Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Michal
Krátký Petr
 
 
Kozelka Martin
Duraj Vojtěch
 
 
     0301
2.Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
Kurz Petr
Šauer Robert
 
 
     3111
3.Krátký PetrDuraj Vojtěch     3021
4.Šula MilanKozelka Martin     3131
5.Podsedník JanŠauer Robert     3141
6.Šustr MichalLorenc Tomáš     3051
7.Šula MilanDuraj Vojtěch     3261
8.Podsedník JanKozelka Martin     3071
9.Šustr MichalŠauer Robert     3081
10.Krátký PetrLorenc Tomáš     3191
11.Podsedník JanKurz Petr     30101
12.Sýkora VáclavKozelka Martin     13102
13.Krátký PetrŠauer Robert     30112
14.Šula MilanLorenc Tomáš     31122
15.Sýkora VáclavKurz Petr     30132
16.Krátký PetrKozelka Martin     23133
17.Šula MilanŠauer Robert     31143
18.Podsedník JanLorenc Tomáš     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Petr31Duraj Vojtěch02
Šula Milan40Kozelka Martin22
Podsedník Jan40Šauer Robert04
Šustr Michal20Lorenc Tomáš04
Sýkora Václav11Kurz Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium RokycanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:48550:641TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Filip Michal
 
 
Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
-74-8-6 1301
2.Bistřický Bohumír
Valenta Miroslav
 
 
Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
-78-8-9 1302
3.Voříšek Jiří st.Krajdl Roman-6-3-8  0303
4.Veselý JaroslavPoch Petr8-7-57-42304
5.Filip MichalDobrý Jan-6-5-10  0305
6.Valenta MiroslavTomášek Martin12-67-7-82306
7.Veselý JaroslavKrajdl Roman-7-6-8  0307
8.Filip MichalPoch Petr-9-76-7 1308
9.Valenta MiroslavDobrý Jan7-4-912-42309
10.Voříšek Jiří st.Tomášek Martin-4-8-7  03010
11.Filip MichalKrajdl Roman-11-599-623011
12.Valenta MiroslavPoch PetrWO    30111
13.Voříšek Jiří st.Dobrý Jan-9-77-5 13112
14.Veselý JaroslavTomášek Martin-8-6-6  03113
15.Valenta MiroslavKrajdl Roman9-33-9-923114
16.Voříšek Jiří st.Poch PetrWO    30214
17.Veselý JaroslavDobrý Jan-3-9-6  03215
18.Filip MichalTomášek Martin-11-6-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voříšek Jiří st.03Krajdl Roman40
Veselý Jaroslav04Poch Petr20
Filip Michal04Dobrý Jan40
Valenta Miroslav03Tomášek Martin40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:26 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Pour Jan
Pour Jiří
 
 
     3110
2.Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
     3020
3.Palek VladimírZuska Jan     3130
4.Hofman Petr ml.Pour Jan     2331
5.Hofman MartinPour Jiří     0332
6.Ruckauf MichalZuska Josef     3042
7.Hofman Petr ml.Zuska Jan     3052
8.Hofman MartinPour Jan     2353
9.Ruckauf MichalPour Jiří     1354
10.Palek VladimírBaron Eduard     3064
11.Hofman MartinZuska Jan     3074
12.Ruckauf MichalPour Jan     1375
13.Palek VladimírPour Jiří     0376
14.Hofman Petr ml.Baron Eduard     3086
15.Ruckauf MichalZuska Jan     3096
16.Palek VladimírPour Jan     1397
17.Hofman Petr ml.Pour Jiří     1398
18.Hofman MartinBaron Eduard     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palek Vladimír22Zuska Jan04
Hofman Petr ml.22Pour Jan40
Hofman Martin22Pour Jiří40
Ruckauf Michal22Zuska Josef01
   Baron Eduard03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:35 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
     3210
2.Marek Jakub
Kopp Stanislav
 
 
Loukota Petr
Kotva Jan
 
 
     3220
3.Holý MilošPřibil Jiří     3230
4.Kopp StanislavLoukota Petr     3040
5.Marek JakubDienstbier Bohuslav     3150
6.Šťastný JaroslavKotva Jan     1351
7.Kopp StanislavPřibil Jiří     0352
8.Marek JakubLoukota Petr     1353
9.Šťastný JaroslavDienstbier Bohuslav     3163
10.Holý MilošKotva Jan     3173
11.Marek JakubPřibil Jiří     1374
12.Šťastný JaroslavLoukota Petr     3284
13.Holý MilošDienstbier Bohuslav     3194
14.Kopp StanislavKotva Jan     30104
15.Šťastný JaroslavPřibil Jiří     13105
16.Holý MilošLoukota Petr     32115
17.Kopp StanislavDienstbier Bohuslav     03116
18.Marek JakubKotva Jan     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Miloš40Přibil Jiří31
Kopp Stanislav22Loukota Petr13
Marek Jakub13Dienstbier Bohuslav13
Šťastný Jaroslav22Kotva Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36 TJ Sokol Břasy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháček Václav
Lev Josef
 
 
Havel Miroslav st.
Šlapák Jaroslav
 
 
     3210
2.Ineman František
Somolík Miloš
 
 
Havel Miroslav
Janečková Jaroslava
 
 
     3220
3.Ineman FrantišekHavel Miroslav     3030
4.Somolík MilošŠlapák Jaroslav     2331
5.Lev JosefHavel Miroslav st.     3141
6.Boháček VáclavJanečková Jaroslava     0342
7.Somolík MilošHavel Miroslav     2343
8.Lev JosefŠlapák Jaroslav     3153
9.Boháček VáclavHavel Miroslav st.     3163
10.Ineman FrantišekJanečková Jaroslava     3073
11.Lev JosefHavel Miroslav     0374
12.Boháček VáclavŠlapák Jaroslav     3284
13.Ineman FrantišekHavel Miroslav st.     3194
14.Somolík MilošJanečková Jaroslava     2395
15.Boháček VáclavHavel Miroslav     1396
16.Ineman FrantišekŠlapák Jaroslav     32106
17.Somolík MilošHavel Miroslav st.     23107
18.Lev JosefJanečková Jaroslava     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ineman František40Havel Miroslav31
Somolík Miloš04Šlapák Jaroslav13
Lev Josef22Havel Miroslav st.13
Boháček Václav22Janečková Jaroslava31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šperl Jan
Sloup Pavel
 
 
Váňa Martin
Marek Pavel
 
 
     0301
2.Zoubele Slavomír
Lepeška Jaroslav
 
 
Plaček Martin
Gryga Michal
 
 
     3011
3.Zoubele SlavomírPlaček Martin     3021
4.Lepeška JaroslavVáňa Martin     3031
5.Šperl JanGryga Michal     1332
6.Sloup PavelMarek Pavel     1333
7.Lepeška JaroslavPlaček Martin     3243
8.Šperl JanVáňa Martin     3153
9.Sloup PavelGryga Michal     3163
10.Zoubele SlavomírMarek Pavel     2364
11.Šperl JanPlaček Martin     3174
12.Sloup PavelVáňa Martin     3184
13.Zoubele SlavomírGryga Michal     3194
14.Lepeška JaroslavMarek Pavel     31104
15.Sloup PavelPlaček Martin     31114
16.Zoubele SlavomírVáňa Martin     31124
17.Lepeška JaroslavGryga Michal     03125
18.Šperl JanMarek Pavel     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zoubele Slavomír31Plaček Martin04
Lepeška Jaroslav31Váňa Martin04
Šperl Jan22Gryga Michal22
Sloup Pavel31Marek Pavel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS