Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Gryga Michal
 
 
Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
     3210
2.Šilpoch Václav
Váňa Martin
 
 
Duraj Vojtěch
Šauer Robert
 
 
     3220
3.Šilpoch VáclavDuraj Vojtěch     0321
4.Váňa MartinKozelka Martin     3131
5.Marek PavelŠauer Robert     3141
6.Plaček MartinČech Jiří     3051
7.Váňa MartinDuraj Vojtěch     3161
8.Marek PavelKozelka Martin     3271
9.Plaček MartinŠauer Robert     0372
10.Šilpoch VáclavČech Jiří     0373
11.Marek PavelDuraj Vojtěch     3283
12.Plaček MartinKozelka Martin     0384
13.Šilpoch VáclavŠauer Robert     2385
14.Váňa MartinČech Jiří     2386
15.Plaček MartinDuraj Vojtěch     2387
16.Šilpoch VáclavKozelka Martin     1388
17.Váňa MartinŠauer Robert     2389
18.Marek PavelČech Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šilpoch Václav04Duraj Vojtěch22
Váňa Martin22Kozelka Martin22
Marek Pavel40Šauer Robert31
Plaček Martin13Čech Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubele Slavomír
Trunec Luboš
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
     3110
2.Šperl Jan
Sloup Pavel
 
 
Havel Miroslav
Páv Jan
 
 
     2311
3.Zoubele SlavomírJaneček Jaroslav     0312
4.Šperl JanPáv Jan     2313
5.Trunec LubošHavel Miroslav     0314
6.Sloup PavelJanečková Jaroslava     3124
7.Šperl JanJaneček Jaroslav     0325
8.Trunec LubošPáv Jan     3035
9.Sloup PavelHavel Miroslav     3145
10.Zoubele SlavomírJanečková Jaroslava     3055
11.Trunec LubošJaneček Jaroslav     0356
12.Sloup PavelPáv Jan     0357
13.Zoubele SlavomírHavel Miroslav     1358
14.Šperl JanJanečková Jaroslava     3068
15.Sloup PavelJaneček Jaroslav     1369
16.Zoubele SlavomírPáv Jan     3179
17.Šperl JanHavel Miroslav     13710
18.Trunec LubošJanečková Jaroslava     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zoubele Slavomír22Janeček Jaroslav40
Šperl Jan13Páv Jan22
Trunec Luboš13Havel Miroslav31
Sloup Pavel22Janečková Jaroslava13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19 TJ Sokol Břasy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gašparovič Martin
Lev Josef
 
 
Milfait Václav
Loukota Petr
 
 
     1301
2.Ineman František
Bělohlávek Luděk
 
 
Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
     3111
3.Ineman FrantišekPřibil Jiří     2312
4.Lev JosefKotva Jan     3022
5.Bělohlávek LuděkKrchov Josef     3032
6.Gašparovič MartinLoukota Petr     3142
7.Lev JosefPřibil Jiří     3152
8.Bělohlávek LuděkKotva Jan     3162
9.Gašparovič MartinKrchov Josef     3072
10.Ineman FrantišekLoukota Petr     0373
11.Bělohlávek LuděkPřibil Jiří     3183
12.Gašparovič MartinKotva Jan     3093
13.Ineman FrantišekKrchov Josef     30103
14.Lev JosefLoukota Petr     03104
15.Gašparovič MartinPřibil Jiří     31114
16.Ineman FrantišekKotva Jan     30124
17.Lev JosefKrchov Josef     31134
18.Bělohlávek LuděkLoukota Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ineman František22Přibil Jiří13
Lev Josef31Kotva Jan04
Bělohlávek Luděk40Krchov Josef04
Gašparovič Martin40Loukota Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:27 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jakub
Kopp Stanislav
 
 
Pour Jiří
Pour Jan
 
 
     3210
2.Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
     3020
3.Holý MilošPour Jan     0321
4.Kopp StanislavZuska Josef     3031
5.Marek JakubZuska Jan     3241
6.Šťastný JaroslavPour Jiří     0342
7.Kopp StanislavPour Jan     1343
8.Marek JakubZuska Josef     3153
9.Šťastný JaroslavZuska Jan     3163
10.Holý MilošPour Jiří     3273
11.Marek JakubPour Jan     0374
12.Šťastný JaroslavZuska Josef     3084
13.Holý MilošZuska Jan     3094
14.Kopp StanislavPour Jiří     32104
15.Šťastný JaroslavPour Jan     03105
16.Holý MilošZuska JosefWO    30115
17.Kopp StanislavZuska Jan     30125
18.Marek JakubPour Jiří     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Miloš21Pour Jan40
Kopp Stanislav31Zuska Josef03
Marek Jakub31Zuska Jan04
Šťastný Jaroslav22Pour Jiří13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:45 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Josef
Hofman Petr ml.
 
 
Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
     1301
2.Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
     3211
3.Palek VladimírKrajdl Roman     1312
4.Hofman MartinPoch Petr     1313
5.Hofman Petr ml.Tomášek Martin     3023
6.Nový JosefDobrý Jan     0324
7.Hofman MartinKrajdl Roman     0325
8.Kahovec LadislavPoch Petr     0326
9.Nový JosefTomášek Martin     1327
10.Palek VladimírDobrý Jan     0328
11.Kahovec LadislavKrajdl Roman     0329
12.Nový JosefPoch Petr     13210
13.Palek VladimírTomášek Martin     31310
14.Hofman MartinDobrý Jan     30410
15.Nový JosefKrajdl Roman     03411
16.Palek VladimírPoch Petr     03412
17.Hofman MartinTomášek Martin     03413
18.Kahovec LadislavDobrý Jan     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palek Vladimír13Krajdl Roman40
Hofman Martin13Poch Petr40
Hofman Petr ml.10Tomášek Martin22
Nový Josef04Dobrý Jan31
Kahovec Ladislav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 SK Rokycany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Michal
Budín Václav
 
 
Podsedník Jan
Sýkora Václav
 
 
     3010
2.Bistřický Bohumír
Valenta Miroslav
 
 
Šustr Michal
Krátký Petr
 
 
     0311
3.Košek MichalŠustr Michal     3021
4.Budín VáclavKrátký Petr     3231
5.Valenta MiroslavSýkora Václav     3141
6.Veselý JaroslavPodsedník Jan     3251
7.Budín VáclavŠustr Michal     0352
8.Valenta MiroslavKrátký Petr     2353
9.Veselý JaroslavSýkora Václav     2354
10.Košek MichalPodsedník Jan     3064
11.Valenta MiroslavŠustr Michal     0365
12.Veselý JaroslavKrátký Petr     0366
13.Košek MichalSýkora Václav     3076
14.Budín VáclavPodsedník Jan     3186
15.Veselý JaroslavŠustr Michal     1387
16.Košek MichalKrátký Petr     3297
17.Budín VáclavSýkora Václav     30107
18.Valenta MiroslavPodsedník Jan     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košek Michal40Šustr Michal31
Budín Václav31Krátký Petr22
Valenta Miroslav22Sýkora Václav13
Veselý Jaroslav13Podsedník Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS