Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Velký LuhVrchní
rozhodčí:
Kraus Václav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Hlávkova AšRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:48 SKST Cheb C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míšanek Jakub
Mahel Samuel
 
 
Veinfurt Adam
Jelínek Kristian
 
 
     0301
2.Toth Milan st.
Toth Milan ml.
 
 
Kytka Rudolf
Lorenc Martin
 
 
     0302
3.Kraus Václav st.Lorenc Martin     1303
4.Toth Milan ml.Jelínek Kristian     0304
5.Míšanek JakubVeinfurt Adam     1305
6.Mahel SamuelKytka Rudolf     0306
7.Toth Milan ml.Lorenc Martin     0307
8.Míšanek JakubJelínek Kristian     0308
9.Mahel SamuelVeinfurt Adam     1309
10.Kraus Václav st.Kytka Rudolf     3119
11.Míšanek JakubLorenc Martin     03110
12.Mahel SamuelJelínek Kristian     03111
13.Kraus Václav st.Veinfurt Adam     32211
14.Toth Milan ml.Kytka Rudolf     03212
15.Mahel SamuelLorenc Martin     03213
16.Kraus Václav st.Jelínek Kristian     30313
17.Toth Milan ml.Veinfurt Adam     03314
18.Míšanek JakubKytka Rudolf     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kraus Václav st.31Lorenc Martin40
Toth Milan ml.04Jelínek Kristian31
Míšanek Jakub04Veinfurt Adam31
Mahel Samuel04Kytka Rudolf31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Luby CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Luby DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ LubyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:41 TJ Luby D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lošťáková Kristýna
Čáchová Lucie
 
 
Holý Jiří
Levora Josef
 
 
     2301
2.Maixner Milan
Hanačík Karel
 
 
Nalezenec Jaroslav
Levora Vojtěch st.
 
 
     0302
3.Hanačík KarelHolý Jiří     0303
4.Maixner MilanNalezenec Jaroslav     0304
5.Čáchová LucieLevora Josef     0305
6.Lošťáková KristýnaLevora Vojtěch st.     3015
7.Maixner MilanHolý Jiří     0316
8.Čáchová LucieNalezenec Jaroslav     2317
9.Lošťáková KristýnaLevora Josef     0318
10.Hanačík KarelLevora Vojtěch st.     2319
11.Čáchová LucieHolý Jiří     23110
12.Lošťáková KristýnaNalezenec Jaroslav     03111
13.Šabík VladimírLevora Josef     31211
14.Maixner MilanLevora Vojtěch st.     30311
15.Lošťáková KristýnaHolý Jiří     31411
16.Šabík VladimírNalezenec Jaroslav     13412
17.Maixner MilanLevora Josef     03413
18.Čáchová LucieLevora Vojtěch st.     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanačík Karel02Holý Jiří31
Maixner Milan13Nalezenec Jaroslav40
Čáchová Lucie13Levora Josef31
Lošťáková Kristýna22Levora Vojtěch st.13
Šabík Vladimír11   
Bez připomínek Ve 3.kole střídal domácí Šabík Vladimír za Hanačíka Karla

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy