Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BVrchní
rozhodčí:
Šafařík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Starý PlzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:17 TJ Sokol Starý Plzenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sutnar Josef
Šafařík Zdeněk
 
 
Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
     0301
2.Kubík MilošSvoboda Lukáš     3111
3.Šafařík ZdeněkKalousek Miloš     3021
4.Sutnar JosefDobiáš Jan     2322
5.Šafařík ZdeněkSvoboda Lukáš     3232
6.Kubík MilošDobiáš Jan     3042
7.Sutnar JosefKalousek Miloš     3252
8.Šafařík ZdeněkDobiáš Jan     1353
9.Sutnar JosefSvoboda Lukáš     3263
10.Kubík MilošKalousek Miloš     3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubík Miloš30Svoboda Lukáš03
Šafařík Zdeněk21Kalousek Miloš03
Sutnar Josef21Dobiáš Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Korbel Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:20 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gábor Filip
Janeček Lukáš
 
 
Michal Jan st.
Pošar Pavel
 
 
     3110
2.Gábor FilipMichal Jan st.     0311
3.Janeček LukášPošar Pavel     3021
4.Bezstarosta FilipKašper Petr     2322
5.Janeček LukášMichal Jan st.     3032
6.Gábor FilipKašper Petr     0333
7.Bezstarosta FilipPošar Pavel     2334
8.Janeček LukášKašper Petr     3144
9.Bezstarosta FilipMichal Jan st.     1345
10.Gábor FilipPošar Pavel     2346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gábor Filip03Michal Jan st.21
Janeček Lukáš30Pošar Pavel21
Bezstarosta Filip03Kašper Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
Hofman Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:22 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
Kurc Vojtěch
Jehlíková Petra
 
 
     3010
2.Ruckauf MichalJehlík Miroslav     3220
3.Hofman MartinJehlíková Petra     2321
4.Hofman Petr ml.Kurc Vojtěch     0322
5.Hofman MartinJehlík Miroslav     1323
6.Ruckauf MichalKurc Vojtěch     3233
7.Hofman Petr ml.Jehlíková Petra     2334
8.Hofman MartinKurc Vojtěch     0335
9.Hofman Petr ml.Jehlík Miroslav     2336
10.Ruckauf MichalJehlíková Petra     3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ruckauf Michal30Jehlík Miroslav21
Hofman Martin03Jehlíková Petra21
Hofman Petr ml.03Kurc Vojtěch21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Tachov AVrchní
rozhodčí:
Císař Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TachovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19 TJ Sokol Starý Plzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pitra František
Nič Jaroslav
 
 
Frank Bohumil
Farajzl Stanislav
 
 
     3110
2.Pitra FrantišekKlíma Tomáš     3020
3.Nič JaroslavFrank Bohumil     2321
4.Dresler MiroslavFarajzl Stanislav     0322
5.Nič JaroslavKlíma Tomáš     1323
6.Pitra FrantišekFarajzl Stanislav     3033
7.Dresler MiroslavFrank Bohumil     2334
8.Nič JaroslavFarajzl Stanislav     0335
9.Dresler MiroslavKlíma Tomáš     0336
10.Pitra FrantišekFrank Bohumil     3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pitra František30Klíma Tomáš21
Nič Jaroslav03Frank Bohumil21
Dresler Miroslav03Farajzl Stanislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BVrchní
rozhodčí:
Frank Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Starý PlzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sutnar Josef
Šafařík Zdeněk
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
     0301
2.Petrák JaroslavŠlehofer Stanislav ml.     1302
3.Sutnar JosefKorbel Petr     0303
4.Šafařík ZdeněkKubát Jan     0304
5.Sutnar JosefŠlehofer Stanislav ml.     0305
6.Petrák JaroslavKubát Jan     1306
7.Šafařík ZdeněkKorbel Petr     0307
8.Sutnar JosefKubát Jan     1308
9.Šafařík ZdeněkŠlehofer Stanislav ml.     0309
10.Petrák JaroslavKorbel Petr     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petrák Jaroslav03Šlehofer Stanislav ml.30
Sutnar Josef03Korbel Petr30
Šafařík Zdeněk03Kubát Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30 TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Josef
Herzer Jan
 
 
Noha Miroslav
Hrčka Jaroslav
 
 
     0301
2.Němec JosefNoha Miroslav     0302
3.Gabriel KarelKrieger Ladislav     1303
4.Písařík ZdeněkHrčka Jaroslav     0304
5.Gabriel KarelNoha Miroslav     0305
6.Němec JosefHrčka Jaroslav     0306
7.Písařík ZdeněkKrieger Ladislav     0307
8.Gabriel KarelHrčka Jaroslav     0308
9.Herzer JanNoha Miroslav     0309
10.Němec JosefKrieger Ladislav     13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Němec Josef03Noha Miroslav30
Gabriel Karel03Krieger Ladislav30
Písařík Zdeněk02Hrčka Jaroslav30
Herzer Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
Lopata Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MirošovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:718:24 SK Jiskra Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
Baštář Ondřej
Ludvík Roman
 
 
     2301
2.Lopata VladimírLudvík Roman     3111
3.Babický JosefBaštář Ondřej     1312
4.Vyskočil MarekMarešová Zdeňka ml.     3022
5.Babický JosefLudvík Roman     2323
6.Lopata VladimírMarešová Zdeňka ml.     2324
7.Vyskočil MarekBaštář Ondřej     1325
8.Babický JosefMarešová Zdeňka ml.     3235
9.Vyskočil MartinLudvík Roman     0336
10.Lopata VladimírBaštář Ondřej     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lopata Vladimír12Ludvík Roman21
Babický Josef12Baštář Ondřej30
Vyskočil Marek11Marešová Zdeňka ml.12
Vyskočil Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:22 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Holý Pavel ml.
Vítek Petr
 
 
     3210
2.Novotný Roman st.Mazura David     2311
3.Ulman MiroslavHolý Pavel ml.     0312
4.Michal Jan st.Vítek Petr     3122
5.Ulman MiroslavMazura David     3132
6.Novotný Roman st.Vítek Petr     3242
7.Michal Jan st.Holý Pavel ml.     1343
8.Ulman MiroslavVítek Petr     3153
9.Michal Jan st.Mazura David     1354
10.Novotný Roman st.Holý Pavel ml.     0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotný Roman st.12Mazura David21
Ulman Miroslav21Holý Pavel ml.30
Michal Jan st.12Vítek Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:28 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlík Miroslav
Jehlíková Petra
 
 
Obertík Milan ml.
Vladyka Jakub
 
 
     3210
2.Kurc VojtěchVladyka Jakub     0311
3.Jehlík MiroslavŘíšský Pavel     1312
4.Jehlíková PetraObertík Milan ml.     0313
5.Jehlík MiroslavVladyka Jakub     1314
6.Kurc VojtěchObertík Milan ml.     1315
7.Jehlíková PetraŘíšský Pavel     3225
8.Jehlík MiroslavObertík Milan ml.     1326
9.Jehlíková PetraVladyka Jakub     1327
10.Kurc VojtěchŘíšský Pavel     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kurc Vojtěch03Vladyka Jakub30
Jehlík Miroslav03Říšský Pavel21
Jehlíková Petra12Obertík Milan ml.30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zdemyslice 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Pavel
Švarc Václav
 
 
Buriánek Jan
Křesák Vojtěch
 
 
     2301
2.Švarc VáclavKřesák Vojtěch     1302
3.Hýsek TomášBuriánek Jan     1303
4.Švarc PavelBuriánek Martin     0304
5.Hýsek TomášKřesák Vojtěch     0305
6.Švarc VáclavBuriánek Martin     2306
7.Švarc PavelBuriánek Jan     1307
8.Hýsek TomášBuriánek Martin     0308
9.Švarc PavelKřesák Vojtěch     1309
10.Švarc VáclavBuriánek Jan     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Švarc Václav03Křesák Vojtěch30
Hýsek Tomáš03Buriánek Jan30
Švarc Pavel03Buriánek Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
Holý Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:22 SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Vítovec Miroslav
 
 
Mandík Petr
Čákora Ladislav
 
 
     3110
2.Leipelt LukášMandík Petr     2311
3.Jarab JosefHorek Daniel     1312
4.Vítovec MiroslavČákora Ladislav     3022
5.Jarab JosefMandík Petr     3232
6.Leipelt LukášČákora Ladislav     1333
7.Vítovec MiroslavHorek Daniel     1334
8.Jarab JosefČákora Ladislav     3144
9.Vítovec MiroslavMandík Petr     0345
10.Leipelt LukášHorek Daniel     1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Leipelt Lukáš03Mandík Petr21
Jarab Josef21Horek Daniel30
Vítovec Miroslav12Čákora Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec AVrchní
rozhodčí:
Frank Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna St. PlzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30293:391KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Tomáš
Klíma Jan
 
 
Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
11-5-5-7 1301
2.Frank BohumilKollros Roman7-12-34-52302
3.Klíma TomášSladký Antonín-6-8-9  0303
4.Klíma JanReiser Miroslav-6-98-9 1304
5.Klíma TomášKollros Roman-8-10-3  0305
6.Frank BohumilReiser Miroslav10-9-3-3 1306
7.Klíma JanSladký Antonín10-9-5-8 1307
8.Klíma TomášReiser Miroslav-36-9-10 1308
9.Klíma JanKollros Roman-8-9-9  0309
10.Frank BohumilSladký Antonín-8-7-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Frank Bohumil03Kollros Roman30
Klíma Tomáš03Sladký Antonín30
Klíma Jan03Reiser Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12 TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Klíma Jan
Výška Jiří
 
 
     3010
2.Květon TomášFarajzl Stanislav     3220
3.Dobiáš JanKlíma Jan     3030
4.Svoboda LukášVýška Jiří     3040
5.Dobiáš JanFarajzl Stanislav     3250
6.Květon TomášVýška Jiří     0351
7.Svoboda LukášKlíma Jan     3061
8.Dobiáš JanVýška Jiří     3071
9.Svoboda LukášFarajzl Stanislav     3281
10.Květon TomášKlíma Jan     0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Květon Tomáš12Farajzl Stanislav03
Dobiáš Jan30Klíma Jan12
Svoboda Lukáš30Výška Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10 SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gábor Filip
Janeček Lukáš
 
 
Jehlíková Petra
Kurc Vojtěch
 
 
     3210
2.Gábor FilipJehlík Miroslav     3120
3.Janeček LukášJehlíková Petra     3030
4.Wimmer AdamKurc Vojtěch     3140
5.Janeček LukášJehlík Miroslav     3150
6.Gábor FilipKurc Vojtěch     3060
7.Wimmer AdamJehlíková Petra     3270
8.Janeček LukášKurc Vojtěch     3080
9.Wimmer AdamJehlík Miroslav     3190
10.Gábor FilipJehlíková Petra     32100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gábor Filip30Jehlík Miroslav03
Janeček Lukáš30Jehlíková Petra03
Wimmer Adam30Kurc Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Michal Jan st.
Kašper Petr
 
 
     1301
2.Hofman MartinNovotný Roman st.     3111
3.Hofman Petr ml.Michal Jan st.     0312
4.Ruckauf MichalKašper Petr     3122
5.Hofman Petr ml.Novotný Roman st.     3032
6.Hofman MartinKašper Petr     0333
7.Ruckauf MichalMichal Jan st.     3143
8.Hofman Petr ml.Kašper Petr     1344
9.Ruckauf MichalNovotný Roman st.     3254
10.Hofman MartinMichal Jan st.     0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hofman Martin12Novotný Roman st.03
Hofman Petr ml.12Michal Jan st.21
Ruckauf Michal30Kašper Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Tachov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna St. PlzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:17 TJ Sokol Starý Plzenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sutnar Josef
Šafařík Zdeněk
 
 
Pitra František
Záliš Pavel
 
 
     2301
2.Petrák JaroslavPitra František     0302
3.Šafařík ZdeněkDresler Miroslav     3012
4.Sutnar JosefZáliš Pavel     3122
5.Šafařík ZdeněkPitra František     3132
6.Petrák JaroslavZáliš Pavel     3142
7.Sutnar JosefDresler Miroslav     3152
8.Šafařík ZdeněkZáliš Pavel     3162
9.Sutnar JosefPitra František     0363
10.Petrák JaroslavDresler Miroslav     2364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petrák Jaroslav12Pitra František21
Šafařík Zdeněk30Dresler Miroslav12
Sutnar Josef21Záliš Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:19406:374TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noha Miroslav
Kříž Dominik
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
-134-7273210
2.Kříž DominikKubát Jan-10578 3120
3.Noha MiroslavKorbel Petr9-13119 3130
4.Hrčka JaroslavŠlehofer Stanislav ml.696  3040
5.Noha MiroslavKubát Jan-4-75-9 1341
6.Kříž DominikChodounský Martin-11-68-9 1342
7.Hrčka JaroslavKorbel Petr-1259-6-62343
8.Noha MiroslavChodounský Martin-10-8-6  0344
9.Hrčka JaroslavKubát Jan-8-74883254
10.Kříž DominikKorbel Petr-10793 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kříž Dominik21Kubát Jan12
Noha Miroslav12Korbel Petr12
Hrčka Jaroslav21Šlehofer Stanislav ml.01
   Chodounský Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Krejčíř Milan
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZS Msgre. B. Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:19355:346SK Jiskra Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Libor
Pangrác Jan
 
 
Sommer Patrik
Aschenbrenner Jan
 
 
-115-1010-62301
2.Ludvík RomanSommer Patrik7-2-4-4 1302
3.Horák LiborHolý Pavel ml.338  3012
4.Pangrác JanAschenbrenner Jan-6847 3122
5.Horák LiborSommer Patrik947  3032
6.Ludvík RomanAschenbrenner Jan-4-5-6  0333
7.Pangrác JanHolý Pavel ml.-9-58783243
8.Horák LiborAschenbrenner Jan3-77-713253
9.Pangrác JanSommer Patrik-12-89853263
10.Ludvík RomanHolý Pavel ml.-8-7-2  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ludvík Roman03Sommer Patrik12
Horák Libor30Holý Pavel ml.12
Pangrác Jan30Aschenbrenner Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
Obertík Milan ml.
Říšský Pavel
 
 
     2301
2.Křesák VojtěchVladyka Jakub     3111
3.Mandák PavelObertík Milan ml.     0312
4.Soukup MilošŘíšský Pavel     3222
5.Mandák PavelVladyka Jakub     3132
6.Křesák VojtěchŘíšský Pavel     2333
7.Soukup MilošObertík Milan ml.     0334
8.Mandák PavelŘíšský Pavel     3244
9.Soukup MilošVladyka Jakub     3054
10.Křesák VojtěchObertík Milan ml.     0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Křesák Vojtěch12Vladyka Jakub03
Mandák Pavel21Obertík Milan ml.30
Soukup Miloš21Říšský Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:26 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Petr
Čákora Ladislav
 
 
Kovářík Matěj
Sladký Antonín
 
 
     0301
2.Mandík PetrKovářík Matěj     0302
3.Čákora LadislavSladký Antonín     3212
4.Dietl LubošKollros Roman     1313
5.Čákora LadislavKovářík Matěj     2314
6.Mandík PetrKollros Roman     1315
7.Dietl LubošSladký Antonín     3225
8.Čákora LadislavKollros Roman     3135
9.Dietl LubošKovářík Matěj     0336
10.Mandík PetrSladký Antonín     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mandík Petr03Kovářík Matěj30
Čákora Ladislav21Sladký Antonín12
Dietl Luboš12Kollros Roman21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:29 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Ondřej
Květon Tomáš
 
 
Jarab Josef
Leipelt Lukáš
 
 
     0301
2.Květon TomášVítovec Miroslav     0302
3.Dobiáš JanJarab Josef     0303
4.Toman OndřejLeipelt Lukáš     1304
5.Dobiáš JanVítovec Miroslav     2305
6.Květon TomášLeipelt Lukáš     3215
7.Toman OndřejJarab Josef     0316
8.Dobiáš JanLeipelt Lukáš     0317
9.Toman OndřejVítovec Miroslav     0318
10.Květon TomášJarab Josef     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Květon Tomáš12Vítovec Miroslav30
Dobiáš Jan03Jarab Josef30
Toman Ondřej03Leipelt Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22 TJ Zdemyslice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gábor Filip
Janeček Lukáš
 
 
Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
     2301
2.Janeček Lukᚊvarc Pavel     2302
3.Gábor FilipHýsek Tomáš     3112
4.Bezstarosta FilipPražan Jiří     3122
5.Gábor FilipŠvarc Pavel     0323
6.Janeček LukášPražan Jiří     3033
7.Bezstarosta FilipHýsek Tomáš     0334
8.Gábor FilipPražan Jiří     3244
9.Bezstarosta FilipŠvarc Pavel     1345
10.Janeček LukášHýsek Tomáš     0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janeček Lukáš12Švarc Pavel30
Gábor Filip21Hýsek Tomáš21
Bezstarosta Filip12Pražan Jiří03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:15 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Babický Josef
Vyskočil Marek
 
 
     1301
2.Michal Jan st.Babický Josef     3111
3.Kašper PetrVyskočil Martin     3021
4.Ulman MiroslavVyskočil Marek     0322
5.Kašper PetrBabický Josef     3032
6.Michal Jan st.Vyskočil Marek     3242
7.Ulman MiroslavVyskočil Martin     3052
8.Kašper PetrVyskočil Marek     2353
9.Ulman MiroslavBabický Josef     0354
10.Michal Jan st.Vyskočil Martin     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Michal Jan st.30Babický Josef12
Kašper Petr21Vyskočil Martin03
Ulman Miroslav12Vyskočil Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Starý PlzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:26 TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sutnar Josef
Šafařík Zdeněk
 
 
Gabriel Karel
Herzer Jan
 
 
     3110
2.Šafařík ZdeněkPísařík Zdeněk     0311
3.Petrák JaroslavHerzer Jan     1312
4.Sutnar JosefGabriel Karel     3122
5.Petrák JaroslavPísařík Zdeněk     1323
6.Šafařík ZdeněkGabriel Karel     1324
7.Sutnar JosefHerzer Jan     1325
8.Petrák JaroslavGabriel Karel     1326
9.Sutnar JosefPísařík Zdeněk     0327
10.Šafařík ZdeněkHerzer Jan     1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šafařík Zdeněk03Písařík Zdeněk30
Petrák Jaroslav03Herzer Jan30
Sutnar Josef12Gabriel Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:28 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leipelt Lukáš
Láriš Petr st.
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
     3110
2.Vítovec MiroslavŠlehofer Stanislav ml.     1311
3.Láriš Petr st.Kubát Jan     0312
4.Leipelt LukášKorbel Petr     1313
5.Láriš Petr st.Šlehofer Stanislav ml.     0314
6.Vítovec MiroslavKorbel Petr     1315
7.Leipelt LukášKubát Jan     1316
8.Láriš Petr st.Korbel Petr     0317
9.Leipelt Lukᚊlehofer Stanislav ml.     0318
10.Vítovec MiroslavKubát Jan     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vítovec Miroslav03Šlehofer Stanislav ml.30
Láriš Petr st.03Kubát Jan30
Leipelt Lukáš03Korbel Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZdemysliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30 KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
Sommer Patrik
Aschenbrenner Jan
 
 
     1301
2.Pražan JiříHolý Pavel ml.     0302
3.Hýsek TomášAschenbrenner Jan     0303
4.Švarc PavelSommer Patrik     0304
5.Hýsek TomášHolý Pavel ml.     0305
6.Pražan JiříSommer Patrik     0306
7.Švarc PavelAschenbrenner Jan     0307
8.Hýsek TomášSommer Patrik     1308
9.Švarc PavelHolý Pavel ml.     2309
10.Pražan JiříAschenbrenner Jan     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pražan Jiří03Holý Pavel ml.30
Hýsek Tomáš03Aschenbrenner Jan30
Švarc Pavel03Sommer Patrik30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:21 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Mandák Pavel
Buriánek Jan
 
 
     2301
2.Michal Jan st.Křesák Vojtěch     3111
3.Kašper PetrBuriánek Jan     3021
4.Ulman MiroslavMandák Pavel     3131
5.Kašper PetrKřesák Vojtěch     1332
6.Michal Jan st.Mandák Pavel     2333
7.Ulman MiroslavBuriánek Jan     1334
8.Kašper PetrMandák Pavel     2335
9.Ulman MiroslavKřesák Vojtěch     1336
10.Michal Jan st.Buriánek Jan     3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Michal Jan st.21Křesák Vojtěch21
Kašper Petr12Buriánek Jan12
Ulman Miroslav12Mandák Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:623:24 SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Němec Josef
 
 
Mandík Petr
Horek Daniel
 
 
     3110
2.Písařík ZdeněkMandík Petr     1311
3.Gabriel KarelHorek Daniel     2312
4.Němec JosefDietl Luboš     3222
5.Gabriel KarelMandík Petr     2323
6.Písařík ZdeněkDietl Luboš     3133
7.Němec JosefHorek Daniel     2334
8.Gabriel KarelDietl Luboš     2335
9.Němec JosefMandík Petr     2336
10.Písařík ZdeněkHorek Daniel     3246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Písařík Zdeněk21Mandík Petr30
Gabriel Karel03Horek Daniel21
Němec Josef12Dietl Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BRozhodčí:Krivda František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:17339:329TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noha Miroslav
Kříž Dominik
 
 
Horák Libor
Baštář Ondřej
 
 
8-895 3110
2.Kříž DominikBacík Zdeněk52-13-733220
3.Noha MiroslavHorák Libor6-3107 3130
4.Hrčka JaroslavBaštář Ondřej599  3040
5.Noha MiroslavBacík Zdeněk-6-8-5  0341
6.Kříž DominikBaštář Ondřej-12957 3151
7.Hrčka JaroslavHorák Libor75-84 3161
8.Noha MiroslavBaštář Ondřej-865-893271
9.Krivda FrantišekBacík Zdeněk-6-8-7  0372
10.Kříž DominikHorák LiborWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kříž Dominik20Bacík Zdeněk21
Noha Miroslav21Horák Libor02
Hrčka Jaroslav20Baštář Ondřej03
Krivda František01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:17 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan ml.
Vohradský Marek
 
 
Kovářík Matěj
Reiser Miroslav
 
 
     2301
2.Obertík Milan ml.Sladký Antonín     3111
3.Vladyka JakubKovářík Matěj     2312
4.Vohradský MarekReiser Miroslav     3122
5.Vladyka JakubSladký Antonín     3132
6.Obertík Milan ml.Reiser Miroslav     3042
7.Vohradský MarekKovářík Matěj     3252
8.Vladyka JakubReiser Miroslav     3162
9.Vohradský MarekSladký Antonín     2363
10.Obertík Milan ml.Kovářík Matěj     3273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Obertík Milan ml.30Sladký Antonín12
Vladyka Jakub21Kovářík Matěj12
Vohradský Marek21Reiser Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
     0301
2.Holý Pavel ml.Chodounský Martin     0302
3.Sommer PatrikŠlehofer Stanislav ml.     0303
4.Baierl TomášWO    3013
5.Sommer PatrikChodounský Martin     2314
6.Holý Pavel ml.WO    3024
7.Baierl Tomᚊlehofer Stanislav ml.     1325
8.Sommer PatrikWO    3035
9.Baierl TomášChodounský Martin     1336
10.Holý Pavel ml.Šlehofer Stanislav ml.     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holý Pavel ml.02Chodounský Martin30
Sommer Patrik02Šlehofer Stanislav ml.30
Baierl Tomáš02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17 SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Petr
Čákora Ladislav
 
 
Křesák Vojtěch
Soukup Miloš
 
 
     1301
2.Čákora LadislavKřesák Vojtěch     1302
3.Mandík PetrBuriánek Martin     3112
4.Dietl LubošSoukup Miloš     0313
5.Mandík PetrKřesák Vojtěch     3023
6.Čákora LadislavSoukup Miloš     3233
7.Dietl LubošBuriánek Martin     3043
8.Mandík PetrSoukup Miloš     0344
9.Dietl LubošKřesák Vojtěch     3154
10.Čákora LadislavBuriánek Martin     3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čákora Ladislav21Křesák Vojtěch12
Mandík Petr21Buriánek Martin03
Dietl Luboš21Soukup Miloš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:19 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářík Matěj
Zahradník Lukáš
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Korbel Petr
 
 
     1301
2.Kovářík MatějKorbel Petr     3111
3.Zahradník LukášKubát Jan     3121
4.Sladký AntonínŠlehofer Stanislav ml.     2322
5.Zahradník LukášKorbel Petr     3132
6.Kovářík MatějŠlehofer Stanislav ml.     3042
7.Sladký AntonínKubát Jan     1343
8.Zahradník Lukᚊlehofer Stanislav ml.     1344
9.Sladký AntonínKorbel Petr     1345
10.Kovářík MatějKubát Jan     3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovářík Matěj30Korbel Petr12
Zahradník Lukáš21Kubát Jan12
Sladký Antonín03Šlehofer Stanislav ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Petr
Čákora Ladislav
 
 
Hadrava Libor
Beneš Jaroslav
 
 
     3010
2.Mandík PetrHadrava Libor     3020
3.Čákora LadislavBeneš Jaroslav     3130
4.Dietl LubošWO    3040
5.Čákora LadislavHadrava Libor     3250
6.Mandík PetrWO    3060
7.Dietl LubošBeneš Jaroslav     3170
8.Čákora LadislavWO    3080
9.Dietl LubošHadrava Libor     3090
10.Mandík PetrBeneš Jaroslav     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mandík Petr20Hadrava Libor03
Čákora Ladislav20Beneš Jaroslav03
Dietl Luboš20   
WO30WO03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:15307:317TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noha Miroslav
Kříž Dominik
 
 
Vohradský Marek
Obertík Milan ml.
 
 
573  3010
2.Kříž DominikVladyka Jakub636  3020
3.Noha MiroslavObertík Milan ml.-9-797-82321
4.Hrčka JaroslavVohradský Marek-789-883231
5.Noha MiroslavVladyka Jakub667  3041
6.Kříž DominikVohradský Marek867  3051
7.Hrčka JaroslavObertík Milan ml.10-788 3161
8.Noha MiroslavVohradský Marek7-13-13-3 1362
9.Hrčka JaroslavVladyka JakubWO    0363
10.Kříž DominikObertík Milan ml.WO    0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kříž Dominik20Vladyka Jakub02
Noha Miroslav12Obertík Milan ml.11
Hrčka Jaroslav20Vohradský Marek12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:19 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
Horek Daniel
Mandík Petr
 
 
     3210
2.Zahradník LukášMandík Petr     2311
3.Sladký AntonínHorek Daniel     3021
4.Reiser MiroslavDietl Luboš     3231
5.Sladký AntonínMandík Petr     3241
6.Zahradník LukášDietl Luboš     3151
7.Reiser MiroslavHorek Daniel     2352
8.Sladký AntonínDietl Luboš     3262
9.Reiser MiroslavMandík Petr     2363
10.Zahradník LukášHorek Daniel     3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zahradník Lukáš21Mandík Petr21
Sladký Antonín30Horek Daniel12
Reiser Miroslav12Dietl Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár,muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:25 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Lukáš
Kovářík Matěj
 
 
Obertík Milan ml.
Vohradský Marek
 
 
     0301
2.Zahradník LukášVladyka Jakub     2302
3.Kovářík MatějVohradský Marek     3212
4.Tománek MatyášObertík Milan ml.     0313
5.Kovářík MatějVladyka Jakub     3123
6.Zahradník LukášObertík Milan ml.     3233
7.Tománek MatyášVohradský Marek     1334
8.Kovářík MatějObertík Milan ml.     3244
9.Tománek MatyášVladyka Jakub     0345
10.Zahradník LukášVohradský Marek     0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zahradník Lukáš12Vladyka Jakub21
Kovářík Matěj30Vohradský Marek21
Tománek Matyáš03Obertík Milan ml.12

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline