Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DobřívVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Němčovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna DobřívRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:20 TJ Sokol Dobřív

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Tengler Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Protiva Miroslav
Břinda Karel
 
 
Cipra Petr
Braborec Martin
 
 
     2311
3.Bělohlávek EduardKrev Zbyněk     3021
4.Dvořák PetrCipra Petr     3031
5.Protiva MiroslavBraborec Martin     3141
6.Tengler MiroslavWO    3051
7.Dvořák PetrKrev Zbyněk     3061
8.Protiva MiroslavCipra Petr     1362
9.Tengler MiroslavBraborec Martin     3272
10.Bělohlávek EduardWO    3082
11.Protiva MiroslavKrev Zbyněk     2383
12.Tengler MiroslavCipra Petr     3293
13.Bělohlávek EduardBraborec Martin     31103
14.Břinda KarelWO    30113
15.Tengler MiroslavKrev Zbyněk     31123
16.Bělohlávek EduardCipra Petr     31133
17.Břinda KarelBraborec Martin     23134
18.Protiva MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bělohlávek Eduard30Krev Zbyněk13
Dvořák Petr20Cipra Petr13
Protiva Miroslav12Braborec Martin13
Tengler Miroslav30   
Břinda Karel01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek BVrchní
rozhodčí:
Matoušová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Kříše ARozhodčí:Matoušová Aneta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u Rokycan, Kulturní dům, vchod od Policie ČRRozhodčí:Rousek Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:11594:399TJ Hrádek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Rousek Petr
 
 
Váňa Luděk ml.
Frahs Michael
 
 
458  3010
2.Matoušová Jana
Oplová Renáta
 
 
Krhounek Ladislav
Kratochvíl Rudolf
 
 
-69102 3120
3.Matoušová AnetaFrahs Michael423  3030
4.Oplová RenátaKrhounek Ladislav-789-973240
5.Matoušová JanaKratochvíl Rudolf683  3050
6.Rousek PetrVáňa Luděk ml.539  3060
7.Oplová RenátaFrahs Michael495  3070
8.Matoušová JanaKrhounek Ladislav8411  3080
9.Rousek PetrKratochvíl Rudolf-68410 3190
10.Matoušová AnetaVáňa Luděk ml.344  30100
11.Matoušová JanaFrahs Michael555  30110
12.Mudra JakubKrhounek Ladislav-1-3-4  03111
13.Matoušová AnetaKratochvíl Rudolf753  30121
14.Oplová RenátaVáňa Luděk ml.686  30131
15.Mudra JakubFrahs Michael-7-7-4  03132
16.Matoušová AnetaKrhounek Ladislav655  30142
17.Oplová RenátaKratochvíl Rudolf86-89 31152
18.Matoušová JanaVáňa Luděk ml.514  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušová Aneta40Frahs Michael13
Oplová Renáta40Krhounek Ladislav13
Matoušová Jana40Kratochvíl Rudolf04
Rousek Petr20Váňa Luděk ml.04
Mudra Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mostiště 2003 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45 SK Mostiště 2003 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ríha Petr
Komorous Jaroslav
 
 
Simler Josef
Mudra Antonín
 
 
     0301
2.Šmolík Vojtěch
Tomášů Martin
 
 
Simler Jan
Turek Václav
 
 
     1302
3.Tomášů MartinSimler Josef     1303
4.Ríha PetrMudra Antonín     0304
5.Komorous JaroslavTurek Václav     3214
6.Šmolík VojtěchSimler Jan     1315
7.Ríha PetrSimler Josef     0316
8.Komorous JaroslavMudra Antonín     2317
9.Šmolík VojtěchTurek Václav     2318
10.Tomášů MartinSimler Jan     1319
11.Komorous JaroslavSimler Josef     3129
12.Šmolík VojtěchMudra Antonín     03210
13.Tomášů MartinTurek VáclavWO    30310
14.Ríha PetrSimler Jan     03311
15.Šmolík VojtěchSimler Josef     23312
16.Tomášů MartinMudra Antonín     03313
17.Ríha PetrTurek VáclavWO    30413
18.Komorous JaroslavSimler Jan     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomášů Martin03Simler Josef31
Ríha Petr03Mudra Antonín40
Komorous Jaroslav22Turek Václav11
Šmolík Vojtěch04Simler Jan40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:35 TJ Sokol Skomelno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Petr st.
Kahovec Ladislav
 
 
Bůcha Petr
Havlíček Zdeněk
 
 
     3110
2.Klíma Jiří
Nový Josef
 
 
Vančura Jan
Trunec Luboš
 
 
     0311
3.Nový JosefHavlíček Zdeněk     3221
4.Klíma JiříVančura Jan     0322
5.Hofman Petr st.Bůcha Petr     3132
6.Kahovec LadislavTrunec Luboš     3142
7.Klíma JiříHavlíček Zdeněk     0343
8.Hofman Petr st.Vančura Jan     3153
9.Kahovec LadislavBůcha Petr     3163
10.Nový JosefTrunec Luboš     3173
11.Hofman Petr st.Havlíček Zdeněk     0374
12.Kahovec LadislavVančura Jan     1375
13.Nový JosefBůcha Petr     1376
14.Klíma JiříTrunec Luboš     0377
15.Kahovec LadislavHavlíček Zdeněk     3187
16.Nový JosefVančura Jan     3197
17.Klíma JiříBůcha Petr     0398
18.Hofman Petr st.Trunec Luboš     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nový Josef31Havlíček Zdeněk22
Klíma Jiří04Vančura Jan22
Hofman Petr st.31Bůcha Petr22
Kahovec Ladislav31Trunec Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:34 TJ Spartak Strašice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páv Jan
Halbych Jan
 
 
Krajdlová Naďa
Tomášek Pavel
 
 
     3110
2.Havel Miroslav st.
Bergmann Vladimír
 
 
Hájek Dušan
Tomášek Pavel st.
 
 
     3120
3.Páv JanKrajdlová Naďa     3130
4.Halbych JanHájek Dušan     1331
5.Havel Miroslav st.Tomášek Pavel     2332
6.Bergmann VladimírTomášek Pavel st.     0333
7.Halbych JanKrajdlová Naďa     3143
8.Havel Miroslav st.Hájek Dušan     3053
9.Bergmann VladimírTomášek Pavel     3263
10.Páv JanTomášek Pavel st.     3173
11.Havel Miroslav st.Krajdlová Naďa     3283
12.Bergmann VladimírHájek Dušan     1384
13.Páv JanTomášek Pavel     2385
14.Halbych JanTomášek Pavel st.     3295
15.Bergmann VladimírKrajdlová Naďa     1396
16.Páv JanHájek Dušan     32106
17.Halbych JanTomášek Pavel     32116
18.Havel Miroslav st.Tomášek Pavel st.     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Páv Jan31Krajdlová Naďa13
Halbych Jan31Hájek Dušan22
Havel Miroslav st.31Tomášek Pavel22
Bergmann Vladimír13Tomášek Pavel st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline