Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Němčovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:48 TJ Spartak Strašice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zuska Václav
Krev Zbyněk
 
 
Bergmann Vladimír
Havel Miroslav st.
 
 
     0301
2.Ferschmann Karel
Braborec Martin
 
 
Páv Jan
Ševčík Vladimír
 
 
     1302
3.Zuska VáclavBergmann Vladimír     0303
4.Krev ZbyněkHavel Miroslav st.     0304
5.Ferschmann KarelŠevčík Vladimír     0305
6.Braborec MartinPáv Jan     1306
7.Krev ZbyněkBergmann Vladimír     0307
8.Ferschmann KarelHavel Miroslav st.     0308
9.Braborec MartinŠevčík Vladimír     1309
10.Zuska VáclavPáv Jan     03010
11.Ferschmann KarelBergmann Vladimír     03011
12.Braborec MartinHavel Miroslav st.     23012
13.Zuska VáclavBergman Adam     30112
14.Krev ZbyněkPáv Jan     03113
15.Braborec MartinBergmann Vladimír     03114
16.Zuska VáclavHavel Miroslav st.     13115
17.Krev ZbyněkBergman Adam     30215
18.Ferschmann KarelPáv Jan     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zuska Václav13Bergmann Vladimír40
Krev Zbyněk13Havel Miroslav st.40
Ferschmann Karel04Ševčík Vladimír20
Braborec Martin04Páv Jan40
   Bergman Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24 TJ Sokol Těně C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Dušan
Pour Ondřej
 
 

Nový Josef
 
 
     3010
2.Tomášek Pavel st.
Tomášek Pavel
 
 
Hofman Petr st.
Kahovec Ladislav
 
 
     2311
3.Pour OndřejNový Josef     3121
4.Hájek Dušan     3031
5.Tomášek PavelHofman Petr st.     3241
6.Tomášek Pavel st.Kahovec Ladislav     1342
7.Hájek DušanNový Josef     3152
8.Tomášek Pavel     3062
9.Tomášek Pavel st.Hofman Petr st.     3072
10.Pour OndřejKahovec Ladislav     0373
11.Tomášek PavelNový Josef     1374
12.Tomášek Pavel st.     3084
13.Pour OndřejHofman Petr st.     0385
14.Hájek DušanKahovec Ladislav     3095
15.Tomášek Pavel st.Nový Josef     32105
16.Pour Ondřej     30115
17.Hájek DušanHofman Petr st.     30125
18.Tomášek PavelKahovec Ladislav     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Ondřej22Nový Josef13
Hájek Dušan4004
Tomášek Pavel22Hofman Petr st.13
Tomášek Pavel st.31Kahovec Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan BVrchní
rozhodčí:
Havlíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31 TJ Sokol Osek u Rokycan B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Zdeněk
Bůcha Petr
 
 
Šmolík Vojtěch
Tomášů Martin
 
 
     3010
2.Vančura Jan
Trunec Luboš
 
 
Čada Jan
Ríha Petr
 
 
     2311
3.Havlíček ZdeněkŠmolík Vojtěch     2312
4.Bůcha PetrTomášů Martin     3022
5.Vančura JanRíha Petr     3032
6.Trunec LubošČada Jan     2333
7.Bůcha PetrŠmolík Vojtěch     3243
8.Vančura JanTomášů Martin     3153
9.Trunec LubošRíha Petr     3163
10.Havlíček ZdeněkČada Jan     0364
11.Vančura JanŠmolík Vojtěch     1365
12.Trunec LubošTomášů Martin     3075
13.Havlíček ZdeněkRíha Petr     3285
14.Bůcha PetrČada Jan     2386
15.Trunec LubošŠmolík Vojtěch     0387
16.Havlíček ZdeněkTomášů Martin     3097
17.Bůcha PetrRíha Petr     31107
18.Vančura JanČada Jan     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Zdeněk22Šmolík Vojtěch31
Bůcha Petr31Tomášů Martin04
Vančura Jan22Ríha Petr04
Trunec Luboš22Čada Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mostiště 2003 AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HlohoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:44 TJ Hrádek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Simler Josef
Mudra Antonín
 
 
Rousek Petr
Oplová Renáta
 
 
     2301
2.Simler Jan
Karel Petr
 
 
Matoušová Aneta
Matoušová Jana
 
 
     0302
3.Simler JosefRousek Petr     3212
4.Mudra AntonínOplová Renáta     0313
5.Simler JanMatoušová Jana     1314
6.Karel PetrMatoušová Aneta     1315
7.Mudra AntonínRousek Petr     3025
8.Simler JanOplová Renáta     2326
9.Karel PetrMatoušová Jana     0327
10.Simler JosefMatoušová Aneta     2328
11.Simler JanRousek Petr     3138
12.Karel PetrOplová Renáta     2339
13.Simler JosefMatoušová Jana     13310
14.Mudra AntonínMatoušová Aneta     31410
15.Karel PetrRousek Petr     23411
16.Simler JosefOplová Renáta     23412
17.Mudra AntonínMatoušová Jana     31512
18.Simler JanMatoušová Aneta     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Simler Josef13Rousek Petr13
Mudra Antonín31Oplová Renáta40
Simler Jan13Matoušová Jana31
Karel Petr04Matoušová Aneta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Kříše AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DobřívRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:26 TJ Baník Kříše A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Razák Petr
Šperl Jan
 
 
Protiva Miroslav
Břinda Karel
 
 
     3010
2.Krhounek Ladislav
Kratochvíl Rudolf
 
 
Dvořák Petr
Tengler Miroslav
 
 
     0311
3.Šperl JanTengler Miroslav     2312
4.Kratochvíl RudolfDvořák Petr     0313
5.Razák PetrProtiva Miroslav     3023
6.Krhounek LadislavBřinda Karel     3033
7.Kratochvíl RudolfTengler Miroslav     1334
8.Razák PetrDvořák Petr     3244
9.Krhounek LadislavProtiva Miroslav     3054
10.Šperl JanBřinda Karel     3064
11.Razák PetrTengler Miroslav     3074
12.Krhounek LadislavDvořák Petr     1375
13.Šperl JanProtiva Miroslav     3085
14.Kratochvíl RudolfBřinda Karel     3095
15.Krhounek LadislavTengler Miroslav     1396
16.Šperl JanDvořák Petr     1397
17.Kratochvíl RudolfProtiva Miroslav     2398
18.Razák PetrBřinda Karel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šperl Jan22Tengler Miroslav31
Kratochvíl Rudolf13Dvořák Petr31
Razák Petr40Protiva Miroslav13
Krhounek Ladislav22Břinda Karel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline