Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40 TJ Sokol Klabava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubele Slavomír
Sloup Pavel
 
 
Duraj Vojtěch
Bradna Zdeněk
 
 
     3110
2.Trunec Luboš
Vančura Jan
 
 
Kozelka Martin
Čech Jiří
 
 
     0311
3.Zoubele SlavomírBradna Zdeněk     2312
4.Trunec LubošDuraj Vojtěch     2313
5.Vančura JanKozelka Martin     1314
6.Sloup PavelČech Jiří     3024
7.Trunec LubošBradna Zdeněk     0325
8.Vančura JanDuraj Vojtěch     2326
9.Sloup PavelKozelka Martin     3236
10.Zoubele SlavomírČech Jiří     3046
11.Vančura JanBradna Zdeněk     0347
12.Sloup PavelDuraj Vojtěch     1348
13.Zoubele SlavomírKozelka Martin     3058
14.Trunec LubošČech Jiří     0359
15.Sloup PavelBradna Zdeněk     3169
16.Zoubele SlavomírDuraj Vojtěch     13610
17.Trunec LubošKozelka Martin     03611
18.Vančura JanČech Jiří     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zoubele Slavomír22Bradna Zdeněk31
Trunec Luboš04Duraj Vojtěch40
Vančura Jan04Kozelka Martin22
Sloup Pavel31Čech Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:44 TJ Sokol Holoubkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lev Josef
Boháček Václav
 
 
Plaček Martin
Gryga Michal
 
 
     1301
2.Gašparovič Martin
Ineman František
 
 
Váňa Martin
Marek Pavel
 
 
     3011
3.Ineman FrantišekPlaček Martin     3221
4.Gašparovič MartinGryga Michal     1322
5.Lev JosefVáňa Martin     3232
6.Boháček VáclavMarek Pavel     3142
7.Gašparovič MartinPlaček Martin     3152
8.Lev JosefGryga Michal     2353
9.Boháček VáclavVáňa Martin     0354
10.Ineman FrantišekMarek Pavel     3264
11.Lev JosefPlaček Martin     0365
12.Boháček VáclavGryga Michal     0366
13.Ineman FrantišekVáňa Martin     2367
14.Gašparovič MartinMarek Pavel     2368
15.Sedlecký JosefPlaček Martin     1369
16.Ineman FrantišekGryga Michal     13610
17.Gašparovič MartinVáňa MartinWO    03611
18.Lev JosefMarek PavelWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ineman František22Plaček Martin22
Gašparovič Martin12Gryga Michal40
Lev Josef12Váňa Martin21
Boháček Václav12Marek Pavel12
Sedlecký Josef01   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
     0301
2.Šťastný Jaroslav
Marek Libor
 
 
Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
     3011
3.Kopp StanislavJaneček Jaroslav     2312
4.Marek JakubŠlapák Jaroslav     3022
5.Šťastný JaroslavHavel Miroslav     0323
6.Marek LiborJanečková Jaroslava     3133
7.Marek JakubJaneček Jaroslav     0334
8.Šťastný JaroslavŠlapák Jaroslav     3044
9.Marek LiborHavel Miroslav     1345
10.Kopp StanislavJanečková Jaroslava     3155
11.Šťastný JaroslavJaneček Jaroslav     0356
12.Marek LiborŠlapák Jaroslav     3266
13.Kopp StanislavHavel Miroslav     2367
14.Marek JakubJanečková Jaroslava     3277
15.Marek LiborJaneček Jaroslav     0378
16.Kopp StanislavŠlapák Jaroslav     3088
17.Marek JakubHavel Miroslav     1389
18.Šťastný JaroslavJanečková Jaroslava     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopp Stanislav22Janeček Jaroslav40
Marek Jakub22Šlapák Jaroslav04
Šťastný Jaroslav22Havel Miroslav40
Marek Libor22Janečková Jaroslava04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Petr ml.
Hofman Petr st.
 
 
Milfait Václav
Přibil Jiří
 
 
     1301
2.Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
     2302
3.Hofman Petr ml.Přibil Jiří     1303
4.Hofman MartinKotva Jan     3113
5.Hofman Petr st.Loukota Petr     1314
6.Palek VladimírKrchov Josef     3024
7.Hofman MartinPřibil Jiří     2325
8.Hofman Petr st.Kotva Jan     0326
9.Palek VladimírLoukota Petr     1327
10.Hofman Petr ml.Krchov Josef     3237
11.Hofman Petr st.Přibil Jiří     0338
12.Palek VladimírKotva Jan     3148
13.Hofman Petr ml.Loukota Petr     3258
14.Hofman MartinKrchov Josef     3268
15.Palek VladimírPřibil Jiří     3178
16.Hofman Petr ml.Kotva Jan     3188
17.Hofman MartinLoukota Petr     3198
18.Hofman Petr st.Krchov Josef     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofman Petr ml.31Přibil Jiří31
Hofman Martin31Kotva Jan13
Hofman Petr st.04Loukota Petr22
Palek Vladimír31Krchov Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:24 SK Rokycany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Miroslav
Bistřický Bohumír
 
 
Pour Jan
Pour Jiří
 
 
     0301
2.Košek Michal
Budín Václav
 
 
Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
     3011
3.Košek MichalPour Jan     2312
4.Valenta MiroslavPour Jiří     3122
5.Veselý JaroslavZuska Jan     1323
6.Budín VáclavBaron Eduard     3033
7.Valenta MiroslavPour Jan     0334
8.Veselý JaroslavPour Jiří     0335
9.Budín VáclavZuska Jan     3045
10.Košek MichalBaron Eduard     3055
11.Veselý JaroslavPour Jan     0356
12.Budín VáclavPour Jiří     3166
13.Košek MichalZuska Jan     3076
14.Valenta MiroslavBaron Eduard     3086
15.Budín VáclavPour Jan     1387
16.Košek MichalPour Jiří     3097
17.Valenta MiroslavZuska Jan     30107
18.Veselý JaroslavBaron Eduard     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košek Michal31Pour Jan40
Valenta Miroslav31Pour Jiří13
Veselý Jaroslav13Zuska Jan13
Budín Václav31Baron Eduard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:33 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Michal
Krátký Petr
 
 
Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
     3110
2.Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
     2311
3.Podsedník JanKrajdl Roman     3221
4.Šula MilanPoch Petr     3231
5.Šustr MichalTomášek Martin     2332
6.Krátký PetrDobrý Jan     3142
7.Šula MilanKrajdl Roman     1343
8.Šustr MichalPoch Petr     3053
9.Krátký PetrTomášek Martin     3263
10.Podsedník JanDobrý Jan     1364
11.Šustr MichalKrajdl Roman     1365
12.Krátký PetrPoch Petr     3175
13.Podsedník JanTomášek Martin     1376
14.Šula MilanDobrý Jan     3086
15.Krátký PetrKrajdl Roman     3196
16.Podsedník JanPoch Petr     0397
17.Šula MilanTomášek Martin     30107
18.Šustr MichalDobrý Jan     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podsedník Jan13Krajdl Roman22
Šula Milan31Poch Petr13
Šustr Michal22Tomášek Martin22
Krátký Petr40Dobrý Jan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline