Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurz Petr
Duraj Vojtěch
 
 
Havel Miroslav
Janeček Jaroslav
 
 
     1301
2.Šauer Robert
Kozelka Martin
 
 
Halbych Jan
Šlapák Jaroslav
 
 
     3211
3.Lorenc TomášJaneček Jaroslav     0312
4.Duraj VojtěchŠlapák Jaroslav     3122
5.Kozelka MartinHalbych Jan     3132
6.Šauer RobertHavel Miroslav     1333
7.Duraj VojtěchJaneček Jaroslav     0334
8.Kozelka MartinŠlapák Jaroslav     2335
9.Šauer RobertHalbych Jan     3045
10.Lorenc TomášHavel Miroslav     1346
11.Kurz PetrJaneček Jaroslav     2347
12.Šauer RobertŠlapák Jaroslav     3257
13.Lorenc TomášHalbych Jan     1358
14.Duraj VojtěchHavel Miroslav     0359
15.Šauer RobertJaneček Jaroslav     03510
16.Lorenc Tomᚊlapák Jaroslav     32610
17.Duraj VojtěchHalbych Jan     30710
18.Kurz PetrHavel Miroslav     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lorenc Tomáš13Janeček Jaroslav40
Duraj Vojtěch22Šlapák Jaroslav13
Kozelka Martin11Halbych Jan13
Šauer Robert22Havel Miroslav40
Kurz Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28 TJ Sokol Holoubkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Martin
Gryga Michal
 
 
Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
     2301
2.Marek Pavel
Váňa Martin
 
 
Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
     0302
3.Váňa MartinPřibil Jiří     1303
4.Plaček MartinKotva Jan     3013
5.Marek PavelDienstbier Bohuslav     3223
6.Gryga MichalKrchov Josef     3033
7.Plaček MartinPřibil Jiří     0334
8.Marek PavelKotva JanWO    3044
9.Gryga MichalDienstbier Bohuslav     3154
10.Váňa MartinKrchov Josef     3264
11.Marek PavelPřibil Jiří     2365
12.Gryga MichalKotva JanWO    3075
13.Váňa MartinDienstbier Bohuslav     2376
14.Plaček MartinKrchov Josef     3086
15.Gryga MichalPřibil Jiří     3296
16.Váňa MartinKotva JanWO    30106
17.Plaček MartinDienstbier Bohuslav     03107
18.Marek PavelKrchov Josef     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Martin12Přibil Jiří31
Plaček Martin22Kotva Jan01
Marek Pavel21Dienstbier Bohuslav22
Gryga Michal30Krchov Josef04
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuta Stanislav
Sloup Pavel
 
 
Pour Jan
Pour Jiří
 
 
     0301
2.Zoubele Slavomír
Lepeška Jaroslav
 
 
Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
     3011
3.Zoubele SlavomírZuska Jan     3021
4.Lepeška JaroslavPour Jan     3131
5.Mikuta StanislavPour Jiří     2332
6.Sloup PavelBaron Eduard     3042
7.Lepeška JaroslavZuska Jan     3052
8.Mikuta StanislavPour Jan     1353
9.Sloup PavelPour Jiří     2354
10.Zoubele SlavomírBaron Eduard     3064
11.Mikuta StanislavZuska Jan     3074
12.Sloup PavelPour Jan     0375
13.Zoubele SlavomírPour Jiří     3185
14.Lepeška JaroslavZuska Josef     3095
15.Sloup PavelZuska Jan     32105
16.Zoubele SlavomírPour Jan     13106
17.Lepeška JaroslavPour Jiří     13107
18.Mikuta StanislavZuska Josef     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zoubele Slavomír31Zuska Jan04
Lepeška Jaroslav31Pour Jan31
Mikuta Stanislav22Pour Jiří31
Sloup Pavel22Baron Eduard02
   Zuska Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:51 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loukota Ondřej
Sedlecký Josef
 
 
Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
     1301
2.
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
WO    0302
3.Ineman FrantišekKrajdl Roman     1303
4.Loukota OndřejPoch Petr     0304
5.Sedlecký JosefTomášek Martin     1305
6.Dobrý JanWO    0306
7.Loukota OndřejKrajdl Roman     0307
8.Sedlecký JosefPoch Petr     1308
9.Tomášek MartinWO    0309
10.Ineman FrantišekDobrý Jan     23010
11.Sedlecký JosefKrajdl Roman     03011
12.Poch PetrWO    03012
13.Ineman FrantišekTomášek Martin     13013
14.Loukota OndřejDobrý Jan     03014
15.Krajdl RomanWO    03015
16.Ineman FrantišekPoch Petr     30115
17.Loukota OndřejTomášek MartinWO    03116
18.Sedlecký JosefDobrý JanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ineman František13Krajdl Roman30
Loukota Ondřej03Poch Petr21
Sedlecký Josef03Tomášek Martin20
   Dobrý Jan20
WO07WO70



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Jaroslav
Holý Miloš
 
 
Šustr Michal
Šustr Jindřich
 
 
     3110
2.Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
     0311
3.Holý MilošPodsedník Jan     3221
4.Kopp StanislavŠustr Jindřich     1322
5.Marek JakubŠustr Michal     3132
6.Šťastný JaroslavŠula Milan     3142
7.Kopp StanislavPodsedník Jan     0343
8.Marek JakubŠustr Jindřich     3053
9.Šťastný JaroslavŠustr Michal     1354
10.Holý MilošŠula Milan     3064
11.Marek JakubPodsedník Jan     3074
12.Šťastný JaroslavŠustr Jindřich     3184
13.Holý MilošŠustr Michal     3194
14.Kopp StanislavŠula Milan     0395
15.Šťastný JaroslavPodsedník Jan     1396
16.Holý MilošŠustr Jindřich     30106
17.Kopp StanislavŠustr MichalWO    03107
18.Marek JakubŠula Milan     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Miloš40Podsedník Jan22
Kopp Stanislav03Šustr Jindřich13
Marek Jakub31Šustr Michal12
Šťastný Jaroslav22Šula Milan22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Bistřický Bohumír
Valenta Miroslav
 
 
     3010
2.Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 

 
 
WO    3020
3.Palek VladimírWO    3030
4.Ruckauf MichalValenta Miroslav     3040
5.Hofman MartinBistřický Bohumír     3150
6.Hofman Petr ml.Veselý Jaroslav     3160
7.Ruckauf MichalWO    3070
8.Hofman MartinValenta Miroslav     3080
9.Hofman Petr ml.Bistřický Bohumír     3290
10.Palek VladimírVeselý Jaroslav     30100
11.Hofman MartinWO    30110
12.Hofman Petr ml.Valenta Miroslav     31120
13.Palek VladimírBistřický Bohumír     31130
14.Ruckauf MichalVeselý Jaroslav     31140
15.Hofman Petr ml.WO    30150
16.Palek VladimírValenta Miroslav     13151
17.Ruckauf MichalBistřický Bohumír     30161
18.Hofman MartinVeselý Jaroslav     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Palek Vladimír21Valenta Miroslav13
Ruckauf Michal30Bistřický Bohumír04
Hofman Martin30Veselý Jaroslav04
Hofman Petr ml.30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline