Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32 TJ Sokol Klabava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duraj Vojtěch
Kurz Petr
 
 
Šťastný Jaroslav
Holý Miloš
 
 
     1301
2.Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
Marek Libor
Marek Jakub
 
 
     3011
3.Čech JiříHolý Miloš     0312
4.Duraj VojtěchŠťastný Jaroslav     1313
5.Kozelka MartinMarek Jakub     3023
6.Lorenc TomášMarek Libor     0324
7.Duraj VojtěchHolý Miloš     3134
8.Kozelka MartinŠťastný Jaroslav     3144
9.Lorenc TomášMarek Jakub     1345
10.Čech JiříMarek Libor     3155
11.Kozelka MartinHolý Miloš     1356
12.Lorenc Tomᚊťastný Jaroslav     0357
13.Čech JiříMarek Jakub     3067
14.Duraj VojtěchMarek Libor     3077
15.Lorenc TomášHolý Miloš     0378
16.Čech Jiř튝astný Jaroslav     3188
17.Duraj VojtěchMarek Jakub     3298
18.Kozelka MartinMarek Libor     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Jiří31Holý Miloš31
Duraj Vojtěch31Šťastný Jaroslav22
Kozelka Martin31Marek Jakub13
Lorenc Tomáš04Marek Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:40 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lev Josef
Boháček Václav
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     1301
2.Gašparovič Martin
Ineman František
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
     3011
3.Ineman FrantišekRuckauf Michal     1312
4.Boháček VáclavHofman Martin     0313
5.Lev JosefPalek Vladimír     3123
6.Gašparovič MartinHofman Petr ml.     0324
7.Boháček VáclavRuckauf Michal     0325
8.Lev JosefHofman Martin     0326
9.Gašparovič MartinPalek Vladimír     2327
10.Ineman FrantišekHofman Petr ml.     3037
11.Lev JosefRuckauf Michal     1338
12.Gašparovič MartinHofman Martin     1339
13.Ineman FrantišekPalek Vladimír     3049
14.Loukota OndřejHofman Petr ml.     03410
15.Gašparovič MartinRuckauf MichalWO    03411
16.Ineman FrantišekHofman MartinWO    30511
17.Loukota OndřejPalek Vladimír     03512
18.Lev JosefHofman Petr ml.WO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ineman František21Ruckauf Michal30
Boháček Václav02Hofman Martin30
Lev Josef12Palek Vladimír22
Gašparovič Martin03Hofman Petr ml.21
Loukota Ondřej02   
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Pavel
Šperl Jan
 
 
Filip Michal
Voříšek Jiří st.
 
 
     3010
2.Mikuta Stanislav
Zoubele Slavomír
 
 
Čejka Petr
Veselý Jaroslav
 
 
     3120
3.Zoubele SlavomírVeselý Jaroslav     3130
4.Mikuta StanislavČejka Petr     1331
5.Šperl JanFilip Michal     1332
6.Sloup PavelVoříšek Jiří st.     3042
7.Mikuta StanislavVeselý Jaroslav     3152
8.Šperl JanČejka Petr     3062
9.Sloup PavelFilip Michal     3072
10.Zoubele SlavomírVoříšek Jiří st.     3182
11.Šperl JanVeselý Jaroslav     3192
12.Sloup PavelČejka Petr     32102
13.Zoubele SlavomírFilip Michal     30112
14.Mikuta StanislavVoříšek Jiří st.     32122
15.Sloup PavelVeselý Jaroslav     30132
16.Zoubele SlavomírČejka Petr     23133
17.Mikuta StanislavFilip Michal     32143
18.Šperl JanVoříšek Jiří st.     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zoubele Slavomír31Veselý Jaroslav04
Mikuta Stanislav31Čejka Petr22
Šperl Jan31Filip Michal13
Sloup Pavel40Voříšek Jiří st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
Plaček Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:42 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Gryga Michal
 
 
Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
     3010
2.Šilpoch Václav
Plaček Martin
 
 
Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
     2311
3.Šilpoch VáclavKrátký Petr     0312
4.Plaček MartinŠula Milan     1313
5.Gryga MichalŠustr Michal     3023
6.Marek PavelPodsedník Jan     1324
7.Plaček MartinKrátký Petr     0325
8.Gryga MichalŠula Milan     3035
9.Marek PavelŠustr Michal     2336
10.Šilpoch VáclavPodsedník Jan     2337
11.Gryga MichalKrátký Petr     3247
12.Marek PavelŠula Milan     1348
13.Šilpoch VáclavŠustr Michal     0349
14.Plaček MartinPodsedník Jan     03410
15.Marek PavelKrátký Petr     13411
16.Šilpoch VáclavŠula Milan     03412
17.Plaček MartinŠustr Michal     03413
18.Gryga MichalPodsedník Jan     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilpoch Václav04Krátký Petr31
Plaček Martin04Šula Milan31
Gryga Michal40Šustr Michal31
Marek Pavel04Podsedník Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
     2301
2.Janečková Jaroslava
Janeček Jaroslav
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
     2302
3.Janeček JaroslavPoch Petr     3012
4.Krajdl RomanWO    0313
5.Havel MiroslavDobrý Jan     3123
6.Janečková JaroslavaTomášek Martin     1324
7.Poch PetrWO    0325
8.Havel MiroslavKrajdl Roman     3035
9.Janečková JaroslavaDobrý Jan     2336
10.Janeček JaroslavTomášek Martin     3146
11.Havel MiroslavPoch Petr     3256
12.Janečková JaroslavaKrajdl Roman     1357
13.Janeček JaroslavDobrý Jan     3167
14.Tomášek MartinWO    0368
15.Janečková JaroslavaPoch Petr     1369
16.Janeček JaroslavKrajdl Roman     13610
17.Dobrý JanWO    03611
18.Havel MiroslavTomášek Martin     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janeček Jaroslav31Poch Petr12
Havel Miroslav40Krajdl Roman21
Janečková Jaroslava04Dobrý Jan12
   Tomášek Martin12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:15 TJ Sokol Radnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Loukota Petr
 
 
Pour Jan
Zuska Jan
 
 
     3010
2.Krchov Josef
Kotva Jan
 
 
Zuska Josef
Baron Eduard
 
 
     3020
3.Přibil JiříZuska Josef     3030
4.Krchov JosefZuska Jan     3040
5.Loukota PetrBaron Eduard     3050
6.Kotva JanPour Jan     0351
7.Krchov JosefZuska Josef     3061
8.Loukota PetrZuska Jan     3071
9.Kotva JanBaron Eduard     3181
10.Přibil JiříPour Jan     0382
11.Loukota PetrZuska Josef     3092
12.Kotva JanZuska Jan     31102
13.Přibil JiříBaron Eduard     30112
14.Krchov JosefPour Jan     03113
15.Kotva JanZuska Josef     30123
16.Přibil JiříZuska Jan     30133
17.Krchov JosefBaron Eduard     31143
18.Loukota PetrPour Jan     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přibil Jiří31Zuska Josef04
Krchov Josef31Zuska Jan04
Loukota Petr31Baron Eduard04
Kotva Jan31Pour Jan40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS