Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPYVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo NelahozevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21330:351TJ Dynamo Nelahozeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lalík Dominik
Schweizer Tomáš
 
 
Polách Vojtěch
Kebrle Jindřich
 
 
-7-9-5  0301
2.Lalík DominikKotrč Josef488  3011
3.Schweizer TomášPolách Vojtěch9-3-7-6 1312
4.Novák JiříKebrle Jindřich8810  3022
5.Schweizer TomášKotrč Josef-6-10-2  0323
6.Lalík DominikKebrle Jindřich75-118 3133
7.Novák JiříPolách Vojtěch-9-411-6 1334
8.Schweizer TomášKebrle Jindřich5-9-6783244
9.Novák JiříKotrč Josef-8-62-11 1345
10.Lalík DominikPolách Vojtěch-8-97-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lalík Dominik21Kotrč Josef21
Schweizer Tomáš12Polách Vojtěch30
Novák Jiří12Kebrle Jindřich03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DřínovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:11312:239TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Vítek Adam
 
 
Káš Pavel ml.
Tyle Tomáš
 
 
998  3010
2.Žitník SamuelKáš Pavel ml.-3-1-5  0311
3.Kovařík TomášKrumlová Lucie4107  3021
4.Vítek AdamTyle Tomáš245  3031
5.Kovařík TomášKáš Pavel ml.-9-8-10  0332
6.Žitník SamuelTyle Tomáš474  3042
7.Vítek AdamKrumlová Lucie275  3052
8.Kovařík TomášKyselo Jan511  3062
9.Vítek AdamKáš Pavel ml.-7-24-8 1363
10.Šťastný OndřejKrumlová Lucie67-8-863273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žitník Samuel11Káš Pavel ml.30
Kovařík Tomáš21Krumlová Lucie03
Vítek Adam21Tyle Tomáš02
Šťastný Ondřej10Kyselo Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ a MŠ LiběchovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:28307:412TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Kateřina
Pokorný Dominik
 
 
Kratochvíl Lukáš
Krojidlo Jan
 
 
-11-911-8 1301
2.Strnadová KateřinaKrojidlo Jan-578-683211
3.Pokorný DominikDvořák Zdeněk ml.-979-14-72312
4.Ryšavý JiříKratochvíl Lukáš-3-2-3  0313
5.Pokorný DominikKrojidlo Jan-4-987-82314
6.Strnadová KateřinaKratochvíl Lukáš-8-8-5  0315
7.Ryšavý JiříDvořák Zdeněk ml.-0-57-5 1316
8.Pokorný DominikKratochvíl Lukáš-4-5-2  0317
9.Vítová JohanaKrojidlo Jan-1-6-8  0318
10.Strnadová KateřinaDvořák Zdeněk ml.11-10-6673228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Strnadová Kateřina21Krojidlo Jan21
Pokorný Dominik03Dvořák Zdeněk ml.21
Ryšavý Jiří02Kratochvíl Lukáš30
Vítová Johana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace na hřišti TJ KlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:14341:319TJ Kly

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Jan
Schamberger Zdeněk
 
 
Jablončík Tomáš
Kůsová Adéla
 
 
968  3010
2.Trnka VáclavJablončík Tomáš7-6-9-10 1311
3.Trnka JanKůsová Adéla9129  3021
4.Schamberger ZdeněkKopecký Václav8-3-7-17 1322
5.Trnka JanJablončík Tomáš859  3032
6.Trnka VáclavKopecký Václav-8-4-7  0333
7.Hrubý TomášKůsová Adéla619  3043
8.Trnka JanKopecký Václav828  3053
9.Hrubý TomášJablončík Tomáš8-77-5103263
10.Trnka VáclavKůsová Adéla5-11-6-6 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trnka Václav03Jablončík Tomáš12
Trnka Jan30Kůsová Adéla12
Schamberger Zdeněk01Kopecký Václav21
Hrubý Tomáš20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS