Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Duraj Vojtěch
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     0301
2.Kozelka Martin
Bradna Zdeněk
 
 
Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
     2302
3.Čech JiříHofman Martin     0303
4.Bradna ZdeněkRuckauf Michal     0304
5.Kozelka MartinPalek Vladimír     3014
6.Duraj VojtěchHofman Petr ml.     0315
7.Šauer RobertHofman Martin     1316
8.Kozelka MartinRuckauf Michal     0317
9.Duraj VojtěchPalek Vladimír     3127
10.Čech JiříHofman Petr ml.     1328
11.Kozelka MartinHofman Martin     3238
12.Duraj VojtěchRuckauf Michal     1339
13.Čech JiříPalek Vladimír     3049
14.Šauer RobertHofman Petr ml.     03410
15.Duraj VojtěchHofman Martin     31510
16.Čech JiříRuckauf Michal     03511
17.Šauer RobertPalek Vladimír     23512
18.Kozelka MartinHofman Petr st.     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čech Jiří13Hofman Martin22
Bradna Zdeněk01Ruckauf Michal40
Kozelka Martin31Palek Vladimír13
Duraj Vojtěch22Hofman Petr ml.30
Šauer Robert03Hofman Petr st.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
Veselý Jaroslav
Valenta Miroslav
 
 
     3110
2.Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
Bistřický Bohumír
Voříšek Jiří st.
 
 
     3120
3.Holý MilošVeselý Jaroslav     3030
4.Kopp StanislavVoříšek Jiří st.     3140
5.Marek JakubValenta Miroslav     3150
6.Šťastný JaroslavBistřický Bohumír     3060
7.Kopp StanislavVeselý Jaroslav     0361
8.Marek JakubVoříšek Jiří st.     3171
9.Šťastný JaroslavValenta Miroslav     2372
10.Holý MilošBistřický Bohumír     3182
11.Marek JakubVeselý Jaroslav     0383
12.Šťastný JaroslavVoříšek Jiří st.     1384
13.Holý MilošValenta Miroslav     3094
14.Kopp StanislavBistřický Bohumír     30104
15.Šťastný JaroslavVeselý Jaroslav     30114
16.Holý MilošVoříšek Jiří st.     30124
17.Kopp StanislavValenta Miroslav     31134
18.Marek JakubBistřický Bohumír     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Miloš40Veselý Jaroslav22
Kopp Stanislav31Voříšek Jiří st.13
Marek Jakub22Valenta Miroslav13
Šťastný Jaroslav22Bistřický Bohumír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:42 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lev Josef
Boháček Václav
 
 
Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
     1301
2.Gašparovič Martin
Ineman František
 
 
Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
     3211
3.Ineman FrantišekŠustr Michal     1312
4.Gašparovič MartinKrátký Petr     3022
5.Lev JosefŠula Milan     3232
6.Boháček VáclavPodsedník Jan     3242
7.Gašparovič MartinŠustr Michal     3252
8.Lev JosefKrátký Petr     0353
9.Boháček VáclavŠula Milan     1354
10.Ineman FrantišekPodsedník Jan     2355
11.Somolík MilošŠustr Michal     0356
12.Boháček VáclavKrátký Petr     0357
13.Ineman FrantišekŠula Milan     3267
14.Gašparovič MartinPodsedník Jan     3277
15.Boháček VáclavŠustr Michal     0378
16.Ineman FrantišekKrátký Petr     1379
17.Gašparovič MartinŠula Milan     3089
18.Loukota OndřejPodsedník Jan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ineman František13Šustr Michal31
Gašparovič Martin40Krátký Petr31
Lev Josef11Šula Milan13
Boháček Václav13Podsedník Jan22
Somolík Miloš01   
Loukota Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šperl Jan
Mikuta Stanislav
 
 
Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
     2301
2.Zoubele Slavomír
Lepeška Jaroslav
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
     1302
3.Zoubele SlavomírPoch Petr     3112
4.Lepeška JaroslavKrajdl Roman     0313
5.Šperl JanTomášek Martin     3123
6.Mikuta StanislavDobrý Jan     3233
7.Lepeška JaroslavPoch Petr     3043
8.Šperl JanKrajdl Roman     1344
9.Mikuta StanislavTomášek Martin     3154
10.Zoubele SlavomírDobrý Jan     1355
11.Šperl JanPoch Petr     3065
12.Mikuta StanislavKrajdl Roman     0366
13.Zoubele SlavomírTomášek Martin     3276
14.Lepeška JaroslavDobrý Jan     1377
15.Mikuta StanislavPoch Petr     1378
16.Zoubele SlavomírKrajdl Roman     3188
17.Lepeška JaroslavTomášek Martin     3298
18.Šperl JanDobrý Jan     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zoubele Slavomír31Poch Petr13
Lepeška Jaroslav22Krajdl Roman31
Šperl Jan22Tomášek Martin04
Mikuta Stanislav22Dobrý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
Praum Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Gryga Michal
 
 
Pour Jan
Pour Jiří
 
 
     1301
2.Plaček Martin
Váňa Martin
 
 
Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
     3011
3.Váňa MartinPour Jan     0312
4.Plaček MartinPour Jiří     1313
5.Gryga MichalZuska Jan     3123
6.Marek PavelZuska Josef     3133
7.Plaček MartinPour Jan     0334
8.Gryga MichalPour Jiří     1335
9.Marek PavelZuska Jan     3045
10.Váňa MartinZuska Josef     3055
11.Gryga MichalPour Jan     0356
12.Marek PavelPour Jiří     0357
13.Váňa MartinZuska Jan     3267
14.Plaček MartinBaron Eduard     3077
15.Marek PavelPour Jan     0378
16.Váňa MartinPour Jiří     0379
17.Plaček MartinZuska Jan     3089
18.Gryga MichalBaron Eduard     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Martin22Pour Jan40
Plaček Martin22Pour Jiří40
Gryga Michal22Zuska Jan04
Marek Pavel22Zuska Josef02
   Baron Eduard02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Miroslav
Halbych Jan
 
 
Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
     3210
2.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Loukota Petr
Krchov Josef
 
 
     3020
3.Janeček JaroslavPřibil Jiří     3130
4.Halbych JanDienstbier Bohuslav     0331
5.Havel MiroslavKrchov Josef     3041
6.Janečková JaroslavaLoukota Petr     3151
7.Halbych JanPřibil Jiří     2352
8.Havel MiroslavDienstbier Bohuslav     3162
9.Janečková JaroslavaKrchov Josef     3272
10.Janeček JaroslavLoukota Petr     3082
11.Havel MiroslavPřibil Jiří     3092
12.Janečková JaroslavaDienstbier Bohuslav     32102
13.Janeček JaroslavKrchov Josef     31112
14.Halbych JanLoukota Petr     13113
15.Janečková JaroslavaPřibil Jiří     03114
16.Janeček JaroslavDienstbier Bohuslav     31124
17.Halbych JanKrchov Josef     13125
18.Havel MiroslavLoukota Petr     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janeček Jaroslav40Přibil Jiří22
Halbych Jan04Dienstbier Bohuslav13
Havel Miroslav31Krchov Josef13
Janečková Jaroslava31Loukota Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS