Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duraj Vojtěch
Kurz Petr
 
 
Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
     3010
2.Šauer Robert
Bradna Zdeněk
 
 
Krchov Josef
Loukota Petr
 
 
     1311
3.Duraj VojtěchPřibil Jiří     3221
4.Šauer RobertDienstbier Bohuslav     2322
5.Kozelka MartinKrchov Josef     3132
6.Bradna ZdeněkLoukota Petr     1333
7.Šauer RobertPřibil Jiří     1334
8.Kozelka MartinDienstbier Bohuslav     3144
9.Bradna ZdeněkKrchov Josef     1345
10.Duraj VojtěchLoukota Petr     3055
11.Kozelka MartinPřibil Jiří     0356
12.Bradna ZdeněkDienstbier Bohuslav     3166
13.Duraj VojtěchKrchov Josef     1367
14.Šauer RobertLoukota Petr     2368
15.Bradna ZdeněkPřibil Jiří     1369
16.Duraj VojtěchDienstbier Bohuslav     3179
17.Šauer RobertKrchov Josef     3189
18.Kozelka MartinLoukota Petr     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duraj Vojtěch31Přibil Jiří31
Šauer Robert13Dienstbier Bohuslav13
Kozelka Martin31Krchov Josef22
Bradna Zdeněk13Loukota Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
     3010
2.Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
     1311
3.Zuska JanJaneček Jaroslav     0312
4.Pour JanŠlapák Jaroslav     3022
5.Pour JiříHavel Miroslav     2323
6.Baron EduardJanečková Jaroslava     0324
7.Pour JanJaneček Jaroslav     3134
8.Pour JiříŠlapák Jaroslav     3244
9.Baron EduardHavel Miroslav     0345
10.Zuska JanJanečková Jaroslava     3055
11.Pour JiříJaneček Jaroslav     1356
12.Zuska JosefŠlapák Jaroslav     1357
13.Zuska JanHavel Miroslav     0358
14.Pour JanJanečková Jaroslava     3068
15.Zuska JosefJaneček Jaroslav     0369
16.Zuska JanŠlapák Jaroslav     3279
17.Pour JanHavel Miroslav     3289
18.Pour JiříJanečková Jaroslava     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zuska Jan22Janeček Jaroslav31
Pour Jan40Šlapák Jaroslav13
Pour Jiří22Havel Miroslav31
Baron Eduard02Janečková Jaroslava13
Zuska Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Psohlavec Tomáš
Marek Pavel
 
 
Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
     1301
2.Plaček Martin
Gryga Michal
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
     3111
3.Psohlavec TomášKrajdl Roman     2312
4.Gryga MichalPoch Petr     3022
5.Marek PavelTomášek Martin     0323
6.Plaček MartinDobrý Jan     1324
7.Gryga MichalKrajdl Roman     0325
8.Marek PavelPoch Petr     3235
9.Plaček MartinTomášek Martin     3145
10.Psohlavec TomášDobrý Jan     0346
11.Marek PavelKrajdl Roman     1347
12.Plaček MartinPoch Petr     1348
13.Psohlavec TomášTomášek Martin     1349
14.Gryga MichalDobrý Jan     3259
15.Plaček MartinKrajdl Roman     13510
16.Psohlavec TomášPoch Petr     03511
17.Gryga MichalTomášek Martin     31611
18.Marek PavelDobrý Jan     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Psohlavec Tomáš04Krajdl Roman40
Gryga Michal31Poch Petr22
Marek Pavel13Tomášek Martin22
Plaček Martin13Dobrý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubele Slavomír
Mikuta Stanislav
 
 
Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
     2301
2.Červený Václav
Sloup Pavel
 
 
Šustr Michal
Krátký Petr
 
 
     0302
3.Zoubele SlavomírKrátký Petr     0303
4.Červený VáclavŠustr Michal     0304
5.Mikuta StanislavŠula Milan     3214
6.Sloup PavelPodsedník Jan     3224
7.Červený VáclavKrátký Petr     0325
8.Mikuta StanislavŠustr Michal     0326
9.Sloup PavelŠula Milan     3036
10.Zoubele SlavomírPodsedník Jan     1337
11.Mikuta StanislavKrátký Petr     0338
12.Sloup PavelŠustr Michal     1339
13.Zoubele SlavomírŠula Milan     13310
14.Červený VáclavPodsedník Jan     03311
15.Sloup PavelKrátký Petr     31411
16.Zoubele SlavomírŠustr Michal     03412
17.Červený VáclavŠula Milan     03413
18.Mikuta StanislavPodsedník Jan     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zoubele Slavomír04Krátký Petr31
Červený Václav04Šustr Michal40
Mikuta Stanislav13Šula Milan22
Sloup Pavel31Podsedník Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27 TJ Sokol Břasy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gašparovič Martin
Lev Josef
 
 
Čejka Petr
Budín Václav
 
 
     1301
2.Bělohlávek Luděk
Ineman František
 
 
Bistřický Bohumír
Valenta Miroslav
 
 
     3111
3.Gašparovič MartinČejka Petr     2312
4.Ineman FrantišekValenta Miroslav     3022
5.Bělohlávek LuděkVeselý Jaroslav     3032
6.Lev JosefBudín Václav     1333
7.Ineman FrantišekČejka Petr     1334
8.Bělohlávek LuděkValenta Miroslav     3044
9.Lev JosefVeselý Jaroslav     1345
10.Gašparovič MartinBudín Václav     3155
11.Bělohlávek LuděkČejka Petr     3265
12.Lev JosefValenta Miroslav     3175
13.Gašparovič MartinVeselý Jaroslav     3085
14.Ineman FrantišekBudín Václav     1386
15.Lev JosefČejka Petr     2387
16.Gašparovič MartinValenta Miroslav     3197
17.Ineman FrantišekVeselý Jaroslav     30107
18.Bělohlávek LuděkBudín Václav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gašparovič Martin31Čejka Petr31
Ineman František22Valenta Miroslav04
Bělohlávek Luděk40Veselý Jaroslav13
Lev Josef13Budín Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Marek Jakub
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
WO    0301
2.Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     2302
3.Holý MilošRuckauf Michal     1303
4.Šťastný JaroslavPalek Vladimír     3213
5.Hofman MartinWO    0314
6.Marek JakubHofman Petr ml.     1315
7.Šťastný JaroslavRuckauf Michal     1316
8.Palek VladimírWO    0317
9.Marek JakubHofman Martin     3127
10.Holý MilošHofman Petr ml.     1328
11.Ruckauf MichalWO    0329
12.Marek JakubPalek Vladimír     13210
13.Holý MilošHofman Martin     31310
14.Šťastný JaroslavHofman Petr ml.     31410
15.Marek JakubRuckauf MichalWO    30510
16.Holý MilošPalek Vladimír     31610
17.Šťastný JaroslavHofman Martin     13611
18.Hofman Petr ml.WO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holý Miloš22Ruckauf Michal20
Šťastný Jaroslav22Palek Vladimír12
Marek Jakub12Hofman Martin12
   Hofman Petr ml.21
WO15WO51

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline