Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Šauer Robert
Bradna Zdeněk
 
 
     3110
2.Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
Kurz Petr
Duraj Vojtěch
 
 
     3120
3.Palek VladimírLorenc Tomáš     3130
4.Hofman MartinBradna Zdeněk     3240
5.Ruckauf MichalDuraj Vojtěch     3050
6.Hofman Petr ml.Šauer Robert     3260
7.Hofman MartinLorenc Tomáš     3070
8.Ruckauf MichalBradna Zdeněk     3080
9.Hofman Petr ml.Duraj Vojtěch     1381
10.Palek VladimírŠauer Robert     3291
11.Ruckauf MichalLorenc Tomáš     30101
12.Hofman Petr ml.Bradna ZdeněkWO    03102
13.Palek VladimírDuraj Vojtěch     23103
14.Hofman MartinŠauer Robert     03104
15.Hofman Petr ml.Lorenc TomášWO    03105
16.Palek VladimírBradna ZdeněkWO    30115
17.Hofman MartinDuraj Vojtěch     23116
18.Ruckauf MichalŠauer Robert     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palek Vladimír21Lorenc Tomáš03
Hofman Martin22Bradna Zdeněk02
Ruckauf Michal40Duraj Vojtěch31
Hofman Petr ml.11Šauer Robert13
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Miroslav
Veselý Jaroslav
 
 
Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
     2301
2.Bistřický David
Bistřický Bohumír
 
 
Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
     0302
3.Valenta MiroslavHolý Miloš     0303
4.Bistřický DavidKopp Stanislav     0304
5.Veselý JaroslavŠťastný Jaroslav     2305
6.Bistřický BohumírMarek Jakub     1306
7.Bistřický DavidHolý Miloš     0307
8.Veselý JaroslavKopp Stanislav     0308
9.Bistřický BohumírŠťastný Jaroslav     3218
10.Valenta MiroslavMarek Jakub     1319
11.Veselý JaroslavHolý Miloš     03110
12.Bistřický BohumírKopp Stanislav     03111
13.Valenta MiroslavŠťastný Jaroslav     31211
14.Bistřický DavidMarek Jakub     31311
15.Bistřický BohumírHolý MilošWO    30411
16.Valenta MiroslavKopp Stanislav     23412
17.Bistřický DavidŠťastný Jaroslav     03413
18.Veselý JaroslavMarek Jakub     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valenta Miroslav13Holý Miloš30
Bistřický David13Kopp Stanislav40
Veselý Jaroslav04Šťastný Jaroslav22
Bistřický Bohumír12Marek Jakub31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:29 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Michal
Šustr Jindřich
 
 
Lev Josef
Boháček Václav
 
 
     3210
2.Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
Sedlecký Josef
Loukota Ondřej
 
 
     3120
3.Šustr JindřichBoháček Václav     1321
4.Šula MilanLev Josef     3131
5.Podsedník JanLoukota Ondřej     3141
6.Šustr MichalSedlecký Josef     3051
7.Šula MilanBoháček Václav     3161
8.Podsedník JanLev Josef     2362
9.Šustr MichalLoukota Ondřej     3072
10.Šustr JindřichSedlecký Josef     3282
11.Podsedník JanBoháček Václav     3292
12.Šustr MichalLev Josef     31102
13.Šustr JindřichLoukota Ondřej     32112
14.Šula MilanSedlecký Josef     30122
15.Šustr MichalBoháček Václav     23123
16.Šustr JindřichLev Josef     03124
17.Šula MilanLoukota Ondřej     13125
18.Podsedník JanSedlecký Josef     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šustr Jindřich22Boháček Václav22
Šula Milan31Lev Josef22
Podsedník Jan31Loukota Ondřej13
Šustr Michal31Sedlecký Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:31 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
Sloup Pavel
Šperl Jan
 
 
     0301
2.Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
Mikuta Stanislav
Zoubele Slavomír
 
 
     3211
3.Tomášek MartinŠperl Jan     3121
4.Dobrý JanSloup Pavel     3231
5.Krajdl RomanLepeška Jaroslav     3041
6.Poch PetrMikuta Stanislav     3051
7.Dobrý JanŠperl Jan     3261
8.Krajdl RomanSloup Pavel     3271
9.Poch PetrLepeška Jaroslav     0372
10.Tomášek MartinMikuta Stanislav     3082
11.Krajdl RomanŠperl Jan     1383
12.Poch PetrSloup Pavel     3293
13.Tomášek MartinZoubele Slavomír     0394
14.Dobrý JanMikuta Stanislav     30104
15.Poch PetrŠperl Jan     13105
16.Tomášek MartinSloup Pavel     03106
17.Dobrý JanZoubele Slavomír     32116
18.Krajdl RomanMikuta Stanislav     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomášek Martin22Šperl Jan22
Dobrý Jan40Sloup Pavel13
Krajdl Roman31Lepeška Jaroslav11
Poch Petr22Mikuta Stanislav04
   Zoubele Slavomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34 TJ Sokol Holoubkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
Gryga Michal
Plaček Martin
 
 
     0301
2.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Marek Pavel
Váňa Martin
 
 
     3111
3.Zuska JanPlaček Martin     1312
4.Pour JiříGryga Michal     1313
5.Pour JanVáňa Martin     3023
6.Zuska JosefMarek Pavel     0324
7.Pour JiříPlaček Martin     3034
8.Pour JanGryga Michal     3044
9.Zuska JosefVáňa Martin     1345
10.Zuska JanMarek Pavel     0346
11.Pour JanPlaček Martin     3056
12.Zuska JosefGryga Michal     0357
13.Zuska JanVáňa Martin     3267
14.Pour JiříMarek Pavel     1368
15.Zuska JosefPlaček Martin     0369
16.Zuska JanGryga Michal     03610
17.Pour JiříVáňa Martin     30710
18.Pour JanMarek Pavel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zuska Jan13Plaček Martin22
Pour Jiří22Gryga Michal31
Pour Jan40Váňa Martin13
Zuska Josef04Marek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:46 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
     2301
2.Loukota Petr
Krchov Josef
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
     0302
3.Přibil JiříJaneček Jaroslav     0303
4.Loukota PetrŠlapák Jaroslav     3113
5.Krchov JosefHavel Miroslav     0314
6.Dienstbier BohuslavJanečková Jaroslava     3224
7.Loukota PetrJaneček Jaroslav     2325
8.Krchov JosefŠlapák Jaroslav     3235
9.Dienstbier BohuslavHavel Miroslav     1336
10.Přibil JiříJanečková Jaroslava     3046
11.Krchov JosefJaneček Jaroslav     0347
12.Dienstbier BohuslavŠlapák Jaroslav     1348
13.Přibil JiříHavel Miroslav     0349
14.Loukota PetrJanečková Jaroslava     13410
15.Dienstbier BohuslavJaneček Jaroslav     03411
16.Přibil JiříŠlapák Jaroslav     32511
17.Loukota PetrHavel MiroslavWO    03512
18.Krchov JosefJanečková Jaroslava     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibil Jiří22Janeček Jaroslav40
Loukota Petr12Šlapák Jaroslav13
Krchov Josef13Havel Miroslav30
Dienstbier Bohuslav13Janečková Jaroslava22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline