Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Mořický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:28352:438TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Vašíček Pavel
Masařík Lukáš
 
 
-511-89-62301
2.Oharek LiborVašíček Pavel-4-4-9  0302
3.Mořický TomášMasařík Lukáš-6-899-92303
4.Autrata VítKouřil Vít7-6-8-10 1304
5.Mořický TomášVašíček Pavel-49-3963214
6.Oharek LiborKouřil Vít-9-9-8  0315
7.Autrata VítMasařík Lukáš12-9-4-6 1316
8.Mořický TomášKouřil Vít-7-3-4  0317
9.Autrata VítVašíček Pavel-678-6-82318
10.Oharek LiborMasařík Lukáš-67-98183228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Oharek Libor12Vašíček Pavel21
Mořický Tomáš12Masařík Lukáš21
Autrata Vít03Kouřil Vít30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Krajčí Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30219:363SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc Martin
Martiňák Vojtěch
 
 
Vlach Martin
Olejník Jakub
 
 
-12-4-5  0301
2.Tichavský FilipSkalský Ondřej-4-8-11  0302
3.Martiňák VojtěchVlach Martin-3-3-5  0303
4.Lorenc MartinOlejník Jakub-10-8-8  0304
5.Martiňák VojtěchSkalský Ondřej-2-411-6 1305
6.Tichavský FilipOlejník Jakub-8-3-5  0306
7.Lorenc MartinVlach Martin-7-5-11  0307
8.Martiňák VojtěchOlejník Jakub-46-7-8 1308
9.Lorenc MartinSkalský Ondřej8-5-4-6 1309
10.Tichavský FilipVlach Martin-5-6-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tichavský Filip03Skalský Ondřej30
Martiňák Vojtěch03Vlach Martin30
Lorenc Martin03Olejník Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HumpolecVrchní
rozhodčí:
Mračková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25351:389TJ Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros Ondřej
Trnka Tomáš
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
-8-8-6  0301
2.Váňa LubomírDufek Lukáš6-9-16-4 1302
3.Pros OndřejKodym Tomáš-14-4-8  0303
4.Trnka TomášSlavík Jan-4-3-8  0304
5.Pros OndřejDufek Lukáš5-8-11-11 1305
6.Váňa LubomírSlavík Jan8-5-612-92306
7.Trnka TomášKodym Tomáš-10-9-2  0307
8.Pros OndřejHanzl Matěj7-99-1253217
9.Trnka TomášDufek Lukáš-10116-883227
10.Váňa LubomírKodym Tomáš3103  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Váňa Lubomír12Dufek Lukáš21
Pros Ondřej12Kodym Tomáš21
Trnka Tomáš12Slavík Jan20
   Hanzl Matěj01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC HlinskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19366:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Polanský Jiří
Dalecký Petr
 
 
4-910-883210
2.Šlapanský JanDalecký Petr-69-8-6 1311
3.Štěpán LiborKosek Petr7-8-910-102312
4.Císarík PavelBříza Martin9-1097 3122
5.Štěpán LiborDalecký Petr588  3032
6.Šlapanský JanBříza Martin-144-2-5 1333
7.Císarík PavelKosek Petr-8-9-5  0334
8.Štěpán LiborBříza Martin57-103 3144
9.Císarík PavelPolanský Jiří956  3054
10.Šlapanský JanKosek Petr-9-77-1 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šlapanský Jan03Dalecký Petr11
Štěpán Libor21Kosek Petr30
Císarík Pavel21Bříza Martin12
   Polanský Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné BVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Bartoš Petr st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Frynta Jiří
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Sixta Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23376:385Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalenský Jaroslav
Šváb Richard
 
 
Smejkal Tomáš
Minář Jiří
 
 
910-5-953210
2.Valeš JakubSmejkal Tomáš-6-7-10  0311
3.Šváb RichardSvatoš Roman49-118 3121
4.Kalenský JaroslavMinář Jiří-7-957-72322
5.Šváb RichardSmejkal Tomáš-5-6-5  0323
6.Valeš JakubMinář Jiří-11-79-4 1324
7.Kalenský JaroslavSvatoš Roman-1048-843234
8.Šváb RichardMinář Jiří875  3044
9.Kalenský JaroslavSmejkal Tomáš-98-117-92345
10.Valeš JakubSvatoš Roman7-6-7-8 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Valeš Jakub03Smejkal Tomáš30
Šváb Richard21Svatoš Roman12
Kalenský Jaroslav12Minář Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Švácha Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 08. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11380:305TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Ježek Michal
 
 
Stránský Michal
Blažek Jan
 
 
7129  3010
2.Rose RadekStránský Michal-589-1053220
3.Ježek MichalMareš Jan865  3030
4.Šilhán JosefBlažek Jan961  3040
5.Ježek MichalStránský Michal-87-6-6 1341
6.Rose RadekBlažek Jan-7578 3151
7.Šilhán JosefMareš Jan265  3061
8.Ježek MichalBlažek Jan9-8-66-82362
9.Šilhán JosefStránský Michal-99-7963272
10.Rose RadekMareš Jan496  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rose Radek30Stránský Michal12
Ježek Michal12Mareš Jan03
Šilhán Josef30Blažek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14366:310TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Chalupa Josef ml.
 
 
Pařízek Martin
Brožík Karel
 
 
833  3010
2.Berger MiroslavBrožík Karel-976-663220
3.Blažek MartinWaldhauser Vojtěch4138  3030
4.Chalupa Josef ml.Pařízek Martin-7-7-8  0331
5.Blažek MartinBrožík Karel-596-963241
6.Berger MiroslavPařízek Martin-75-7-5 1342
7.Chalupa Josef ml.Waldhauser Vojtěch646  3052
8.Blažek MartinPařízek Martin-79-5-12 1353
9.Chalupa Josef ml.Brožík Karel693  3063
10.Berger MiroslavWaldhauser Vojtěch66-158 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Berger Miroslav21Brožík Karel03
Blažek Martin21Waldhauser Vojtěch03
Chalupa Josef ml.21Pařízek Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SmolniceVrchní
rozhodčí:
Šuma Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:27238:336TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zapletal Bohumil
Petrlík Josef
 
 
Šimeček Jan
Ambrož Adam
 
 
-3-5-7  0301
2.Petrlík JosefŠimeček Jan6-7-6-8 1302
3.Martinovský VítAmbrož Adam-810-9-11 1303
4.Zapletal BohumilZámyslický Jaroslav-7-9-10  0304
5.Martinovský VítŠimeček Jan-6-8-4  0305
6.Petrlík JosefZámyslický Jaroslav-9-8-5  0306
7.Zapletal BohumilAmbrož Adam-4-3-1  0307
8.Martinovský VítZámyslický Jaroslav884  3017
9.Zapletal BohumilŠimeček Jan-9-5-7  0318
10.Petrlík JosefAmbrož Adam-9-7-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petrlík Josef03Šimeček Jan30
Martinovský Vít12Ambrož Adam30
Zapletal Bohumil03Zámyslický Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC RoudniceVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Holub Čestmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Jiránek Miroslav
Datum dle rozpisu31. 08. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:26320:380KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
-9697 3110
2.Spurný Antonín ml.Hýža Daniel-3-2-4  0311
3.Ullman MiloslavPisár Petr-105-6753221
4.Cinibulk MilošPisár Jan-9-8-7  0322
5.Ullman MiloslavHýža Daniel5-86-773232
6.Spurný Antonín ml.Pisár Jan3-57-3-82333
7.Cinibulk MilošPisár Petr-4-4-4  0334
8.Ullman MiloslavPisár Jan-7-8-7  0335
9.Cinibulk MilošHýža Daniel-4-9-6  0336
10.Spurný Antonín ml.Kettner Martin-13910-12-92337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Spurný Antonín ml.03Hýža Daniel21
Ullman Miloslav21Pisár Petr11
Cinibulk Miloš03Pisár Jan30
   Kettner Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Voženílková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Švec Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15367:331TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Kadleček Radomír
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
-914-99-92301
2.Stránský MatějKaucký Jakub-96-10-8 1302
3.Merta JakubPřída Kryštof577  3012
4.Kadleček RadomírBeran Matěj689  3022
5.Merta JakubKaucký Jakub83-93 3132
6.Stránský MatějBeran Matěj9-6-9-5 1333
7.Kadleček RadomírPřída Kryštof8118  3043
8.Merta JakubBeran Matěj989  3053
9.Kadleček RadomírBeran Tomáš-98-4273263
10.Stránský MatějPřída Kryštof-10-8-4  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stránský Matěj03Kaucký Jakub11
Merta Jakub30Přída Kryštof12
Kadleček Radomír30Beran Matěj12
   Beran Tomáš01
3.série,zápas č.9 střídání EL Niňo Praha: Beran Tomáš za Kauckého.



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:817:28370:450TJ Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Milan
Rulík Jiří
 
 
Kyncl Jiří
Wagner Jaroslav st.
 
 
-4-4-8  0301
2.Šindelář PavelKyncl Jiří-878-773211
3.Rulík JiříWagner Jaroslav st.7-9-78-52312
4.Stehlík MilanTrajhan Miroslav-2-49-7 1313
5.Rulík JiříKyncl Jiří-796-10-52314
6.Šindelář PavelTrajhan Miroslav-10-1-7  0315
7.Stehlík MilanWagner Jaroslav st.-12-297103225
8.Rulík JiříTrajhan Miroslav89-6-7-72326
9.Stehlík MilanKyncl Jiří6-7-78-52327
10.Šindelář PavelWagner Jaroslav st.10-6-89-92328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šindelář Pavel12Kyncl Jiří21
Rulík Jiří03Wagner Jaroslav st.21
Stehlík Milan12Trajhan Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Msgre. B. StaškaRozhodčí:Krejčíř Milan
Datum dle rozpisu01. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20368:360nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Květon Ondřej
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
-7-85783210
2.Copák FrantišekKrameš Jan ml.-8-12-6  0311
3.Květon OndřejKuba Josef91011  3021
4.Krejčíř MilanKolář Vlastimil-4-6-2  0322
5.Květon OndřejKrameš Jan ml.118-95 3132
6.Copák FrantišekKolář Vlastimil-85-113-92333
7.Pangrác MartinKuba Josef10-883 3143
8.Květon OndřejKolář Vlastimil-86-3-7 1344
9.Pangrác MartinKrameš Jan ml.5-5-64-62345
10.Copák FrantišekKuba Josef-9935 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Copák František12Krameš Jan ml.21
Květon Ondřej21Kuba Josef03
Krejčíř Milan01Kolář Vlastimil30
Pangrác Martin11   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS