Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo NelahozevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DřínovRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:15349:330TJ Dynamo Nelahozeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polách Vojtěch
Kebrle Jindřich
 
 
Feriová Marie Rozálie
Káš Pavel ml.
 
 
-55-611103210
2.Kotrč JosefKrumlová Lucie369  3020
3.Polách VojtěchKáš Pavel ml.-1391310 3130
4.Kebrle JindřichFeriová Marie Rozálie-9-10-5  0331
5.Polách VojtěchKrumlová Lucie578  3041
6.Kotrč JosefFeriová Marie Rozálie79-9-8-72342
7.Kebrle JindřichKáš Pavel ml.-7-10-2  0343
8.Polách VojtěchFeriová Marie Rozálie3412  3053
9.Kebrle JindřichKrumlová Lucie886  3063
10.Kotrč JosefKáš Pavel ml.-3-86-5 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotrč Josef12Krumlová Lucie03
Polách Vojtěch30Káš Pavel ml.21
Kebrle Jindřich12Feriová Marie Rozálie21
teplota při zač. utkání 17° C při konci utkání 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPYRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala v NeratovicíchRozhodčí:hráči
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
408:0Konec
utkání
437:0Rozhodčí:hráči
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14316:289TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krojidlo Jan
Kratochvíl Lukáš
 
 
Schweizer Tomáš
Novák Jiří
 
 
873  3010
2.Kratochvíl LukášNovák Jiří285  3020
3.Krojidlo JanSchweizer Tomáš41111  3030
4.Beneš PavelLalík Dominik-4-710-4 1331
5.Krojidlo JanNovák Jiří-9797 3141
6.Kratochvíl LukášLalík Dominik745  3051
7.Beneš PavelSchweizer Tomáš-10-74-9 1352
8.Krojidlo JanLalík Dominik-4-8-2  0353
9.Beneš PavelNovák Jiří-7-9-1  0354
10.Kratochvíl LukášSchweizer Tomáš49-108 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kratochvíl Lukáš30Novák Jiří12
Krojidlo Jan21Schweizer Tomáš12
Beneš Pavel03Lalík Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:29237:373TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibyl Marek
Kopecký Václav
 
 
Kovařík Tomáš
Vítek Adam
 
 
-4-6-6  0301
2.Přibyl MarekKovařík Tomáš-4-7-1  0302
3.Jablončík Tomᚎitník Samuel-688-7-32303
4.Kopecký VáclavVítek Adam-8-3-1  0304
5.Jablončík TomášKovařík Tomáš-8-10-11  0305
6.Přibyl MarekVítek Adam-10-8-5  0306
7.Kopecký VáclavŽitník Samuel-8-6-10  0307
8.Jablončík TomášVítek Adam-39-7-8 1308
9.Bartoníčková LucieKovařík Tomáš-1-3-3  0309
10.Kůsová AdélaŽitník Samuel6-99-593219

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Přibyl Marek02Kovařík Tomáš30
Jablončík Tomáš03Žitník Samuel21
Kopecký Václav02Vítek Adam30
Bartoníčková Lucie01   
Kůsová Adéla10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace na hřišti TJ KlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:24286:335SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Tomáš
Schamberger Zdeněk
 
 
Pokorný Dominik
Strnadová Kateřina
 
 
-8-8-4  0301
2.Schamberger ZdeněkPokorný Dominik-4-13-12  0302
3.Hrubý TomášStrnadová Kateřina-7-69-3 1303
4.Trnka JanVítová Johana447  3013
5.Hrubý TomášPokorný Dominik-8-6-4  0314
6.Schamberger ZdeněkVítová Johana413  3024
7.Trnka JanStrnadová Kateřina10-10-8-5 1325
8.Kučerová BeátaVítová Johana-1010-107-82326
9.Svoboda OliverPokorný Dominik-4-7-7  0327
10.Schamberger ZdeněkStrnadová Kateřina-11-4-7  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schamberger Zdeněk12Pokorný Dominik30
Hrubý Tomáš02Strnadová Kateřina30
Trnka Jan11Vítová Johana12
Kučerová Beáta01   
Svoboda Oliver01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline