Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo NelahozevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20370:364nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kebrle Jindřich
Polách Vojtěch
 
 
Kovařík Tomáš
Žitník Samuel
 
 
-6-791193210
2.Koudelka PatrikKovařík Tomáš-4-9-1  0311
3.Polách VojtěchMecera Jan491  3021
4.Kebrle JindřichŽitník Samuel96-99 3131
5.Polách VojtěchKovařík Tomáš-7-878-92332
6.Koudelka PatrikŽitník Samuel-9-9-6  0333
7.Kebrle JindřichMecera Jan11-79-463243
8.Polách VojtěchŽitník Samuel273  3053
9.Kebrle JindřichKovařík Tomáš-8-78-9 1354
10.Koudelka PatrikMecera Jan-8-1186-82355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koudelka Patrik03Kovařík Tomáš30
Polách Vojtěch21Mecera Jan12
Kebrle Jindřich21Žitník Samuel12
teplota při zač. utkání 15° C při konci utkání 17° C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPYVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19337:309SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří
Lalík Dominik
 
 
Strnadová Kateřina
Pokorný Dominik
 
 
9-7-52-72301
2.Hamák DanielStrnadová Kateřina-8-7-7  0302
3.Lalík DominikPokorný Dominik-8-9-15  0303
4.Novák JiříVítová Johana119  3013
5.Lalík DominikStrnadová Kateřina9-468 3123
6.Hamák DanielVítová Johana744  3033
7.Novák JiříPokorný Dominik6-84-11-92334
8.Lalík DominikVítová Johana255  3044
9.Novák JiříStrnadová Kateřina-7-5-7  0345
10.Hamák DanielPokorný Dominik-79-10-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hamák Daniel12Strnadová Kateřina21
Lalík Dominik21Pokorný Dominik30
Novák Jiří12Vítová Johana03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DřínovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:02Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25316:388TJ Kly

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krumlová Lucie
Feriová Marie Rozálie
 
 
Trnka Jan
Schamberger Zdeněk
 
 
-898-8-62301
2.Feriová Marie RozálieTrnka Jan6-5-511113211
3.Krumlová LucieSchamberger Zdeněk-3-10-6  0312
4.Tyle TomášHrubý Tomáš-59-6-6 1313
5.Krumlová LucieTrnka Jan-9-5-6  0314
6.Feriová Marie RozálieHrubý Tomáš-9-11-11  0315
7.Tyle TomášSchamberger Zdeněk7-53-3103225
8.Krumlová LucieHrubý Tomáš689  3035
9.Tyle TomášTrnka Jan-4-4-1  0336
10.Feriová Marie RozálieSchamberger Zdeněk3-58-7-92337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Feriová Marie Rozálie12Trnka Jan21
Krumlová Lucie12Schamberger Zdeněk21
Tyle Tomáš12Hrubý Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala v NeratovicíchRozhodčí:hráči
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
408:0Konec
utkání
442:0Rozhodčí:hráči
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:6367:250TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Pavel
Dvořák Zdeněk ml.
 
 
Jablončík Tomáš
Kopecký Václav
 
 
268  3010
2.Dvořák Zdeněk ml.Kopecký Václav4103  3020
3.Beneš PavelJablončík Tomáš108-94 3130
4.Lindr FilipPřibyl Marek8-8810 3140
5.Beneš PavelKopecký Václav268  3050
6.Dvořák Zdeněk ml.Přibyl Marek786  3060
7.Lindr FilipJablončík Tomáš-108-8-10 1361
8.Beneš PavelPřibyl Marek877  3071
9.Lindr FilipKopecký Václav443  3081
10.Dvořák Zdeněk ml.Jablončík Tomáš95-117 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Zdeněk ml.30Kopecký Václav03
Beneš Pavel30Jablončík Tomáš12
Lindr Filip21Přibyl Marek03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline