Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Čech Jiří
Šauer Robert
 
 
     3010
2.Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
Kozelka Martin
Bradna Zdeněk
 
 
     3120
3.Janeček JaroslavČech Jiří     3030
4.Šlapák JaroslavBradna Zdeněk     3240
5.Havel MiroslavŠauer Robert     1341
6.Janečková JaroslavaKozelka Martin     1342
7.Šlapák JaroslavČech Jiří     2343
8.Havel MiroslavBradna Zdeněk     3053
9.Janečková JaroslavaŠauer Robert     3063
10.Janeček JaroslavKozelka Martin     3073
11.Havel MiroslavČech Jiří     3083
12.Janečková JaroslavaBradna Zdeněk     3093
13.Janeček JaroslavŠauer Robert     30103
14.Šlapák JaroslavKozelka Martin     31113
15.Janečková JaroslavaČech Jiří     13114
16.Janeček JaroslavBradna Zdeněk     31124
17.Šlapák JaroslavŠauer Robert     30134
18.Havel MiroslavKozelka Martin     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janeček Jaroslav40Čech Jiří22
Šlapák Jaroslav31Bradna Zdeněk04
Havel Miroslav31Šauer Robert13
Janečková Jaroslava22Kozelka Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:42 TJ Sokol Holoubkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
Plaček Martin
Váňa Martin
 
 
     2301
2.Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
Marek Pavel
Psohlavec Tomáš
 
 
     2302
3.Přibil JiříPlaček Martin     3012
4.Loukota PetrVáňa Martin     2313
5.Krchov JosefMarek Pavel     0314
6.Kotva JanPsohlavec Tomáš     3224
7.Loukota PetrPlaček Martin     1325
8.Krchov JosefVáňa Martin     3235
9.Kotva JanMarek Pavel     2336
10.Přibil JiříPsohlavec Tomáš     3246
11.Krchov JosefPlaček Martin     3256
12.Kotva JanVáňa Martin     3266
13.Přibil JiříMarek Pavel     3076
14.Loukota PetrPsohlavec Tomáš     2377
15.Kotva JanPlaček Martin     3287
16.Přibil JiříVáňa Martin     1388
17.Loukota PetrMarek Pavel     1389
18.Krchov JosefPsohlavec Tomáš     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibil Jiří31Plaček Martin13
Loukota Petr04Váňa Martin22
Krchov Josef22Marek Pavel31
Kotva Jan31Psohlavec Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Sloup Pavel
Šperl Jan
 
 
     2301
2.Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
Zoubele Slavomír
Mikuta Stanislav
 
 
     0302
3.Zuska JanZoubele Slavomír     0303
4.Pour JiříSloup Pavel     3113
5.Pour JanMikuta Stanislav     3023
6.Baron EduardŠperl Jan     0324
7.Pour JiříZoubele Slavomír     3034
8.Pour JanSloup Pavel     3044
9.Baron EduardMikuta Stanislav     1345
10.Zuska JanŠperl Jan     0346
11.Pour JanZoubele Slavomír     3056
12.Baron EduardSloup Pavel     0357
13.Zuska JanMikuta Stanislav     0358
14.Pour JiříŠperl Jan     2359
15.Baron EduardZoubele Slavomír     03510
16.Zuska JanSloup Pavel     13511
17.Pour JiříMikuta Stanislav     30611
18.Pour JanŠperl Jan     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zuska Jan04Zoubele Slavomír22
Pour Jiří31Sloup Pavel22
Pour Jan40Mikuta Stanislav22
Baron Eduard04Šperl Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
Poch Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
Gašparovič Martin
Somolík Miloš
 
 
     3210
2.Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
Lev Josef
Boháček Václav
 
 
     3020
3.Krajdl RomanGašparovič Martin     0321
4.Poch PetrBoháček Václav     3131
5.Dobrý JanLev Josef     2332
6.Tomášek MartinSomolík Miloš     3242
7.Poch PetrGašparovič Martin     1343
8.Dobrý JanBoháček Václav     3053
9.Tomášek MartinLev Josef     2354
10.Krajdl RomanSomolík Miloš     3064
11.Dobrý JanGašparovič Martin     0365
12.Tomášek MartinBoháček Václav     2366
13.Krajdl RomanLev Josef     3176
14.Poch PetrLoukota Ondřej     3186
15.Tomášek MartinGašparovič Martin     3296
16.Krajdl RomanBoháček Václav     30106
17.Poch PetrLev Josef     31116
18.Dobrý JanLoukota Ondřej     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krajdl Roman31Gašparovič Martin31
Poch Petr31Boháček Václav13
Dobrý Jan22Lev Josef22
Tomášek Martin22Somolík Miloš02
   Loukota Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
Marek Jakub
Marek Libor
 
 
     3110
2.Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
Šťastný Jaroslav
Holý Miloš
 
 
     2311
3.Krátký PetrHolý Miloš     3021
4.Šula MilanKopp Stanislav     3031
5.Podsedník JanŠťastný Jaroslav     3141
6.Šustr MichalMarek Jakub     3251
7.Šula MilanHolý Miloš     0352
8.Podsedník JanKopp Stanislav     3062
9.Šustr MichalŠťastný Jaroslav     3072
10.Krátký PetrMarek Jakub     3082
11.Podsedník JanHolý Miloš     1383
12.Šustr MichalMarek Libor     3093
13.Krátký PetrŠťastný Jaroslav     31103
14.Šula MilanMarek Jakub     23104
15.Šustr MichalHolý Miloš     32114
16.Krátký PetrMarek Libor     31124
17.Šula MilanŠťastný Jaroslav     13125
18.Podsedník JanMarek Jakub     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Petr40Holý Miloš22
Šula Milan13Kopp Stanislav02
Podsedník Jan22Šťastný Jaroslav13
Šustr Michal40Marek Jakub22
   Marek Libor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
Bistřický Bohumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Michal
Bistřický Bohumír
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
     2301
2.Filip Michal
Voříšek Jiří st.
 
 
Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
     0302
3.Filip MichalPalek Vladimír     1303
4.Voříšek Jiří st.Ruckauf Michal     0304
5.Veselý JaroslavHofman Martin     0305
6.Košek MichalHofman Petr ml.     3215
7.Voříšek Jiří st.Palek Vladimír     3225
8.Veselý JaroslavRuckauf Michal     0326
9.Košek MichalHofman Martin     3036
10.Filip MichalHofman Petr ml.     1337
11.Veselý JaroslavPalek Vladimír     0338
12.Košek MichalRuckauf Michal     3248
13.Filip MichalHofman Martin     1349
14.Voříšek Jiří st.Hofman Petr ml.     03410
15.Košek MichalPalek Vladimír     30510
16.Filip MichalRuckauf Michal     03511
17.Voříšek Jiří st.Hofman Martin     03512
18.Veselý JaroslavHofman Petr ml.     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Filip Michal04Palek Vladimír22
Voříšek Jiří st.13Ruckauf Michal31
Veselý Jaroslav04Hofman Martin31
Košek Michal40Hofman Petr ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Duraj Vojtěch
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     0301
2.Kozelka Martin
Bradna Zdeněk
 
 
Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
     2302
3.Čech JiříHofman Martin     0303
4.Bradna ZdeněkRuckauf Michal     0304
5.Kozelka MartinPalek Vladimír     3014
6.Duraj VojtěchHofman Petr ml.     0315
7.Šauer RobertHofman Martin     1316
8.Kozelka MartinRuckauf Michal     0317
9.Duraj VojtěchPalek Vladimír     3127
10.Čech JiříHofman Petr ml.     1328
11.Kozelka MartinHofman Martin     3238
12.Duraj VojtěchRuckauf Michal     1339
13.Čech JiříPalek Vladimír     3049
14.Šauer RobertHofman Petr ml.     03410
15.Duraj VojtěchHofman Martin     31510
16.Čech JiříRuckauf Michal     03511
17.Šauer RobertPalek Vladimír     23512
18.Kozelka MartinHofman Petr st.     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čech Jiří13Hofman Martin22
Bradna Zdeněk01Ruckauf Michal40
Kozelka Martin31Palek Vladimír13
Duraj Vojtěch22Hofman Petr ml.30
Šauer Robert03Hofman Petr st.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
Veselý Jaroslav
Valenta Miroslav
 
 
     3110
2.Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
Bistřický Bohumír
Voříšek Jiří st.
 
 
     3120
3.Holý MilošVeselý Jaroslav     3030
4.Kopp StanislavVoříšek Jiří st.     3140
5.Marek JakubValenta Miroslav     3150
6.Šťastný JaroslavBistřický Bohumír     3060
7.Kopp StanislavVeselý Jaroslav     0361
8.Marek JakubVoříšek Jiří st.     3171
9.Šťastný JaroslavValenta Miroslav     2372
10.Holý MilošBistřický Bohumír     3182
11.Marek JakubVeselý Jaroslav     0383
12.Šťastný JaroslavVoříšek Jiří st.     1384
13.Holý MilošValenta Miroslav     3094
14.Kopp StanislavBistřický Bohumír     30104
15.Šťastný JaroslavVeselý Jaroslav     30114
16.Holý MilošVoříšek Jiří st.     30124
17.Kopp StanislavValenta Miroslav     31134
18.Marek JakubBistřický Bohumír     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Miloš40Veselý Jaroslav22
Kopp Stanislav31Voříšek Jiří st.13
Marek Jakub22Valenta Miroslav13
Šťastný Jaroslav22Bistřický Bohumír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:42 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lev Josef
Boháček Václav
 
 
Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
     1301
2.Gašparovič Martin
Ineman František
 
 
Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
     3211
3.Ineman FrantišekŠustr Michal     1312
4.Gašparovič MartinKrátký Petr     3022
5.Lev JosefŠula Milan     3232
6.Boháček VáclavPodsedník Jan     3242
7.Gašparovič MartinŠustr Michal     3252
8.Lev JosefKrátký Petr     0353
9.Boháček VáclavŠula Milan     1354
10.Ineman FrantišekPodsedník Jan     2355
11.Somolík MilošŠustr Michal     0356
12.Boháček VáclavKrátký Petr     0357
13.Ineman FrantišekŠula Milan     3267
14.Gašparovič MartinPodsedník Jan     3277
15.Boháček VáclavŠustr Michal     0378
16.Ineman FrantišekKrátký Petr     1379
17.Gašparovič MartinŠula Milan     3089
18.Loukota OndřejPodsedník Jan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ineman František13Šustr Michal31
Gašparovič Martin40Krátký Petr31
Lev Josef11Šula Milan13
Boháček Václav13Podsedník Jan22
Somolík Miloš01   
Loukota Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šperl Jan
Mikuta Stanislav
 
 
Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
     2301
2.Zoubele Slavomír
Lepeška Jaroslav
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
     1302
3.Zoubele SlavomírPoch Petr     3112
4.Lepeška JaroslavKrajdl Roman     0313
5.Šperl JanTomášek Martin     3123
6.Mikuta StanislavDobrý Jan     3233
7.Lepeška JaroslavPoch Petr     3043
8.Šperl JanKrajdl Roman     1344
9.Mikuta StanislavTomášek Martin     3154
10.Zoubele SlavomírDobrý Jan     1355
11.Šperl JanPoch Petr     3065
12.Mikuta StanislavKrajdl Roman     0366
13.Zoubele SlavomírTomášek Martin     3276
14.Lepeška JaroslavDobrý Jan     1377
15.Mikuta StanislavPoch Petr     1378
16.Zoubele SlavomírKrajdl Roman     3188
17.Lepeška JaroslavTomášek Martin     3298
18.Šperl JanDobrý Jan     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zoubele Slavomír31Poch Petr13
Lepeška Jaroslav22Krajdl Roman31
Šperl Jan22Tomášek Martin04
Mikuta Stanislav22Dobrý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
Praum Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Gryga Michal
 
 
Pour Jan
Pour Jiří
 
 
     1301
2.Plaček Martin
Váňa Martin
 
 
Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
     3011
3.Váňa MartinPour Jan     0312
4.Plaček MartinPour Jiří     1313
5.Gryga MichalZuska Jan     3123
6.Marek PavelZuska Josef     3133
7.Plaček MartinPour Jan     0334
8.Gryga MichalPour Jiří     1335
9.Marek PavelZuska Jan     3045
10.Váňa MartinZuska Josef     3055
11.Gryga MichalPour Jan     0356
12.Marek PavelPour Jiří     0357
13.Váňa MartinZuska Jan     3267
14.Plaček MartinBaron Eduard     3077
15.Marek PavelPour Jan     0378
16.Váňa MartinPour Jiří     0379
17.Plaček MartinZuska Jan     3089
18.Gryga MichalBaron Eduard     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Martin22Pour Jan40
Plaček Martin22Pour Jiří40
Gryga Michal22Zuska Jan04
Marek Pavel22Zuska Josef02
   Baron Eduard02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Miroslav
Halbych Jan
 
 
Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
     3210
2.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Loukota Petr
Krchov Josef
 
 
     3020
3.Janeček JaroslavPřibil Jiří     3130
4.Halbych JanDienstbier Bohuslav     0331
5.Havel MiroslavKrchov Josef     3041
6.Janečková JaroslavaLoukota Petr     3151
7.Halbych JanPřibil Jiří     2352
8.Havel MiroslavDienstbier Bohuslav     3162
9.Janečková JaroslavaKrchov Josef     3272
10.Janeček JaroslavLoukota Petr     3082
11.Havel MiroslavPřibil Jiří     3092
12.Janečková JaroslavaDienstbier Bohuslav     32102
13.Janeček JaroslavKrchov Josef     31112
14.Halbych JanLoukota Petr     13113
15.Janečková JaroslavaPřibil Jiří     03114
16.Janeček JaroslavDienstbier Bohuslav     31124
17.Halbych JanKrchov Josef     13125
18.Havel MiroslavLoukota Petr     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janeček Jaroslav40Přibil Jiří22
Halbych Jan04Dienstbier Bohuslav13
Havel Miroslav31Krchov Josef13
Janečková Jaroslava31Loukota Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 TJ Sokol Radnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
Duraj Vojtěch
Bradna Zdeněk
 
 
     3010
2.Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
     1311
3.Přibil JiříBradna Zdeněk     3121
4.Krchov JosefČech Jiří     1322
5.Loukota PetrDuraj Vojtěch     3132
6.Kotva JanKozelka Martin     1333
7.Krchov JosefBradna Zdeněk     3143
8.Loukota PetrČech Jiří     3253
9.Kotva JanDuraj Vojtěch     1354
10.Přibil JiříKozelka Martin     1355
11.Loukota PetrBradna Zdeněk     3165
12.Kotva JanČech Jiří     3175
13.Přibil JiříDuraj Vojtěch     3085
14.Krchov JosefKozelka Martin     1386
15.Kotva JanBradna Zdeněk     1387
16.Přibil JiříČech Jiří     3197
17.Krchov JosefDuraj Vojtěch     30107
18.Loukota PetrKozelka Martin     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibil Jiří31Bradna Zdeněk13
Krchov Josef22Čech Jiří13
Loukota Petr31Duraj Vojtěch13
Kotva Jan13Kozelka Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:21 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
Pour Jan
Pour Jiří
 
 
     0301
2.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
     3011
3.Janeček JaroslavPour Jan     3021
4.Šlapák JaroslavPour Jiří     2322
5.Havel MiroslavZuska Jan     3032
6.Janečková JaroslavaBaron Eduard     3042
7.Šlapák JaroslavPour Jan     0343
8.Havel MiroslavPour Jiří     3053
9.Janečková JaroslavaZuska Jan     3263
10.Janeček JaroslavBaron Eduard     3073
11.Havel MiroslavPour Jan     3183
12.Janečková JaroslavaPour Jiří     0384
13.Janeček JaroslavZuska Jan     3094
14.Šlapák JaroslavBaron Eduard     30104
15.Janečková JaroslavaPour Jan     03105
16.Janeček JaroslavPour Jiří     03106
17.Šlapák JaroslavZuska Jan     30116
18.Havel MiroslavBaron Eduard     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janeček Jaroslav31Pour Jan22
Šlapák Jaroslav22Pour Jiří31
Havel Miroslav40Zuska Jan04
Janečková Jaroslava22Baron Eduard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
Marek Pavel
Gryga Michal
 
 
     3110
2.Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
Plaček Martin
Váňa Martin
 
 
     3020
3.Tomášek MartinPlaček Martin     0321
4.Poch PetrVáňa Martin     3031
5.Dobrý JanGryga Michal     3141
6.Krajdl RomanMarek Pavel     3051
7.Poch PetrPlaček Martin     3161
8.Dobrý JanVáňa Martin     3171
9.Krajdl RomanGryga Michal     3081
10.Tomášek MartinMarek Pavel     3291
11.Dobrý JanPlaček Martin     30101
12.Krajdl RomanVáňa Martin     30111
13.Tomášek MartinGryga Michal     23112
14.Poch PetrMarek Pavel     32122
15.Krajdl RomanPlaček Martin     30132
16.Tomášek MartinVáňa Martin     31142
17.Poch PetrGryga Michal     31152
18.Dobrý JanMarek Pavel     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomášek Martin22Plaček Martin13
Poch Petr40Váňa Martin04
Dobrý Jan40Gryga Michal13
Krajdl Roman40Marek Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
Sloup Pavel
Šperl Jan
 
 
     3210
2.Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
Lepeška Jaroslav
Zoubele Slavomír
 
 
     1311
3.Krátký PetrZoubele Slavomír     0312
4.Šula MilanLepeška Jaroslav     3122
5.Podsedník JanŠperl Jan     1323
6.Šustr MichalSloup Pavel     0324
7.Šula MilanZoubele Slavomír     3034
8.Podsedník JanLepeška Jaroslav     3144
9.Šustr MichalŠperl Jan     2345
10.Krátký PetrSloup Pavel     2346
11.Podsedník JanZoubele Slavomír     3156
12.Šustr MichalLepeška Jaroslav     3266
13.Krátký PetrŠperl Jan     1367
14.Šula MilanSloup Pavel     3277
15.Šustr MichalZoubele Slavomír     1378
16.Krátký PetrLepeška Jaroslav     2379
17.Šula MilanŠperl Jan     3189
18.Podsedník JanSloup Pavel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Petr04Zoubele Slavomír22
Šula Milan40Lepeška Jaroslav13
Podsedník Jan22Šperl Jan31
Šustr Michal13Sloup Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
Bistřický Bohumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium RokycanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33697:651SK Rokycany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voříšek Jiří st.
Filip Michal
 
 
Somolík Miloš
Sedlecký Josef
 
 
-448-993210
2.Veselý Jaroslav
Čejka Petr
 
 
Boháček Václav
Loukota Ondřej
 
 
6-759 3120
3.Filip MichalSomolík Miloš6-7-6923230
4.Veselý JaroslavBoháček Václav7-12-8-6 1331
5.Voříšek Jiří st.Loukota Ondřej8-10-99-92332
6.Čejka PetrSedlecký Josef9-59-1063242
7.Veselý JaroslavSomolík Miloš11-96-7-82343
8.Voříšek Jiří st.Boháček Václav-2-711-7 1344
9.Čejka PetrLoukota Ondřej-7892 3154
10.Filip MichalSedlecký Josef-95-96123264
11.Voříšek Jiří st.Somolík Miloš-5-11-8  0365
12.Čejka PetrBoháček Václav362  3075
13.Filip MichalLoukota Ondřej996  3085
14.Veselý JaroslavSedlecký Josef986  3095
15.Čejka PetrSomolík Miloš-9677 31105
16.Filip MichalBoháček Václav-87-8-5 13106
17.Veselý JaroslavLoukota Ondřej-5-7-8  03107
18.Voříšek Jiří st.Sedlecký Josef-9875 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filip Michal31Somolík Miloš22
Veselý Jaroslav13Boháček Václav31
Voříšek Jiří st.13Loukota Ondřej22
Čejka Petr40Sedlecký Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
     3010
2.Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Ruckauf MichalMarek Jakub     3130
4.Palek VladimírKopp Stanislav     3240
5.Hofman MartinHolý Miloš     1341
6.Hofman Petr ml.WO    3051
7.Palek VladimírMarek Jakub     3161
8.Hofman MartinKopp Stanislav     3171
9.Hofman Petr ml.Holý Miloš     0372
10.Ruckauf MichalWO    3082
11.Hofman MartinMarek Jakub     3292
12.Hofman Petr ml.Kopp StanislavWO    30102
13.Ruckauf MichalHolý Miloš     31112
14.Palek VladimírWO    30122
15.Hofman Petr ml.Marek Jakub     13123
16.Ruckauf MichalKopp StanislavWO    30133
17.Palek VladimírWO    30143
18.Hofman MartinWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ruckauf Michal20Marek Jakub13
Palek Vladimír20Kopp Stanislav02
Hofman Martin21Holý Miloš21
Hofman Petr ml.02   
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32 TJ Sokol Klabava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duraj Vojtěch
Kurz Petr
 
 
Šťastný Jaroslav
Holý Miloš
 
 
     1301
2.Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
Marek Libor
Marek Jakub
 
 
     3011
3.Čech JiříHolý Miloš     0312
4.Duraj VojtěchŠťastný Jaroslav     1313
5.Kozelka MartinMarek Jakub     3023
6.Lorenc TomášMarek Libor     0324
7.Duraj VojtěchHolý Miloš     3134
8.Kozelka MartinŠťastný Jaroslav     3144
9.Lorenc TomášMarek Jakub     1345
10.Čech JiříMarek Libor     3155
11.Kozelka MartinHolý Miloš     1356
12.Lorenc Tomᚊťastný Jaroslav     0357
13.Čech JiříMarek Jakub     3067
14.Duraj VojtěchMarek Libor     3077
15.Lorenc TomášHolý Miloš     0378
16.Čech Jiř튝astný Jaroslav     3188
17.Duraj VojtěchMarek Jakub     3298
18.Kozelka MartinMarek Libor     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Jiří31Holý Miloš31
Duraj Vojtěch31Šťastný Jaroslav22
Kozelka Martin31Marek Jakub13
Lorenc Tomáš04Marek Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:40 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lev Josef
Boháček Václav
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     1301
2.Gašparovič Martin
Ineman František
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
     3011
3.Ineman FrantišekRuckauf Michal     1312
4.Boháček VáclavHofman Martin     0313
5.Lev JosefPalek Vladimír     3123
6.Gašparovič MartinHofman Petr ml.     0324
7.Boháček VáclavRuckauf Michal     0325
8.Lev JosefHofman Martin     0326
9.Gašparovič MartinPalek Vladimír     2327
10.Ineman FrantišekHofman Petr ml.     3037
11.Lev JosefRuckauf Michal     1338
12.Gašparovič MartinHofman Martin     1339
13.Ineman FrantišekPalek Vladimír     3049
14.Loukota OndřejHofman Petr ml.     03410
15.Gašparovič MartinRuckauf MichalWO    03411
16.Ineman FrantišekHofman MartinWO    30511
17.Loukota OndřejPalek Vladimír     03512
18.Lev JosefHofman Petr ml.WO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ineman František21Ruckauf Michal30
Boháček Václav02Hofman Martin30
Lev Josef12Palek Vladimír22
Gašparovič Martin03Hofman Petr ml.21
Loukota Ondřej02   
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Pavel
Šperl Jan
 
 
Filip Michal
Voříšek Jiří st.
 
 
     3010
2.Mikuta Stanislav
Zoubele Slavomír
 
 
Čejka Petr
Veselý Jaroslav
 
 
     3120
3.Zoubele SlavomírVeselý Jaroslav     3130
4.Mikuta StanislavČejka Petr     1331
5.Šperl JanFilip Michal     1332
6.Sloup PavelVoříšek Jiří st.     3042
7.Mikuta StanislavVeselý Jaroslav     3152
8.Šperl JanČejka Petr     3062
9.Sloup PavelFilip Michal     3072
10.Zoubele SlavomírVoříšek Jiří st.     3182
11.Šperl JanVeselý Jaroslav     3192
12.Sloup PavelČejka Petr     32102
13.Zoubele SlavomírFilip Michal     30112
14.Mikuta StanislavVoříšek Jiří st.     32122
15.Sloup PavelVeselý Jaroslav     30132
16.Zoubele SlavomírČejka Petr     23133
17.Mikuta StanislavFilip Michal     32143
18.Šperl JanVoříšek Jiří st.     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zoubele Slavomír31Veselý Jaroslav04
Mikuta Stanislav31Čejka Petr22
Šperl Jan31Filip Michal13
Sloup Pavel40Voříšek Jiří st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
Plaček Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:42 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Gryga Michal
 
 
Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
     3010
2.Šilpoch Václav
Plaček Martin
 
 
Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
     2311
3.Šilpoch VáclavKrátký Petr     0312
4.Plaček MartinŠula Milan     1313
5.Gryga MichalŠustr Michal     3023
6.Marek PavelPodsedník Jan     1324
7.Plaček MartinKrátký Petr     0325
8.Gryga MichalŠula Milan     3035
9.Marek PavelŠustr Michal     2336
10.Šilpoch VáclavPodsedník Jan     2337
11.Gryga MichalKrátký Petr     3247
12.Marek PavelŠula Milan     1348
13.Šilpoch VáclavŠustr Michal     0349
14.Plaček MartinPodsedník Jan     03410
15.Marek PavelKrátký Petr     13411
16.Šilpoch VáclavŠula Milan     03412
17.Plaček MartinŠustr Michal     03413
18.Gryga MichalPodsedník Jan     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilpoch Václav04Krátký Petr31
Plaček Martin04Šula Milan31
Gryga Michal40Šustr Michal31
Marek Pavel04Podsedník Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
     2301
2.Janečková Jaroslava
Janeček Jaroslav
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
     2302
3.Janeček JaroslavPoch Petr     3012
4.Krajdl RomanWO    0313
5.Havel MiroslavDobrý Jan     3123
6.Janečková JaroslavaTomášek Martin     1324
7.Poch PetrWO    0325
8.Havel MiroslavKrajdl Roman     3035
9.Janečková JaroslavaDobrý Jan     2336
10.Janeček JaroslavTomášek Martin     3146
11.Havel MiroslavPoch Petr     3256
12.Janečková JaroslavaKrajdl Roman     1357
13.Janeček JaroslavDobrý Jan     3167
14.Tomášek MartinWO    0368
15.Janečková JaroslavaPoch Petr     1369
16.Janeček JaroslavKrajdl Roman     13610
17.Dobrý JanWO    03611
18.Havel MiroslavTomášek Martin     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janeček Jaroslav31Poch Petr12
Havel Miroslav40Krajdl Roman21
Janečková Jaroslava04Dobrý Jan12
   Tomášek Martin12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:15 TJ Sokol Radnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Loukota Petr
 
 
Pour Jan
Zuska Jan
 
 
     3010
2.Krchov Josef
Kotva Jan
 
 
Zuska Josef
Baron Eduard
 
 
     3020
3.Přibil JiříZuska Josef     3030
4.Krchov JosefZuska Jan     3040
5.Loukota PetrBaron Eduard     3050
6.Kotva JanPour Jan     0351
7.Krchov JosefZuska Josef     3061
8.Loukota PetrZuska Jan     3071
9.Kotva JanBaron Eduard     3181
10.Přibil JiříPour Jan     0382
11.Loukota PetrZuska Josef     3092
12.Kotva JanZuska Jan     31102
13.Přibil JiříBaron Eduard     30112
14.Krchov JosefPour Jan     03113
15.Kotva JanZuska Josef     30123
16.Přibil JiříZuska Jan     30133
17.Krchov JosefBaron Eduard     31143
18.Loukota PetrPour Jan     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přibil Jiří31Zuska Josef04
Krchov Josef31Zuska Jan04
Loukota Petr31Baron Eduard04
Kotva Jan31Pour Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:37 TJ Sokol Klabava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Kurz Petr
Duraj Vojtěch
 
 
     3110
2.Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
Kozelka Martin
Čech Jiří
 
 
     0311
3.Pour JiříČech Jiří     3221
4.Pour JanŠauer Robert     3031
5.Zuska JanDuraj Vojtěch     1332
6.Baron EduardKozelka Martin     0333
7.Pour JanČech Jiří     3243
8.Zuska JanŠauer Robert     1344
9.Baron EduardDuraj Vojtěch     0345
10.Pour JiříKozelka Martin     0346
11.Zuska JanČech Jiří     0347
12.Baron EduardŠauer Robert     0348
13.Pour JiříDuraj Vojtěch     3058
14.Pour JanKozelka Martin     3168
15.Baron EduardČech Jiří     0369
16.Pour JiříŠauer Robert     3079
17.Pour JanDuraj Vojtěch     3189
18.Zuska JanKozelka Martin     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Jiří31Čech Jiří22
Pour Jan40Šauer Robert22
Zuska Jan04Duraj Vojtěch22
Baron Eduard04Kozelka Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
Dienstbier Bohuslav
Přibil Jiří
 
 
     0301
2.Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
     3211
3.Tomášek MartinPřibil Jiří     0312
4.Krajdl RomanLoukota Petr     3122
5.Dobrý JanKotva Jan     3032
6.Poch PetrKrchov Josef     3242
7.Krajdl RomanPřibil Jiří     1343
8.Dobrý JanLoukota Petr     3253
9.Poch PetrKotva Jan     3063
10.Tomášek MartinKrchov Josef     3073
11.Dobrý JanPřibil Jiří     3283
12.Poch PetrLoukota Petr     1384
13.Tomášek MartinKotva Jan     3094
14.Krajdl RomanKrchov Josef     31104
15.Poch PetrPřibil Jiří     03105
16.Tomášek MartinLoukota Petr     13106
17.Krajdl RomanKotva Jan     30116
18.Dobrý JanKrchov Josef     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomášek Martin22Přibil Jiří31
Krajdl Roman31Loukota Petr22
Dobrý Jan40Kotva Jan04
Poch Petr22Krchov Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
     3110
2.Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
Janečková Jaroslava
Janeček Jaroslav
 
 
     1311
3.Krátký PetrJaneček Jaroslav     1312
4.Šula MilanŠlapák Jaroslav     3022
5.Podsedník JanHavel Miroslav     0323
6.Šustr MichalJanečková Jaroslava     3033
7.Šula MilanJaneček Jaroslav     1334
8.Podsedník JanŠlapák Jaroslav     3244
9.Šustr MichalHavel Miroslav     2345
10.Krátký PetrJanečková Jaroslava     3155
11.Podsedník JanJaneček Jaroslav     0356
12.Šustr MichalŠlapák Jaroslav     0357
13.Krátký PetrHavel Miroslav     1358
14.Šula MilanJanečková Jaroslava     3268
15.Šustr MichalJaneček JaroslavWO    0369
16.Krátký PetrŠlapák Jaroslav     3179
17.Šula MilanHavel Miroslav     23710
18.Podsedník JanJanečková Jaroslava     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Petr22Janeček Jaroslav30
Šula Milan22Šlapák Jaroslav13
Podsedník Jan13Havel Miroslav40
Šustr Michal12Janečková Jaroslava13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40 TJ Sokol Holoubkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Filip Michal
 
 
Gryga Michal
Marek Pavel
 
 
     3210
2.Bistřický Bohumír
Valenta Miroslav
 
 
Plaček Martin
Váňa Martin
 
 
     1311
3.Filip MichalPlaček Martin     3121
4.Veselý JaroslavGryga Michal     1322
5.Bistřický BohumírVáňa Martin     2323
6.Valenta MiroslavMarek Pavel     1324
7.Veselý JaroslavPlaček Martin     2325
8.Bistřický BohumírGryga Michal     0326
9.Valenta MiroslavVáňa Martin     3036
10.Filip MichalMarek Pavel     2337
11.Bistřický BohumírPlaček Martin     3247
12.Valenta MiroslavGryga Michal     0348
13.Filip MichalVáňa Martin     3158
14.Veselý JaroslavMarek Pavel     0359
15.Valenta MiroslavPlaček Martin     3269
16.Filip MichalGryga Michal     23610
17.Veselý JaroslavVáňa Martin     31710
18.Bistřický BohumírMarek Pavel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filip Michal22Plaček Martin13
Veselý Jaroslav13Gryga Michal40
Bistřický Bohumír22Váňa Martin13
Valenta Miroslav22Marek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Sloup Pavel
Mikuta Stanislav
 
 
     3010
2.Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
Lepeška Jaroslav
Zoubele Slavomír
 
 
     0311
3.Hofman MartinZoubele Slavomír     3121
4.Palek VladimírSloup Pavel     3131
5.Ruckauf MichalMikuta Stanislav     3041
6.Hofman Petr ml.Lepeška Jaroslav     3251
7.Palek VladimírZoubele Slavomír     0352
8.Ruckauf MichalSloup Pavel     3062
9.Hofman Petr ml.Mikuta Stanislav     3172
10.Hofman MartinLepeška Jaroslav     3282
11.Ruckauf MichalZoubele Slavomír     3092
12.Hofman Petr ml.Sloup Pavel     1393
13.Hofman MartinMikuta Stanislav     31103
14.Palek VladimírLepeška Jaroslav     03104
15.Hofman Petr ml.Zoubele Slavomír     23105
16.Hofman MartinSloup Pavel     13106
17.Palek VladimírMikuta StanislavWO    30116
18.Ruckauf MichalLepeška Jaroslav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Martin31Zoubele Slavomír22
Palek Vladimír12Sloup Pavel22
Ruckauf Michal40Mikuta Stanislav03
Hofman Petr ml.22Lepeška Jaroslav13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jakub
Marek Libor
 
 
Ineman František
Gašparovič Martin
 
 
     1301
2.Šťastný Jaroslav
Holý Miloš
 
 
Boháček Václav
Lev Josef
 
 
     3011
3.Holý MilošIneman František     3221
4.Kopp StanislavGašparovič Martin     0322
5.Marek JakubLev Josef     3032
6.Šťastný JaroslavBoháček Václav     3142
7.Kopp StanislavIneman František     0343
8.Marek JakubGašparovič Martin     1344
9.Šťastný JaroslavLev Josef     3254
10.Holý MilošBoháček Václav     3064
11.Marek JakubIneman František     1365
12.Šťastný JaroslavGašparovič Martin     0366
13.Holý MilošLoukota Ondřej     3076
14.Kopp StanislavBoháček Václav     2377
15.Šťastný JaroslavIneman František     2378
16.Holý MilošGašparovič Martin     3288
17.Kopp StanislavLoukota Ondřej     3098
18.Marek JakubBoháček Václav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Miloš40Ineman František31
Kopp Stanislav13Gašparovič Martin31
Marek Jakub13Lev Josef02
Šťastný Jaroslav22Boháček Václav22
   Loukota Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
Gašparovič Martin
Somolík Miloš
 
 
     1301
2.Šauer Robert
Kurz Petr
 
 
Lev Josef
Boháček Václav
 
 
     3111
3.Šauer RobertGašparovič Martin     1312
4.Čech JiříBoháček Václav     3222
5.Kozelka MartinSomolík Miloš     3232
6.Bradna ZdeněkLev Josef     3142
7.Čech JiříGašparovič Martin     0343
8.Kozelka MartinBoháček Václav     3153
9.Bradna ZdeněkSomolík Miloš     2354
10.Šauer RobertLev Josef     3164
11.Kozelka MartinGašparovič Martin     1365
12.Bradna ZdeněkLoukota Ondřej     2366
13.Šauer RobertSomolík Miloš     2367
14.Čech JiříLev Josef     3277
15.Bradna ZdeněkGašparovič Martin     0378
16.Šauer RobertLoukota Ondřej     3288
17.Čech JiříSomolík Miloš     2389
18.Kozelka MartinLev Josef     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šauer Robert22Gašparovič Martin40
Čech Jiří22Boháček Václav02
Kozelka Martin31Somolík Miloš31
Bradna Zdeněk13Lev Josef04
   Loukota Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Pavel
Mikuta Stanislav
 
 
Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
     0301
2.Zoubele Slavomír
Lepeška Jaroslav
 
 
Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
     3211
3.Zoubele SlavomírKopp Stanislav     0312
4.Lepeška JaroslavHolý Miloš     3122
5.Mikuta StanislavŠťastný Jaroslav     3132
6.Sloup PavelMarek Jakub     3042
7.Lepeška JaroslavKopp Stanislav     3052
8.Mikuta StanislavHolý Miloš     0353
9.Sloup PavelŠťastný Jaroslav     3163
10.Zoubele SlavomírMarek Jakub     3073
11.Mikuta StanislavKopp Stanislav     1374
12.Sloup PavelHolý Miloš     1375
13.Zoubele SlavomírŠťastný Jaroslav     3085
14.Lepeška JaroslavMarek Jakub     3095
15.Sloup PavelKopp Stanislav     31105
16.Zoubele SlavomírHolý Miloš     13106
17.Lepeška JaroslavŠťastný Jaroslav     30116
18.Mikuta StanislavMarek Jakub     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zoubele Slavomír22Kopp Stanislav22
Lepeška Jaroslav40Holý Miloš31
Mikuta Stanislav13Šťastný Jaroslav04
Sloup Pavel31Marek Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1624:49 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Gryga Michal
 
 
Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
     1301
2.Plaček Martin
Váňa Martin
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     0302
3.Váňa MartinRuckauf Michal     0303
4.Marek PavelPalek Vladimír     3013
5.Gryga MichalHofman Petr ml.     2314
6.Plaček MartinHofman Martin     1315
7.Marek PavelRuckauf Michal     2316
8.Gryga MichalPalek Vladimír     0317
9.Plaček MartinHofman Petr ml.     1318
10.Váňa MartinHofman Martin     1319
11.Gryga MichalRuckauf Michal     23110
12.Plaček MartinPalek Vladimír     13111
13.Váňa MartinHofman Petr ml.     03112
14.Marek PavelHofman Martin     31212
15.Plaček MartinRuckauf Michal     13213
16.Váňa MartinPalek Vladimír     23214
17.Marek PavelHofman Petr ml.     23215
18.Gryga MichalHofman Martin     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váňa Martin04Ruckauf Michal40
Marek Pavel22Palek Vladimír31
Gryga Michal04Hofman Petr ml.40
Plaček Martin04Hofman Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Valenta Miroslav
Filip Michal
 
 
     0301
2.Havel Miroslav
Šlapák Jaroslav
 
 
Veselý Jaroslav
Voříšek Jiří st.
 
 
     0302
3.Janeček JaroslavValenta Miroslav     3012
4.Šlapák JaroslavFilip Michal     1313
5.Havel MiroslavVeselý Jaroslav     3023
6.Janečková JaroslavaVoříšek Jiří st.     3233
7.Šlapák JaroslavValenta Miroslav     1334
8.Havel MiroslavFilip Michal     3144
9.Janečková JaroslavaVeselý Jaroslav     3054
10.Janeček JaroslavVoříšek Jiří st.     3064
11.Havel MiroslavValenta Miroslav     3074
12.Janečková JaroslavaFilip Michal     3284
13.Janeček JaroslavVeselý Jaroslav     3094
14.Šlapák JaroslavVoříšek Jiří st.     30104
15.Janečková JaroslavaValenta Miroslav     30114
16.Janeček JaroslavFilip Michal     30124
17.Šlapák JaroslavVeselý Jaroslav     31134
18.Havel MiroslavVoříšek Jiří st.     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janeček Jaroslav40Valenta Miroslav13
Šlapák Jaroslav22Filip Michal13
Havel Miroslav40Veselý Jaroslav04
Janečková Jaroslava40Voříšek Jiří st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Loukota Petr
 
 
Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
     0301
2.Krchov Josef
Kotva Jan
 
 
Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
     2302
3.Přibil JiříKrátký Petr     3012
4.Kotva JanŠustr Michal     0313
5.Loukota PetrŠula Milan     2314
6.Krchov JosefPodsedník Jan     2315
7.Kotva JanKrátký Petr     1316
8.Loukota PetrŠustr Michal     2317
9.Krchov JosefŠula Milan     3127
10.Přibil JiříPodsedník Jan     2328
11.Loukota PetrKrátký Petr     3238
12.Krchov JosefŠustr Michal     0339
13.Přibil JiříŠula Milan     3249
14.Kotva JanPodsedník JanWO    03410
15.Krchov JosefKrátký Petr     03411
16.Přibil JiříŠustr Michal     03412
17.Kotva JanŠula Milan     13413
18.Loukota PetrPodsedník Jan     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibil Jiří22Krátký Petr22
Kotva Jan03Šustr Michal40
Loukota Petr22Šula Milan22
Krchov Josef13Podsedník Jan21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
     3110
2.Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
     0311
3.Zuska JanKrajdl Roman     0312
4.Pour JiříPoch Petr     3122
5.Pour JanTomášek Martin     3032
6.Baron EduardDobrý Jan     0333
7.Pour JiříKrajdl Roman     3043
8.Pour JanPoch Petr     3153
9.Baron EduardTomášek Martin     0354
10.Zuska JanDobrý Jan     0355
11.Pour JanKrajdl Roman     3265
12.Baron EduardPoch Petr     0366
13.Zuska JanTomášek Martin     0367
14.Pour JiříDobrý Jan     3077
15.Baron EduardKrajdl Roman     0378
16.Zuska JanPoch Petr     0379
17.Pour JiříTomášek Martin     3089
18.Pour JanDobrý Jan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zuska Jan04Krajdl Roman22
Pour Jiří40Poch Petr22
Pour Jan40Tomášek Martin22
Baron Eduard04Dobrý Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:12 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
Duraj Vojtěch
Lorenc Tomáš
 
 
     3010
2.Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
Čech Jiří
Šauer Robert
 
 
     3020
3.Tomášek MartinDuraj Vojtěch     3030
4.Krajdl RomanŠauer Robert     3140
5.Dobrý JanČech Jiří     3050
6.Poch PetrLorenc Tomáš     3060
7.Krajdl RomanDuraj Vojtěch     3070
8.Dobrý JanŠauer Robert     3180
9.Poch PetrČech Jiří     3290
10.Tomášek MartinLorenc Tomáš     31100
11.Dobrý JanDuraj Vojtěch     31110
12.Poch PetrŠauer Robert     30120
13.Tomášek MartinČech Jiří     32130
14.Krajdl RomanLorenc Tomáš     30140
15.Poch PetrDuraj Vojtěch     31150
16.Tomášek MartinŠauer Robert     31160
17.Krajdl RomanČech Jiří     32170
18.Dobrý JanLorenc Tomáš     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomášek Martin40Duraj Vojtěch04
Krajdl Roman40Šauer Robert04
Dobrý Jan40Čech Jiří04
Poch Petr40Lorenc Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:24 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Michal
Krátký Petr
 
 
Pour Jan
Pour Jiří
 
 
     3010
2.Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
     3020
3.Krátký PetrPour Jan     3130
4.Šula MilanZuska Jan     3040
5.Podsedník JanPour Jiří     0341
6.Šustr MichalBaron Eduard     3051
7.Šula MilanPour Jan     0352
8.Podsedník JanZuska Jan     3162
9.Šustr MichalPour Jiří     0363
10.Krátký PetrBaron Eduard     3073
11.Podsedník JanPour Jan     0374
12.Šustr MichalZuska Jan     3184
13.Krátký PetrPour Jiří     0385
14.Šula MilanBaron Eduard     3095
15.Šustr MichalPour Jan     0396
16.Krátký PetrZuska Jan     30106
17.Šula MilanPour Jiří     13107
18.Podsedník JanBaron Eduard     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krátký Petr31Pour Jan31
Šula Milan22Zuska Jan04
Podsedník Jan22Pour Jiří40
Šustr Michal22Baron Eduard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:43 TJ Sokol Radnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Voříšek Jiří st.
 
 
Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
     0301
2.Bistřický Bohumír
Valenta Miroslav
 
 
Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
     3211
3.Veselý JaroslavPřibil Jiří     0312
4.Voříšek Jiří st.Loukota Petr     3222
5.Valenta MiroslavKrchov Josef     1323
6.Bistřický BohumírKotva Jan     2324
7.Voříšek Jiří st.Přibil Jiří     0325
8.Valenta MiroslavLoukota Petr     3135
9.Bistřický BohumírKrchov Josef     3245
10.Veselý JaroslavKotva Jan     3255
11.Valenta MiroslavPřibil Jiří     0356
12.Bistřický BohumírLoukota Petr     0357
13.Veselý JaroslavKrchov Josef     3267
14.Voříšek Jiří st.Kotva Jan     3277
15.Bistřický BohumírPřibil Jiří     0378
16.Veselý JaroslavLoukota Petr     0379
17.Voříšek Jiří st.Krchov Josef     03710
18.Valenta MiroslavKotva Jan     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jaroslav22Přibil Jiří40
Voříšek Jiří st.22Loukota Petr22
Valenta Miroslav22Krchov Josef22
Bistřický Bohumír13Kotva Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:24 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Havel Miroslav
Halbych Jan
 
 
     3010
2.Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
     2311
3.Hofman Petr ml.Janeček Jaroslav     1312
4.Palek VladimírHavel Miroslav     0313
5.Hofman MartinHalbych Jan     3023
6.Ruckauf MichalJanečková Jaroslava     3033
7.Palek VladimírJaneček Jaroslav     2334
8.Hofman MartinHavel Miroslav     2335
9.Ruckauf MichalHalbych Jan     3045
10.Hofman Petr ml.Janečková Jaroslava     3055
11.Hofman MartinJaneček Jaroslav     0356
12.Ruckauf MichalHavel Miroslav     3066
13.Hofman Petr ml.Halbych Jan     3076
14.Palek VladimírJanečková Jaroslava     1377
15.Ruckauf MichalJaneček Jaroslav     3087
16.Hofman Petr ml.Havel Miroslav     3197
17.Palek VladimírHalbych Jan     32107
18.Hofman MartinJanečková Jaroslava     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Petr ml.31Janeček Jaroslav31
Palek Vladimír13Havel Miroslav22
Hofman Martin22Halbych Jan04
Ruckauf Michal40Janečková Jaroslava13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Libor
Kopp Stanislav
 
 
Marek Pavel
Psohlavec Tomáš
 
 
     3010
2.Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
Gryga Michal
Váňa Martin
 
 
     3220
3.Holý MilošPsohlavec Tomáš     3030
4.Kopp StanislavVáňa Martin     3040
5.Marek LiborGryga Michal     0341
6.Šťastný JaroslavMarek Pavel     2342
7.Kopp StanislavPsohlavec Tomáš     3252
8.Marek LiborVáňa Martin     2353
9.Šťastný JaroslavGryga Michal     0354
10.Holý MilošMarek Pavel     3064
11.Marek LiborPsohlavec Tomáš     1365
12.Šťastný JaroslavVáňa Martin     2366
13.Holý MilošGryga Michal     3076
14.Kopp StanislavMarek Pavel     3186
15.Šťastný JaroslavPsohlavec Tomáš     3196
16.Holý MilošVáňa Martin     30106
17.Kopp StanislavGryga Michal     13107
18.Marek LiborMarek Pavel     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Miloš40Psohlavec Tomáš13
Kopp Stanislav31Váňa Martin22
Marek Libor13Gryga Michal31
Šťastný Jaroslav13Marek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ineman František
Boháček Václav
 
 
Sloup Pavel
Mikuta Stanislav
 
 
     3010
2.Gašparovič Martin
Somolík Miloš
 
 
Zoubele Slavomír
Lepeška Jaroslav
 
 
     3120
3.Gašparovič MartinZoubele Slavomír     3230
4.Ineman FrantišekSloup Pavel     0331
5.Boháček VáclavLepeška Jaroslav     0332
6.Somolík MilošMikuta Stanislav     3142
7.Ineman FrantišekZoubele Slavomír     2343
8.Boháček VáclavSloup Pavel     0344
9.Somolík MilošLepeška Jaroslav     0345
10.Gašparovič MartinMikuta Stanislav     3255
11.Loukota OndřejZoubele Slavomír     1356
12.Somolík MilošSloup Pavel     2357
13.Gašparovič MartinLepeška Jaroslav     3067
14.Ineman FrantišekMikuta Stanislav     3177
15.Somolík MilošZoubele Slavomír     0378
16.Gašparovič MartinSloup Pavel     2379
17.Ineman FrantišekLepeška Jaroslav     13710
18.Loukota OndřejMikuta Stanislav     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gašparovič Martin31Zoubele Slavomír31
Ineman František13Sloup Pavel40
Boháček Václav02Lepeška Jaroslav31
Somolík Miloš13Mikuta Stanislav04
Loukota Ondřej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer Robert
Bradna Zdeněk
 
 
Zoubele Slavomír
Lepeška Jaroslav
 
 
     0301
2.Čech Jiří
Kozelka Martin
 
 
Sloup Pavel
Mikuta Stanislav
 
 
     3011
3.Šauer RobertZoubele Slavomír     0312
4.Čech JiříLepeška Jaroslav     3122
5.Kozelka MartinSloup Pavel     3132
6.Bradna ZdeněkMikuta Stanislav     2333
7.Čech JiříZoubele Slavomír     1334
8.Kozelka MartinLepeška Jaroslav     3144
9.Bradna ZdeněkSloup Pavel     0345
10.Šauer RobertMikuta Stanislav     2346
11.Kozelka MartinZoubele Slavomír     3156
12.Bradna ZdeněkLepeška Jaroslav     1357
13.Šauer RobertSloup Pavel     1358
14.Čech JiříMikuta Stanislav     3168
15.Bradna ZdeněkZoubele Slavomír     1369
16.Šauer RobertLepeška Jaroslav     03610
17.Čech JiříSloup Pavel     31710
18.Kozelka MartinMikuta Stanislav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šauer Robert04Zoubele Slavomír31
Čech Jiří31Lepeška Jaroslav22
Kozelka Martin40Sloup Pavel22
Bradna Zdeněk04Mikuta Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Sokol Holoubkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Pavel
Psohlavec Tomáš
 
 
Ineman František
Boháček Václav
 
 
     0301
2.Gryga Michal
Plaček Martin
 
 
Gašparovič Martin
Somolík Miloš
 
 
     3211
3.Psohlavec TomášIneman František     0312
4.Gryga MichalBoháček Václav     3022
5.Marek PavelGašparovič Martin     2323
6.Plaček MartinSomolík Miloš     3033
7.Gryga MichalIneman František     3143
8.Marek PavelBoháček Václav     3253
9.Plaček MartinGašparovič Martin     1354
10.Psohlavec TomášSomolík Miloš     2355
11.Marek PavelIneman František     3165
12.Plaček MartinBoháček Václav     3075
13.Psohlavec TomášGašparovič Martin     0376
14.Gryga MichalLoukota Ondřej     3186
15.Plaček MartinIneman František     0387
16.Psohlavec TomášBoháček Václav     2388
17.Gryga MichalGašparovič Martin     3198
18.Marek PavelLoukota Ondřej     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Psohlavec Tomáš04Ineman František22
Gryga Michal40Boháček Václav13
Marek Pavel31Gašparovič Martin31
Plaček Martin22Somolík Miloš11
   Loukota Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:19 TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Jaroslav
Janečková Jaroslava
 
 
Marek Libor
Šťastný Jaroslav
 
 
     3010
2.Šlapák Jaroslav
Havel Miroslav
 
 
Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
     3120
3.Janeček JaroslavKopp Stanislav     3030
4.Šlapák JaroslavŠťastný Jaroslav     3240
5.Havel MiroslavMarek Jakub     3050
6.Janečková JaroslavaMarek Libor     2351
7.Šlapák JaroslavKopp Stanislav     3261
8.Havel MiroslavŠťastný Jaroslav     3071
9.Janečková JaroslavaMarek Jakub     3281
10.Janeček JaroslavMarek Libor     3291
11.Havel MiroslavKopp StanislavWO    30101
12.Janečková JaroslavaŠťastný Jaroslav     31111
13.Janeček JaroslavMarek Jakub     30121
14.Šlapák JaroslavMarek Libor     30131
15.Janečková JaroslavaKopp StanislavWO    30141
16.Janeček JaroslavŠťastný Jaroslav     13142
17.Šlapák JaroslavMarek Jakub     32152
18.Havel MiroslavMarek Libor     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janeček Jaroslav31Kopp Stanislav02
Šlapák Jaroslav40Šťastný Jaroslav13
Havel Miroslav30Marek Jakub04
Janečková Jaroslava21Marek Libor13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:49 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
     0301
2.Kotva Jan
Krchov Josef
 
 
Palek Vladimír
Hofman Martin
 
 
     0302
3.Přibil JiříHofman Martin     2303
4.Loukota PetrRuckauf Michal     1304
5.Kotva JanPalek Vladimír     2305
6.Krchov JosefHofman Petr ml.     0306
7.Loukota PetrHofman Martin     3216
8.Kotva JanRuckauf Michal     0317
9.Krchov JosefPalek Vladimír     1318
10.Přibil JiříHofman Petr ml.     0319
11.Dienstbier BohuslavHofman Martin     03110
12.Krchov JosefRuckauf Michal     03111
13.Přibil JiříPalek Vladimír     23112
14.Loukota PetrHofman Petr ml.     03113
15.Krchov JosefHofman Martin     32213
16.Přibil JiříRuckauf Michal     03214
17.Loukota PetrPalek VladimírWO    30314
18.Dienstbier BohuslavHofman Petr ml.     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibil Jiří04Hofman Martin22
Loukota Petr12Ruckauf Michal40
Kotva Jan02Palek Vladimír30
Krchov Josef13Hofman Petr ml.40
Dienstbier Bohuslav02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:28 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jan
Pour Jiří
 
 
Valenta Miroslav
Veselý Jaroslav
 
 
     3010
2.Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
Budín Václav
Filip Michal
 
 
     0311
3.Zuska JanValenta Miroslav     0312
4.Baron EduardVeselý Jaroslav     0313
5.Pour JiříFilip Michal     3023
6.Pour JanBudín Václav     3033
7.Baron EduardValenta Miroslav     0334
8.Pour JiříVeselý Jaroslav     3044
9.Pour JanFilip Michal     3054
10.Zuska JanBudín Václav     0355
11.Pour JiříValenta Miroslav     3065
12.Pour JanVeselý Jaroslav     3075
13.Zuska JanFilip Michal     0376
14.Baron EduardBudín Václav     0377
15.Pour JanValenta Miroslav     3087
16.Zuska JanVeselý Jaroslav     0388
17.Baron EduardFilip Michal     0389
18.Pour JiříBudín Václav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zuska Jan04Valenta Miroslav22
Baron Eduard04Veselý Jaroslav22
Pour Jiří40Filip Michal22
Pour Jan40Budín Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:42 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
Krátký Petr
Šustr Michal
 
 
     3210
2.Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
     3220
3.Tomášek MartinŠustr Michal     0321
4.Krajdl RomanKrátký Petr     3231
5.Dobrý JanŠula Milan     3241
6.Poch PetrPodsedník Jan     3151
7.Krajdl RomanŠustr Michal     1352
8.Dobrý JanKrátký Petr     0353
9.Poch PetrŠula Milan     0354
10.Tomášek MartinPodsedník Jan     1355
11.Dobrý JanŠustr Michal     1356
12.Poch PetrKrátký Petr     3266
13.Tomášek MartinŠula Milan     3176
14.Krajdl RomanPodsedník Jan     1377
15.Poch PetrŠustr Michal     0378
16.Tomášek MartinKrátký Petr     1379
17.Krajdl RomanŠula Milan     3189
18.Dobrý JanPodsedník Jan     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomášek Martin13Šustr Michal40
Krajdl Roman22Krátký Petr22
Dobrý Jan22Šula Milan13
Poch Petr22Podsedník Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17 SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Michal
Krátký Petr
 
 
Kozelka Martin
Duraj Vojtěch
 
 
     0301
2.Podsedník Jan
Šula Milan
 
 
Kurz Petr
Šauer Robert
 
 
     3111
3.Krátký PetrDuraj Vojtěch     3021
4.Šula MilanKozelka Martin     3131
5.Podsedník JanŠauer Robert     3141
6.Šustr MichalLorenc Tomáš     3051
7.Šula MilanDuraj Vojtěch     3261
8.Podsedník JanKozelka Martin     3071
9.Šustr MichalŠauer Robert     3081
10.Krátký PetrLorenc Tomáš     3191
11.Podsedník JanKurz Petr     30101
12.Sýkora VáclavKozelka Martin     13102
13.Krátký PetrŠauer Robert     30112
14.Šula MilanLorenc Tomáš     31122
15.Sýkora VáclavKurz Petr     30132
16.Krátký PetrKozelka Martin     23133
17.Šula MilanŠauer Robert     31143
18.Podsedník JanLorenc Tomáš     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Petr31Duraj Vojtěch02
Šula Milan40Kozelka Martin22
Podsedník Jan40Šauer Robert04
Šustr Michal20Lorenc Tomáš04
Sýkora Václav11Kurz Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium RokycanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:48550:641TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Filip Michal
 
 
Poch Petr
Krajdl Roman
 
 
-74-8-6 1301
2.Bistřický Bohumír
Valenta Miroslav
 
 
Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
-78-8-9 1302
3.Voříšek Jiří st.Krajdl Roman-6-3-8  0303
4.Veselý JaroslavPoch Petr8-7-57-42304
5.Filip MichalDobrý Jan-6-5-10  0305
6.Valenta MiroslavTomášek Martin12-67-7-82306
7.Veselý JaroslavKrajdl Roman-7-6-8  0307
8.Filip MichalPoch Petr-9-76-7 1308
9.Valenta MiroslavDobrý Jan7-4-912-42309
10.Voříšek Jiří st.Tomášek Martin-4-8-7  03010
11.Filip MichalKrajdl Roman-11-599-623011
12.Valenta MiroslavPoch PetrWO    30111
13.Voříšek Jiří st.Dobrý Jan-9-77-5 13112
14.Veselý JaroslavTomášek Martin-8-6-6  03113
15.Valenta MiroslavKrajdl Roman9-33-9-923114
16.Voříšek Jiří st.Poch PetrWO    30214
17.Veselý JaroslavDobrý Jan-3-9-6  03215
18.Filip MichalTomášek Martin-11-6-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voříšek Jiří st.03Krajdl Roman40
Veselý Jaroslav04Poch Petr20
Filip Michal04Dobrý Jan40
Valenta Miroslav03Tomášek Martin40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:26 TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Pour Jan
Pour Jiří
 
 
     3110
2.Hofman Martin
Palek Vladimír
 
 
Zuska Jan
Zuska Josef
 
 
     3020
3.Palek VladimírZuska Jan     3130
4.Hofman Petr ml.Pour Jan     2331
5.Hofman MartinPour Jiří     0332
6.Ruckauf MichalZuska Josef     3042
7.Hofman Petr ml.Zuska Jan     3052
8.Hofman MartinPour Jan     2353
9.Ruckauf MichalPour Jiří     1354
10.Palek VladimírBaron Eduard     3064
11.Hofman MartinZuska Jan     3074
12.Ruckauf MichalPour Jan     1375
13.Palek VladimírPour Jiří     0376
14.Hofman Petr ml.Baron Eduard     3086
15.Ruckauf MichalZuska Jan     3096
16.Palek VladimírPour Jan     1397
17.Hofman Petr ml.Pour Jiří     1398
18.Hofman MartinBaron Eduard     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palek Vladimír22Zuska Jan04
Hofman Petr ml.22Pour Jan40
Hofman Martin22Pour Jiří40
Ruckauf Michal22Zuska Josef01
   Baron Eduard03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:35 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
Přibil Jiří
Dienstbier Bohuslav
 
 
     3210
2.Marek Jakub
Kopp Stanislav
 
 
Loukota Petr
Kotva Jan
 
 
     3220
3.Holý MilošPřibil Jiří     3230
4.Kopp StanislavLoukota Petr     3040
5.Marek JakubDienstbier Bohuslav     3150
6.Šťastný JaroslavKotva Jan     1351
7.Kopp StanislavPřibil Jiří     0352
8.Marek JakubLoukota Petr     1353
9.Šťastný JaroslavDienstbier Bohuslav     3163
10.Holý MilošKotva Jan     3173
11.Marek JakubPřibil Jiří     1374
12.Šťastný JaroslavLoukota Petr     3284
13.Holý MilošDienstbier Bohuslav