Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DřínovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo NelahozevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:01Konec
utkání
18:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:25296:387TJ Dynamo Nelahozeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káš Pavel ml.
Tyle Tomáš
 
 
Polách Vojtěch
Kebrle Jindřich
 
 
-38-611-82301
2.Káš Pavel ml.Polách Vojtěch147-8-6-102302
3.Tyle TomášKebrle Jindřich-9-1-0  0303
4.Ransdorf DavidKuchta Šimon-3-0-3  0304
5.Tyle TomášPolách Vojtěch-2-4-5  0305
6.Káš Pavel ml.Kuchta Šimon438  3015
7.Krumlová LucieKebrle Jindřich-69-6-11 1316
8.Tyle TomášKuchta Šimon-4-889-72317
9.Krumlová LuciePolách Vojtěch-6-8-14  0318
10.Káš Pavel ml.Kebrle Jindřich-8959 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Káš Pavel ml.21Polách Vojtěch30
Tyle Tomáš03Kebrle Jindřich21
Ransdorf David01Kuchta Šimon21
Krumlová Lucie02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPYVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
408:0Konec
utkání
452:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:19290:326TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lalík Dominik
Schweizer Tomáš
 
 
Kratochvíl Lukáš
Dvořák Zdeněk ml.
 
 
-94-78-32301
2.Lalík DominikKratochvíl Lukáš-8-6-9  0302
3.Schweizer TomášKrojidlo Jan-13-6-6  0303
4.Novák JiříDvořák Zdeněk ml.459  3013
5.Schweizer TomášKratochvíl Lukáš-610810 3123
6.Lalík DominikDvořák Zdeněk ml.-9-7-6  0324
7.Novák JiříKrojidlo Jan11107  3034
8.Toms AdamDvořák Zdeněk ml.-8-6-8  0335
9.Novák JiříKratochvíl Lukáš-7-2-5  0336
10.Lalík DominikKrojidlo Jan999  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lalík Dominik12Kratochvíl Lukáš21
Schweizer Tomáš11Krojidlo Jan12
Novák Jiří21Dvořák Zdeněk ml.21
Toms Adam01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:9326:241TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Žitník Samuel
 
 
Kůsová Adéla
Jablončík Tomáš
 
 
596  3010
2.Kovařík TomášKůsová Adéla1411  3020
3.Žitník SamuelJablončík Tomáš598  3030
4.Šťastný OndřejKopecký Václav975  3040
5.Žitník SamuelKůsová Adéla343  3050
6.Kovařík TomášKopecký Václav353  3060
7.Šťastný OndřejJablončík Tomáš4-9-7-11 1361
8.Žitník SamuelBartoníčková Lucie685  3071
9.Šťastný OndřejKůsová Adéla78-11-5-42372
10.Kovařík AdamJablončík Tomáš-2-5-6  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovařík Tomáš20Kůsová Adéla12
Žitník Samuel30Jablončík Tomáš21
Šťastný Ondřej12Kopecký Václav02
Kovařík Adam01Bartoníčková Lucie01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
Vít Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ KlyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ a MŠ LiběchovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10342:259SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Kateřina
Pokorný Dominik
 
 
Schamberger Zdeněk
Hrubý Tomáš
 
 
347  3010
2.Pokorný DominikTrnka Jan116-88 3120
3.Strnadová KateřinaSchamberger Zdeněk943  3030
4.Ryšavý JiříHrubý Tomáš-4-5-10  0331
5.Strnadová KateřinaTrnka Jan5-867 3141
6.Pokorný DominikHrubý Tomáš756  3051
7.Ryšavý JiříSchamberger Zdeněk-10-4-9  0352
8.Strnadová KateřinaHrubý Tomáš6109  3062
9.Vítová JohanaSvoboda Oliver-88-9373272
10.Pokorný DominikSchamberger Zdeněk346  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorný Dominik30Trnka Jan02
Strnadová Kateřina30Schamberger Zdeněk12
Ryšavý Jiří02Hrubý Tomáš12
Vítová Johana10Svoboda Oliver01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS