Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:43 SK Rokycany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer Robert
Duraj Vojtěch
 
 
Valenta Miroslav
Košek Michal
 
 
     3110
2.Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
Budín Václav
Čejka Petr
 
 
     1311
3.Bradna ZdeněkKošek Michal     2312
4.Čech JiříČejka Petr     3122
5.Šauer RobertValenta Miroslav     3232
6.Kozelka MartinBudín Václav     0333
7.Čech JiříKošek Michal     0334
8.Šauer RobertČejka Petr     1335
9.Kozelka MartinValenta Miroslav     3245
10.Bradna ZdeněkBudín Václav     0346
11.Šauer RobertKošek Michal     0347
12.Kozelka MartinČejka Petr     1348
13.Bradna ZdeněkValenta Miroslav     3158
14.Čech JiříBudín Václav     1359
15.Duraj VojtěchKošek Michal     13510
16.Bradna ZdeněkČejka Petr     31610
17.Čech JiříValenta Miroslav     32710
18.Šauer RobertBudín Václav     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradna Zdeněk22Košek Michal40
Čech Jiří22Čejka Petr22
Šauer Robert13Valenta Miroslav04
Kozelka Martin12Budín Václav40
Duraj Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
     3010
2.Podsedník Jan
Sýkora Václav
 
 
Kahovec Ladislav
Hofman Petr ml.
 
 
     3120
3.Krátký PetrHofman Martin     3230
4.Sýkora VáclavHofman Petr ml.     3140
5.Podsedník JanPalek Vladimír     0341
6.Šustr MichalKahovec Ladislav     3051
7.Sýkora VáclavHofman Martin     0352
8.Podsedník JanHofman Petr ml.     3062
9.Šustr MichalPalek Vladimír     3172
10.Krátký PetrKahovec Ladislav     3082
11.Podsedník JanHofman Martin     0383
12.Šustr MichalHofman Petr st.     3093
13.Krátký PetrPalek Vladimír     31103
14.Sýkora VáclavKahovec Ladislav     31113
15.Šustr MichalHofman Martin     31123
16.Krátký PetrHofman Petr st.     23124
17.Sýkora VáclavPalek Vladimír     03125
18.Podsedník JanKahovec Ladislav     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Petr31Hofman Martin22
Sýkora Václav22Hofman Petr ml.02
Podsedník Jan22Palek Vladimír22
Šustr Michal40Kahovec Ladislav04
   Hofman Petr st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
     2301
2.Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
     2302
3.Tomášek MartinHolý Miloš     0303
4.Krajdl RomanKopp Stanislav     3113
5.Dobrý JanŠťastný Jaroslav     3223
6.Poch PetrMarek Jakub     1324
7.Krajdl RomanHolý Miloš     0325
8.Dobrý JanKopp Stanislav     0326
9.Poch PetrŠťastný Jaroslav     3236
10.Tomášek MartinMarek Jakub     3046
11.Dobrý JanHolý Miloš     0347
12.Poch PetrKopp Stanislav     3057
13.Tomášek MartinMarek Libor     3267
14.Krajdl RomanMarek Jakub     3077
15.Poch PetrHolý Miloš     2378
16.Tomášek MartinKopp Stanislav     1379
17.Krajdl RomanMarek Libor     3189
18.Dobrý JanMarek Jakub     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomášek Martin22Holý Miloš40
Krajdl Roman31Kopp Stanislav22
Dobrý Jan22Šťastný Jaroslav02
Poch Petr22Marek Jakub13
   Marek Libor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Lev Josef
Boháček Václav
 
 
     3010
2.Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
Ineman František
Gašparovič Martin
 
 
     1311
3.Pour JanGašparovič Martin     2312
4.Pour JiříLev Josef     3022
5.Zuska JanBoháček Václav     1323
6.Zuska JosefIneman František     0324
7.Pour JiříGašparovič Martin     2325
8.Zuska JanLev Josef     0326
9.Zuska JosefBoháček Václav     0327
10.Pour JanIneman František     3037
11.Zuska JanGašparovič Martin     0338
12.Zuska JosefLev Josef     3148
13.Pour JanBoháček Václav     3058
14.Pour JiříIneman František     3168
15.Zuska JosefGašparovič Martin     0369
16.Pour JanLev Josef     3079
17.Pour JiříBoháček Václav     3189
18.Zuska JanIneman František     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Jan31Gašparovič Martin40
Pour Jiří31Lev Josef13
Zuska Jan13Boháček Václav22
Zuska Josef13Ineman František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31 TJ Sokol Radnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
Zoubele Slavomír
Trunec Luboš
 
 
     3110
2.Loukota Petr
Milfait Václav
 
 
Sloup Pavel
Havlíček Zdeněk
 
 
     2311
3.Přibil JiříZoubele Slavomír     2312
4.Loukota PetrSloup Pavel     1313
5.Milfait VáclavHavlíček Zdeněk     3023
6.Dienstbier BohuslavTrunec Luboš     3033
7.Loukota PetrZoubele Slavomír     3243
8.Milfait VáclavSloup Pavel     0344
9.Dienstbier BohuslavHavlíček Zdeněk     3254
10.Přibil JiříTrunec Luboš     3064
11.Milfait VáclavZoubele Slavomír     1365
12.Dienstbier BohuslavSloup Pavel     2366
13.Přibil JiříHavlíček Zdeněk     3076
14.Loukota PetrTrunec Luboš     3086
15.Dienstbier BohuslavZoubele Slavomír     1387
16.Přibil JiříSloup Pavel     1388
17.Loukota PetrHavlíček Zdeněk     3298
18.Milfait VáclavTrunec Luboš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibil Jiří22Zoubele Slavomír31
Loukota Petr31Sloup Pavel40
Milfait Václav22Havlíček Zdeněk04
Dienstbier Bohuslav22Trunec Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:46 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Šilpoch Václav
 
 
Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
     3210
2.Psohlavec Tomáš
Gryga Michal
 
 
Janečková Jaroslava
Janeček Jaroslav
 
 
     2311
3.Marek PavelJaneček Jaroslav     1312
4.Šilpoch VáclavŠlapák Jaroslav     0313
5.Gryga MichalHavel Miroslav     0314
6.Psohlavec TomášJanečková Jaroslava     1315
7.Šilpoch VáclavJaneček Jaroslav     0316
8.Gryga MichalŠlapák Jaroslav     3226
9.Psohlavec TomášHavel Miroslav     1327
10.Marek PavelJanečková Jaroslava     3137
11.Gryga MichalJaneček Jaroslav     0338
12.Psohlavec Tomᚊlapák Jaroslav     1339
13.Marek PavelHavel Miroslav     03310
14.Šilpoch VáclavJanečková Jaroslava     03311
15.Psohlavec TomášJaneček Jaroslav     03312
16.Marek PavelŠlapák Jaroslav     30412
17.Šilpoch VáclavHavel Miroslav     03413
18.Gryga MichalJanečková Jaroslava     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Pavel22Janeček Jaroslav40
Šilpoch Václav04Šlapák Jaroslav22
Gryga Michal22Havel Miroslav40
Psohlavec Tomáš04Janečková Jaroslava22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline