Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
Šauer Robert
Bradna Zdeněk
 
 
     3110
2.Marek Jakub
Kopp Stanislav
 
 
Duraj Vojtěch
Čech Jiří
 
 
     0311
3.Holý MilošŠauer Robert     3121
4.Kopp StanislavČech Jiří     3031
5.Marek JakubBradna Zdeněk     1332
6.Šťastný JaroslavDuraj Vojtěch     2333
7.Kopp StanislavŠauer Robert     3143
8.Marek JakubČech Jiří     3053
9.Šťastný JaroslavBradna Zdeněk     0354
10.Holý MilošDuraj Vojtěch     3064
11.Marek JakubŠauer Robert     1365
12.Šťastný JaroslavČech Jiří     2366
13.Holý MilošBradna Zdeněk     3176
14.Kopp StanislavDuraj Vojtěch     3286
15.Šťastný JaroslavŠauer Robert     1387
16.Holý MilošČech Jiří     3097
17.Kopp StanislavBradna Zdeněk     30107
18.Marek JakubDuraj Vojtěch     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Miloš40Šauer Robert22
Kopp Stanislav40Čech Jiří13
Marek Jakub22Bradna Zdeněk22
Šťastný Jaroslav04Duraj Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:9 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Sedlecký Josef
Loukota Ondřej
 
 
     3010
2.Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
Ineman František
Lev Josef
 
 
     3020
3.Palek VladimírLoukota Ondřej     3030
4.Ruckauf MichalSedlecký Josef     3040
5.Hofman MartinLev Josef     3050
6.Hofman Petr ml.Ineman František     1351
7.Ruckauf MichalLoukota Ondřej     3061
8.Hofman MartinSedlecký Josef     3171
9.Hofman Petr ml.Lev Josef     3081
10.Palek VladimírIneman František     3191
11.Hofman MartinLoukota Ondřej     30101
12.Hofman Petr ml.Sedlecký Josef     30111
13.Palek VladimírLev Josef     13112
14.Ruckauf MichalIneman František     30122
15.Hofman Petr ml.Loukota Ondřej     30132
16.Palek VladimírSedlecký Josef     30142
17.Ruckauf MichalLev Josef     30152
18.Hofman MartinIneman František     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palek Vladimír31Loukota Ondřej04
Ruckauf Michal40Sedlecký Josef04
Hofman Martin40Lev Josef13
Hofman Petr ml.31Ineman František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:48 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Miroslav
Veselý Jaroslav
 
 
Sloup Pavel
Šperl Jan
 
 
     1301
2.Bistřický David
Bistřický Bohumír
 
 
Zoubele Slavomír
Mikuta Stanislav
 
 
     1302
3.Bistřický DavidŠperl Jan     0303
4.Veselý JaroslavZoubele Slavomír     0304
5.Bistřický BohumírSloup Pavel     0305
6.Valenta MiroslavMikuta Stanislav     3115
7.Veselý JaroslavŠperl Jan     0316
8.Bistřický BohumírZoubele Slavomír     0317
9.Valenta MiroslavSloup Pavel     3127
10.Bistřický DavidMikuta Stanislav     0328
11.Bistřický BohumírŠperl Jan     0329
12.Valenta MiroslavZoubele Slavomír     03210
13.Bistřický DavidSloup Pavel     23211
14.Veselý JaroslavMikuta Stanislav     03212
15.Valenta MiroslavŠperl Jan     31312
16.Bistřický DavidZoubele Slavomír     03313
17.Veselý JaroslavSloup Pavel     03314
18.Bistřický BohumírMikuta Stanislav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bistřický David04Šperl Jan31
Veselý Jaroslav04Zoubele Slavomír40
Bistřický Bohumír04Sloup Pavel31
Valenta Miroslav31Mikuta Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:31 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
Šilpoch Václav
Váňa Martin
 
 
     3110
2.Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
Marek Pavel
Gryga Michal
 
 
     3220
3.Krátký PetrVáňa Martin     3230
4.Šula MilanŠilpoch Václav     3140
5.Podsedník JanMarek Pavel     3250
6.Šustr MichalGryga Michal     0351
7.Šula MilanVáňa Martin     3061
8.Podsedník JanŠilpoch Václav     3071
9.Šustr MichalMarek Pavel     2372
10.Krátký PetrGryga Michal     2373
11.Podsedník JanVáňa Martin     3083
12.Šustr MichalŠilpoch Václav     3293
13.Krátký PetrMarek Pavel     1394
14.Šula MilanGryga Michal     0395
15.Šustr MichalVáňa Martin     31105
16.Krátký PetrŠilpoch Václav     31115
17.Šula MilanMarek Pavel     32125
18.Podsedník JanGryga Michal     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Petr22Váňa Martin04
Šula Milan31Šilpoch Václav04
Podsedník Jan40Marek Pavel22
Šustr Michal22Gryga Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomášek Martin
Tomášek Pavel st.
 
 
Havel Miroslav
Páv Jan
 
 
     3010
2.Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
Janečková Jaroslava
Janeček Jaroslav
 
 
     0311
3.Tomášek Pavel st.Janeček Jaroslav     0312
4.Krajdl RomanPáv Jan     3022
5.Poch PetrHavel Miroslav     1323
6.Tomášek MartinJanečková Jaroslava     3133
7.Krajdl RomanJaneček Jaroslav     0334
8.Poch PetrPáv Jan     3044
9.Tomášek MartinHavel Miroslav     3254
10.Tomášek Pavel st.Janečková Jaroslava     2355
11.Poch PetrJaneček Jaroslav     2356
12.Tomášek MartinPáv Jan     3066
13.Tomášek Pavel st.Havel Miroslav     0367
14.Krajdl RomanJanečková Jaroslava     2368
15.Tomášek MartinJaneček Jaroslav     0369
16.Tomášek Pavel st.Páv Jan     13610
17.Krajdl RomanHavel Miroslav     30710
18.Poch PetrJanečková Jaroslava     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomášek Pavel st.04Janeček Jaroslav40
Krajdl Roman22Páv Jan13
Poch Petr22Havel Miroslav22
Tomášek Martin31Janečková Jaroslava22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
     3010
2.Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
Loukota Petr
Kotva Jan
 
 
     2311
3.Pour JiříKotva Jan     3021
4.Zuska JanPřibil Jiří     1322
5.Zuska JosefDienstbier Bohuslav     1323
6.Pour JanLoukota Petr     3033
7.Zuska JanKotva Jan     2334
8.Zuska JosefPřibil Jiří     0335
9.Pour JanDienstbier Bohuslav     3045
10.Pour JiříLoukota Petr     3155
11.Baron EduardKotva Jan     0356
12.Pour JanPřibil Jiří     3166
13.Pour JiříDienstbier Bohuslav     3076
14.Zuska JanLoukota Petr     1377
15.Pour JanKotva Jan     3087
16.Pour JiříPřibil Jiří     3297
17.Zuska JanDienstbier Bohuslav     2398
18.Baron EduardLoukota Petr     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Jiří40Kotva Jan22
Zuska Jan04Přibil Jiří22
Zuska Josef02Dienstbier Bohuslav22
Pour Jan40Loukota Petr22
Baron Eduard02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS