Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:44 TJ Sokol Holoubkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurz Petr
Duraj Vojtěch
 
 
Marek Pavel
Váňa Martin
 
 
     3210
2.Kozelka Martin
Čech Jiří
 
 
Gryga Michal
Plaček Martin
 
 
     2311
3.Šauer RobertVáňa Martin     1312
4.Čech JiříPlaček Martin     3122
5.Kozelka MartinGryga Michal     0323
6.Duraj VojtěchMarek Pavel     1324
7.Čech JiříVáňa Martin     3134
8.Kozelka MartinPlaček Martin     2335
9.Duraj VojtěchGryga Michal     1336
10.Šauer RobertMarek Pavel     0337
11.Kozelka MartinVáňa Martin     3047
12.Duraj VojtěchPlaček Martin     1348
13.Bradna ZdeněkGryga Michal     2349
14.Čech JiříMarek Pavel     13410
15.Duraj VojtěchVáňa Martin     32510
16.Bradna ZdeněkPlaček Martin     32610
17.Čech JiříGryga Michal     23611
18.Kozelka MartinMarek Pavel     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šauer Robert02Váňa Martin13
Čech Jiří22Plaček Martin22
Kozelka Martin13Gryga Michal40
Duraj Vojtěch13Marek Pavel40
Bradna Zdeněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Miroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Sloup Pavel
Mikuta Stanislav
 
 
     3010
2.Havel Miroslav st.
Šlapák Jaroslav
 
 
Lepeška Jaroslav
Zoubele Slavomír
 
 
     1311
3.Havel MiroslavZoubele Slavomír     2312
4.Šlapák JaroslavSloup Pavel     1313
5.Havel Miroslav st.Lepeška Jaroslav     0314
6.Janečková JaroslavaMikuta Stanislav     3124
7.Šlapák JaroslavZoubele Slavomír     1325
8.Havel Miroslav st.Sloup Pavel     0326
9.Janečková JaroslavaLepeška Jaroslav     1327
10.Havel MiroslavMikuta Stanislav     3237
11.Havel Miroslav st.Zoubele Slavomír     2338
12.Janečková JaroslavaSloup Pavel     0339
13.Havel MiroslavLepeška Jaroslav     3249
14.Šlapák JaroslavMikuta Stanislav     3059
15.Janečková JaroslavaZoubele Slavomír     13510
16.Havel MiroslavSloup Pavel     23511
17.Šlapák JaroslavLepeška Jaroslav     32611
18.Havel Miroslav st.Mikuta Stanislav     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havel Miroslav22Zoubele Slavomír40
Šlapák Jaroslav22Sloup Pavel40
Havel Miroslav st.04Lepeška Jaroslav22
Janečková Jaroslava13Mikuta Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:25 TJ Sokol Radnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
Boháček Václav
Lev Josef
 
 
     3210
2.Krchov Josef
Kotva Jan
 
 
Gašparovič Martin
Ineman František
 
 
     0311
3.Přibil JiříGašparovič Martin     3121
4.Loukota PetrIneman František     3231
5.Krchov JosefBoháček Václav     3141
6.Kotva JanLev Josef     0342
7.Loukota PetrGašparovič Martin     3152
8.Krchov JosefIneman František     3062
9.Kotva JanBoháček Václav     3172
10.Přibil JiříLev Josef     3082
11.Krchov JosefGašparovič Martin     3292
12.Kotva JanIneman František     0393
13.Přibil JiříBoháček Václav     30103
14.Loukota PetrLev Josef     30113
15.Kotva JanGašparovič MartinWO    30123
16.Přibil JiříIneman František     13124
17.Loukota PetrBoháček VáclavWO    30134
18.Krchov JosefLev Josef     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibil Jiří31Gašparovič Martin03
Loukota Petr30Ineman František22
Krchov Josef31Boháček Václav03
Kotva Jan12Lev Josef22
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
     0301
2.Pour Jiří
Pour Jan
 
 
Marek Jakub
Kopp Stanislav
 
 
     3011
3.Zuska JanHolý Miloš     0312
4.Pour JiříKopp Stanislav     3122
5.Pour JanMarek Jakub     3032
6.Baron EduardŠťastný Jaroslav     0333
7.Pour JiříHolý Miloš     3243
8.Pour JanKopp Stanislav     3153
9.Baron EduardMarek Jakub     2354
10.Zuska JanŠťastný Jaroslav     2355
11.Pour JanHolý Miloš     3165
12.Baron EduardKopp Stanislav     0366
13.Zuska JanMarek Jakub     2367
14.Pour Jiř튝astný Jaroslav     3077
15.Baron EduardHolý Miloš     0378
16.Zuska JanKopp Stanislav     0379
17.Pour JiříMarek Jakub     3089
18.Pour JanŠťastný Jaroslav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zuska Jan04Holý Miloš22
Pour Jiří40Kopp Stanislav22
Pour Jan40Marek Jakub22
Baron Eduard04Šťastný Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
     3010
2.Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
     2311
3.Tomášek MartinHofman Petr ml.     1312
4.Krajdl RomanPalek Vladimír     3022
5.Dobrý JanHofman Martin     2323
6.Poch PetrRuckauf Michal     0324
7.Krajdl RomanHofman Petr ml.     3134
8.Dobrý JanPalek Vladimír     3144
9.Poch PetrHofman Martin     3054
10.Tomášek MartinRuckauf Michal     1355
11.Dobrý JanHofman Petr ml.     3265
12.Poch PetrPalek Vladimír     3075
13.Tomášek MartinHofman Martin     3285
14.Krajdl RomanRuckauf Michal     0386
15.Poch PetrHofman Petr ml.     0387
16.Tomášek MartinPalek Vladimír     3097
17.Krajdl RomanHofman Martin     30107
18.Dobrý JanRuckauf Michal     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomášek Martin22Hofman Petr ml.22
Krajdl Roman31Palek Vladimír04
Dobrý Jan22Hofman Martin13
Poch Petr22Ruckauf Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
Veselý Jaroslav
Nímanský Jaroslav
 
 
     3010
2.Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
Bistřický Bohumír
Valenta Miroslav
 
 
     3120
3.Krátký PetrValenta Miroslav     3030
4.Šula MilanBistřický Bohumír     3140
5.Podsedník JanVeselý Jaroslav     3050
6.Šustr MichalNímanský Jaroslav     3060
7.Šula MilanValenta Miroslav     2361
8.Podsedník JanBistřický Bohumír     3071
9.Šustr MichalVeselý Jaroslav     3181
10.Krátký PetrNímanský Jaroslav     3091
11.Podsedník JanValenta Miroslav     31101
12.Šustr MichalBistřický Bohumír     30111
13.Krátký PetrVeselý Jaroslav     31121
14.Šula MilanNímanský Jaroslav     30131
15.Šustr MichalValenta Miroslav     32141
16.Krátký PetrBistřický Bohumír     31151
17.Šula MilanVeselý Jaroslav     30161
18.Podsedník JanNímanský Jaroslav     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Petr40Valenta Miroslav13
Šula Milan31Bistřický Bohumír04
Podsedník Jan40Veselý Jaroslav04
Šustr Michal40Nímanský Jaroslav04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline