Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer Robert
Bradna Zdeněk
 
 
Zoubele Slavomír
Lepeška Jaroslav
 
 
     0301
2.Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
Sloup Pavel
Mikuta Stanislav
 
 
     3011
3.Šauer RobertZoubele Slavomír     0312
4.Čech JiříLepeška Jaroslav     3122
5.Kozelka MartinSloup Pavel     3132
6.Bradna ZdeněkMikuta Stanislav     2333
7.Čech JiříZoubele Slavomír     1334
8.Kozelka MartinLepeška Jaroslav     3144
9.Bradna ZdeněkSloup Pavel     0345
10.Šauer RobertMikuta Stanislav     2346
11.Kozelka MartinZoubele Slavomír     3156
12.Bradna ZdeněkLepeška Jaroslav     1357
13.Šauer RobertSloup Pavel     1358
14.Čech JiříMikuta Stanislav     3168
15.Bradna ZdeněkZoubele Slavomír     1369
16.Šauer RobertLepeška Jaroslav     03610
17.Čech JiříSloup Pavel     31710
18.Kozelka MartinMikuta Stanislav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šauer Robert04Zoubele Slavomír31
Čech Jiří31Lepeška Jaroslav22
Kozelka Martin40Sloup Pavel22
Bradna Zdeněk04Mikuta Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Sokol Holoubkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Psohlavec Tomáš
 
 
Ineman František
Boháček Václav
 
 
     0301
2.Gryga Michal
Plaček Martin
 
 
Gašparovič Martin
Somolík Miloš
 
 
     3211
3.Psohlavec TomášIneman František     0312
4.Gryga MichalBoháček Václav     3022
5.Marek PavelGašparovič Martin     2323
6.Plaček MartinSomolík Miloš     3033
7.Gryga MichalIneman František     3143
8.Marek PavelBoháček Václav     3253
9.Plaček MartinGašparovič Martin     1354
10.Psohlavec TomášSomolík Miloš     2355
11.Marek PavelIneman František     3165
12.Plaček MartinBoháček Václav     3075
13.Psohlavec TomášGašparovič Martin     0376
14.Gryga MichalLoukota Ondřej     3186
15.Plaček MartinIneman František     0387
16.Psohlavec TomášBoháček Václav     2388
17.Gryga MichalGašparovič Martin     3198
18.Marek PavelLoukota Ondřej     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Psohlavec Tomáš04Ineman František22
Gryga Michal40Boháček Václav13
Marek Pavel31Gašparovič Martin31
Plaček Martin22Somolík Miloš11
   Loukota Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:19 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Marek Libor
Šťastný Jaroslav
 
 
     3010
2.Šlapák Jaroslav
Havel Miroslav
 
 
Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
     3120
3.Janeček JaroslavKopp Stanislav     3030
4.Šlapák JaroslavŠťastný Jaroslav     3240
5.Havel MiroslavMarek Jakub     3050
6.Janečková JaroslavaMarek Libor     2351
7.Šlapák JaroslavKopp Stanislav     3261
8.Havel MiroslavŠťastný Jaroslav     3071
9.Janečková JaroslavaMarek Jakub     3281
10.Janeček JaroslavMarek Libor     3291
11.Havel MiroslavKopp StanislavWO    30101
12.Janečková JaroslavaŠťastný Jaroslav     31111
13.Janeček JaroslavMarek Jakub     30121
14.Šlapák JaroslavMarek Libor     30131
15.Janečková JaroslavaKopp StanislavWO    30141
16.Janeček JaroslavŠťastný Jaroslav     13142
17.Šlapák JaroslavMarek Jakub     32152
18.Havel MiroslavMarek Libor     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janeček Jaroslav31Kopp Stanislav02
Šlapák Jaroslav40Šťastný Jaroslav13
Havel Miroslav30Marek Jakub04
Janečková Jaroslava21Marek Libor13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:49 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     0301
2.Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
     0302
3.Přibil JiříHofman Martin     2303
4.Loukota PetrRuckauf Michal     1304
5.Kotva JanPalek Vladimír     2305
6.Krchov JosefHofman Petr ml.     0306
7.Loukota PetrHofman Martin     3216
8.Kotva JanRuckauf Michal     0317
9.Krchov JosefPalek Vladimír     1318
10.Přibil JiříHofman Petr ml.     0319
11.Dienstbier BohuslavHofman Martin     03110
12.Krchov JosefRuckauf Michal     03111
13.Přibil JiříPalek Vladimír     23112
14.Loukota PetrHofman Petr ml.     03113
15.Krchov JosefHofman Martin     32213
16.Přibil JiříRuckauf Michal     03214
17.Loukota PetrPalek VladimírWO    30314
18.Dienstbier BohuslavHofman Petr ml.     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibil Jiří04Hofman Martin22
Loukota Petr12Ruckauf Michal40
Kotva Jan02Palek Vladimír30
Krchov Josef13Hofman Petr ml.40
Dienstbier Bohuslav02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:28 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Valenta Miroslav
Veselý Jaroslav
 
 
     3010
2.Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
Budín Václav
Filip Michal
 
 
     0311
3.Zuska JanValenta Miroslav     0312
4.Baron EduardVeselý Jaroslav     0313
5.Pour JiříFilip Michal     3023
6.Pour JanBudín Václav     3033
7.Baron EduardValenta Miroslav     0334
8.Pour JiříVeselý Jaroslav     3044
9.Pour JanFilip Michal     3054
10.Zuska JanBudín Václav     0355
11.Pour JiříValenta Miroslav     3065
12.Pour JanVeselý Jaroslav     3075
13.Zuska JanFilip Michal     0376
14.Baron EduardBudín Václav     0377
15.Pour JanValenta Miroslav     3087
16.Zuska JanVeselý Jaroslav     0388
17.Baron EduardFilip Michal     0389
18.Pour JiříBudín Václav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zuska Jan04Valenta Miroslav22
Baron Eduard04Veselý Jaroslav22
Pour Jiří40Filip Michal22
Pour Jan40Budín Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:42 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
     3210
2.Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
     3220
3.Tomášek MartinŠustr Michal     0321
4.Krajdl RomanKrátký Petr     3231
5.Dobrý JanŠula Milan     3241
6.Poch PetrPodsedník Jan     3151
7.Krajdl RomanŠustr Michal     1352
8.Dobrý JanKrátký Petr     0353
9.Poch PetrŠula Milan     0354
10.Tomášek MartinPodsedník Jan     1355
11.Dobrý JanŠustr Michal     1356
12.Poch PetrKrátký Petr     3266
13.Tomášek MartinŠula Milan     3176
14.Krajdl RomanPodsedník Jan     1377
15.Poch PetrŠustr Michal     0378
16.Tomášek MartinKrátký Petr     1379
17.Krajdl RomanŠula Milan     3189
18.Dobrý JanPodsedník Jan     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomášek Martin13Šustr Michal40
Krajdl Roman22Krátký Petr22
Dobrý Jan22Šula Milan13
Poch Petr22Podsedník Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline