Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Mořický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:28352:438TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
-511-89-62301
2.Oharek LiborVašíček Pavel-4-4-9  0302
3.Mořický TomášMasařík Lukáš-6-899-92303
4.Autrata VítKouřil Vít7-6-8-10 1304
5.Mořický TomášVašíček Pavel-49-3963214
6.Oharek LiborKouřil Vít-9-9-8  0315
7.Autrata VítMasařík Lukáš12-9-4-6 1316
8.Mořický TomášKouřil Vít-7-3-4  0317
9.Autrata VítVašíček Pavel-678-6-82318
10.Oharek LiborMasařík Lukáš-67-98183228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Oharek Libor12Vašíček Pavel21
Mořický Tomáš12Masařík Lukáš21
Autrata Vít03Kouřil Vít30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Krajčí Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30219:363SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc Martin
Martiňák Vojtěch
 
 
Vlach Martin
Olejník Jakub
 
 
-12-4-5  0301
2.Tichavský FilipSkalský Ondřej-4-8-11  0302
3.Martiňák VojtěchVlach Martin-3-3-5  0303
4.Lorenc MartinOlejník Jakub-10-8-8  0304
5.Martiňák VojtěchSkalský Ondřej-2-411-6 1305
6.Tichavský FilipOlejník Jakub-8-3-5  0306
7.Lorenc MartinVlach Martin-7-5-11  0307
8.Martiňák VojtěchOlejník Jakub-46-7-8 1308
9.Lorenc MartinSkalský Ondřej8-5-4-6 1309
10.Tichavský FilipVlach Martin-5-6-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tichavský Filip03Skalský Ondřej30
Martiňák Vojtěch03Vlach Martin30
Lorenc Martin03Olejník Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HumpolecVrchní
rozhodčí:
Mračková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25351:389TJ Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Ondřej
Trnka Tomáš
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
-8-8-6  0301
2.Váňa LubomírDufek Lukáš6-9-16-4 1302
3.Pros OndřejKodym Tomáš-14-4-8  0303
4.Trnka TomášSlavík Jan-4-3-8  0304
5.Pros OndřejDufek Lukáš5-8-11-11 1305
6.Váňa LubomírSlavík Jan8-5-612-92306
7.Trnka TomášKodym Tomáš-10-9-2  0307
8.Pros OndřejHanzl Matěj7-99-1253217
9.Trnka TomášDufek Lukáš-10116-883227
10.Váňa LubomírKodym Tomáš3103  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Váňa Lubomír12Dufek Lukáš21
Pros Ondřej12Kodym Tomáš21
Trnka Tomáš12Slavík Jan20
   Hanzl Matěj01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC HlinskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19366:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Polanský Jiří
Dalecký Petr
 
 
4-910-883210
2.Šlapanský JanDalecký Petr-69-8-6 1311
3.Štěpán LiborKosek Petr7-8-910-102312
4.Císarík PavelBříza Martin9-1097 3122
5.Štěpán LiborDalecký Petr588  3032
6.Šlapanský JanBříza Martin-144-2-5 1333
7.Císarík PavelKosek Petr-8-9-5  0334
8.Štěpán LiborBříza Martin57-103 3144
9.Císarík PavelPolanský Jiří956  3054
10.Šlapanský JanKosek Petr-9-77-1 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šlapanský Jan03Dalecký Petr11
Štěpán Libor21Kosek Petr30
Císarík Pavel21Bříza Martin12
   Polanský Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Bartoš Petr st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Frynta Jiří
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Sixta Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23376:385Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalenský Jaroslav
Šváb Richard
 
 
Smejkal Tomáš
Minář Jiří
 
 
910-5-953210
2.Valeš JakubSmejkal Tomáš-6-7-10  0311
3.Šváb RichardSvatoš Roman49-118 3121
4.Kalenský JaroslavMinář Jiří-7-957-72322
5.Šváb RichardSmejkal Tomáš-5-6-5  0323
6.Valeš JakubMinář Jiří-11-79-4 1324
7.Kalenský JaroslavSvatoš Roman-1048-843234
8.Šváb RichardMinář Jiří875  3044
9.Kalenský JaroslavSmejkal Tomáš-98-117-92345
10.Valeš JakubSvatoš Roman7-6-7-8 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Valeš Jakub03Smejkal Tomáš30
Šváb Richard21Svatoš Roman12
Kalenský Jaroslav12Minář Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Švácha Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 08. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11380:305TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Ježek Michal
 
 
Stránský Michal
Blažek Jan
 
 
7129  3010
2.Rose RadekStránský Michal-589-1053220
3.Ježek MichalMareš Jan865  3030
4.Šilhán JosefBlažek Jan961  3040
5.Ježek MichalStránský Michal-87-6-6 1341
6.Rose RadekBlažek Jan-7578 3151
7.Šilhán JosefMareš Jan265  3061
8.Ježek MichalBlažek Jan9-8-66-82362
9.Šilhán JosefStránský Michal-99-7963272
10.Rose RadekMareš Jan496  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rose Radek30Stránský Michal12
Ježek Michal12Mareš Jan03
Šilhán Josef30Blažek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14366:310TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Chalupa Josef ml.
 
 
Pařízek Martin
Brožík Karel
 
 
833  3010
2.Berger MiroslavBrožík Karel-976-663220
3.Blažek MartinWaldhauser Vojtěch4138  3030
4.Chalupa Josef ml.Pařízek Martin-7-7-8  0331
5.Blažek MartinBrožík Karel-596-963241
6.Berger MiroslavPařízek Martin-75-7-5 1342
7.Chalupa Josef ml.Waldhauser Vojtěch646  3052
8.Blažek MartinPařízek Martin-79-5-12 1353
9.Chalupa Josef ml.Brožík Karel693  3063
10.Berger MiroslavWaldhauser Vojtěch66-158 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Berger Miroslav21Brožík Karel03
Blažek Martin21Waldhauser Vojtěch03
Chalupa Josef ml.21Pařízek Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SmolniceVrchní
rozhodčí:
Šuma Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:27238:336TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zapletal Bohumil
Petrlík Josef
 
 
Šimeček Jan
Ambrož Adam
 
 
-3-5-7  0301
2.Petrlík JosefŠimeček Jan6-7-6-8 1302
3.Martinovský VítAmbrož Adam-810-9-11 1303
4.Zapletal BohumilZámyslický Jaroslav-7-9-10  0304
5.Martinovský VítŠimeček Jan-6-8-4  0305
6.Petrlík JosefZámyslický Jaroslav-9-8-5  0306
7.Zapletal BohumilAmbrož Adam-4-3-1  0307
8.Martinovský VítZámyslický Jaroslav884  3017
9.Zapletal BohumilŠimeček Jan-9-5-7  0318
10.Petrlík JosefAmbrož Adam-9-7-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petrlík Josef03Šimeček Jan30
Martinovský Vít12Ambrož Adam30
Zapletal Bohumil03Zámyslický Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC RoudniceVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Holub Čestmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Jiránek Miroslav
Datum dle rozpisu31. 08. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:26320:380KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
-9697 3110
2.Spurný Antonín ml.Hýža Daniel-3-2-4  0311
3.Ullman MiloslavPisár Petr-105-6753221
4.Cinibulk MilošPisár Jan-9-8-7  0322
5.Ullman MiloslavHýža Daniel5-86-773232
6.Spurný Antonín ml.Pisár Jan3-57-3-82333
7.Cinibulk MilošPisár Petr-4-4-4  0334
8.Ullman MiloslavPisár Jan-7-8-7  0335
9.Cinibulk MilošHýža Daniel-4-9-6  0336
10.Spurný Antonín ml.Kettner Martin-13910-12-92337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Spurný Antonín ml.03Hýža Daniel21
Ullman Miloslav21Pisár Petr11
Cinibulk Miloš03Pisár Jan30
   Kettner Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Voženílková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Švec Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15367:331TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Kadleček Radomír
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
-914-99-92301
2.Stránský MatějKaucký Jakub-96-10-8 1302
3.Merta JakubPřída Kryštof577  3012
4.Kadleček RadomírBeran Matěj689  3022
5.Merta JakubKaucký Jakub83-93 3132
6.Stránský MatějBeran Matěj9-6-9-5 1333
7.Kadleček RadomírPřída Kryštof8118  3043
8.Merta JakubBeran Matěj989  3053
9.Kadleček RadomírBeran Tomáš-98-4273263
10.Stránský MatějPřída Kryštof-10-8-4  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stránský Matěj03Kaucký Jakub11
Merta Jakub30Přída Kryštof12
Kadleček Radomír30Beran Matěj12
   Beran Tomáš01
3.série,zápas č.9 střídání EL Niňo Praha: Beran Tomáš za Kauckého.



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:817:28370:450TJ Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Milan
Rulík Jiří
 
 
Kyncl Jiří
Wagner Jaroslav st.
 
 
-4-4-8  0301
2.Šindelář PavelKyncl Jiří-878-773211
3.Rulík JiříWagner Jaroslav st.7-9-78-52312
4.Stehlík MilanTrajhan Miroslav-2-49-7 1313
5.Rulík JiříKyncl Jiří-796-10-52314
6.Šindelář PavelTrajhan Miroslav-10-1-7  0315
7.Stehlík MilanWagner Jaroslav st.-12-297103225
8.Rulík JiříTrajhan Miroslav89-6-7-72326
9.Stehlík MilanKyncl Jiří6-7-78-52327
10.Šindelář PavelWagner Jaroslav st.10-6-89-92328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šindelář Pavel12Kyncl Jiří21
Rulík Jiří03Wagner Jaroslav st.21
Stehlík Milan12Trajhan Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Msgre. B. StaškaRozhodčí:Krejčíř Milan
Datum dle rozpisu01. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20368:360nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Květon Ondřej
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
-7-85783210
2.Copák FrantišekKrameš Jan ml.-8-12-6  0311
3.Květon OndřejKuba Josef91011  3021
4.Krejčíř MilanKolář Vlastimil-4-6-2  0322
5.Květon OndřejKrameš Jan ml.118-95 3132
6.Copák FrantišekKolář Vlastimil-85-113-92333
7.Pangrác MartinKuba Josef10-883 3143
8.Květon OndřejKolář Vlastimil-86-3-7 1344
9.Pangrác MartinKrameš Jan ml.5-5-64-62345
10.Copák FrantišekKuba Josef-9935 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Copák František12Krameš Jan ml.21
Květon Ondřej21Kuba Josef03
Krejčíř Milan01Kolář Vlastimil30
Pangrác Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:29324:406TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
-6-6-8  0301
2.Vašíček PavelKratochvíl Michal9-8-9-5 1302
3.Masařík LukášJanča Miroslav910-6-8-72303
4.Kouřil VítKowal René8-10-6-9 1304
5.Masařík LukášKratochvíl Michal8-5-5-3 1305
6.Vašíček PavelKowal René-7-74-11 1306
7.Kouřil VítJanča Miroslav107-3-973216
8.Masařík LukášKowal René-10-6-8  0317
9.Kouřil VítKratochvíl Michal-118-8-5 1318
10.Vašíček PavelJanča Miroslav-8-8-10  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašíček Pavel03Kratochvíl Michal30
Masařík Lukáš03Janča Miroslav21
Kouřil Vít12Kowal René30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín z.s BVrchní
rozhodčí:
Bártek Dušan
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:21370:374nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juřica Tomáš
Vaculík Vladimír
 
 
Olejník Jakub
Vlach Martin
 
 
6-1159 3110
2.Juřica TomášSkalský Ondřej-9-89-8 1311
3.Vaculík VladimírVlach Martin94-8-953221
4.Bártek DušanOlejník Jakub9127  3031
5.Vaculík VladimírSkalský Ondřej-66-9-10 1332
6.Juřica TomášOlejník Jakub98-77 3142
7.Bártek DušanVlach Martin-7-7-3  0343
8.Vaculík VladimírOlejník Jakub3-6-5-13 1344
9.Bártek DušanSkalský Ondřej-8-8-11  0345
10.Juřica TomášVlach Martin-7611-793255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Juřica Tomáš21Skalský Ondřej30
Vaculík Vladimír12Vlach Martin12
Bártek Dušan12Olejník Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:15389:335Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
716  3010
2.Peška LadislavDufek Lukáš5-1035 3120
3.Štěpán LiborKodym Tomáš35-78 3130
4.Císarík PavelSlavík Jan9-4-5733240
5.Štěpán LiborDufek Lukáš689  3050
6.Peška LadislavSlavík Jan-77-4-4 1351
7.Císarík PavelKodym Tomáš-9-68873261
8.Štěpán LiborSlavík Jan-84-5-9 1362
9.Císarík PavelDufek Lukáš7-149-393272
10.Peška LadislavKodym Tomáš5-869 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Peška Ladislav21Dufek Lukáš03
Štěpán Libor21Kodym Tomáš03
Císarík Pavel30Slavík Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Švácha Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:23387:412nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Ježek Michal
 
 
Smejkal Tomáš
Svatoš Roman
 
 
-1210-10-6 1301
2.Rose RadekSmejkal Tomáš-10-15673211
3.Ježek MichalSvatoš Roman-88-9-6 1312
4.Šilhán JosefPokorný Marcel99-49 3122
5.Ježek MichalSmejkal Tomáš-8-6-8  0323
6.Rose RadekPokorný Marcel78-88 3133
7.Šilhán JosefSvatoš Roman-97-61083243
8.Ježek MichalPokorný Marcel7-8-7-6 1344
9.Šilhán JosefSmejkal Tomáš-6-88-14 1345
10.Rose RadekSvatoš Roman-786-993255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rose Radek30Smejkal Tomáš21
Ježek Michal03Svatoš Roman12
Šilhán Josef21Pokorný Marcel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:21335:300TJ Tatran Hostinné A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Berger Miroslav
 
 
Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
8-9-9-9 1301
2.Berger MiroslavRýgl Vojtěch-8-12109-92302
3.Blažek MartinWO    3012
4.Strnad RichardVoňka Jakub-12-2-8  0313
5.Blažek MartinRýgl Vojtěch128-8-9-92314
6.Berger MiroslavVoňka Jakub-5-5-8  0315
7.Strnad RichardWO    3025
8.Blažek MartinVoňka Jakub-87-69-22326
9.Strnad RichardRýgl Vojtěch-5-5-7  0327
10.Berger MiroslavWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Berger Miroslav02Rýgl Vojtěch30
Blažek Martin02Voňka Jakub30
Strnad Richard02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00, Tram 24, 56, bus Kloboučnická 124, 139, 188Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:23350:405TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-9-99-8 1301
2.Hořejší RadimBelopotočan Roman124-8-4-72302
3.Šimeček JanDráždil Roman121218  3012
4.Benák LiborPour Pavel ml.-8-11-6  0313
5.Šimeček JanBelopotočan Roman-5-2-5  0314
6.Hořejší RadimPour Pavel ml.9-576 3124
7.Benák LiborDráždil Roman9-65-6-82325
8.Šimeček JanPour Pavel ml.-27-3-11 1326
9.Benák LiborBelopotočan Roman8-75-4-32327
10.Hořejší RadimDráždil Roman98-88 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hořejší Radim21Belopotočan Roman30
Šimeček Jan12Dráždil Roman12
Benák Libor03Pour Pavel ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Voženílková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Švec Jaroslav
Datum dle rozpisu10. 09. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:19386:375KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Kadleček Radomír
 
 
Hýža Daniel
Vorlíček Luboš
 
 
9210  3010
2.Kadleček RadomírVorlíček Luboš-6-8-7  0311
3.Merta JakubKettner Martin158  3021
4.Stránský MatějHýža Daniel-1299-6-32322
5.Merta JakubVorlíček Luboš8-9-9-9 1323
6.Kadleček RadomírHýža Daniel119-9-6-112324
7.Stránský MatějKettner Martin-9-997-52325
8.Merta JakubHýža Daniel689  3035
9.Stránský MatějVorlíček Luboš7-119-6-92336
10.Kadleček RadomírKettner Martin-8986 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kadleček Radomír12Vorlíček Luboš30
Merta Jakub21Kettner Martin12
Stránský Matěj03Hýža Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč n.S. TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:23315:371SKC Zruč n.S. TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Rohlík Jan ml.
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-2137-7-72301
2.Rohlík Jan ml.Herout František-7-7-6  0302
3.Bezdíček MartinLoudín Petr-293-7-112303
4.Charvát OndřejNevřela Daniel-10-5-8  0304
5.Bezdíček MartinHerout František-2-3-13  0305
6.Rohlík Jan ml.Nevřela Daniel1068  3015
7.Charvát OndřejLoudín Petr-612-9-3 1316
8.Bezdíček MartinNevřela Daniel665  3026
9.Charvát OndřejHerout František-8-6-5  0327
10.Rohlík Jan ml.Loudín Petr107-9-993237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rohlík Jan ml.21Herout František30
Bezdíček Martin12Loudín Petr21
Charvát Ondřej03Nevřela Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:16384:359TJ Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Kyncl Jiří
 
 
Gombarčík Karel ml.
Piesla Tomasz
 
 
-97107 3110
2.Wagner Jaroslav st.Piesla Tomasz-5-797-122311
3.Trajhan MiroslavVodal Vladimír413-86 3121
4.Kyncl JiříGombarčík Karel ml.-668-483231
5.Trajhan MiroslavPiesla Tomasz510-8-3-112332
6.Wagner Jaroslav st.Gombarčík Karel ml.-4-7-4  0333
7.Kyncl JiříVodal Vladimír863  3043
8.Trajhan MiroslavGombarčík Karel ml.12179  3053
9.Kyncl JiříPiesla Tomasz763  3063
10.Wagner Jaroslav st.Vodal Vladimír5-10-10-6 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Wagner Jaroslav st.03Piesla Tomasz21
Trajhan Miroslav21Vodal Vladimír12
Kyncl Jiří30Gombarčík Karel ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZS Msgre. B. Staška 232Rozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu06. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23356:379SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Květon Ondřej
 
 
Kortus Pavel ml.
Fausek Matěj
 
 
711-34 3110
2.Pangrác MartinKortus Pavel ml.-11-511-7 1311
3.Copák FrantišekKortus Filip5610  3021
4.Květon OndřejFausek Matěj-13-8-11  0322
5.Copák FrantišekKortus Pavel ml.-5-86-9 1323
6.Pangrác MartinFausek Matěj-8-139543233
7.Květon OndřejKortus Filip-14-8-3  0334
8.Copák FrantišekFausek Matěj-106-13963244
9.Květon OndřejKortus Pavel ml.-9-8-3  0345
10.Pangrác MartinKortus Filip-65-3-8 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pangrác Martin12Kortus Pavel ml.30
Copák František21Kortus Filip21
Květon Ondřej03Fausek Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT M.KrumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 10:20 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:68:18202:265MK Řeznovice TT M.Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Janík Michal st.
 
 
Kolůch Jaroslav
Musil David
 
 
79-8-6-92301
2.Zich Petr ml.Filák Tomáš-2-9-10  0302
3.Beneš Jan ml.Kolůch Jaroslav-6-19-2 1303
4.Janík Michal st.Musil David94-5-4-72304
5.Beneš Jan ml.Filák Tomáš8-5-13-9 1305
6.Zich Petr ml.Musil David-611-45-62306
7.Janík Michal st.Kolůch Jaroslav         
8.Beneš Jan ml.Musil David         
9.Janík Michal st.Filák Tomáš         
10.Zich Petr ml.Kolůch Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zich Petr ml.02Filák Tomáš20
Beneš Jan ml.02Kolůch Jaroslav10
Janík Michal st.01Musil David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sklo Bohemia Světlá n.S.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 10:20 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:12298:272TJ Sklo Bohemia Světlá n.S.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Ladislav
Vosyka Radek
 
 
Valašík Lukáš
Netesal Jiří
 
 
-1010126 3110
2.Vosyka LadislavKrudenc Martin959  3020
3.Vosyka RadekValašík Lukáš-68-7773230
4.Růžička JanNetesal Jiří9-8-2-8 1331
5.Vosyka RadekKrudenc Martin6-946 3141
6.Vosyka LadislavNetesal Jiří74-85 3151
7.Růžička JanValašík Lukáš-5-7-3  0352
8.Vosyka RadekNetesal Jiří145-76 3162
9.Růžička JanKrudenc Martin         
10.Vosyka LadislavValašík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vosyka Ladislav20Krudenc Martin02
Vosyka Radek30Valašík Lukáš11
Růžička Jan02Netesal Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT M.KrumlovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 12:15 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:7255:191MK Řeznovice TT M.Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolůch Jaroslav
Musil David
 
 
Valašík Lukáš
Netesal Jiří
 
 
114-4-873210
2.Kolůch JaroslavKrudenc Martin4105  3020
3.Musil DavidNetesal Jiří1247  3030
4.Filák TomášValašík Lukáš-8-8-7  0331
5.Musil DavidKrudenc Martin4510  3041
6.Kolůch JaroslavValašík Lukáš6-766 3151
7.Filák TomášNetesal Jiří4-836 3161
8.Musil DavidValašík Lukáš         
9.Filák TomášKrudenc Martin         
10.Kolůch JaroslavNetesal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kolůch Jaroslav20Krudenc Martin02
Musil David20Netesal Jiří02
Filák Tomáš11Valašík Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sklo Bohemia Světlá n.S.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 12:15 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:14372:340TJ Sokol Ondratice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Janík Michal st.
 
 
Vosyka Ladislav
Vosyka Radek
 
 
-9-10-7  0301
2.Zich Petr ml.Vosyka Ladislav10-12-9-7 1302
3.Beneš Jan ml.Vosyka Radek7810  3012
4.Janík Michal st.Růžička Jan996  3022
5.Beneš Jan ml.Vosyka Ladislav7-9-58-82323
6.Zich Petr ml.Růžička Jan885  3033
7.Janík Michal st.Vosyka Radek-996-7-82334
8.Beneš Jan ml.Růžička Jan1811  3044
9.Janík Michal st.Vosyka Ladislav11-3-9793254
10.Zich Petr ml.Vosyka Radek9106  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zich Petr ml.21Vosyka Ladislav21
Beneš Jan ml.21Vosyka Radek12
Janík Michal st.21Růžička Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sklo Bohemia Světlá n.S.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT M.KrumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:64:18169:231MK Řeznovice TT M.Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Ladislav
Vosyka Radek
 
 
Kolůch Jaroslav
Musil David
 
 
7-2-7-9 1301
2.Růžička JanFilák Tomáš-3-9-3  0302
3.Vosyka LadislavKolůch Jaroslav-6-7-6  0303
4.Vosyka RadekMusil David-9-56-5 1304
5.Vosyka LadislavFilák Tomáš98-7-10-112305
6.Růžička JanMusil David-9-8-9  0306
7.Vosyka RadekKolůch Jaroslav         
8.Vosyka LadislavMusil David         
9.Vosyka RadekFilák Tomáš         
10.Růžička JanKolůch Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžička Jan02Filák Tomáš20
Vosyka Ladislav02Kolůch Jaroslav10
Vosyka Radek01Musil David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 15:45 Začátek
utkání
15:45Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:21328:360TJ Sokol Ondratice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valašík Lukáš
Netesal Jiří
 
 
Beneš Jan ml.
Zich Petr ml.
 
 
-10966 3110
2.Krudenc MartinZich Petr ml.-2-5-8  0311
3.Valašík LukášJaník Michal st.817-10-953221
4.Netesal JiříBeneš Jan ml.-9-7-5  0322
5.Valašík LukášZich Petr ml.-95-88-112323
6.Krudenc MartinBeneš Jan ml.-88-6-6 1324
7.Netesal JiříJaník Michal st.-8-710-12 1325
8.Valašík LukášBeneš Jan ml.101011  3035
9.Netesal JiříZich Petr ml.-79-9-5 1336
10.Krudenc MartinJaník Michal st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krudenc Martin02Zich Petr ml.30
Valašík Lukáš21Janík Michal st.11
Netesal Jiří03Beneš Jan ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:7268:224Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Legát Petr
 
 
Bistřický Marek
Korecký Filip
 
 
39-85 3110
2.Legát PetrBistřický Marek-68-4-4 1311
3.Vaněček PetrAdam Ondřej489  3021
4.Sochor MiroslavKorecký Filip5-115-763231
5.Vaněček PetrBistřický Marek1299  3041
6.Legát PetrKorecký Filip5159  3051
7.Sochor MiroslavAdam Ondřej13-665 3161
8.Vaněček PetrKorecký Filip         
9.Sochor MiroslavBistřický Marek         
10.Legát PetrAdam Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Legát Petr11Bistřický Marek11
Vaněček Petr20Adam Ondřej02
Sochor Miroslav20Korecký Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:68:18210:213ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářík Matěj
Zahradník Lukáš
 
 
Pilner Jaroslav
Dolejší Stanislav
 
 
-9-2-8  0301
2.Zahradník LukášDolejší Stanislav-6-9-6  0302
3.Kovářík MatějWO    3012
4.Sladký AntonínPilner Jaroslav-4-6-9  0313
5.Kovářík MatějDolejší Stanislav-67-87-72314
6.Zahradník LukášPilner Jaroslav-2-9-3  0315
7.Sladký AntonínWO    3025
8.Kovářík MatějPilner Jaroslav-9-9-10  0326
9.Sladký AntonínDolejší Stanislav         
10.Zahradník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zahradník Lukáš02Dolejší Stanislav20
Kovářík Matěj02Pilner Jaroslav30
Sladký Antonín01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 11:45 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:20290:289ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korecký Filip
Adam Ondřej
 
 
Pilner Jaroslav
Dolejší Stanislav
 
 
-99-81073210
2.Bistřický MarekDolejší Stanislav9-69-5-112311
3.Adam OndřejWO    3021
4.Korecký FilipPilner Jaroslav-2-6-8  0322
5.Adam OndřejDolejší Stanislav-56-8-7 1323
6.Bistřický MarekPilner Jaroslav-8-68-9 1324
7.Korecký FilipWO    3034
8.Adam OndřejPilner Jaroslav-88-3-5 1335
9.Korecký FilipDolejší Stanislav-4-7-10  0336
10.Bistřický Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bistřický Marek02Dolejší Stanislav30
Adam Ondřej02Pilner Jaroslav30
Korecký Filip02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 11:45 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:222:13343:305Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Legát Petr
 
 
Kovářík Matěj
Zahradník Lukáš
 
 
1067  3010
2.Legát PetrZahradník Lukáš886  3020
3.Vaněček PetrKovářík Matěj94-8-7-92321
4.Sochor MiroslavSladký Antonín45-109 3131
5.Vaněček PetrZahradník Lukáš76-8-873241
6.Legát PetrSladký Antonín9-11-91163251
7.Sochor MiroslavKovářík Matěj8-68-2-32352
8.Vaněček PetrSladký Antonín-10-79473262
9.Sochor MiroslavZahradník Lukáš         
10.Legát PetrKovářík Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Legát Petr20Zahradník Lukáš02
Vaněček Petr21Kovářík Matěj20
Sochor Miroslav11Sladký Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:21374:375nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Lukáš
Sladký Antonín
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
6-5-7-12 1301
2.Zahradník LukášBistřický Marek-597-993211
3.Kovářík MatějAdam Ondřej5-68-9-42312
4.Sladký AntonínKorecký Filip56-8-4103222
5.Kovářík MatějBistřický Marek-1010-8523232
6.Zahradník LukášKorecký Filip-5-9-8  0333
7.Sladký AntonínAdam Ondřej8-6-7-7 1334
8.Kovářík MatějKorecký Filip687  3044
9.Sladký AntonínBistřický Marek5-5-7-10 1345
10.Zahradník LukášAdam Ondřej5810  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zahradník Lukáš21Bistřický Marek12
Kovářík Matěj21Adam Ondřej21
Sladký Antonín12Korecký Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:23248:350Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Pilner Jaroslav
 
 
Vaněček Petr
Legát Petr
 
 
-10-8-9  0301
2.Sochor MiroslavWO    0302
3.Dolejší StanislavVaněček Petr9-8611 3112
4.Pilner JaroslavLegát Petr-138-88123222
5.Dolejší StanislavSochor Miroslav43-8-893232
6.Legát PetrWO    0333
7.Pilner JaroslavVaněček Petr-5-6-5  0334
8.Dolejší StanislavLegát Petr-6-8-9  0335
9.Pilner JaroslavSochor Miroslav787  3045
10.Vaněček PetrWO    0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dolejší Stanislav21Sochor Miroslav02
Pilner Jaroslav21Vaněček Petr11
   Legát Petr11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:18219:221ST EUROMASTER Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantorek Jiří
Hodas David
 
 
Borůvka Jakub
Pěnkava Luboš
 
 
-73-11-3 1301
2.Kantorek JiříBorůvka Jakub-6105-6-62302
3.Hodas DavidVaculovič LiborWO    3012
4.Hrdina LukášPěnkava Luboš-2-6-5  0313
5.Hodas DavidBorůvka Jakub-9-7-6  0314
6.Kantorek JiříPěnkava Luboš-4-10-8  0315
7.Hrdina LukášVaculovič LiborWO    3025
8.Hodas DavidPěnkava Luboš-9-11-3  0326
9.Hrdina LukášBorůvka Jakub         
10.Kantorek JiříVaculovič Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kantorek Jiří02Borůvka Jakub20
Hodas David02Pěnkava Luboš30
Hrdina Lukáš01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 13:15 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:218:8214:208ST EUROMASTER Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Pěnkava Luboš
 
 
Charitonov Vitalij
Dočekal Petr
 
 
986  3010
2.Vaculovič LiborToufar ZdeněkWO    0311
3.Pěnkava LubošCharitonov Vitalij494  3021
4.Borůvka JakubDočekal Petr438  3031
5.Pěnkava LubošToufar Zdeněk-7798 3141
6.Vaculovič LiborDočekal PetrWO    0342
7.Borůvka JakubCharitonov Vitalij7710  3052
8.Pěnkava LubošDočekal Petr8-854 3162
9.Borůvka JakubToufar Zdeněk         
10.Vaculovič LiborCharitonov Vitalij         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pěnkava Luboš30Toufar Zdeněk01
Borůvka Jakub20Charitonov Vitalij02
   Dočekal Petr02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 10/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
 Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:425:15394:353TJ Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Dočekal Petr
 
 
Hodas David
Lamač Martin
 
 
88-6-8-62301
2.Toufar ZdeněkHodas David-10569 3111
3.Charitonov VitalijLamač Martin9107  3021
4.Dočekal PetrHrdina Lukáš7813  3031
5.Charitonov VitalijHodas David12-10-94-42332
6.Toufar ZdeněkHrdina Lukáš9-9-61123242
7.Dočekal PetrLamač Martin8-6-7-8 1343
8.Charitonov VitalijHrdina Lukáš996  3053
9.Dočekal PetrHodas David-987-2-92354
10.Toufar ZdeněkLamač Martin380  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Toufar Zdeněk30Hodas David21
Charitonov Vitalij21Lamač Martin12
Dočekal Petr12Hrdina Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 20/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Hrůza Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ondratice 31Rozhodčí:Lužný Petr
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30199:331TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Sedlář Jan
 
 
Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
-3-6-9  0301
2.Sedlář JanPavlík Tibor-1-6-6  0302
3.Beneš Jan ml.Kratochvíl Michal-5-9-5  0303
4.Vlach MichalJanča Miroslav-5-10-6  0304
5.Beneš Jan ml.Pavlík Tibor-8-8-8  0305
6.Sedlář JanJanča Miroslav-8-5-9  0306
7.Vlach MichalKratochvíl Michal-6-7-5  0307
8.Beneš Jan ml.Janča Miroslav-9-7-8  0308
9.Vlach MichalPavlík Tibor-9-6-5  0309
10.Sedlář JanKratochvíl Michal-4-9-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedlář Jan03Pavlík Tibor30
Beneš Jan ml.03Kratochvíl Michal30
Vlach Michal03Janča Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 20/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro LiguRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:20356:372TJ Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Dočekal Petr
 
 
Skopal Dalibor
Soukup Adam
 
 
-888-553210
2.Charitonov VitalijSoukup Adam-5-2-7  0311
3.Mocek JanSkopal Dalibor-5-3124113221
4.Dočekal PetrOlejník Jakub-48-9-6 1322
5.Mocek JanSoukup Adam789  3032
6.Charitonov VitalijOlejník Jakub8-5611 3142
7.Dočekal PetrSkopal Dalibor-55-8-10 1343
8.Mocek JanOlejník Jakub-6-97633253
9.Dočekal PetrSoukup Adam-7-9-9  0354
10.Charitonov VitalijSkopal Dalibor95-511 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Charitonov Vitalij21Soukup Adam21
Mocek Jan30Skopal Dalibor12
Dočekal Petr03Olejník Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 20/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Pavel Kortus st.
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT M.KrumlovRozhodčí:Ladislav Lojka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Petr Prskavec
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21340:376MK Řeznovice TT M.Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Filip
Fausek Matěj
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
-4-578103210
2.Kortus FilipKolůch Jaroslav88-3-7-82311
3.Kortus Pavel ml.Horák Aleš3-95-6-32312
4.Fausek MatějMacela Petr-9-10-3  0313
5.Kortus Pavel ml.Kolůch Jaroslav-3-9-8  0314
6.Kortus FilipMacela Petr-6-8-9  0315
7.Fausek MatějHorák Aleš99-42 3125
8.Kortus Pavel ml.Macela Petr11117  3035
9.Fausek MatějKolůch Jaroslav-512-88-72336
10.Kortus FilipHorák Aleš899  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kortus Filip12Kolůch Jaroslav30
Kortus Pavel ml.12Horák Aleš12
Fausek Matěj12Macela Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 20/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč n.S. TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24312:354SKC Zruč n.S. TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-5-45-6 1301
2.Peška LadislavHerout František-9-4-5  0302
3.Štěpán LiborLoudín Petr99-710 3112
4.Císarík PavelNevřela Daniel-7-691153222
5.Štěpán LiborHerout František-5-610-3 1323
6.Peška LadislavNevřela Daniel-5-83-10 1324
7.Císarík PavelLoudín Petr9-9-7-7 1325
8.Štěpán LiborNevřela Daniel-9-4-9  0326
9.Císarík PavelHerout František-79-4-8 1327
10.Peška LadislavLoudín PetrWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Peška Ladislav02Herout František30
Štěpán Libor12Loudín Petr11
Císarík Pavel12Nevřela Daniel21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 20/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Vydra Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné ARozhodčí:Trejdl Dušan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:Beran Martin
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:20366:336TJ Tatran Hostinné A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Kyncl Jiří
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
54-9-10-72301
2.Švarc IvoRýgl Vojtěch-4-4-10  0302
3.Kyncl JiříDrahotský Tomáš34-94 3112
4.Wagner Jaroslav st.Voňka Jakub-8-106-5 1313
5.Kyncl JiříRýgl Vojtěch10-9-8-6 1314
6.Švarc IvoVoňka Jakub-412-7-7 1315
7.Wagner Jaroslav st.Drahotský Tomáš3-7103 3125
8.Kyncl JiříVoňka Jakub-710-710-72326
9.Wagner Jaroslav st.Rýgl Vojtěch1487  3036
10.Švarc IvoDrahotský TomášWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Švarc Ivo02Rýgl Vojtěch21
Kyncl Jiří12Drahotský Tomáš02
Wagner Jaroslav st.21Voňka Jakub30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 20/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Svatoš Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:20196:265ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Jiří
Pokorný Marcel
 
 
Pilner Jaroslav
Trajhan Miroslav
 
 
6-6-7-8 1301
2.Batthyány TiborZáboj Matěj-5-9-11  0302
3.Pokorný MarcelPilner Jaroslav8-87-393212
4.Minář JiříTrajhan Miroslav-8-8-4  0313
5.Pokorný MarcelZáboj Matěj58-6-4-32314
6.Batthyány TiborTrajhan Miroslav-5-6-8  0315
7.Minář JiříPilner Jaroslav-8-7-6  0316
8.Pokorný MarcelTrajhan Miroslav         
9.Minář JiříZáboj Matěj         
10.Batthyány TiborPilner Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Batthyány Tibor02Záboj Matěj20
Pokorný Marcel11Pilner Jaroslav11
Minář Jiří02Trajhan Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 20/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Kirchman Ondřej st.
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín ARozhodčí:Sedláček Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24335:346ST EUROMASTER Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
Čamr František
Vaculovič Libor
 
 
6-10-8-9 1301
2.Kirchman OndřejVaculovič Libor7-8-9-10 1302
3.Vaněček PetrPěnkava Luboš-8-68-5 1303
4.Legát PetrČamr František7-9-6-7 1304
5.Vaněček PetrVaculovič Libor-7-5-2  0305
6.Kirchman OndřejČamr František-107-6-9 1306
7.Legát PetrPěnkava Luboš-64-2573216
8.Vaněček PetrČamr František-10869 3126
9.Legát PetrVaculovič Libor-13-9-7  0327
10.Sochor MiroslavPěnkava LubošWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kirchman Ondřej02Vaculovič Libor30
Vaněček Petr12Pěnkava Luboš11
Legát Petr12Čamr František21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 20/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Přibík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Cír Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:23303:337TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-9-8-5  0301
2.Kettner MartinBelopotočan Roman-68-5-5 1302
3.Vorlíček LubošPour Pavel ml.-7-63-9 1303
4.Pisár JanNoha Miroslav377  3013
5.Vorlíček LubošBelopotočan Roman9-9-4-10 1314
6.Kettner MartinNoha Miroslav6-375 3124
7.Pisár JanPour Pavel ml.-8-57-10 1325
8.Vorlíček LubošNoha Miroslav-4537 3135
9.Pisár JanBelopotočan Roman5-5-4-3 1336
10.Kettner MartinPour Pavel ml.-9-7-8  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kettner Martin12Belopotočan Roman30
Vorlíček Luboš12Pour Pavel ml.30
Pisár Jan12Noha Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 30/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč n.S. TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT M.KrumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:425:16418:385SKC Zruč n.S. TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
-4-1151043210
2.Loudín PetrKolůch Jaroslav-68-810-82311
3.Herout FrantišekFilák Tomáš597  3021
4.Nevřela DanielMusil David9-11-9-7 1322
5.Herout FrantišekKolůch Jaroslav-11-896-62323
6.Loudín PetrMusil David101010  3033
7.Nevřela DanielFilák Tomáš988  3043
8.Herout FrantišekMusil David14-81010 3153
9.Nevřela DanielKolůch Jaroslav5-10-98-72354
10.Loudín PetrFilák Tomáš-64311 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Loudín Petr21Kolůch Jaroslav30
Herout František21Filák Tomáš03
Nevřela Daniel12Musil David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 30/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín ARozhodčí:Šoltés Juraj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:22312:332ST EUROMASTER Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Pěnkava Luboš
Čamr František
 
 
664  3010
2.Kříž DominikVaculovič Libor-9-2-5  0311
3.Belopotočan RomanČamr František10-1026 3121
4.Pour Pavel ml.Pěnkava Luboš-5-9-10  0322
5.Belopotočan RomanVaculovič Libor-8-9-8  0323
6.Kříž DominikPěnkava Luboš9-7-98-72324
7.Pour Pavel ml.Čamr František7-8-8-7 1325
8.Belopotočan RomanPěnkava Luboš-10-11-5  0326
9.Pour Pavel ml.Vaculovič Libor966  3036
10.Kříž DominikČamr František-86-8-5 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kříž Dominik03Vaculovič Libor21
Belopotočan Roman12Čamr František21
Pour Pavel ml.12Pěnkava Luboš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 40/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín AVrchní
rozhodčí:
Dolejší Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC ELIZZA Praha EUROMASTERRozhodčí:Miffek Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:27337:404TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculovič Libor
Borůvka Jakub
 
 
Kalužný Samuel
Laboutka Luděk
 
 
-3-123-10 1301
2.Borůvka JakubMoriya Tsubasa-6-59-8 1302
3.Vaculovič LiborKalužný Samuel4-6-8-10 1303
4.Čamr FrantišekPrůša David-9-981093213
5.Vaculovič LiborLaboutka Luděk109-49 3123
6.Pěnkava LubošPrůša David-3-9-8  0324
7.Čamr FrantišekKalužný Samuel-6-5-8  0325
8.Vaculovič LiborPrůša David9-11-9-5 1326
9.Čamr FrantišekLaboutka Luděk-6-9-7  0327
10.Pěnkava LubošKalužný Samuel14-7-96-62328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Borůvka Jakub01Moriya Tsubasa10
Vaculovič Libor12Kalužný Samuel30
Čamr František12Průša David21
Pěnkava Luboš02Laboutka Luděk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 40/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:612:20307:336SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
Šablatura Michal
Šálený David
 
 
9-79-11-52301
2.Drahotský TomášEzr Václav-7-911-3 1302
3.Voňka JakubŠablatura Michal-105-9-7 1303
4.Rýgl VojtěchŠálený David-11-95-9 1304
5.Voňka JakubEzr Václav20-8-610133214
6.Drahotský Tomᚊálený David-6-4-8  0315
7.Rýgl VojtěchŠablatura Michal797  3025
8.Voňka JakubŠálený David-11-84-9 1326
9.Rýgl VojtěchEzr Václav-94-4  12  
10.Drahotský Tomᚊablatura Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Drahotský Tomáš02Ezr Václav11
Voňka Jakub12Šablatura Michal11
Rýgl Vojtěch11Šálený David30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 40/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Prejda Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Randýsek Patrik
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:719:26382:420AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Kowal René
 
 
Zlámal Jaromír
Černota Filip
 
 
57-78 3110
2.Kowal RenéČernota Filip-8-648-82311
3.Pavlík TiborStrejc Filip-4-107-6 1312
4.Kratochvíl MichalZlámal Jaromír-8-6-9  0313
5.Pavlík TiborČernota Filip2-4-128-82314
6.Kowal RenéZlámal Jaromír-89-9-5 1315
7.Kratochvíl MichalStrejc Filip9-59-863225
8.Pavlík TiborZlámal Jaromír79-8-883235
9.Kratochvíl MichalČernota Filip96-1-2-42336
10.Kowal RenéStrejc Filip-845-8-32337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kowal René03Černota Filip30
Pavlík Tibor12Strejc Filip21
Kratochvíl Michal12Zlámal Jaromír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 40/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč n.S. TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:21324:277SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
-97-7-7 1301
2.Škopek PavelMedek Josef-3-5-9  0302
3.Herout FrantišekWO    3012
4.Nevřela DanielŠilhán Petr-910-5-9 1313
5.Herout FrantišekMedek Josef-910-7-7 1314
6.Loudín PetrŠilhán Petr-81-10-8 1315
7.Nevřela DanielWO    3025
8.Herout FrantišekŠilhán Petr-12-92-3 1326
9.Nevřela DanielMedek Josef-4-129-5 1327
10.Loudín PetrWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škopek Pavel01Medek Josef30
Herout František02Šilhán Petr30
Nevřela Daniel02   
Loudín Petr01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 50/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ELIZZA Praha EUROMASTERVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B)Rozhodčí:Dolejší Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, 280 02, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21357:381nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shouman Mohamed
Kalužný Samuel
 
 
Obešlo Marek
Kaucký Petr
 
 
-8-9-5  0301
2.Průša DavidKučera Stanislav-3-7-8  0302
3.Shouman MohamedMálek Tomáš95-89 3112
4.Kalužný SamuelObešlo Marek-697-7-92313
5.Shouman MohamedKučera Stanislav-8-88-5 1314
6.Průša DavidObešlo Marek-8-89-3 1315
7.Kalužný SamuelMálek Tomáš98-87 3125
8.Shouman MohamedObešlo Marek697  3035
9.Kalužný SamuelKučera Stanislav10-8-6873245
10.Průša DavidMálek Tomáš-5-967103255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Průša David12Kučera Stanislav21
Shouman Mohamed21Málek Tomáš03
Kalužný Samuel21Obešlo Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 50/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:73:21183:258DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Šálený David
 
 
Koblížek Martin
Palkovský David
 
 
-107-11-9 1301
2.Šablatura MichalPalkovský David-6-8-5  0302
3.Ezr VáclavOlejník Martin-9-510-5 1303
4.Šálený DavidKoblížek Martin-8-9-4  0304
5.Ezr VáclavPalkovský David-5-6-3  0305
6.Šablatura MichalKoblížek Martin-6-9-9  0306
7.Šálený DavidOlejník Martin-87-7-7 1307
8.Ezr VáclavKoblížek Martin         
9.Šálený DavidPalkovský David         
10.Šablatura MichalOlejník Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šablatura Michal02Palkovský David20
Ezr Václav02Olejník Martin20
Šálený David02Koblížek Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 50/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:710:24260:332TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Černota Filip
 
 
Klos Patrik
Martinko Jiří
 
 
-7-10-4  0301
2.Zlámal JaromírMartinko Jiří-624-283211
3.Černota FilipBindač Miroslav-9-11-4  0312
4.Strejc FilipKlos Patrik9-7-3-4 1313
5.Černota FilipMartinko Jiří7-3-9-10 1314
6.Zlámal JaromírKlos Patrik55-710 3124
7.Strejc FilipBindač Miroslav-9-10-4  0325
8.Černota FilipKlos Patrik-7-8-2  0326
9.Strejc FilipMartinko Jiří-6-494-32327
10.Zlámal JaromírBindač Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zlámal Jaromír20Martinko Jiří21
Černota Filip03Bindač Miroslav20
Strejc Filip03Klos Patrik21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 50/0 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ARozhodčí:Pařízek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Masák Jan
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30191:355SF SKK EL Niňo Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert Jakub
Blinka Michal
 
 
Kleprlík Jakub
Gavlas Antonín ml.
 
 
-7-9-8  0301
2.Blinka MichalReitšpies David-7-4-4  0302
3.Seibert JakubGavlas Antonín ml.-2-11-4  0303
4.Šilhán PetrKleprlík Jakub7-8-11-6 1304
5.Seibert JakubReitšpies David-4-3-1  0305
6.Blinka MichalKleprlík Jakub-7-911-7 1306
7.Šilhán PetrGavlas Antonín ml.-42-2-10 1307
8.Seibert JakubKleprlík JakubWO    0308
9.Šilhán PetrReitšpies David-3-5-5  0309
10.Blinka MichalGavlas Antonín ml.-2-5-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blinka Michal03Reitšpies David30
Seibert Jakub02Gavlas Antonín ml.30
Šilhán Petr03Kleprlík Jakub20
WO01WO10

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline