Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Luby CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ LubyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:43 SKST Cheb C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkava Jan
Čáchová Lucie
 
 
Lorenc Martin
Kytka Rudolf
 
 
     1301
2.Šabík Vladimír
Hanačík Karel
 
 
Kinter Václav
Veinfurt Adam
 
 
     2302
3.Šabík VladimírKinter Václav     0303
4.Pěnkava JanLorenc Martin     2304
5.Čáchová LucieKytka Rudolf     0305
6.Hanačík KarelVeinfurt Adam     2306
7.Pěnkava JanKinter Václav     3016
8.Čáchová LucieLorenc Martin     2317
9.Lošťáková KristýnaKytka Rudolf     1318
10.Šabík VladimírVeinfurt Adam     0319
11.Čáchová LucieKinter Václav     13110
12.Lošťáková KristýnaLorenc Martin     03111
13.Šabík VladimírJelínek Kristian     30211
14.Pěnkava JanVeinfurt Adam     13212
15.Lošťáková KristýnaKinter Václav     03213
16.Šabík VladimírLorenc Martin     30313
17.Pěnkava JanJelínek Kristian     31413
18.Čáchová LucieVeinfurt Adam     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šabík Vladimír22Kinter Václav31
Pěnkava Jan22Lorenc Martin31
Čáchová Lucie04Kytka Rudolf20
Hanačík Karel01Veinfurt Adam40
Lošťáková Kristýna03Jelínek Kristian02
po 1.kole vystřídala u domácích Lošťáková Kristýna Hanačíka Karla. Po 2.kole střídání hostů Jelínek Kristián za Kytku Rudolfa. Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Velký LuhVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Hlávkova AšRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 TJ Sokol Velká Hleďsebe C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecká Jolana
Snížková Eliška
 
 
Klein Siegbert
Vršecký Zdeněk
 
 
     0301
2.Toth Milan st.
Toth Milan ml.
 
 
Horník Alexandr
Schön Štefan
 
 
     0302
3.Snížková EliškaVršecký Zdeněk     1303
4.Kopecká JolanaKlein Siegbert     1304
5.Toth Milan ml.Horník Alexandr     0305
6.Toth Milan st.Schön Štefan     0306
7.Kopecká JolanaVršecký Zdeněk     0307
8.Toth Milan ml.Klein Siegbert     0308
9.Toth Milan st.Horník Alexandr     0309
10.Snížková EliškaSchön Štefan     03010
11.Toth Milan ml.Vršecký Zdeněk     03011
12.Toth Milan st.Klein Siegbert     03012
13.Snížková EliškaHorník Alexandr     13013
14.Kopecká JolanaSchön Štefan     03014
15.Toth Milan st.Vršecký Zdeněk     03015
16.Snížková EliškaKlein Siegbert     03016
17.Kopecká JolanaHorník Alexandr     03017
18.Toth Milan ml.Schön Štefan     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Snížková Eliška04Vršecký Zdeněk40
Kopecká Jolana04Klein Siegbert40
Toth Milan ml.04Horník Alexandr40
Toth Milan st.04Schön Štefan40
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy