Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
Gašparovič Martin
Somolík Miloš
 
 
     1301
2.Šauer Robert
Kurz Petr
 
 
Lev Josef
Boháček Václav
 
 
     3111
3.Šauer RobertGašparovič Martin     1312
4.Čech JiříBoháček Václav     3222
5.Kozelka MartinSomolík Miloš     3232
6.Bradna ZdeněkLev Josef     3142
7.Čech JiříGašparovič Martin     0343
8.Kozelka MartinBoháček Václav     3153
9.Bradna ZdeněkSomolík Miloš     2354
10.Šauer RobertLev Josef     3164
11.Kozelka MartinGašparovič Martin     1365
12.Bradna ZdeněkLoukota Ondřej     2366
13.Šauer RobertSomolík Miloš     2367
14.Čech JiříLev Josef     3277
15.Bradna ZdeněkGašparovič Martin     0378
16.Šauer RobertLoukota Ondřej     3288
17.Čech JiříSomolík Miloš     2389
18.Kozelka MartinLev Josef     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šauer Robert22Gašparovič Martin40
Čech Jiří22Boháček Václav02
Kozelka Martin31Somolík Miloš31
Bradna Zdeněk13Lev Josef04
   Loukota Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Pavel
Mikuta Stanislav
 
 
Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
     0301
2.Zoubele Slavomír
Lepeška Jaroslav
 
 
Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
     3211
3.Zoubele SlavomírKopp Stanislav     0312
4.Lepeška JaroslavHolý Miloš     3122
5.Mikuta StanislavŠťastný Jaroslav     3132
6.Sloup PavelMarek Jakub     3042
7.Lepeška JaroslavKopp Stanislav     3052
8.Mikuta StanislavHolý Miloš     0353
9.Sloup PavelŠťastný Jaroslav     3163
10.Zoubele SlavomírMarek Jakub     3073
11.Mikuta StanislavKopp Stanislav     1374
12.Sloup PavelHolý Miloš     1375
13.Zoubele SlavomírŠťastný Jaroslav     3085
14.Lepeška JaroslavMarek Jakub     3095
15.Sloup PavelKopp Stanislav     31105
16.Zoubele SlavomírHolý Miloš     13106
17.Lepeška JaroslavŠťastný Jaroslav     30116
18.Mikuta StanislavMarek Jakub     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zoubele Slavomír22Kopp Stanislav22
Lepeška Jaroslav40Holý Miloš31
Mikuta Stanislav13Šťastný Jaroslav04
Sloup Pavel31Marek Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1624:49 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Gryga Michal
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
     1301
2.Plaček Martin
Váňa Martin
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     0302
3.Váňa MartinRuckauf Michal     0303
4.Marek PavelPalek Vladimír     3013
5.Gryga MichalHofman Petr ml.     2314
6.Plaček MartinHofman Martin     1315
7.Marek PavelRuckauf Michal     2316
8.Gryga MichalPalek Vladimír     0317
9.Plaček MartinHofman Petr ml.     1318
10.Váňa MartinHofman Martin     1319
11.Gryga MichalRuckauf Michal     23110
12.Plaček MartinPalek Vladimír     13111
13.Váňa MartinHofman Petr ml.     03112
14.Marek PavelHofman Martin     31212
15.Plaček MartinRuckauf Michal     13213
16.Váňa MartinPalek Vladimír     23214
17.Marek PavelHofman Petr ml.     23215
18.Gryga MichalHofman Martin     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Martin04Ruckauf Michal40
Marek Pavel22Palek Vladimír31
Gryga Michal04Hofman Petr ml.40
Plaček Martin04Hofman Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Valenta Miroslav
Filip Michal
 
 
     0301
2.Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
Veselý Jaroslav
Voříšek Jiří st.
 
 
     0302
3.Janeček JaroslavValenta Miroslav     3012
4.Šlapák JaroslavFilip Michal     1313
5.Havel MiroslavVeselý Jaroslav     3023
6.Janečková JaroslavaVoříšek Jiří st.     3233
7.Šlapák JaroslavValenta Miroslav     1334
8.Havel MiroslavFilip Michal     3144
9.Janečková JaroslavaVeselý Jaroslav     3054
10.Janeček JaroslavVoříšek Jiří st.     3064
11.Havel MiroslavValenta Miroslav     3074
12.Janečková JaroslavaFilip Michal     3284
13.Janeček JaroslavVeselý Jaroslav     3094
14.Šlapák JaroslavVoříšek Jiří st.     30104
15.Janečková JaroslavaValenta Miroslav     30114
16.Janeček JaroslavFilip Michal     30124
17.Šlapák JaroslavVeselý Jaroslav     31134
18.Havel MiroslavVoříšek Jiří st.     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janeček Jaroslav40Valenta Miroslav13
Šlapák Jaroslav22Filip Michal13
Havel Miroslav40Veselý Jaroslav04
Janečková Jaroslava40Voříšek Jiří st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Loukota Petr
 
 
Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
     0301
2.Krchov Josef
Kotva Jan
 
 
Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
     2302
3.Přibil JiříKrátký Petr     3012
4.Kotva JanŠustr Michal     0313
5.Loukota PetrŠula Milan     2314
6.Krchov JosefPodsedník Jan     2315
7.Kotva JanKrátký Petr     1316
8.Loukota PetrŠustr Michal     2317
9.Krchov JosefŠula Milan     3127
10.Přibil JiříPodsedník Jan     2328
11.Loukota PetrKrátký Petr     3238
12.Krchov JosefŠustr Michal     0339
13.Přibil JiříŠula Milan     3249
14.Kotva JanPodsedník JanWO    03410
15.Krchov JosefKrátký Petr     03411
16.Přibil JiříŠustr Michal     03412
17.Kotva JanŠula Milan     13413
18.Loukota PetrPodsedník Jan     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibil Jiří22Krátký Petr22
Kotva Jan03Šustr Michal40
Loukota Petr22Šula Milan22
Krchov Josef13Podsedník Jan21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
     3110
2.Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
     0311
3.Zuska JanKrajdl Roman     0312
4.Pour JiříPoch Petr     3122
5.Pour JanTomášek Martin     3032
6.Baron EduardDobrý Jan     0333
7.Pour JiříKrajdl Roman     3043
8.Pour JanPoch Petr     3153
9.Baron EduardTomášek Martin     0354
10.Zuska JanDobrý Jan     0355
11.Pour JanKrajdl Roman     3265
12.Baron EduardPoch Petr     0366
13.Zuska JanTomášek Martin     0367
14.Pour JiříDobrý Jan     3077
15.Baron EduardKrajdl Roman     0378
16.Zuska JanPoch Petr     0379
17.Pour JiříTomášek Martin     3089
18.Pour JanDobrý Jan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zuska Jan04Krajdl Roman22
Pour Jiří40Poch Petr22
Pour Jan40Tomášek Martin22
Baron Eduard04Dobrý Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline