Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:37 TJ Sokol Klabava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Kurz Petr
Duraj Vojtěch
 
 
     3110
2.Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
Kozelka Martin
Čech Jiří
 
 
     0311
3.Pour JiříČech Jiří     3221
4.Pour JanŠauer Robert     3031
5.Zuska JanDuraj Vojtěch     1332
6.Baron EduardKozelka Martin     0333
7.Pour JanČech Jiří     3243
8.Zuska JanŠauer Robert     1344
9.Baron EduardDuraj Vojtěch     0345
10.Pour JiříKozelka Martin     0346
11.Zuska JanČech Jiří     0347
12.Baron EduardŠauer Robert     0348
13.Pour JiříDuraj Vojtěch     3058
14.Pour JanKozelka Martin     3168
15.Baron EduardČech Jiří     0369
16.Pour JiříŠauer Robert     3079
17.Pour JanDuraj Vojtěch     3189
18.Zuska JanKozelka Martin     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Jiří31Čech Jiří22
Pour Jan40Šauer Robert22
Zuska Jan04Duraj Vojtěch22
Baron Eduard04Kozelka Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
Dienstbier Bohuslav
Přibil Jiří
 
 
     0301
2.Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
     3211
3.Tomášek MartinPřibil Jiří     0312
4.Krajdl RomanLoukota Petr     3122
5.Dobrý JanKotva Jan     3032
6.Poch PetrKrchov Josef     3242
7.Krajdl RomanPřibil Jiří     1343
8.Dobrý JanLoukota Petr     3253
9.Poch PetrKotva Jan     3063
10.Tomášek MartinKrchov Josef     3073
11.Dobrý JanPřibil Jiří     3283
12.Poch PetrLoukota Petr     1384
13.Tomášek MartinKotva Jan     3094
14.Krajdl RomanKrchov Josef     31104
15.Poch PetrPřibil Jiří     03105
16.Tomášek MartinLoukota Petr     13106
17.Krajdl RomanKotva Jan     30116
18.Dobrý JanKrchov Josef     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomášek Martin22Přibil Jiří31
Krajdl Roman31Loukota Petr22
Dobrý Jan40Kotva Jan04
Poch Petr22Krchov Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
     3110
2.Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
Janečková Jaroslava
Janeček Jaroslav
 
 
     1311
3.Krátký PetrJaneček Jaroslav     1312
4.Šula MilanŠlapák Jaroslav     3022
5.Podsedník JanHavel Miroslav     0323
6.Šustr MichalJanečková Jaroslava     3033
7.Šula MilanJaneček Jaroslav     1334
8.Podsedník JanŠlapák Jaroslav     3244
9.Šustr MichalHavel Miroslav     2345
10.Krátký PetrJanečková Jaroslava     3155
11.Podsedník JanJaneček Jaroslav     0356
12.Šustr MichalŠlapák Jaroslav     0357
13.Krátký PetrHavel Miroslav     1358
14.Šula MilanJanečková Jaroslava     3268
15.Šustr MichalJaneček JaroslavWO    0369
16.Krátký PetrŠlapák Jaroslav     3179
17.Šula MilanHavel Miroslav     23710
18.Podsedník JanJanečková Jaroslava     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Petr22Janeček Jaroslav30
Šula Milan22Šlapák Jaroslav13
Podsedník Jan13Havel Miroslav40
Šustr Michal12Janečková Jaroslava13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40 TJ Sokol Holoubkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Filip Michal
 
 
Gryga Michal
Marek Pavel
 
 
     3210
2.Bistřický Bohumír
Valenta Miroslav
 
 
Plaček Martin
Váňa Martin
 
 
     1311
3.Filip MichalPlaček Martin     3121
4.Veselý JaroslavGryga Michal     1322
5.Bistřický BohumírVáňa Martin     2323
6.Valenta MiroslavMarek Pavel     1324
7.Veselý JaroslavPlaček Martin     2325
8.Bistřický BohumírGryga Michal     0326
9.Valenta MiroslavVáňa Martin     3036
10.Filip MichalMarek Pavel     2337
11.Bistřický BohumírPlaček Martin     3247
12.Valenta MiroslavGryga Michal     0348
13.Filip MichalVáňa Martin     3158
14.Veselý JaroslavMarek Pavel     0359
15.Valenta MiroslavPlaček Martin     3269
16.Filip MichalGryga Michal     23610
17.Veselý JaroslavVáňa Martin     31710
18.Bistřický BohumírMarek Pavel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filip Michal22Plaček Martin13
Veselý Jaroslav13Gryga Michal40
Bistřický Bohumír22Váňa Martin13
Valenta Miroslav22Marek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Sloup Pavel
Mikuta Stanislav
 
 
     3010
2.Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
Lepeška Jaroslav
Zoubele Slavomír
 
 
     0311
3.Hofman MartinZoubele Slavomír     3121
4.Palek VladimírSloup Pavel     3131
5.Ruckauf MichalMikuta Stanislav     3041
6.Hofman Petr ml.Lepeška Jaroslav     3251
7.Palek VladimírZoubele Slavomír     0352
8.Ruckauf MichalSloup Pavel     3062
9.Hofman Petr ml.Mikuta Stanislav     3172
10.Hofman MartinLepeška Jaroslav     3282
11.Ruckauf MichalZoubele Slavomír     3092
12.Hofman Petr ml.Sloup Pavel     1393
13.Hofman MartinMikuta Stanislav     31103
14.Palek VladimírLepeška Jaroslav     03104
15.Hofman Petr ml.Zoubele Slavomír     23105
16.Hofman MartinSloup Pavel     13106
17.Palek VladimírMikuta StanislavWO    30116
18.Ruckauf MichalLepeška Jaroslav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Martin31Zoubele Slavomír22
Palek Vladimír12Sloup Pavel22
Ruckauf Michal40Mikuta Stanislav03
Hofman Petr ml.22Lepeška Jaroslav13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jakub
Marek Libor
 
 
Ineman František
Gašparovič Martin
 
 
     1301
2.Šťastný Jaroslav
Holý Miloš
 
 
Boháček Václav
Lev Josef
 
 
     3011
3.Holý MilošIneman František     3221
4.Kopp StanislavGašparovič Martin     0322
5.Marek JakubLev Josef     3032
6.Šťastný JaroslavBoháček Václav     3142
7.Kopp StanislavIneman František     0343
8.Marek JakubGašparovič Martin     1344
9.Šťastný JaroslavLev Josef     3254
10.Holý MilošBoháček Václav     3064
11.Marek JakubIneman František     1365
12.Šťastný JaroslavGašparovič Martin     0366
13.Holý MilošLoukota Ondřej     3076
14.Kopp StanislavBoháček Václav     2377
15.Šťastný JaroslavIneman František     2378
16.Holý MilošGašparovič Martin     3288
17.Kopp StanislavLoukota Ondřej     3098
18.Marek JakubBoháček Václav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Miloš40Ineman František31
Kopp Stanislav13Gašparovič Martin31
Marek Jakub13Lev Josef02
Šťastný Jaroslav22Boháček Václav22
   Loukota Ondřej02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline