-129-12 1388
17.Kratochvíl LukášPopová Kateřina524  3098
18.Guth MichaelKebrle Jan-7-11-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brodský Marek13Pop Petr13
Kratochvíl Lukáš31Štibinger Michal13
Guth Michael31Popová Kateřina22
Grigoriadi Roman01Kebrle Jan40
Novák Jiří12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:50328:649TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolov Kiril
Palkovič Ivan
 
 
Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
6-9-7-6 1301
2.Vondruška Vladimír
 
 
Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
WO    0302
3.Vondruška VladimírHorák Milan-5-6-3  0303
4.Palkovič IvanPakandl Zbyněk7-10-5-3 1304
5.Nikolov KirilDucháček Milan6-911-5-52305
6.Kolka DanielWO    0306
7.Palkovič IvanHorák Milan-3-3-1  0307
8.Nikolov KirilPakandl Zbyněk-7-78-6 1308
9.Ducháček MilanWO    0309
10.Vondruška VladimírKolka Daniel-6-9-5  03010
11.Nikolov KirilHorák Milan-8876 31110
12.Pakandl ZbyněkWO    03111
13.Vondruška VladimírDucháček Milan-7-4-2  03112
14.Palkovič IvanKolka Daniel-6-2-2  03113
15.Horák MilanWO    03114
16.Vondruška VladimírPakandl ZbyněkWO    03115
17.Palkovič IvanDucháček Milan-9-55-12 13116
18.Nikolov KirilKolka Daniel8-1778 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondruška Vladimír03Horák Milan21
Palkovič Ivan04Pakandl Zbyněk20
Nikolov Kiril22Ducháček Milan30
   Kolka Daniel21
WO06WO60
Teplota před utkáním 15°C Teplota po utkání 16°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19650:522Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
Ovsenáková Alena
Tobiášek Martin
 
 
-7865 3110
2.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
7117  3020
3.Švesták PetrOvsenáková Alena6910  3030
4.Zelenka PetrTobiášek Martin-81066 3140
5.Čech MiroslavHamák Václav347  3050
6.Zelenka RostislavKotrč Miloslav-439-663260
7.Zelenka PetrOvsenáková Alena4108  3070
8.Čech MiroslavTobiášek Martin-9-961063280
9.Zelenka RostislavHamák Václav5-35-5-92381
10.Švesták PetrKotrč Miloslav989  3091
11.Čech MiroslavOvsenáková Alena-8-359532101
12.Zelenka RostislavTobiášek Martin-6-7-5  03102
13.Švesták PetrHamák Václav445  30112
14.Zelenka PetrKotrč Miloslav698  30122
15.Zelenka RostislavOvsenáková Alena-8-6-9  03123
16.Švesták PetrTobiášek Martin-1063-5932133
17.Zelenka PetrHamák Václav649  30143
18.Čech MiroslavKotrč Miloslav935  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švesták Petr40Ovsenáková Alena13
Zelenka Petr40Tobiášek Martin13
Čech Miroslav40Hamák Václav13
Zelenka Rostislav13Kotrč Miloslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8643:404Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
5122  3010
2.Danaj Milan
Brauner Josef
 
 
Lhotský Miroslav
Šebek Petr
 
 
498  3020
3.Holina JosefPelikán Luboš-8537 3130
4.Borecká SvětluškaTýnek Jan259  3040
5.Hollein MartinLhotský Miroslav-7395 3150
6.Danaj MilanŠebek Petr244  3060
7.Borecká SvětluškaPelikán Luboš675  3070
8.Hollein MartinTýnek Jan12118  3080
9.Danaj MilanLhotský Miroslav435  3090
10.Holina JosefŠebek Petr385  30100
11.Hollein MartinPelikán Luboš65-119 31110
12.Danaj MilanTýnek Jan874  30120
13.Brauner JosefLhotský Miroslav-5-1127532130
14.Borecká SvětluškaČáp Kamil434  30140
15.Danaj MilanPelikán Luboš10815  30150
16.Brauner JosefTýnek Jan4-4-5-5 13151
17.Borecká SvětluškaLhotský Miroslav933  30161
18.Hollein MartinČáp Kamil885  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holina Josef20Pelikán Luboš04
Borecká Světluška40Týnek Jan13
Hollein Martin40Lhotský Miroslav04
Danaj Milan40Šebek Petr02
Brauner Josef11Čáp Kamil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
Nesměráková Marie
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
19:55Rozhodčí:Domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:50466:674Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 
Carva Pavel
Vítek Václav
 
 
-711-10-8 1301
2.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Štros Jan
Dvořák Michal
 
 
99-912 3111
3.Mikyska RadekŠtros Jan-2-2-10  0312
4.Miženko MilanDvořák Michal-8-7-7  0313
5.Gregorová MarkétaCarva Pavel-6-5-6  0314
6.Vít MiloslavVítek Václav-8-4-6  0315
7.Miženko MilanŠtros Jan-5-7-7  0316
8.Gregorová MarkétaDvořák Michal6-9-7-5 1317
9.Vít MiloslavCarva Pavel9-847 3127
10.Mikyska RadekVítek Václav-11-97-6 1328
11.Gregorová MarkétaŠtros Jan-12-10-3  0329
12.Vít MiloslavDvořák Michal9-2-8-5 13210
13.Mikyska RadekCarva Pavel-3-5-8  03211
14.Miženko MilanVítek Václav-38-5-5 13212
15.Vít MiloslavŠtros Jan-5-5-4  03213
16.Pokorný DominikDvořák Michal-5-3-8  03214
17.Miženko MilanCarva Pavel-213-7-13 13215
18.Strnadová KateřinaVítek Václav-68-3-5 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikyska Radek03Štros Jan40
Miženko Milan04Dvořák Michal40
Gregorová Markéta03Carva Pavel31
Vít Miloslav13Vítek Václav40
Pokorný Dominik01   
Strnadová Kateřina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35601:625TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Novotný Petr
Strnad Jiří
 
 
-8710-1093210
2.Sedlák Tomáš
Hájková Magdalena
 
 
Krejčí Michal
Zajbrlík Petr
 
 
-10-4-6  0311
3.Koloc MilanNovotný Petr785  3021
4.Kůtek JaroslavStrnad Jiří846  3031
5.Sedlák TomášKrejčí Michal-34-2-10 1332
6.Hájková MagdalenaZajbrlík Petr-4-5-4  0333
7.Kůtek JaroslavNovotný Petr454  3043
8.Sedlák TomášStrnad Jiří10-9-8-8 1344
9.Hájková MagdalenaKrejčí Michal6-8-7-14 1345
10.Koloc MilanZajbrlík Petr-8-5-10  0346
11.Sedlák TomášNovotný Petr56-55 3156
12.Hájková MagdalenaStrnad Jiří-2-10-4  0357
13.Koloc MilanKrejčí Michal9119  3067
14.Kůtek JaroslavZajbrlík Petr-65-10-9 1368
15.Hájková MagdalenaNovotný Petr11-68-9-42369
16.Koloc MilanStrnad Jiří-5106-8-823610
17.Kůtek JaroslavKrejčí Michal-297-10732710
18.Sedlák TomášZajbrlík Petr7106  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koloc Milan22Novotný Petr13
Kůtek Jaroslav31Strnad Jiří31
Sedlák Tomáš22Krejčí Michal22
Hájková Magdalena04Zajbrlík Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:187:54383:662TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Žára Michal
 
 
Karas Ivan
Procházka Stanislav
 
 
-7-2-2  0301
2.Hora Martin
Hájek Jaroslav
 
 
Slapnička Karel
Slejška Ladislav
 
 
-4-4-3  0302
3.Žára RobertSlapnička Karel-8-4-9  0303
4.Žára MichalSlejška Ladislav-5-514-2 1304
5.Hora MartinProcházka Stanislav-5-2-4  0305
6.Hájek JaroslavKaras Ivan-10-10-6  0306
7.Žára MichalSlapnička Karel-4-7-7  0307
8.Hora MartinSlejška Ladislav7-11-4-1 1308
9.Hájek JaroslavProcházka Stanislav-7-3-3  0309
10.Žára RobertKaras Ivan-9-5-7  03010
11.Hora MartinSlapnička Karel-8-2-7  03011
12.Hájek JaroslavSlejška Ladislav-5-99-7 13012
13.Žára RobertProcházka Stanislav-6-5-4  03013
14.Žára MichalKaras Ivan-4-5-6  03014
15.Hájek JaroslavSlapnička Karel-6-8-9  03015
16.Žára RobertSlejška Ladislav7-5-9-4 13016
17.Žára MichalProcházka Stanislav-8-799-623017
18.Hora MartinKaras Ivan-3-19-7 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žára Robert04Slapnička Karel40
Žára Michal04Slejška Ladislav40
Hora Martin04Procházka Stanislav40
Hájek Jaroslav04Karas Ivan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
hráči obou družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
21:05Rozhodčí:hráči obou družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:48505:675TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
Slapnička Karel
Bulíček Michael
 
 
-6-96673210
2.Kloda Stanislav
Kebrle Jakub
 
 
Babák Josef
Týc Petr
 
 
-4-5-9  0311
3.Kebrle JanBabák Josef-7-69-9 1312
4.Kloda JiříProcházka Stanislav7-538 3122
5.Kloda StanislavTýc Petr-6-5-7  0323
6.Kebrle JakubBulíček Michael-12-9-2  0324
7.Kloda JiříBabák Josef910-8-893234
8.Kloda StanislavProcházka Stanislav7-4-3-5 1335
9.Kebrle JakubTýc Petr-7-4-5  0336
10.Kebrle JanBulíček Michael-9-99-7 1337
11.Kloda StanislavBabák Josef8-12-8-5 1338
12.Kebrle JakubProcházka Stanislav-7-7-4  0339
13.Kebrle JanTýc Petr-76116 3149
14.Štibinger MichalBulíček Michael-8-3-2  03410
15.Kebrle JakubSlapnička Karel9-2-65-923411
16.Kebrle JanProcházka Stanislav-86-9-7 13412
17.Štibinger MichalTýc Petr-2-1-5  03413
18.Kloda StanislavBulíček Michael-6-3-2  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kebrle Jan13Babák Josef21
Kloda Jiří20Procházka Stanislav31
Kloda Stanislav04Týc Petr31
Kebrle Jakub04Bulíček Michael40
Štibinger Michal02Slapnička Karel10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:196TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Hájek Jaroslav
Žára Michal
 
 
318  3010
2.Novotný Petr
Kostelecký Zdeněk
 
 

Hora Martin
 
 
WO    3020
3.Strnad JiříHora Martin426  3030
4.Zajbrlík PetrHájek Jaroslav676  3040
5.Novotný PetrŽára Michal658  3050
6.Kostelecký ZdeněkWO    3060
7.Zajbrlík PetrHora Martin177  3070
8.Novotný PetrHájek Jaroslav435  3080
9.Kostelecký ZdeněkŽára Michal768  3090
10.Strnad JiříWO    30100
11.Novotný PetrHora Martin644  30110
12.Kostelecký ZdeněkHájek Jaroslav547  30120
13.Strnad JiříŽára Michal664  30130
14.Zajbrlík PetrWO    30140
15.Kostelecký ZdeněkHora Martin554  30150
16.Strnad JiříHájek Jaroslav237  30160
17.Zajbrlík PetrŽára Michal545  30170
18.Novotný PetrWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnad Jiří30Hora Martin04
Zajbrlík Petr30Hájek Jaroslav04
Novotný Petr30Žára Michal04
Kostelecký Zdeněk30   
WO50WO05
Teplota před utkáním 16°C Teplota po utkání 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:23710:607Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
-1284-563210
2.Carva Pavel
Štros Jan
 
 
Sedlák Tomáš
Hájková Magdalena
 
 
-9-12-6  0311
3.Štros JanKůtek Jaroslav813-69 3121
4.Carva PavelSedlák Tomáš-103-5673231
5.Kasáček MartinKoloc Milan766  3041
6.Vítek VáclavHájková Magdalena679  3051
7.Carva PavelKůtek Jaroslav-1078-683261
8.Kasáček MartinSedlák Tomáš4-356 3171
9.Vítek VáclavKoloc Milan-81066 3181
10.Štros JanHájková Magdalena673  3091
11.Kasáček MartinKůtek Jaroslav4-10617 31101
12.Vítek VáclavSedlák Tomáš-798-7632111
13.Štros JanKoloc Milan-5-4-4  03112
14.Carva PavelHájková Magdalena75-96 31122
15.Vítek VáclavKůtek Jaroslav-210117 31132
16.Štros JanSedlák Tomáš5-6-1112732142
17.Carva PavelKoloc Milan-6969 31152
18.Kasáček MartinHájková Magdalena567  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štros Jan31Kůtek Jaroslav04
Carva Pavel40Sedlák Tomáš04
Kasáček Martin40Koloc Milan13
Vítek Václav40Hájková Magdalena04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:33510:462SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Týnek Jan
 
 
Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
-9-48-8 1301
2.Čáp Kamil
Šebek Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Lhotský MiroslavMiženko Milan11-5-8-4 1312
4.Týnek JanGregorová Markéta645  3022
5.Čáp KamilVít Miloslav-3-3-8  0323
6.Šebek PetrWO    3033
7.Týnek JanMiženko Milan3-737 3143
8.Čáp KamilGregorová Markéta-2-7-3  0344
9.Šebek PetrVít Miloslav-1-6-4  0345
10.Lhotský MiroslavWO    3055
11.Kundera MartinMiženko Milan9-8-8-7 1356
12.Šebek PetrGregorová Markéta-4-10-4  0357
13.Lhotský MiroslavVít Miloslav-2-5-7  0358
14.Týnek JanWO    3068
15.Šebek PetrMiženko Milan-2-3-5  0369
16.Lhotský MiroslavGregorová Markéta78-10-7-623610
17.Týnek JanVít Miloslav-109-99732710
18.Kundera MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lhotský Miroslav03Miženko Milan31
Týnek Jan30Gregorová Markéta31
Čáp Kamil02Vít Miloslav31
Šebek Petr03   
Kundera Martin01   
WO50WO05
teplota před utkáním 16,5 C po utkání 17,5 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26636:577TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovsenáková Alena
Tobiášek Martin
 
 
Holina Josef
Polák Martin
 
 
2-466 3110
2.Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
Brauner Josef
Borecká Světluška
 
 
9-4-5583220
3.Ovsenáková AlenaHolina Josef949  3030
4.Tobiášek MartinPolák Martin48-12-6-62331
5.Hamák VáclavBrauner Josef7-6-38-82332
6.Kotrč MiloslavBorecká Světluška-88-2-7 1333
7.Tobiášek MartinHolina Josef-4557 3143
8.Hamák VáclavPolák Martin657  3053
9.Kotrč MiloslavBrauner Josef778  3063
10.Ovsenáková AlenaBorecká Světluška71012  3073
11.Hamák VáclavHolina Josef-2-9-1  0374
12.Kotrč MiloslavPolák Martin78-57 3184
13.Ovsenáková AlenaBrauner Josef465  3094
14.Tobiášek MartinBorecká Světluška-959-9732104
15.Kotrč MiloslavHolina Josef-711-7-10 13105
16.Ovsenáková AlenaPolák Martin4-1184 31115
17.Tobiášek MartinBrauner Josef885  30125
18.Hamák VáclavBorecká Světluška-7-7-9  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ovsenáková Alena40Holina Josef22
Tobiášek Martin31Polák Martin13
Hamák Václav13Brauner Josef13
Kotrč Miloslav22Borecká Světluška22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:52438:668Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
-2-4-7  0301
2.Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
-98-9963211
3.Kolka DanielZelenka Petr7-7-4-6 1312
4.Ducháček MilanŠvesták Petr-8-2-4  0313
5.Pařízek MiloslavČech Miroslav-1-6-6  0314
6.Horák MilanZelenka Rostislav-88-5373224
7.Ducháček MilanZelenka Petr-4-8-1  0325
8.Pařízek MiloslavŠvesták Petr-11-5-1  0326
9.Horák MilanČech Miroslav5-4-2-2 1327
10.Kolka DanielZelenka Rostislav-8-8-3  0328
11.Pařízek MiloslavZelenka Petr-6-9-7  0329
12.Horák MilanŠvesták Petr-6-12-6  03210
13.Kolka DanielČech Miroslav6-311-9-523211
14.Ducháček MilanZelenka Rostislav94-6-2-623212
15.Horák MilanZelenka Petr-3-7-4  03213
16.Kolka DanielŠvesták Petr-2-5-8  03214
17.Ducháček MilanČech Miroslav-1-2-7  03215
18.Pařízek MiloslavZelenka Rostislav4-33-8-1023216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolka Daniel04Zelenka Petr40
Ducháček Milan04Švesták Petr40
Pařízek Miloslav04Čech Miroslav40
Horák Milan13Zelenka Rostislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH v MlékojedechRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:53272:637TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolov Kiril
Vondruška Vladimír
 
 
Kloda Stanislav
Kebrle Jan
 
 
-6-4-3  0301
2.Chriti Karim
 
 
Štibinger Michal
Kebrle Jakub
 
 
WO    0302
3.Nikolov KirilKloda Stanislav88-7-5-82303
4.Vondruška VladimírKebrle Jan-6-5-7  0304
5.Chriti KarimŠtibinger Michal-6-5-8  0305
6.Kebrle JakubWO    0306
7.Vondruška VladimírKloda Stanislav-2-6-2  0307
8.Chriti KarimKebrle Jan-9-9-6  0308
9.Štibinger MichalWO    0309
10.Nikolov KirilKloda Jiří-8-4-3  03010
11.Chriti KarimKloda Stanislav-4-4-12  03011
12.Kebrle JanWO    03012
13.Nikolov KirilŠtibinger Michal-78-271132112
14.Vondruška VladimírKloda Jiří-2-3-6  03113
15.Kloda StanislavWO    03114
16.Nikolov KirilKebrle Jan9-6-7-9 13115
17.Vondruška VladimírŠtibinger Michal-1-8-2  03116
18.Chriti KarimKloda Jiří-6-4-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nikolov Kiril13Kloda Stanislav30
Vondruška Vladimír04Kebrle Jan30
Chriti Karim04Štibinger Michal21
   Kloda Jiří30
WO05WO50
Teplota před utkáním 16,5 °C Teplota po utkání 16,5 °C Střídání - hosté - utkání č. 10 Kloda Jiří za Kebrle Jakub Střídáno z důvodu zranění.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:11661:458Sokol Mělník - Pšovka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
Guth Michael
Kratochvíl Lukáš
 
 
1116  3010
2.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Kovaříková Marcela
Kovařík Tomáš
 
 
457  3020
3.Švesták PetrGuth Michael726  3030
4.Zelenka PetrKratochvíl Lukáš2115  3040
5.Čech MiroslavKovaříková Marcela373  3050
6.Zelenka RostislavKovařík Tomáš36-912 3160
7.Zelenka PetrGuth Michael679  3070
8.Čech MiroslavKratochvíl Lukáš710-86 3180
9.Zelenka RostislavKovaříková Marcela786  3090
10.Švesták PetrKovařík Tomáš389  30100
11.Čech MiroslavGuth Michael889  30110
12.Zelenka RostislavKratochvíl Lukáš4-8-125-423111
13.Švesták PetrKovaříková Marcela478  30121
14.Zelenka PetrKovařík Tomáš-4866 31131
15.Zelenka RostislavGuth Michael-87-5-9 13132
16.Švesták PetrKratochvíl Lukáš734  30142
17.Zelenka PetrKovaříková Marcela107-96 31152
18.Čech MiroslavKovařík Tomáš12-11610 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švesták Petr40Guth Michael13
Zelenka Petr40Kratochvíl Lukáš13
Čech Miroslav40Kovaříková Marcela04
Zelenka Rostislav22Kovařík Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28658:591Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Kolka Daniel
Pařízek Miloslav
 
 
167  3010
2.Brauner Josef
Danaj Milan
 
 
Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
-4-587-92311
3.Holina JosefKolka Daniel268  3021
4.Hollein MartinPařízek Miloslav-610-97103231
5.Brauner JosefHorák Milan-6-12-9  0332
6.Borecká SvětluškaPakandl Zbyněk1194  3042
7.Hollein MartinKolka Daniel-5105-9103252
8.Brauner JosefPařízek Miloslav5-7410 3162
9.Borecká SvětluškaHorák Milan899  3072
10.Holina JosefPakandl Zbyněk-5-86743282
11.Brauner JosefKolka Daniel12-6-7-7 1383
12.Borecká SvětluškaPařízek Miloslav435  3093
13.Holina JosefHorák Milan8-12-99-52394
14.Hollein MartinPakandl Zbyněk-10-6-6  0395
15.Borecká SvětluškaKolka Daniel769  30105
16.Holina JosefPařízek Miloslav783  30115
17.Hollein MartinHorák Milan-55-86-623116
18.Danaj MilanPakandl Zbyněk-8-9-10  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holina Josef31Kolka Daniel13
Hollein Martin22Pařízek Miloslav04
Brauner Josef12Horák Milan31
Borecká Světluška40Pakandl Zbyněk22
Danaj Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠRozhodčí:hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:40582:651TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Ovsenáková Alena
Horkavý Zdeněk
 
 
-7-67793210
2.Strnadová Kateřina
Pokorný Dominik
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
-510-59113220
3.Vít MiloslavOvsenáková Alena-8-8-9  0321
4.Gregorová MarkétaHorkavý Zdeněk939  3031
5.Strnadová KateřinaHamák Václav8-2-1-5 1332
6.Pokorný DominikKotrč Miloslav-2-8-5  0333
7.Gregorová MarkétaOvsenáková Alena-98-7793243
8.Strnadová KateřinaHorkavý Zdeněk3-9-9993253
9.Pokorný DominikHamák Václav7-7-5-7 1354
10.Vít MiloslavKotrč Miloslav10-10-8523264
11.Strnadová KateřinaOvsenáková Alena-3-8-3  0365
12.Pokorný DominikHorkavý Zdeněk-9-10-8  0366
13.Vít MiloslavHamák Václav481  3076
14.Gregorová MarkétaKotrč Miloslav10-6-6-9 1377
15.Pokorný DominikOvsenáková Alena-5-1-7  0378
16.Vít MiloslavHorkavý Zdeněk-15-85-7 1379
17.Gregorová MarkétaHamák Václav1068  3089
18.Strnadová KateřinaKotrč Miloslav-8-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vít Miloslav22Ovsenáková Alena31
Gregorová Markéta31Horkavý Zdeněk22
Strnadová Kateřina13Hamák Václav22
Pokorný Dominik04Kotrč Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16610:417SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůtek Jaroslav
Papík Petr
 
 
Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
11-5-9553210
2.Sedlák Tomáš
Hájková Magdalena
 
 
Lhotský Miroslav
Šebek Petr
 
 
934  3020
3.Kůtek JaroslavPelikán Luboš558  3030
4.Papík PetrTýnek Jan-6-7-5  0331
5.Sedlák TomášLhotský Miroslav124  3041
6.Hájková MagdalenaŠebek Petr11102  3051
7.Papík PetrPelikán Luboš696  3061
8.Sedlák TomášTýnek Jan-54-9-10 1362
9.Hájková MagdalenaLhotský Miroslav949  3072
10.Kůtek JaroslavŠebek Petr262  3082
11.Sedlák TomášPelikán Luboš7-834 3192
12.Vysloužil JaroslavTýnek Jan-4-55-4 1393
13.Kůtek JaroslavLhotský Miroslav632  30103
14.Papík PetrŠebek Petr392  30113
15.Vysloužil JaroslavPelikán Luboš10-28-9-423114
16.Kůtek JaroslavČáp Kamil132  30124
17.Papík PetrLhotský Miroslav5-667 31134
18.Sedlák Tomᚊebek Petr426  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůtek Jaroslav40Pelikán Luboš13
Papík Petr31Týnek Jan30
Sedlák Tomáš31Lhotský Miroslav04
Hájková Magdalena20Šebek Petr04
Vysloužil Jaroslav02Čáp Kamil01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54260:605Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Jaroslav
Hora Martin
 
 
Vítek Václav
Kasáček Martin
 
 
-5-3-4  0301
2.Žára Robert
Krejčí František
 
 
Carva Pavel
Štros Jan
 
 
-6-6-3  0302
3.Hájek JaroslavŠtros Jan-7-7-3  0303
4.Hora MartinCarva Pavel-4-6-3  0304
5.Žára RobertKasáček Martin-2-5-3  0305
6.Krejčí FrantišekVítek Václav-911-6-8 1306
7.Hora MartinŠtros Jan-6-3-5  0307
8.Žára RobertCarva Pavel-4-3-7  0308
9.Krejčí FrantišekKasáček Martin-4-2-4  0309
10.Hájek JaroslavVítek Václav-5-2-4  03010
11.Žára RobertŠtros Jan-5-8-4  03011
12.Krejčí FrantišekCarva Pavel-6-6-2  03012
13.Hájek JaroslavKasáček Martin-1-2-1  03013
14.Hora MartinVítek Václav-9-4-8  03014
15.Krejčí FrantišekŠtros Jan-5-5-9  03015
16.Hájek JaroslavCarva Pavel-1-1-1  03016
17.Hora MartinKasáček Martin-3-4-4  03017
18.Žára RobertVítek Václav-2-9-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Jaroslav04Štros Jan40
Hora Martin04Carva Pavel40
Žára Robert04Kasáček Martin40
Krejčí František04Vítek Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZSˇTřebízkého 523 Kralupy nad VLTAVOURozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17642:476TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týc Petr
Babák Josef
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
6-8106 3110
2.Bulíček Michael
Procházka Stanislav
 
 
Kostelecký Zdeněk
Novotný Petr
 
 
555  3020
3.Bulíček MichaelStrnad Jiří-7-792-92321
4.Procházka StanislavZajbrlík Petr778  3031
5.Týc PetrKostelecký Zdeněk1055  3041
6.Babák JosefNovotný Petr314  3051
7.Procházka StanislavStrnad Jiří15-58-1063261
8.Týc PetrZajbrlík Petr828  3071
9.Babák JosefKostelecký Zdeněk324  3081
10.Bulíček MichaelNovotný Petr749  3091
11.Týc PetrStrnad Jiří-5-6-8  0392
12.Slapnička KarelZajbrlík Petr-5-9-10  0393
13.Bulíček MichaelKostelecký Zdeněk326  30103
14.Procházka StanislavNovotný Petr796  30113
15.Slapnička KarelStrnad Jiří10-96-5-823114
16.Bulíček MichaelZajbrlík Petr8-6-771232124
17.Procházka StanislavKostelecký Zdeněk686  30134
18.Týc PetrNovotný Petr764  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bulíček Michael31Strnad Jiří31
Procházka Stanislav40Zajbrlík Petr13
Týc Petr31Kostelecký Zdeněk04
Babák Josef20Novotný Petr04
Slapnička Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28579:524TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
Strnad Jiří
Všetečka Ondřej
 
 
-12667 3110
2.Kebrle Jakub
Pop Petr
 
 
Zajbrlík Petr
Krejčí Michal
 
 
-9-8-6  0311
3.Kloda JiříStrnad Jiří-6957 3121
4.Kebrle JanVšetečka Ondřej616  3031
5.Kebrle JakubZajbrlík Petr-5-4-4  0332
6.Popová KateřinaKrejčí Michal-67-8-4 1333
7.Kebrle JanStrnad Jiří39-612 3143
8.Kebrle JakubVšetečka Ondřej569  3053
9.Popová KateřinaZajbrlík Petr-3-6-6  0354
10.Kloda JiříKrejčí Michal383  3064
11.Kebrle JakubStrnad Jiří-6-39-9 1365
12.Pop PetrVšetečka Ondřej66-41 3175
13.Kloda JiříZajbrlík Petr172  3085
14.Kebrle JanKrejčí Michal898  3095
15.Pop PetrStrnad Jiří-12-8-6  0396
16.Kloda JiříVšetečka Ondřej639  30106
17.Kebrle JanZajbrlík Petr-97-8-9 13107
18.Kebrle JakubKrejčí Michal5-10-64-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kloda Jiří40Strnad Jiří22
Kebrle Jan31Všetečka Ondřej04
Kebrle Jakub13Zajbrlík Petr31
Popová Kateřina02Krejčí Michal22
Pop Petr11   
T1 16 T2 18



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:hrači
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44540:656TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jan
Dvořák Michal
 
 
Bulíček Michael
Babák Josef
 
 
13-1-146-32301
2.Vítek Václav
Carva Pavel
 
 
Procházka Stanislav
Točík Ondřej
 
 
-97-4-8 1302
3.Štros JanTočík Ondřej68-5-1243212
4.Carva PavelBabák Josef-89-210-102313
5.Dvořák MichalBulíček Michael-3-2-5  0314
6.Vítek VáclavProcházka Stanislav-3-68-3 1315
7.Carva PavelTočík Ondřej-8-87-9 1316
8.Dvořák MichalBabák Josef-9-7-4  0317
9.Vítek VáclavBulíček Michael-5-6-5  0318
10.Štros JanProcházka Stanislav-92-5-7 1319
11.Dvořák MichalTočík Ondřej-5-3-9  03110
12.Vítek VáclavSlapnička Karel668  30210
13.Štros JanBulíček Michael-9-10-8  03211
14.Carva PavelProcházka Stanislav-1-4-7  03212
15.Vítek VáclavTočík Ondřej596  30312
16.Štros JanSlapnička Karel46-76 31412
17.Carva PavelBulíček Michael-8-7-6  03413
18.Dvořák MichalProcházka Stanislav-7-10781032513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štros Jan22Točík Ondřej22
Carva Pavel04Babák Josef20
Dvořák Michal13Bulíček Michael40
Vítek Václav22Procházka Stanislav31
   Slapnička Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ByšiceRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18633:481TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Šebek Petr
 
 
Žára Michal
Žára Robert
 
 
7-510-6-42301
2.Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
Hájek Jaroslav
Krejčí František
 
 
354  3011
3.Týnek JanŽára Michal584  3021
4.Pelikán LubošŽára Robert977  3031
5.Lhotský MiroslavHájek Jaroslav743  3041
6.Šebek PetrKrejčí František-8-67-4 1342
7.Pelikán LubošŽára Michal4-89-883252
8.Lhotský MiroslavŽára Robert679  3062
9.Šebek PetrHájek Jaroslav965  3072
10.Týnek JanKrejčí František653  3082
11.Lhotský MiroslavŽára Michal12-68-4103292
12.Kundera MartinŽára Robert-1-9-8  0393
13.Týnek JanHájek Jaroslav436  30103
14.Pelikán LubošKrejčí František6103  30113
15.Kundera MartinŽára Michal12-5-8-10 13114
16.Týnek JanŽára Robert471  30124
17.Pelikán LubošHájek Jaroslav310-9-8532134
18.Lhotský MiroslavKrejčí František146  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Týnek Jan40Žára Michal13
Pelikán Luboš40Žára Robert13
Lhotský Miroslav40Hájek Jaroslav04
Šebek Petr11Krejčí František13
Kundera Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34566:578nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiášek Martin
Ovsenáková Alena
 
 
Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
-6-10-7  0301
2.Kotrč Miloslav
Hamák Václav
 
 
Hájková Magdalena
Vysloužil Jaroslav
 
 
-6989 3111
3.Tobiášek MartinKoloc Milan89-87 3121
4.Ovsenáková AlenaSedlák Tomáš-1565 3131
5.Kotrč MiloslavHájková Magdalena-12-16-6 1332
6.Hamák VáclavVysloužil Jaroslav-8666 3142
7.Ovsenáková AlenaKoloc Milan-9-78-9 1343
8.Kotrč MiloslavSedlák Tomáš5-8-5-4 1344
9.Hamák VáclavHájková Magdalena9-6-9353254
10.Tobiášek MartinVysloužil Jaroslav255  3064
11.Kotrč MiloslavKoloc Milan-1-4-7  0365
12.Hamák VáclavSedlák Tomáš-2-8-7  0366
13.Tobiášek MartinHájková Magdalena7-9-6-10 1367
14.Ovsenáková AlenaVysloužil Jaroslav338  3077
15.Hamák VáclavKoloc Milan-5-3-6  0378
16.Tobiášek MartinSedlák Tomáš667  3088
17.Ovsenáková AlenaHájková Magdalena-9-7-11  0389
18.Kotrč MiloslavVysloužil Jaroslav8-889 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tobiášek Martin31Koloc Milan31
Ovsenáková Alena22Sedlák Tomáš22
Kotrč Miloslav13Hájková Magdalena31
Hamák Václav22Vysloužil Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30659:607TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Pakandl Zbyněk
 
 
Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
-95-94-92301
2.Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
Miženko Milan
Strnadová Kateřina
 
 
-84-71083211
3.Pakandl ZbyněkGregorová Markéta2-5-11373221
4.Horák MilanVít Miloslav8-97-5133231
5.Kolka DanielMiženko Milan-713-6-8 1332
6.Ducháček MilanStrnadová Kateřina1057  3042
7.Horák MilanGregorová Markéta-4-4-7  0343
8.Kolka DanielVít Miloslav-8-9-7  0344
9.Ducháček MilanMiženko Milan-5-3-3  0345
10.Pakandl ZbyněkStrnadová Kateřina748  3055
11.Kolka DanielGregorová Markéta896  3065
12.Ducháček MilanVít Miloslav8-597 3175
13.Pakandl ZbyněkMiženko Milan66-98 3185
14.Horák MilanStrnadová Kateřina825  3095
15.Ducháček MilanGregorová Markéta-13-910-6 1396
16.Pakandl ZbyněkVít Miloslav-1-649932106
17.Horák MilanMiženko Milan36-85 31116
18.Kolka DanielStrnadová Kateřina59-84 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pakandl Zbyněk40Gregorová Markéta22
Horák Milan31Vít Miloslav13
Kolka Daniel22Miženko Milan22
Ducháček Milan22Strnadová Kateřina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37658:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Lukáš
Brodský Marek
 
 
Holina Josef
Polák Martin
 
 
-9-68-9 1301
2.Kovařík Pavel
Grigoriadi Roman
 
 
Hollein Martin
Brauner Josef
 
 
-10-910-5 1302
3.Kratochvíl LukášKrejčová Eliška373  3012
4.Brodský MarekPolák Martin485  3022
5.Grigoriadi RomanHollein Martin-5-83793232
6.Kovařík PavelHolina Josef99-99 3142
7.Brodský MarekKrejčová Eliška4-1156 3152
8.Grigoriadi RomanPolák Martin48-95 3162
9.Kovařík PavelHollein Martin-1011-6-7 1363
10.Kratochvíl LukášHolina Josef-77-6-7 1364
11.Grigoriadi RomanBrauner Josef-8-9-10  0365
12.Kovařík PavelPolák Martin7-6-5-2 1366
13.Kratochvíl LukášHollein Martin-498-6-62367
14.Brodský MarekHolina Josef5-85-124327