Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 TJ Sokol Klabava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duraj Vojtěch
Šauer Robert
 
 
Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
     3110
2.Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
Krátký Petr
Sýkora Václav
 
 
     0311
3.Čech JiříŠula Milan     0312
4.Duraj VojtěchKrátký Petr     0313
5.Kozelka MartinSýkora Václav     3223
6.Šauer RobertPodsedník JanWO    3033
7.Duraj VojtěchŠula Milan     3243
8.Kozelka MartinKrátký Petr     2344
9.Šauer RobertSýkora Václav     3154
10.Čech JiříPodsedník JanWO    3064
11.Kozelka MartinŠula Milan     3274
12.Šauer RobertKrátký Petr     2375
13.Čech JiříSýkora Václav     3185
14.Duraj VojtěchPodsedník JanWO    3095
15.Šauer RobertŠula Milan     1396
16.Čech JiříKrátký Petr     0397
17.Duraj VojtěchSýkora Václav     31107
18.Kozelka MartinPodsedník JanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Jiří12Šula Milan22
Duraj Vojtěch21Krátký Petr40
Kozelka Martin21Sýkora Václav04
Šauer Robert12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 SK Rokycany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
Košek Michal
Valenta Miroslav
 
 
     1301
2.Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
Budín Václav
Čejka Petr
 
 
     0302
3.Tomášek MartinKošek Michal     1303
4.Krajdl RomanČejka Petr     3113
5.Dobrý JanValenta Miroslav     3223
6.Poch PetrBudín Václav     1324
7.Krajdl RomanKošek Michal     1325
8.Dobrý JanČejka Petr     3235
9.Poch PetrValenta Miroslav     3045
10.Tomášek MartinBudín Václav     0346
11.Dobrý JanKošek Michal     0347
12.Poch PetrČejka Petr     3057
13.Tomášek MartinValenta Miroslav     3167
14.Krajdl RomanBudín Václav     3077
15.Poch PetrKošek Michal     0378
16.Tomášek MartinČejka Petr     2379
17.Krajdl RomanValenta Miroslav     23710
18.Dobrý JanBudín Václav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomášek Martin13Košek Michal40
Krajdl Roman22Čejka Petr13
Dobrý Jan31Valenta Miroslav13
Poch Petr22Budín Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     3010
2.Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
     0311
3.Pour JanHofman Petr ml.     3021
4.Zuska JanHofman Petr st.     0322
5.Zuska JosefHofman Martin     1323
6.Pour JiříPalek Vladimír     3133
7.Zuska JanHofman Petr ml.     0334
8.Zuska JosefHofman Petr st.     0335
9.Pour JiříHofman Martin     3145
10.Pour JanPalek Vladimír     3055
11.Baron EduardHofman Petr ml.     0356
12.Pour JiříHofman Petr st.     3066
13.Pour JanHofman Martin     3076
14.Zuska JanPalek Vladimír     1377
15.Pour JiříHofman Petr ml.     3187
16.Pour JanHofman Petr st.     3097
17.Zuska JanHofman Martin     0398
18.Baron EduardPalek Vladimír     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Jan40Hofman Petr ml.22
Zuska Jan04Hofman Petr st.22
Zuska Josef02Hofman Martin22
Pour Jiří40Palek Vladimír22
Baron Eduard02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:39 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
     3010
2.Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
     0311
3.Přibil JiříKopp Stanislav     3021
4.Krchov JosefHolý Miloš     1322
5.Kotva JanŠťastný Jaroslav     3032
6.Dienstbier BohuslavMarek Jakub     0333
7.Krchov JosefKopp Stanislav     0334
8.Kotva JanHolý Miloš     0335
9.Dienstbier BohuslavŠťastný Jaroslav     2336
10.Přibil JiříMarek Jakub     3046
11.Kotva JanKopp Stanislav     0347
12.Dienstbier BohuslavHolý Miloš     0348
13.Přibil Jiř튝astný Jaroslav     3258
14.Krchov JosefMarek Jakub     0359
15.Dienstbier BohuslavKopp Stanislav     03510
16.Přibil JiříHolý Miloš     03511
17.Krchov JosefŠťastný Jaroslav     32611
18.Kotva JanMarek Jakub     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibil Jiří31Kopp Stanislav31
Krchov Josef13Holý Miloš40
Kotva Jan22Šťastný Jaroslav13
Dienstbier Bohuslav04Marek Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Loukota Ondřej
Gašparovič Martin
 
 
     3110
2.Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
Ineman František
Boháček Václav
 
 
     3120
3.Janeček JaroslavGašparovič Martin     3030
4.Šlapák JaroslavIneman František     3240
5.Havel MiroslavBoháček Václav     3050
6.Janečková JaroslavaLoukota Ondřej     3060
7.Šlapák JaroslavGašparovič Martin     0361
8.Havel MiroslavIneman František     3271
9.Janečková JaroslavaBoháček Václav     3081
10.Janeček JaroslavLoukota Ondřej     3091
11.Havel MiroslavGašparovič Martin     2392
12.Janečková JaroslavaIneman František     1393
13.Halbych JanBoháček Václav     32103
14.Šlapák JaroslavLoukota Ondřej     31113
15.Janečková JaroslavaGašparovič Martin     03114
16.Halbych JanIneman František     13115
17.Šlapák JaroslavBoháček Václav     32125
18.Havel MiroslavLoukota Ondřej     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janeček Jaroslav20Gašparovič Martin31
Šlapák Jaroslav31Ineman František22
Havel Miroslav31Boháček Václav04
Janečková Jaroslava22Loukota Ondřej04
Halbych Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Váňa Martin
 
 
Zoubele Slavomír
Trunec Luboš
 
 
     2301
2.Plaček Martin
Šilpoch Václav
 
 
Sloup Pavel
Šperl Jan
 
 
     0302
3.Šilpoch VáclavŠperl Jan     1303
4.Váňa MartinZoubele Slavomír     1304
5.Marek PavelSloup Pavel     2305
6.Plaček MartinTrunec Luboš     3115
7.Váňa MartinŠperl Jan     3125
8.Marek PavelZoubele Slavomír     3135
9.Plaček MartinSloup Pavel     0336
10.Šilpoch VáclavTrunec Luboš     3046
11.Marek PavelŠperl Jan     1347
12.Plaček MartinZoubele Slavomír     0348
13.Šilpoch VáclavSloup Pavel     0349
14.Váňa MartinTrunec Luboš     03410
15.Plaček MartinŠperl Jan     31510
16.Šilpoch VáclavZoubele Slavomír     13511
17.Váňa MartinSloup PavelWO    30611
18.Marek PavelTrunec Luboš     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šilpoch Václav13Šperl Jan22
Váňa Martin12Zoubele Slavomír31
Marek Pavel22Sloup Pavel30
Plaček Martin22Trunec Luboš13
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline