Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BVrchní
rozhodčí:
Frank Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Starý PlzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sutnar Josef
Šafařík Zdeněk
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
     0301
2.Petrák JaroslavŠlehofer Stanislav ml.     1302
3.Sutnar JosefKorbel Petr     0303
4.Šafařík ZdeněkKubát Jan     0304
5.Sutnar JosefŠlehofer Stanislav ml.     0305
6.Petrák JaroslavKubát Jan     1306
7.Šafařík ZdeněkKorbel Petr     0307
8.Sutnar JosefKubát Jan     1308
9.Šafařík ZdeněkŠlehofer Stanislav ml.     0309
10.Petrák JaroslavKorbel Petr     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petrák Jaroslav03Šlehofer Stanislav ml.30
Sutnar Josef03Korbel Petr30
Šafařík Zdeněk03Kubát Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30 TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Josef
Herzer Jan
 
 
Noha Miroslav
Hrčka Jaroslav
 
 
     0301
2.Němec JosefNoha Miroslav     0302
3.Gabriel KarelKrieger Ladislav     1303
4.Písařík ZdeněkHrčka Jaroslav     0304
5.Gabriel KarelNoha Miroslav     0305
6.Němec JosefHrčka Jaroslav     0306
7.Písařík ZdeněkKrieger Ladislav     0307
8.Gabriel KarelHrčka Jaroslav     0308
9.Herzer JanNoha Miroslav     0309
10.Němec JosefKrieger Ladislav     13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Němec Josef03Noha Miroslav30
Gabriel Karel03Krieger Ladislav30
Písařík Zdeněk02Hrčka Jaroslav30
Herzer Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
Lopata Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MirošovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:718:24 SK Jiskra Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
Baštář Ondřej
Ludvík Roman
 
 
     2301
2.Lopata VladimírLudvík Roman     3111
3.Babický JosefBaštář Ondřej     1312
4.Vyskočil MarekMarešová Zdeňka ml.     3022
5.Babický JosefLudvík Roman     2323
6.Lopata VladimírMarešová Zdeňka ml.     2324
7.Vyskočil MarekBaštář Ondřej     1325
8.Babický JosefMarešová Zdeňka ml.     3235
9.Vyskočil MartinLudvík Roman     0336
10.Lopata VladimírBaštář Ondřej     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lopata Vladimír12Ludvík Roman21
Babický Josef12Baštář Ondřej30
Vyskočil Marek11Marešová Zdeňka ml.12
Vyskočil Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:22 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Holý Pavel ml.
Vítek Petr
 
 
     3210
2.Novotný Roman st.Mazura David     2311
3.Ulman MiroslavHolý Pavel ml.     0312
4.Michal Jan st.Vítek Petr     3122
5.Ulman MiroslavMazura David     3132
6.Novotný Roman st.Vítek Petr     3242
7.Michal Jan st.Holý Pavel ml.     1343
8.Ulman MiroslavVítek Petr     3153
9.Michal Jan st.Mazura David     1354
10.Novotný Roman st.Holý Pavel ml.     0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotný Roman st.12Mazura David21
Ulman Miroslav21Holý Pavel ml.30
Michal Jan st.12Vítek Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:28 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlík Miroslav
Jehlíková Petra
 
 
Obertík Milan
Vladyka Jakub
 
 
     3210
2.Kurc VojtěchVladyka Jakub     0311
3.Jehlík MiroslavŘíšský Pavel     1312
4.Jehlíková PetraObertík Milan     0313
5.Jehlík MiroslavVladyka Jakub     1314
6.Kurc VojtěchObertík Milan     1315
7.Jehlíková PetraŘíšský Pavel     3225
8.Jehlík MiroslavObertík Milan     1326
9.Jehlíková PetraVladyka Jakub     1327
10.Kurc VojtěchŘíšský Pavel     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kurc Vojtěch03Vladyka Jakub30
Jehlík Miroslav03Říšský Pavel21
Jehlíková Petra12Obertík Milan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zdemyslice 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Pavel
Švarc Václav
 
 
Buriánek Jan
Křesák Vojtěch
 
 
     2301
2.Švarc VáclavKřesák Vojtěch     1302
3.Hýsek TomášBuriánek Jan     1303
4.Švarc PavelBuriánek Martin     0304
5.Hýsek TomášKřesák Vojtěch     0305
6.Švarc VáclavBuriánek Martin     2306
7.Švarc PavelBuriánek Jan     1307
8.Hýsek TomášBuriánek Martin     0308
9.Švarc PavelKřesák Vojtěch     1309
10.Švarc VáclavBuriánek Jan     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Švarc Václav03Křesák Vojtěch30
Hýsek Tomáš03Buriánek Jan30
Švarc Pavel03Buriánek Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
Holý Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:22 SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Vítovec Miroslav
 
 
Mandík Petr
Čákora Ladislav
 
 
     3110
2.Leipelt LukášMandík Petr     2311
3.Jarab JosefHorek Daniel     1312
4.Vítovec MiroslavČákora Ladislav     3022
5.Jarab JosefMandík Petr     3232
6.Leipelt LukášČákora Ladislav     1333
7.Vítovec MiroslavHorek Daniel     1334
8.Jarab JosefČákora Ladislav     3144
9.Vítovec MiroslavMandík Petr     0345
10.Leipelt LukášHorek Daniel     1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Leipelt Lukáš03Mandík Petr21
Jarab Josef21Horek Daniel30
Vítovec Miroslav12Čákora Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec AVrchní
rozhodčí:
Frank Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna St. PlzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30293:391KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Tomáš
Klíma Jan
 
 
Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
11-5-5-7 1301
2.Frank BohumilKollros Roman7-12-34-52302
3.Klíma TomášSladký Antonín-6-8-9  0303
4.Klíma JanReiser Miroslav-6-98-9 1304
5.Klíma TomášKollros Roman-8-10-3  0305
6.Frank BohumilReiser Miroslav10-9-3-3 1306
7.Klíma JanSladký Antonín10-9-5-8 1307
8.Klíma TomášReiser Miroslav-36-9-10 1308
9.Klíma JanKollros Roman-8-9-9  0309
10.Frank BohumilSladký Antonín-8-7-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Frank Bohumil03Kollros Roman30
Klíma Tomáš03Sladký Antonín30
Klíma Jan03Reiser Miroslav30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS