Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo NelahozevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12363:302TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Vítek Adam
 
 
Polách Vojtěch
Koudelka Patrik
 
 
-774-893210
2.Vítek AdamPolách Vojtěch-4-8-7  0311
3.Kovařík TomášKoudelka Patrik7410  3021
4.Žitník SamuelKuchta Adam21116  3031
5.Kovařík TomášPolách Vojtěch-89-71393241
6.Vítek AdamKuchta Adam445  3051
7.Mecera JanKoudelka Patrik-58-8773261
8.Šťastný OndřejKuchta Adam576  3071
9.Mecera JanPolách Vojtěch-9-8-6  0372
10.Vítek AdamKoudelka Patrik349  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vítek Adam21Polách Vojtěch21
Kovařík Tomáš20Koudelka Patrik03
Žitník Samuel10Kuchta Adam03
Mecera Jan11   
Šťastný Ondřej10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ LiběchovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:24330:396TJ KRALUPY

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Kateřina
Pokorný Dominik
 
 
Lalík Dominik
Schweizer Tomáš
 
 
-698-9-82301
2.Strnadová KateřinaLalík Dominik612-68 3111
3.Pokorný DominikSchweizer Tomáš-910-613-102312
4.Ryšavý JiříHamák Daniel-3-2-5  0313
5.Pokorný DominikLalík Dominik-9-10-3  0314
6.Strnadová KateřinaHamák Daniel1175  3024
7.Ryšavý JiříSchweizer Tomáš-4-5-7  0325
8.Pokorný DominikHamák Daniel-8-889123235
9.Vítová JohanaLalík Dominik-3-5-4  0336
10.Strnadová KateřinaSchweizer Tomáš8-94-7-62337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Strnadová Kateřina21Lalík Dominik21
Pokorný Dominik12Schweizer Tomáš30
Ryšavý Jiří02Hamák Daniel12
Vítová Johana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DřínovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace na hřišti TJ KlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:28287:378TJ Sokol Dřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Jan
Hrubý Tomáš
 
 
Krumlová Lucie
Káš Pavel ml.
 
 
-8-99-5 1301
2.Schamberger ZdeněkFeriová Marie Rozálie-6-4-5  0302
3.Trnka JanKáš Pavel ml.-2-8-10  0303
4.Hrubý TomášKrumlová Lucie-5594 3113
5.Trnka VáclavFeriová Marie Rozálie-6-37-9 1314
6.Schamberger ZdeněkKrumlová Lucie-117-99-112315
7.Hrubý TomášKáš Pavel ml.-7-2-9  0316
8.Trnka VáclavTyle Tomáš-866-11-92317
9.Hrubý TomášFeriová Marie Rozálie-6-10-9  0318
10.Kučerová BeátaKáš Pavel ml.-1-4-1  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schamberger Zdeněk02Feriová Marie Rozálie30
Trnka Jan01Káš Pavel ml.30
Hrubý Tomáš12Krumlová Lucie11
Trnka Václav02Tyle Tomáš10
Kučerová Beáta01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30186:357TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůsová Adéla
Bartoníčková Lucie
 
 
Krojidlo Jan
Dvořák Zdeněk ml.
 
 
-5-11-2  0301
2.Kůsová AdélaKrojidlo Jan-4-111-5 1302
3.Kopecký VáclavBeneš Pavel-09-6-2 1303
4.Bartoníčková LucieDvořák Zdeněk ml.-5-10-4  0304
5.Kopecký VáclavKrojidlo Jan-11-1-5  0305
6.Kůsová AdélaDvořák Zdeněk ml.-5-5-7  0306
7.Bartoníčková LucieBeneš Pavel-7-5-3  0307
8.Kopecký VáclavDvořák Zdeněk ml.-8-3-8  0308
9.Bartoníčková LucieKrojidlo Jan-4-11-6  0309
10.Kůsová AdélaBeneš Pavel-6-5-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kůsová Adéla03Krojidlo Jan30
Kopecký Václav03Beneš Pavel30
Bartoníčková Lucie03Dvořák Zdeněk ml.30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline