Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Němčovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:51 TJ Sokol Těně C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krev Zbyněk
Zuska Václav
 
 
Hájek Dušan
Pour Ondřej
 
 
     1301
2.Cipra Petr
Braborec Martin
 
 
Tomášek Pavel st.
Krajdlová Naďa
 
 
     2302
3.Zuska VáclavPour Ondřej     0303
4.Cipra PetrKrajdlová Naďa     0304
5.Braborec MartinTomášek Pavel st.     0305
6.Krev ZbyněkHájek Dušan     0306
7.Cipra PetrPour Ondřej     3016
8.Braborec MartinKrajdlová Naďa     0317
9.Krev ZbyněkTomášek Pavel st.     0318
10.Zuska VáclavHájek Dušan     2319
11.Braborec MartinPour Ondřej     13110
12.Krev ZbyněkKrajdlová Naďa     03111
13.Zuska VáclavTomášek Pavel st.     03112
14.Cipra PetrHájek Dušan     13113
15.Krev ZbyněkPour Ondřej     03114
16.Zuska VáclavKrajdlová Naďa     03115
17.Cipra PetrTomášek Pavel st.     23116
18.Braborec MartinHájek Dušan     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zuska Václav04Pour Ondřej31
Cipra Petr13Krajdlová Naďa40
Braborec Martin04Tomášek Pavel st.40
Krev Zbyněk04Hájek Dušan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan BVrchní
rozhodčí:
Havlíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bůcha Petr
Havlíček Zdeněk
 
 
Halbych Jan
Páv Jan
 
 
     3210
2.Trunec Luboš
Vančura Jan
 
 
Havel Miroslav st.
Bergmann Vladimír
 
 
     0311
3.Havlíček ZdeněkHalbych Jan     1312
4.Bůcha PetrPáv Jan     2313
5.Vančura JanHavel Miroslav st.     1314
6.Trunec LubošBergmann Vladimír     1315
7.Bůcha PetrHalbych Jan     3025
8.Vančura JanPáv Jan     3135
9.Trunec LubošHavel Miroslav st.     0336
10.Havlíček ZdeněkBergmann Vladimír     1337
11.Vančura JanHalbych Jan     0338
12.Trunec LubošPáv Jan     3048
13.Havlíček ZdeněkHavel Miroslav st.     3058
14.Bůcha PetrBergmann Vladimír     3068
15.Trunec LubošHalbych Jan     3078
16.Havlíček ZdeněkPáv Jan     3088
17.Bůcha PetrHavel Miroslav st.     3198
18.Vančura JanBergmann Vladimír     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Zdeněk22Halbych Jan22
Bůcha Petr31Páv Jan13
Vančura Jan13Havel Miroslav st.22
Trunec Luboš22Bergmann Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mostiště 2003 AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HlohoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31 SK Mostiště 2003 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Simler Josef
Mudra Antonín
 
 
Kahovec Ladislav
Hofman Petr st.
 
 
     3210
2.Simler Jan
Turek Václav
 
 
Jeremiáš Pavel
Nový Josef
 
 
     3020
3.Simler JosefNový Josef     3130
4.Mudra AntonínHofman Petr st.     2331
5.Simler JanJeremiáš Pavel     3041
6.Turek VáclavKahovec Ladislav     0342
7.Mudra AntonínNový Josef     3152
8.Simler JanHofman Petr st.     2353
9.Turek VáclavJeremiáš Pavel     1354
10.Simler JosefKahovec Ladislav     0355
11.Simler JanNový Josef     3165
12.Turek VáclavHofman Petr st.     2366
13.Simler JosefJeremiáš Pavel     2367
14.Mudra AntonínKahovec Ladislav     3177
15.Turek VáclavNový Josef     3087
16.Simler JosefHofman Petr st.     0388
17.Mudra AntonínJeremiáš Pavel     3098
18.Simler JanKahovec Ladislav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Simler Josef13Nový Josef04
Mudra Antonín31Hofman Petr st.40
Simler Jan31Jeremiáš Pavel22
Turek Václav13Kahovec Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Kříše AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15 TJ Baník Kříše A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Razák Petr
Šperl Jan
 
 
Šmolík Vojtěch
Tomášů Martin
 
 
     3010
2.Krhounek Ladislav
Kratochvíl Rudolf
 
 
Čada Jan
Ríha Petr
 
 
     1311
3.Kratochvíl RudolfŠmolík Vojtěch     3121
4.Šperl JanTomášů Martin     3031
5.Razák PetrRíha Petr     3041
6.Krhounek LadislavČada Jan     2342
7.Šperl JanŠmolík Vojtěch     3152
8.Razák PetrTomášů Martin     3062
9.Krhounek LadislavRíha Petr     3072
10.Kratochvíl RudolfČada Jan     0373
11.Razák PetrŠmolík Vojtěch     3083
12.Krhounek LadislavTomášů Martin     3093
13.Kratochvíl RudolfRíha Petr     31103
14.Šperl JanČada Jan     31113
15.Krhounek LadislavŠmolík Vojtěch     31123
16.Kratochvíl RudolfTomášů Martin     30133
17.Šperl JanRíha Petr     30143
18.Razák PetrČada Jan     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Rudolf31Šmolík Vojtěch04
Šperl Jan40Tomášů Martin04
Razák Petr40Ríha Petr04
Krhounek Ladislav31Čada Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DobřívVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna DobřívRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:47 TJ Hrádek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Tengler Miroslav
 
 
Oplová Renáta
Hobl Pavel
 
 
     3010
2.Protiva Miroslav
Břinda Karel
 
 
Matoušová Jana
Matoušová Aneta
 
 
     0311
3.Bělohlávek EduardOplová Renáta     1312
4.Dvořák PetrMatoušová Aneta     0313
5.Protiva MiroslavHobl Pavel     0314
6.Tengler MiroslavMatoušová Jana     3224
7.Dvořák PetrOplová Renáta     3134
8.Protiva MiroslavMatoušová Aneta     0335
9.Tengler MiroslavHobl Pavel     3245
10.Bělohlávek EduardMatoušová Jana     0346
11.Břinda KarelOplová Renáta     0347
12.Tengler MiroslavMatoušová Aneta     1348
13.Bělohlávek EduardHobl Pavel     0349
14.Dvořák PetrMatoušová Jana     03410
15.Tengler MiroslavOplová Renáta     03411
16.Bělohlávek EduardMatoušová Aneta     03412
17.Dvořák PetrHobl Pavel     23413
18.Břinda KarelMatoušová Jana     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělohlávek Eduard04Oplová Renáta31
Dvořák Petr13Matoušová Aneta40
Protiva Miroslav02Hobl Pavel31
Tengler Miroslav22Matoušová Jana31
Břinda Karel02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline