Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Kříše AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Němčovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20 TJ Baník Kříše A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Razák Petr
Šperl Jan
 
 
Piškula Martin
Braborec Martin
 
 
     3010
2.Krhounek Ladislav
Kratochvíl Rudolf
 
 
Cipra Petr
Zuska Václav
 
 
     3020
3.Šperl JanBraborec Martin     3030
4.Kratochvíl RudolfPiškula Martin     3140
5.Razák PetrCipra Petr     3050
6.Krhounek LadislavZuska Václav     3160
7.Kratochvíl RudolfBraborec Martin     3070
8.Razák PetrPiškula MartinWO    0371
9.Krhounek LadislavCipra Petr     2372
10.Šperl JanZuska Václav     3082
11.Razák PetrBraborec MartinWO    0383
12.Krhounek LadislavPiškula Martin     3093
13.Šperl JanCipra Petr     31103
14.Kratochvíl RudolfZuska Václav     32113
15.Krhounek LadislavBraborec Martin     31123
16.Šperl JanPiškula Martin     30133
17.Kratochvíl RudolfCipra Petr     32143
18.Razák PetrZuska VáclavWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šperl Jan40Braborec Martin03
Kratochvíl Rudolf40Piškula Martin03
Razák Petr10Cipra Petr13
Krhounek Ladislav31Zuska Václav03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DobřívVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mostiště 2003 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna DobřívRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:27 TJ Sokol Dobřív

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Miroslav
Břinda Karel
 
 
Mudra Antonín
Simler Josef
 
 
     0301
2.Dvořák Petr
Tengler Miroslav
 
 
Simler Jan
Turek Václav
 
 
     3111
3.Dvořák PetrSimler Jan     3221
4.Bělohlávek EduardMudra Antonín     3131
5.Protiva MiroslavSimler Josef     0332
6.Tengler MiroslavTurek Václav     3042
7.Bělohlávek EduardSimler Jan     3252
8.Protiva MiroslavMudra Antonín     0353
9.Tengler MiroslavSimler Josef     3263
10.Dvořák PetrTurek Václav     3073
11.Břinda KarelSimler Jan     0374
12.Tengler MiroslavMudra Antonín     3184
13.Dvořák PetrSimler Josef     3194
14.Bělohlávek EduardTurek Václav     30104
15.Tengler MiroslavSimler Jan     32114
16.Dvořák PetrMudra Antonín     30124
17.Bělohlávek EduardSimler Josef     30134
18.Břinda KarelTurek Václav     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Petr40Simler Jan13
Bělohlávek Eduard40Mudra Antonín13
Protiva Miroslav02Simler Josef13
Tengler Miroslav40Turek Václav13
Břinda Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek BVrchní
rozhodčí:
Matoušová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u Rokycan, Kulturní dům, vchod od Policie ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24582:565TJ Hrádek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Matoušová Jana
 
 
Havlíček Zdeněk
Bůcha Petr
 
 
7410  3010
2.Hobl Pavel
Rousek Petr
 
 
Trunec Luboš
Vančura Jan
 
 
889  3020
3.Matoušová AnetaHavlíček Zdeněk810-910 3130
4.Oplová RenátaBůcha Petr-8-68493240
5.Rousek PetrVančura Jan99-86 3150
6.Matoušová JanaTrunec Luboš1048  3060
7.Oplová RenátaHavlíček Zdeněk-666-1093270
8.Rousek PetrBůcha Petr6-79-4-32371
9.Matoušová JanaVančura Jan836  3081
10.Matoušová AnetaTrunec Luboš1233  3091
11.Rousek PetrHavlíček Zdeněk9-8-5-6 1392
12.Hobl PavelBůcha Petr-9-6-6  0393
13.Matoušová AnetaVančura Jan687  30103
14.Oplová RenátaTrunec Luboš9107  30113
15.Hobl PavelHavlíček ZdeněkWO    03114
16.Matoušová AnetaBůcha Petr455  30124
17.Oplová RenátaVančura Jan-899-8-623125
18.Rousek PetrTrunec LubošWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušová Aneta40Havlíček Zdeněk12
Oplová Renáta31Bůcha Petr22
Rousek Petr12Vančura Jan13
Matoušová Jana20Trunec Luboš03
Hobl Pavel01   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36 TJ Sokol Těně C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čada Jan
Ríha Petr
 
 
Tomášek Pavel
Tomášek Pavel st.
 
 
     3210
2.Šmolík Vojtěch
Tomášů Martin
 
 
Voříšek Radek
Kořán Miloslav
 
 
     0311
3.Tomášů MartinKořán Miloslav     3121
4.Ríha PetrVoříšek Radek     3031
5.Šmolík VojtěchTomášek Pavel     1332
6.Čada JanTomášek Pavel st.     3042
7.Ríha PetrKořán Miloslav     2343
8.Šmolík VojtěchVoříšek Radek     0344
9.Čada JanTomášek Pavel     3154
10.Tomášů MartinTomášek Pavel st.     0355
11.Šmolík VojtěchKořán Miloslav     1356
12.Čada JanVoříšek Radek     3166
13.Tomášů MartinTomášek Pavel     0367
14.Ríha PetrHájek Dušan     3177
15.Čada JanKořán Miloslav     3087
16.Tomášů MartinVoříšek Radek     0388
17.Ríha PetrTomášek Pavel     0389
18.Šmolík VojtěchHájek Dušan     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomášů Martin13Kořán Miloslav22
Ríha Petr22Voříšek Radek22
Šmolík Vojtěch04Tomášek Pavel31
Čada Jan40Tomášek Pavel st.11
   Hájek Dušan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahovec Ladislav
Hofman Petr st.
 
 
Bergmann Vladimír
Havel Miroslav st.
 
 
     2301
2.Jeremiáš Pavel
Nový Josef
 
 
Ševčík Vladimír
Velek František
 
 
     1302
3.Hofman Petr st.Havel Miroslav st.     3112
4.Nový JosefBergmann Vladimír     2313
5.Kahovec LadislavVelek František     1314
6.Jeremiáš PavelŠevčík Vladimír     3024
7.Nový JosefHavel Miroslav st.     3134
8.Kahovec LadislavBergmann Vladimír     3144
9.Jeremiáš PavelVelek František     3054
10.Hofman Petr st.Ševčík Vladimír     3264
11.Kahovec LadislavHavel Miroslav st.     0365
12.Jeremiáš PavelBergmann Vladimír     3075
13.Hofman Petr st.Velek František     0376
14.Nový JosefŠevčík Vladimír     1377
15.Jeremiáš PavelHavel Miroslav st.     1378
16.Hofman Petr st.Bergmann Vladimír     3188
17.Nový JosefVelek František     3298
18.Kahovec LadislavŠevčík Vladimír     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofman Petr st.31Havel Miroslav st.22
Nový Josef22Bergmann Vladimír13
Kahovec Ladislav13Velek František22
Jeremiáš Pavel31Ševčík Vladimír22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline